Lipanj 04, 2024, 16:35:49 poslijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: Jeste li ikad razmišljali da neki nemaju za akvarij!  (Posjeta: 5247 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tiii

  • Trade Count: (+13)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2121
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb Malešnica
  • Shrimp noob
Odg: Jeste li ikad razmišljali da neki nemaju za akvarij!
« Odgovori #25 u: Siječanj 31, 2013, 14:26:45 poslijepodne »
Mislim da je vecina nas ovdje mali ljudi,koji se odricu svaki dan,po par mjeseci za neki veci akvarij ili neki dio opreme
Svakome od nas bi dobro dosao jos jedan 200 ili 300 litarski akvarij,i svatko se tu među nama moze naci kao pacenik kome bi takav akvarij dobro dosao kao poklon  :D :D

Ako tu osobu moze usreciti jedan akvarij od 50-100 litara,za koji ona trenutno nema novaca,mislim da ce se naci dovoljno ljudi da se nesto pokloni i opreme,osobno nemam opreme ali par kuna uvijek ima viska

A sad molim Nik osobe,pa da prestanemo tipkati i konkretno pomognemo,jer pricat mozemo do .....

Offline Irusnjak

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4966
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Dobrodol, Sesvete
Odg: Jeste li ikad razmišljali da neki nemaju za akvarij!
« Odgovori #26 u: Siječanj 31, 2013, 14:33:51 poslijepodne »
Ajde ja ću na nagovor prestati filozofirati ali to je ljudi moji filozofija života.
Čekat ću da se ta osoba javi sama jer sam joj dao do znanja upravo na nju mislim  :up:

Offline zgmarkozg

  • Trade Count: (+5)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1496
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb-Gajnice
Odg: Jeste li ikad razmišljali da neki nemaju za akvarij!
« Odgovori #27 u: Siječanj 31, 2013, 14:44:00 poslijepodne »
dobro, evo javljam se
trebam tank 600+ litara morski sa svom postoječom opremom i ribama.
adresu cu stavit pa mi možete počet slat! :D
šalu na stranu.
pitanje dali je ta osoba upučena u tvoj izlet u javnost?
tj dali uopče želi pomoč na ovakav način, ako me razumiješ.

Offline Marko_Sp

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3234
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Jeste li ikad razmišljali da neki nemaju za akvarij!
« Odgovori #28 u: Siječanj 31, 2013, 14:49:09 poslijepodne »
uz adresu ostavi i broj računa na koji će ti se slati lova za struju. po mogućnosti trajnim nalogom.

Offline FixFox

  • Trade Count: (+24)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2409
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: Jeste li ikad razmišljali da neki nemaju za akvarij!
« Odgovori #29 u: Siječanj 31, 2013, 14:52:09 poslijepodne »
uz adresu ostavi i broj računa na koji će ti se slati lova za struju. po mogućnosti trajnim nalogom.

to i ja velim! Jedino ak će imat kuglu i zlatnu u njoj, jel drugačije ne vidim kak bi pomogli toj osobi osim sa dodatnim troškom  :(

Offline Lili

  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1142
  • Spol: Ženski   Dob: 32
  • Lokacija: Vukovo selo (Blizu Zaprešića), Zagreb
  • Fish freak
Odg: Jeste li ikad razmišljali da neki nemaju za akvarij!
« Odgovori #30 u: Siječanj 31, 2013, 14:52:31 poslijepodne »
Ako se nema, nema se...
Lako pokloniti, no pitanje je koliko bi to zapravo i pomoglo.
Akvarij košta, stalno se neke sitnice trebaju, nije puno, no ako nemas za kruh ili režije onda su ti i te sitnice previse.
Nemas, a trebas i onda umjesto da uzivas u nečemu, stalno si nervozan, živčan jer nemas tu neku sitnicu...
Mislim da velika vecina nas ima neku zelju, dal je povratak ili početak, na isto dođe...
 

