Lipanj 15, 2024, 23:58:46 poslijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: Placanje i zahebi.......  (Posjeta: 3526 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tonček

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 70
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: ZG-Peščenica
  • kontakt - 0989159073
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #25 u: Studeni 30, 2011, 21:45:47 poslijepodne »
zbog takvih stvari ,ak mi je netko imalo sumnjičav ,plačanje po pouzeču pošiljke- ak ne plati nemre preuzet paket ;)
Do sad na sreću nisam imal nikakvih problema

I tu se možeš opeć! Bar ja jesam... Ako šalješ malo veći i teži paket, u startu platiš dosta više, a onda, ako on ne preuzme taj paket, moraš platit i povrat pošiljke. Mene je tako, uz hrpu živaca, koštalo skoro 90 kuna!
ma i to kaj kažeš,samo kaj se ja nisam do danas opekel pa nisam o tome razmišljal, a ak je neko takvo govno da neće platit treba ga javno imenovat , ak niš drugo bar si došu olakšaš-osim ak nije velika lova u igri
Kontakt 098/9159073

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8101
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #26 u: Studeni 30, 2011, 22:30:08 poslijepodne »
a zamislite, mene je čovjek nakon 6 mjeseci od obavljene transakcije oprao da mu još nisam platio i nije htio opet "poslovati" sa mnom :D Na svu sreću,plaćao sam mu internet bankingom, pa sam imao dokaz da nisam gad :D :D  to je puno bolja opcija od slanja love, nedavno sam slao omotnicu sa novcima koja dečku nije došla... pa ti dokaži da si poslao il on da nije primio :D :D :D

Offline dante

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2201
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb, Sesvete
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #27 u: Studeni 30, 2011, 22:39:19 poslijepodne »
nedavno sam slao omotnicu sa novcima koja dečku nije došla... pa ti dokaži da si poslao il on da nije primio :D :D :D

Kad si škrt platit preporučenu pošiljku neg si htio proć za 2,30 kn. Krasan si uzor mladim naraštajima na forumu...  :harhar1:

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8101
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #28 u: Studeni 30, 2011, 23:01:39 poslijepodne »
oprosti, 3.10 :D:D
a na 30 kuna plaćat 10-11, zbilja nema smisla ,jel da :D :D

Offline dante

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2201
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb, Sesvete
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #29 u: Studeni 30, 2011, 23:10:36 poslijepodne »
Je, a kaj bi ti sad? To si je onda poštar taman uzel napojnicu!  :D
Pa nebu za đabe valda nosil kuverte okolo!  :D

Offline aquatic

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 927
  • Spol: Muški   Lokacija: Opatija
    • Terra Vulcanica
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #30 u: Prosinac 01, 2011, 08:11:49 prijepodne »
Pa rješenje je jednostavno, kod osobne predaje ja tebi robu ti meni novac, kod slanja poštom šalješ uz plaćanje pouzećem pa nema straha da neće platiti. Vuk sit, ovce na broju  :)

Offline Brada

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1478
  • Spol: Muški   Dob: 74
  • Lokacija: Zagreb
  • Brada
    • My Reef Aquarium
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #31 u: Prosinac 01, 2011, 08:59:03 prijepodne »
Sve više je "vatikanskog" plaćanja  (Bog plati!), a sve manje "solarnog" (lova na sunce) jer se nema love!!! :( U takvim okolnostima muteži profitiraju, a osiguranja od promašaja nema ni po zakonu (za iznose kojima mi baratamo).
Zagreb - Sigećica
Samo glupost je vječna, sve ostalo može proći!!!!
http://www.bradareef.webs.com/

Offline ZliBrka

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1815
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Beli Manastir
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #32 u: Prosinac 01, 2011, 09:32:56 prijepodne »
Da, definitivno se nema love.
Evo jedan primer iz svakodnevice (moje) - radim kao instruktor u autoskoli i dimnjacar me prije neki dan pita da li vozi kod mene ta i ta, odgovorih potvrdno. Sutradan ujutro on pred autoskolom vreba moju kandidatkinju, jer mu jw ostala duzna 200kn.
Posle nekog njihovog dogovora donosi meni potvrdu koju trebam sutradan dati kandidatkinji kad mi da lovu, jer on ide na put...
Kao da mi nije dosta mog vijanja kandidata zbog placanja.
Ljudi su ocajni!

