Lipanj 06, 2024, 10:33:51 prijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: zemljani kolektor za hlađenje akvarija  (Posjeta: 4191 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dante

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2201
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb, Sesvete
Odg: zemljani kolektor za hlađenje akvarija
« Odgovori #25 u: Srpanj 09, 2012, 21:55:34 poslijepodne »
...

Eto vidiš, upravo si objasnio ono šta ja govorim, a to je da se tako nešto nemože izvesti sa ulaganjem samo u 25 metri šlaufa za vrt poljevat.  :up:
Ja ti se najdublje ispričavam ako si moj stav shvatio kao bahatost, al oni koji me poznaju znaju da nisam baš takav. Al i ne priliči jednom ćelavom motoristi, visokom 190 i od skoro sto kila (nemojte se smijat, nisam reko s koje strane  :clown:) da se razgovara cici-mici s ljudima tu po forumu.  :D
A pa niste ni vi Dalmoši, kolko vas ja poznam, baš tak mimozasti da bi se odma vređali na svaku grublju riječ.  :)
Ja sam samo prvih 1,5 g. i zadnjih pola proveo ko trgovac, ostalih 10 je bila nabava materijala za bauštele, al nemoj tako po sirotim trgovcima.
Ti se ljudi za svoju skromnu plaću svakodnevno susreću i riješavaju gomilu idiotarija koje im zbog svog neznanja zadaju "učeni stručni ljudi" u raznim svojim projektima i naruđbama...

Offline Strippy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Dob: 44
Odg: zemljani kolektor za hlađenje akvarija
« Odgovori #26 u: Srpanj 09, 2012, 23:08:12 poslijepodne »
...

Eto vidiš, upravo si objasnio ono šta ja govorim, a to je da se tako nešto nemože izvesti sa ulaganjem samo u 25 metri šlaufa za vrt poljevat.  :up:
Ja ti se najdublje ispričavam ako si moj stav shvatio kao bahatost, al oni koji me poznaju znaju da nisam baš takav. Al i ne priliči jednom ćelavom motoristi, visokom 190 i od skoro sto kila (nemojte se smijat, nisam reko s koje strane  :clown:) da se razgovara cici-mici s ljudima tu po forumu.  :D
A pa niste ni vi Dalmoši, kolko vas ja poznam, baš tak mimozasti da bi se odma vređali na svaku grublju riječ.  :)
Ja sam samo prvih 1,5 g. i zadnjih pola proveo ko trgovac, ostalih 10 je bila nabava materijala za bauštele, al nemoj tako po sirotim trgovcima.
Ti se ljudi za svoju skromnu plaću svakodnevno susreću i riješavaju gomilu idiotarija koje im zbog svog neznanja zadaju "učeni stručni ljudi" u raznim svojim projektima i naruđbama...
ma nisam ja mimozast... :D :D ni najmanje, a posebno u kg... :D :D
samo nevolim kad se neko javi s nekom novom idejom, odma ga u startu svi popljuvaju, najednom svi su strucnjaci u tome.. s takvim stavom nema razvoja ovog hobija..
ja da imam para zabusio bi sondu ispred kuce i s njom bi ljeti hladio veeeliki morski akvarij. Daleko najekološkije rješenje... Al da kosta, kosta...
a sta se trgovaca, ima ih svakakvih, a svjestan sam da isto tako ima svakakvih i projektanata...
stvari rjesene. Tema apsolvirana. ;) :)
Split / Hrvatska