Srpanj 05, 2025, 23:56:04 poslijepodneNajnoviji Član: lfrketic

Autor Tema: iPad, Galaxy ili nešto treće?  (Posjeta: 3968 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ibanezfrelon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1398
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: krk
    • ART IMAGE
iPad, Galaxy ili nešto treće?
« u: Ožujak 11, 2013, 05:19:43 prijepodne »
Pozdrav svima!  Imam laganu dilemu jer nisam previše upoznat sa današnjim tablet, smartphone ajped moped opcijama  :D
Trebao bi mi uređaj sa kojim bi redovito mogao obavljati posao na internetu, tipa pregledavanje maila i sl. ništa zahtjevno, a da ima ipak dovoljno velik ekran da se to može radit relativno komotno pa da  ga mogu iskoristit za pokazat fotke klijentima i sl.
Dolazi mi Galaxy 2.0 7 incha kao nagrada Tcoma za produljenje ugovora, ali kako vidim taj aparatić ima samo opciju wifi povezivanja sa internetom što bi značilo da bi u 90% slučajeva bio bez interneta -?
Znam da postoji ruting opcija na smartfonima, ali kako ja imam običan mob vulgaris to mi otpada. Ne da mi se kupovat smartphone samo zbog rutinga.
iPad ima opciju interneta preko gsm kartice i to mi se sviđa, a kako imam iMac mogao bi to sve skupa syncat i odlično iskoristit pa mi čak pada na pamet prodat taj Galaxy i kupit iPad... :ac2:
Nemam pojma više, šta mi predlažete vi koji ste malo više u tome svemu? :)


Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Amsterdam
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #1 u: Ožujak 11, 2013, 08:01:46 prijepodne »
kako mislis da ima opciju povezivanja sa intenetom samo preko wifi    ako platis  imas   3g vezu    neznam kolko to i hr kosta  ja ovde  je od 3-9  eura  mjesecno zavisi  od koga kupujes   plus imas   roaming  3g  tako recimo dodjes u nizozemsku i tamo imas internet   ja kad sam ljetos bio u bosni  funkcionisalo bez problema 

inace sad imam glaksy s3   telefon je zvijer   hd kvaliteta  iskreno ne vjerujem da se može sta vise  ubacit u telefon ovaj ima sve  :up: 
tablete   :D  prevelike 
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline DavorT

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 525
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb - Martinovka
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #2 u: Ožujak 11, 2013, 08:35:40 prijepodne »
IPad ti je bolja opcija.


Offline Dellete

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2312
  • Spol: Ženski   Dob: 38
  • Lokacija: Zagreb
  • P.
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #3 u: Ožujak 11, 2013, 08:36:44 prijepodne »
@ceh To je samo wifi verzija

Ako ti 7incha nije premalo onda si uzmi iPad mini (wifi+cellular verziju) samo moraš računati da su cellular verzije dosta skuplje. Inače su cijenom tu negdje sa ostalim markama, što je super jer se iPad nemože uspoređivati sa ostalim tabletima pogotovo što se tiće softvera. Ako želiš veći ekran onda regularna verzija cellular iPada, samo tu se cifre penju malo više, kao što i sam znaš. Nove generacije imaju bolji ekran od minija.
Ja isto prvom prilikom uzimam iPad mini jer cijenom je isti kao drugi a bolji.

Offline smileyzg

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1601
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb - Kvatrić
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #4 u: Ožujak 11, 2013, 08:39:39 prijepodne »
Kako sam i ja u sve ozbiljnijoj potrazi za nečim sličnim, dosta sam vremena proveo surfajući, čitajući i isprobavajući razne modele, između ostalog i onaj famozni HT-ov 7" tablet... što se njega tiče, moram priznati da sam dosta razočaran, to jest nikako ne zadovoljava moje potrebe. Premali LCD za moje potrebe i čevapčiće...

Kako dosta vremena provodim na terenu i nekakvim sastancima, nošenje laptopa mi je već dosta naporno... pogotovo što mi baterija po default-u ne traje duže od dva sata, pa hibernacija, sleep i slično da bi se produžio dnevni vijek malo neozbiljno izgleda.