Offline Plava_ptica

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 636
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb - Dubrava
Odg: Jeste li ikad razmišljali da neki nemaju za akvarij!
« Odgovori #31 u: Siječanj 31, 2013, 14:58:50 poslijepodne »

...ipak ima tu previše glupih komentara o darivanju riba u akvarij bez vode ili pak vodu u kantu, nenadana iznenadna uginuća,  blaaaaah.
Svi koji su to napisali ustvari nisu spremni za ništa pa bolje da više ne dolaze ovdje ostavljati komentare, čitanje je itekako trajno dozvoljeno.

Uopće nemate osječaj za feeling.

Vremena su takva da nekima koji su ovdje zračili dobrom voljom, pomognemo dobrom gestom jer su ispali iz ovog svijeta, a nemaju za povratak.
Ukoliko ste ipak gledali Bruce Almighty, uvidjeli ste čemu dovodi jednostranost i egoizam, a da ne velim pohlepa - krahu i raspadu.

Ja sam i dalje mišljenja,
ukoliko netko nema,
a htio bi imati i k tome ima valjan razlog(voooli, oboožava akvaristiku)
da mu se pruži šansa.

U tim trenucima na svima Vama je da odlučite želite li pružiti ruku ili ne uzvratiti niti pogledom, toplim savjetom.

U trenucima mog povratka ovdje, neki su mi uzeli pare, neki su htjeli trampu, a neki su jednostavno poklonili = demokracija na djelu  :klap:



Irusnjak, odlično....a sad se iz bespuća sveopćeg filozofiranja spusti među nas priprosti narod pa nam konkretno priopći kome to treba pomoći....i bit će mu pomognuto!

Shvatili smo poantu a sad ili kaži javno ili na PP ime kolege/kolegice kojoj treba nešto pokloniti!

Dosta filozofije ok! ;)
potpisujem Rentu. Neka se napise konkretno o cemu se radi i sta od opreme kolaga/ kolegica treba.

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Jeste li ikad razmišljali da neki nemaju za akvarij!
« Odgovori #32 u: Siječanj 31, 2013, 18:42:54 poslijepodne »

Eto, nadam se da je naš Irusnjak shvatio da smo i mi shvatili da netko treba akvarij mada nemamo pojma tko i kakav. :D
Pa da se ne filozofira u nedogled prožvakane teme svatko tko imalo nagađa o čemu se tu konkretno radi i ima mogućnost pomoći neka se slobodno obrati Irusnjaku na PP za informacije.

Tak da više nebumo bezveze nagađali i filozofirali bez imalo konkretnih rezultata....

:lock:

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Jeste li ikad razmišljali da neki nemaju za akvarij!
« Odgovori #33 u: Veljača 01, 2013, 23:24:21 poslijepodne »

Po želji Ninci objavljujem njen PP koji sam dobio:


" Tema se odnosi na mene, nisam je prije vidla jer zadnje vrijeme i nisam baš najaktivnija na forumu...
pa se eto kao prvo svima ispričavam, nisam znala da tema uopće postoji, ali hvala autoru! :)

no da sada razjasnim sve... da, nekada sam imala gomilu akvarija i riba i skupih riba i svašta nešto...i kak su neki govorili da mi se i kamenje mrijesti... kupila sam pred skoro dvije godine kuću i kako to već ide, krediti, režije, održavanje...bla bla bla-to znate svi! i jednostavno je došlo do ruba, što s vremenom što s financijama jer su neke druge stvari postale prioritet.
Ribe sam prodala, a akvarij cayman 110 sam zadržala-jer ga nisam mogla prodati-pa sad ipak čeka neka bolja vremena. Znači ja akvarij imam, i to ne mali, što Irusnjak nije znao… 
Radim, kuću otplaćujem…režije plaćam- znači da sam financijski dobro!  :up:
Hvala Vam svima na dobrim srcima, a ja ću se akvaristici i ciklidima vratiti kada će za to biti vrijeme…a u 150- l jezercu i par zlatnih ribica i dalje uživam... čim se odledi!!  ;) 
Hvala i oprostite
"