Vezano za temu - svasta se moze izjaloviti, ali u principu narucujem i unapred platim narudzbu i to je to.
"Dišemo slobodno jedino kad nas s drugima povezuje zajednički cilj koji nadilazi naše JA."  Zemlja Ljudi

Offline Stina

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4320
  • Spol: Muški   Lokacija: zg
    • ZGreef
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #33 u: Prosinac 01, 2011, 09:40:47 prijepodne »
Koliko sam dugo na ovom forumu?!?! 10god?
Uglavnom, mislim da je situacija uvijek bila da ja pošaljem robu i nakon toga 2-3 dana poslje mi čovjek uplati. Nikada me nitko nije prevario. Čak i favoritiziram "live guarantee" 7 dana, znači ako organizam ugine unutar 7 dana od kad ste ju stavili u svoj akvarij, ja vraćam novac. Ako se dobro sjećam baš sam takvu situaciju imao s Vedranom i firefish-om...

Poanta priče, dosta sam toga prodao baš preko Akvarij.neta i uvijek sam bio više nego zadovoljan trgovinom, pa ste strane jedan  :klap: :zagrljaj: za ljude s ovog foruma. :up:

Offline tomek1221

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški  
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #34 u: Prosinac 01, 2011, 09:55:01 prijepodne »

Poanta priče, dosta sam toga prodao baš preko Akvarij.neta i uvijek sam bio više nego zadovoljan trgovinom, pa ste strane jedan  :klap: :zagrljaj: za ljude s ovog foruma. :up:
[/quote]

o tome sam i govorio,poanta foruma i je da vjerujes onome kome saljes i uopce mi nije nikad bilo na pameti da bi me neko zeznuo,ako takvih ima ime i prezime i nick i baniranje momentalno,postoji mogucnost da se nesto dogodi ali u danasnje vrijeme kad nas 90 posto ima mobitele sa pristupom interneta,mislim da nekakvi izgovori ne vrijede,momentalni ban :down:

Offline 985plavi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4520
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zagreb (Vrbani III) - Vukovar
    • Facebook profil
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #35 u: Prosinac 01, 2011, 10:05:47 prijepodne »
Kupio sam uređaj koji je navodno pod garancijom ali nakon 3 mjeseca još čekam taj jamstveni list za kupljeni uređaj!

Pisao sam dopise, zvao telefonom, slao poruke ali samo obećanja ludom radovanja.


Offline tomek1221

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški  
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #36 u: Prosinac 01, 2011, 10:14:29 prijepodne »
mislim da ovo mene ide :) vise puta sam reko da neznam di je gar i ako nadjem da cu ti prosljedit,i dao sam ti garanciju svoju ako se ne varam,ako klima prdne da cu ti vratit lovu,jeli tako?i mislim da te nisam ni u kojem slucaju zeznuo prodo sam ti klimu jako povoljno sa kompletno svime i koja je 100 posto ispravna,ko sto si se i sam uvjerio jer radi kod tebe.da sam naso taj papir vec bi ti ga dao,kao sto reko ako se klimi sta dogodi u god dana ja cu doc po nju i vraticu ti lovu,ok?

Offline AndrejX

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb
  • Disklejmer: ne prodajem papricice niti sjemenke
    • http://www.viralx.com
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #37 u: Prosinac 01, 2011, 12:12:33 poslijepodne »
Ma nema veze ali nek se zna ko je.a moderator vidi ako je ista ip adresa kod ponovne registracije

Vecina nasih providera dodjeljuje dinamicke IP tako da se IP adresa mijenja nakon reconnecta.

Offline baco

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 472
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Split
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #38 u: Prosinac 01, 2011, 17:39:00 poslijepodne »
evo vam odgovora :D




Offline Rossi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
    • Parking senzori, alarmi, daljinsko centralno!!
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #39 u: Prosinac 01, 2011, 18:09:01 poslijepodne »
slaba rezolucija, nis se ne vidi, osim BareST.... jednostavno napisi ko je i kaj je i mirna bosna... bar znamo s kim ne trgovat.... bar ne pod tim nickom
R-46

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #40 u: Prosinac 01, 2011, 18:30:47 poslijepodne »
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline baco

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 472
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Split
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #41 u: Prosinac 01, 2011, 18:35:52 poslijepodne »
da mislia sam da ce se vidit :D

hrgamonster

Offline Rossi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
    • Parking senzori, alarmi, daljinsko centralno!!
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #42 u: Prosinac 01, 2011, 20:56:30 poslijepodne »
eto, crno na bijelo. mozda se covijek javi i kaze u cem je problem a ak ne, svi smo upozoreni...
R-46

Offline zeljkok

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb-Vrbik
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #43 u: Prosinac 02, 2011, 21:43:36 poslijepodne »
Ljudi čemu okolišanje, napišite u čemu je problem, ime i prezime osobe s kojom ste poslovali, skenirajte uplate/isplate, stavite ovdje na forum i gotovo. Može se bilo ko odjavljivat i prijavljivat milion puta sa drugim nickom ali ime i prezime ostaje isto kod uplata/isplata.
Ja sam valjda uvijek poslovao sa poštenim ljudima (i oni sa mnom :D), pošteno uplatio unaprijed i pošteno dobio naručenu robu. Takvi uvijek imaju moju preporuku.