Zaključio sam da je neki razumna veličina za internet, pisanje mail-ova, pregledavanje i pokazivanje slika (fotografija, nacrta, priprema za tisak,...) recimo 10" (od 9,7 do 10,3). U tom segmentu postoji dosta modela čije mogućnosti, naravno, ovise o cijeni.

Kako imam iPhone, naravno da bi se najlakše priviknuo na iPad (trenutno sam u potrazi za trojkom ili četvorkom, za neke razumne novce), ali dosta sam zadovoljan i Samsung-om (10,1 Tab, ili kako se već zove) - cjenovno je prihvatljiviji od apple-a, a kako je OS Android, vrlo lako ga je "nadopuniti" - isto tako, ima microSD utor za proširenje memorije, što je dodatni plus.

Što se opcije spajanja na internet tiče, kod mene je totalno druga priča... u 85% vremena imam WiFi signal dostupan, tako da mi 3G u biti nije potreban... u ostalih 15% internet si sam omogućim preko telefona
nadalje, vezano uz neimanje WiFi-a... čak i ovi jeftiniji kineski uređaji po default-u podržavaju 3G USB stikove - gadno za vidit, ali funkcionira...


"It's your road, and yours alone! Others may walk it with you, but no one can walk it for you..."

Offline noel

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 121
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: ZG,Šestinjak
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #5 u: Ožujak 11, 2013, 09:01:54 prijepodne »
Što se tiče izbora Apple ili Samsung tj. Android ili IOS svaka osoba će vući na svoju stranu. Ja osobno imam doma iPad i iPad mini i jako sam zadovoljan sa oba, čak bi rekao da mini zadovoljava sve potrebe.
Ono što ti preporučam da ga pokušaš kupiti vani. Ja sam imao sreće pa sam ih nabavio iz CH i ušteda je velika. Pogledaj si cijene na apple.ch pa vidi.

pozdrav

Offline Grale

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1916
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Zagreb
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #6 u: Ožujak 11, 2013, 10:06:00 prijepodne »
Žena ima IPhone 4, ja Samsung Galaxy Nexus. Kod Samsunga je sve 100 puta jednostavnije (probajte samo prebacit kontakte na SIM kod IPhone - noćna mora), Samsung mi ima kvalitetniju sliku, koristi standardne kablove, a ne sto puta skuplje koje ima IPhone. I Google Play mi je puno bolji od Apple Storea. Tak da ja dajem glas Sasungu. Probal sam oba PAD-a i opet naginjem Samsungu. Upravo zbog izuzetne jednostavnosti.

Offline enigma1986

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1305
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Trogir -Ciovo-Dalmacija
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #7 u: Ožujak 11, 2013, 16:29:18 poslijepodne »
Žena ima IPhone 4, ja Samsung Galaxy Nexus. Kod Samsunga je sve 100 puta jednostavnije (probajte samo prebacit kontakte na SIM kod IPhone - noćna mora), Samsung mi ima kvalitetniju sliku, koristi standardne kablove, a ne sto puta skuplje koje ima IPhone. I Google Play mi je puno bolji od Apple Storea. Tak da ja dajem glas Sasungu. Probal sam oba PAD-a i opet naginjem Samsungu. Upravo zbog izuzetne jednostavnosti.
aplle vs android  smijesno uopce usporedjivat na androidu su sve low buget aplikacije koje nisu prosle niti osnovne provjere

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 53
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #8 u: Ožujak 11, 2013, 17:04:27 poslijepodne »
Imam iPad 3 i uzeo sam ga radi kvalitete izrade, brzine rada i najviše rezolucije ekrana.
I ma koliko da je iOS jednostavan meni je android na mobitelu (jer nemam tablet android) duplo logičniji, praktičniji, aplikacije su mi puno bolje i veći izbor nego na iOS.

Dakle, meni Android kao sustav više leži ali priznajem da su iPad kao i iPhone kvalitetnije napravljeni uređaji. Stvar je osobnog afiniteta što će tebi biti bolje.

Offline veco

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Slavonski Brod
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #9 u: Ožujak 11, 2013, 19:33:02 poslijepodne »
(probajte samo prebacit kontakte na SIM kod IPhone - noćna mora),

Nedavno sam imao tu noćnu moru  :D za ne povjerovati kako to ima rješeno jabuka ne kužim ih uopće zašto, zašto...

Offline Sonny

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 580
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Zagreb
  • "Life is too short to drink bad wines"
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #10 u: Ožujak 11, 2013, 21:08:50 poslijepodne »
Ja sam trenutno na ovom...
https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne-usluge/narudzba/izbor-uredjaja-detalji/Sony-Xperia-Z?entityid=euRetf-BnOuVb3Jfk25kVoLMU4etPEueiUl3qz3E5Vk1

5" Full HD ekran, 13 MP fotić, full HD snimanje i prednjom i stražnjom kamerom, i meni najbitnije - vodootpornost i otpornost na prašinu  8)
Trenutno najbolji smartphone koji je u prodaji u HR  :up:

Offline Strippy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Dob: 45
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #11 u: Ožujak 11, 2013, 22:45:21 poslijepodne »
Trenutno najbolji smartphone koji je u prodaji u HR  :up:

 :D :D :D :D ni blizu...

ja osobno xperiu nakon losih iskustava s prijasnjim modelima nebi vise uzeo ni - mrtav...

drzim da su samsung i apple daaaaaleko ispred konkurencije...
Split / Hrvatska

Offline birdeater

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 374
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Split
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #12 u: Ožujak 12, 2013, 00:03:46 prijepodne »
Meni se po svim karakteristikama dopao Galaxy SIII  i zato sam ga i kupio. Šef mi ima Iphone 5 i baš smo ih malo testirali jednog i drugog i po svemu što smo vidili Iphone u nekim stvarima je malo lošije napravljen ( naše mišljenje )

Sad što se tiče samog Galaxy-ja ja sam i više nego zadovoljan, pregledavanje mailova, surfanje preko Croma i xy ostalih stvari radi nevjerojatno brzo i još uz to je sve pregledno...

Dakle moj glas ide...
Glupi ljudi su dobri ljudi.
Djeca vole dobre ljude.
Vole li vaš vaša djeca?

Offline ibanezfrelon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1398
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: krk
    • ART IMAGE
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #13 u: Ožujak 12, 2013, 04:48:31 prijepodne »
Hvala svima!  :a015:
I dalje nemam pojma šta ću  :D
Najvjerovatnije ću zadržat Galaxy kad mi stigne, jer mi je to najjednostavnije..

Offline Sonny

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 580
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Zagreb
  • "Life is too short to drink bad wines"
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #14 u: Ožujak 12, 2013, 06:50:42 prijepodne »
Trenutno najbolji smartphone koji je u prodaji u HR  :up:

 :D :D :D :D ni blizu...

ja osobno xperiu nakon losih iskustava s prijasnjim modelima nebi vise uzeo ni - mrtav...

drzim da su samsung i apple daaaaaleko ispred konkurencije...
Ok, nećemo spamat temu, neka bude po tvom  :D

To što je Xperia bila nekad u počecima a što je sad od odvajanja od Ericssona, to je bitna razlika, i upućeni to znaju.
Činjenica jest da je Samsung sam zauzeo 30% Smartphone tržišta, ali nove snage jačaju i bit će promjena, vjerujte.
Ja bi radije onda HTC, bar bih imao kvalitetano kućište a ne plastiku od "Kinder jaja"  :P
U HR mi je najjače što svi slijepo ko ovce idu na iPhone ili Galaxy jer su "najbolji", a većina ih ima instalirano 2-3 aplikacije na telefonu, i upravo ti koji najmanje koriste telefone upravo najviše pljuju po drugima. U tome i jest čar: u ovoj krizi gdje nitko nema prebijene pare, svatko može na neke rate kupiti "najbolji" telefon i onda ga vaditi u kafiću ponosno nek se svi dive  :zagrljaj:

Uglavnom, koji god novi smartphone da uzmeš ne možeš pogriješiti, pa čak i Huawei ili ZTE  :up:

Offline Dellete

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2312
  • Spol: Ženski   Dob: 38
  • Lokacija: Zagreb
  • P.
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #15 u: Ožujak 12, 2013, 08:26:50 prijepodne »
Ali traži se tablet, ne smartphone :D :D :D

Offline Baja

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 226
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Zagreb
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #16 u: Ožujak 12, 2013, 08:52:08 prijepodne »
A jeste ga nahvalili svi svoje mobitele a čovjeku nitko da pomogne.