Offline ChILd_ReBoRn

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1800
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Koprivnica (vise - manje)
    • http://www.akvaristika.tk
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #44 u: Prosinac 02, 2011, 22:05:44 poslijepodne »
Pa rješenje je jednostavno, kod osobne predaje ja tebi robu ti meni novac, kod slanja poštom šalješ uz plaćanje pouzećem pa nema straha da neće platiti. Vuk sit, ovce na broju  :)

aha.. i onda ti lik odbije preuzet paket.. i lijepo tebi dodje doma i platis postarinu i tamo i natrag.. been there done that...

nema boga vise plati unaprijed i nosi...
biljka biljci siše supstrat
(Koprivnica)

Offline adrijan79

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 46
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Koprivnica
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #45 u: Prosinac 02, 2011, 23:02:40 poslijepodne »
Najbolja solucija je plaćanje po preuzeću.Bolje i da platiš slanje i povratak , nego da ti ne plati i još dobije bilje ili o čemu se već radi.Trebalo  bi  složiti crnu listu .Ja sam platio za bilje pa kaže poslano pa nema bilja.Kada sam otvorio temu o tome dolazi poruka od te osobe Citiram( Hvala što me nisi imenovao,poslat ću ti bilje ponovo) I bilje stiglo za 3 dana.......

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #46 u: Prosinac 04, 2011, 12:50:41 poslijepodne »
Prvo on uplati pa se onda šalje  :)
a ne ne,nebi ti tako od nekog nesto kupio(cast izninkama sa foruma sa kojima trgujem i znam).
Idem nesto kupit,salji pouzecem,prodajem nesto,isto pouzecem,cuvam uplatnice,slikam i snimim.Ne vjerujem ja nikom,ako me neko zajebe recimo dogovorio sam kupnju ali je sutradan prodao nekom drugom,ide na ignore i za tog se sazna da nije pouzdan(saznaju oni sa kojima sam dobar da se oni nebi zaebali.
Ne kupujem nista od ljudi koji su kratko na forumu i ne zna se tko je..jer recimo JA,ne pada mi napamet da blatim svoj nick kojeg koristim na svim forumima a to mi je nadimak.Nikad problema,samo treba paziti.
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline veco

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Slavonski Brod
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #47 u: Prosinac 04, 2011, 13:26:20 poslijepodne »
U par godina staža ovdje na forumu trgovao sam sa svakakvim članovim :nerd:
Uglavnom bilo je svakakvih opcija u igri i svakakvih zaheba nažalost...

Novim članovima sa par postova kad nešto prodajem obavezno prvo uplata, pa onda šaljem jer sam imao dva slučaja gdje sam izašao u susret i poslao pakete pouzećem i na kraju nitko ne preuzme paket sa otkupninom, pa mi se vrati nazad :punch:

Sa starim članovima koji ovdje već imaju staža i većinom znamo tko je tko imenom i prezimenom može kako god hoče unaprijed, poslije, sa odgodom plaćanja i sl. sve kombinacije su u igri :up:

Offline rokimon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 595
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: moj dom je Hrvatskaaaa
    • malawi by rokimon
Odg: Placanje i zahebi.......
« Odgovori #48 u: Prosinac 04, 2011, 14:30:33 poslijepodne »
ja sam još uvijek naivac i vjerujem ljudima....i nisam imao nikakvih loših iskustava do sad...bar ne nekih većih! u zadnje vrijeme sam prodao par skupih stvari( par tisuća kuna) i slao sam ljudima da mi nisu ništa uplatili...i sve je prošlo ok! jedino što sam se malo raspitao(kum u policiji, facebook) o njima! i inače u životu me nije netko baš preveslao...ali kad bi do toga došlo istjerao bih to do kraja! i ne više radi love nego radi principa! svi smo mi pomalo egomanijaci i jednostavno si neću dopustiti da mi se netko smije iza leđa....nije bitno zbog 100kn ili 10000!
Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.