Imao sam priliku isprobati ovaj tablet i jako me ugodno iznenadio, ono što je tebi bitno je da ima opciju interneta preko sim kartice!

http://www.svijet-medija.hr/p/Tablet-ra%C4%8Dunalo-Prestigio-MultiPad-10.1-ULTIMATE-3G,-PMP7100D3GDUO/44257/

Offline vukovarac5

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 431
  • Spol: Muški   Lokacija: Vukovar
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #17 u: Ožujak 12, 2013, 09:58:09 prijepodne »
Što se tableta tiče, osobno koristim ovo http://www.samsung.com/hr/consumer/mobile-phones/mobile-phones/multimedia-infotainment/GT-P7500UWDVIP-spec

Kladim se da se nećeš pokajati sa time, ima sve što vidim da ti treba, pa i više od toga :)


Offline AndrejX

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Zagreb
  • Disklejmer: ne prodajem papricice niti sjemenke
    • http://www.viralx.com
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #18 u: Ožujak 13, 2013, 17:02:49 poslijepodne »
Žena ima IPhone 4, ja Samsung Galaxy Nexus. Kod Samsunga je sve 100 puta jednostavnije (probajte samo prebacit kontakte na SIM kod IPhone - noćna mora),

Neistina: Postavke/Mail, Contacts, Calendars/"Import SIM Contacts
Ako su sve zajedno tri dodira prstom nocna mora, onda stvarno...

Citat:
Samsung mi ima kvalitetniju sliku, koristi standardne kablove, a ne sto puta skuplje koje ima IPhone.

Na Samsungu (kojem?) su nabrijanije boje pa doista ostavlja dojam, starih verzija kablova ima po 1-2 USD na eBayu dok su novi skuplji po par dokara - gdje ima standardnih po 0,02 USD ?

Citat:
I Google Play mi je puno bolji od Apple Storea.

Google Play ima genijalnu opciju s probnim periodom koja ocajno nedostaje na AppStoru, sve ostalo je stepenicu ispod - danak bezbrojnim verzijama Androida i razlicitim platformama, kod Applea znas da ce ono sto si skinuo raditi na svakoj njihovoj igracki.

Offline AndrejX

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Zagreb
  • Disklejmer: ne prodajem papricice niti sjemenke
    • http://www.viralx.com
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #19 u: Ožujak 13, 2013, 17:26:40 poslijepodne »
Daklem - od telefonije koristim zadnje dvije generacije iPhonea, a od tableta posjedujem iPad 1, 2 i 3 pa bi se moglo reci da sam prilicno pristran :)

Ali za razliku od raznih fanboja :)  imam podosta godina/staza da ne ulazim u svete ratove i prepoiavanju u dalj pa nemam niti imalo problema niti moralne dileme izjaviti kako je Samsung Galaxy Tab 2 7.0 bestbuy za taj novac, a jos bi se bilo bolje docepati Nexusa 7 koji je par stotina skuplji.

Razlog zasto to tvrdim ?

Pojavila se potreba da jednog kolegu koji mi je napravio podosta usluga informaticki opismenim te se kao idealan primjerak iskristalizirao iPad1 kojeg duzi moj mali. Posto mi perfomanse nove igracke nisu bile bitne (jerbo ima jos toga po kuci) tako sam naciljao na Google Nexus 7 ali posto me eBay trgovac malcice izvozao na kraju sam prekjucer kod nas kupio spomenutog Samsunga.

Koliko sam se kod otvaranja kutije lagano zabrinuo kad sam vidio koliko je mala :) toliko se doticne igracke vise nemoguce docepati jer se svima mota po rukama  :)

Jes da je sve to nekako sirovije nego kod Applea i da kad jednom pokupis jednu logiku treba malo vremena da stvari sjednu na svoje mjesto i da se zapravo radi o plasticnom govancetu koje je par stepenica ispod Appleove kvalitete izrade :) ali kad se u obzir uzmu cijena, dimenzije i jednostavnost upotrebe nemam ga nimalo problema predloziti umjesto iPada.

Sto se tice stanja kod Applea s iPadima prica stoji ovako:
- jedinica je proslo svrseno vrijeme
- dvojka se i dalje sasvim solidno nosi s dnevnim potrebama
- trojka je dvojka s ljepsim ekranim i brzim procesorom, na prvi pogled ih je nemoguce razlikovati te u nacelu nema bit e razlike osim za gamere
- cetvorka bi se bolje mogla zvati 3.1: novi konektor, jaca baterija, i par procesorskih jezgri vise
- iPad Mini je zapravo srezana trojka bez ostrog displaya, po mom skromnom misljenju s prevelikom cijenom tako da bih uvijek rade uzeo dvojku ili trojku.

Sto se tice mobilnog interneta, kod iPada su cellular modeli znatno skuplji od vulgarisa (ujedno oni imaju i GPS) te sto zbog tog faktora te gnjavaze s providerima uredno koristim tethering (telefon daje WiFi signal) s iPhona i sve se svodi na dodir prstom na ikonu na sto nemam zamjerke.

Da rezimiram - ako os konkretnu igracku za malo love s malim gabaritima uz solidnu upotrebljivost onda Tab2/Nexus7, ako zelis look&feel uz jednostavnost i da te mrzi cela kafana onda svakako iPad :)

Offline BareST

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 361
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: www.veseljko.net
  • www.veseljko.net
    • www.veseljko.net
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #20 u: Ožujak 13, 2013, 18:48:00 poslijepodne »
IPAD 2  :up: :up:
WWW.VESELJKO.NET

Offline cicovspu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1374
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Zaprešić (Brdovec)
  • CiCo
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #21 u: Ožujak 14, 2013, 09:37:46 prijepodne »
Žena ima IPhone 4, ja Samsung Galaxy Nexus. Kod Samsunga je sve 100 puta jednostavnije (probajte samo prebacit kontakte na SIM kod IPhone - noćna mora),

Neistina: Postavke/Mail, Contacts, Calendars/"Import SIM Contacts
Ako su sve zajedno tri dodira prstom nocna mora, onda stvarno...

Citat:

ti si opisao kako povuči kontakte sa sima na iphone ali kontra je "zajebancija"... mislim da je na to Grale mislio
Zaprešić / Vukovar / Križevci
Trigon190
Cayman 60

Offline Grale

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1916
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Zagreb
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #22 u: Ožujak 14, 2013, 09:42:29 prijepodne »
Žena ima IPhone 4, ja Samsung Galaxy Nexus. Kod Samsunga je sve 100 puta jednostavnije (probajte samo prebacit kontakte na SIM kod IPhone - noćna mora),

Neistina: Postavke/Mail, Contacts, Calendars/"Import SIM Contacts
Ako su sve zajedno tri dodira prstom nocna mora, onda stvarno...

Citat:

ti si opisao kako povuči kontakte sa sima na iphone ali kontra je "zajebancija"... mislim da je na to Grale mislio


Da sa sa iPhone na SIM.

Offline AndrejX

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Zagreb
  • Disklejmer: ne prodajem papricice niti sjemenke
    • http://www.viralx.com
Odg: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #23 u: Ožujak 14, 2013, 12:22:36 poslijepodne »
Žena ima IPhone 4, ja Samsung Galaxy Nexus. Kod Samsunga je sve 100 puta jednostavnije (probajte samo prebacit kontakte na SIM kod IPhone - noćna mora),

Neistina: Postavke/Mail, Contacts, Calendars/"Import SIM Contacts
Ako su sve zajedno tri dodira prstom nocna mora, onda stvarno...

Citat:

ti si opisao kako povuči kontakte sa sima na iphone ali kontra je "zajebancija"... mislim da je na to Grale mislio

Tocno, nema te opcije jerbo kod danasnjih smartphonea cesto uzrokuje vise problema nego koristi zbog cega se ionako koristi sinhronizacija preko razlicitih servisa, npr. Google i sl.

Offline Brancinko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb-Jarun Lake
  • From the beginning !!!
    • Čarolija balona
Odg: Re: iPad, Galaxy ili nešto treće?
« Odgovori #24 u: Ožujak 14, 2013, 13:27:50 poslijepodne »
Galaxy Note 2... pogledaj možda donese prevagu...

Galaxy S2 u trkuuu...