Lipanj 07, 2024, 08:00:23 prijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?  (Posjeta: 33789 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline igor8

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2082
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Koprivnica-Zagreb-Rijeka
  • Malawi mbuna
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #75 u: Svibanj 30, 2012, 13:29:53 poslijepodne »
Ja sigurno nebi kemijao nicime,dosta mi whey i multivitamini.
6:30 soja mlijeko,zobene,malo wheya,med,cimet,maslinovo ulje...multivitamini
9:30 puretina,piletina ili tuna,jogurt,intergralni kruh
12:00 voce ili neke sjemenke,ljesnjaci...
15:00 rucak,ovisi sta...
18-19,nakon treninga pwm...whey,multivitamini
20:00 kuhana jaja,kajgana ili nesto od rucka,maslinovo,riblje ili laneno ulje
...i to je vise manje recimo to...sa time da na dan popijem i do 4l vode.
Prije nego sam poceo p90x sam imao 83kg na 172cm,sad sam na 74-75kg,trbuha vise nemam nesto,drugdje nemam masti i nije mi jasno kako bi po svim tim nekim kalkulatorima idealne tjelesne tezine trebao imati 64.4kg?
A osim toga sta sam u puno boljoj formi ogromnu razliku primjetim i sta se tice zdravlja.Prije me svaki dan mjesecima boljeo trbuh,stres,losa prehrana a sada se ni ne sjetim da sam imao problema sa time,nekako si mislim da je to radi maslinovog al nije bitno...
Uglavno,nikako nebi kemijao i rizikirao,pogotovo steroidima...
Sasvim sam zadovoljan vec sada postignutim,naucio sam nesto o hrani,tijelu,disciplini,promjenio sam se jako od razmisljanja do stavova nekih,dobio samopouzdanja i to mi je motivacija za ici dalje.
Nikakvo nabildavanje,sepurnje i sl. me ne zanima jer ovo radim samo za sebe a sta je vise truda ulozeno to je i rezultat drazi.
O kemiji nemam pojma a ni ne zanima me,tko voli nek izvoli...
Ne znam kakve multivitamine uzimaš, ali vidim da ih unosiš 2x dnevno u organizam, a to nije dobro. Unose se poslije doručka i to je za taj dan to. Nadam se da nisi pomješao multivitamine s elektrolitima!
Što se tiće tvoje idealne kilaže, postoje različite kalkulacije, ali idealna za tvoju visinu je 72kg. Govorim o mišićnoj masi, znači bez škembice i sisa:)

Offline Rossi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
    • Parking senzori, alarmi, daljinsko centralno!!
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #76 u: Svibanj 30, 2012, 13:30:56 poslijepodne »
Ja sigurno nebi kemijao nicime,dosta mi whey i multivitamini.
6:30 soja mlijeko,zobene,malo wheya,med,cimet,maslinovo ulje...multivitamini
9:30 puretina,piletina ili tuna,jogurt,intergralni kruh
12:00 voce ili neke sjemenke,ljesnjaci...
15:00 rucak,ovisi sta...
18-19,nakon treninga pwm...whey,multivitamini
20:00 kuhana jaja,kajgana ili nesto od rucka,maslinovo,riblje ili laneno ulje
...i to je vise manje recimo to...sa time da na dan popijem i do 4l vode.
Prije nego sam poceo p90x sam imao 83kg na 172cm,sad sam na 74-75kg,trbuha vise nemam nesto,drugdje nemam masti i nije mi jasno kako bi po svim tim nekim kalkulatorima idealne tjelesne tezine trebao imati 64.4kg?
A osim toga sta sam u puno boljoj formi ogromnu razliku primjetim i sta se tice zdravlja.Prije me svaki dan mjesecima boljeo trbuh,stres,losa prehrana a sada se ni ne sjetim da sam imao problema sa time,nekako si mislim da je to radi maslinovog al nije bitno...
Uglavno,nikako nebi kemijao i rizikirao,pogotovo steroidima...
Sasvim sam zadovoljan vec sada postignutim,naucio sam nesto o hrani,tijelu,disciplini,promjenio sam se jako od razmisljanja do stavova nekih,dobio samopouzdanja i to mi je motivacija za ici dalje.
Nikakvo nabildavanje,sepurnje i sl. me ne zanima jer ovo radim samo za sebe a sta je vise truda ulozeno to je i rezultat drazi.
O kemiji nemam pojma a ni ne zanima me,tko voli nek izvoli...

bome se fino hranis, tak i treba uz trening najbitnija stavka, ali i najskuplja nazalost ako zelimo da bude kvalitetno.....

mozes slobodno ujutro popit istu kolicinu wheya ko i poslije treninga, nemre odmoc vjeruj mi. ja ga ne pijem ujutro jer me svaki put kad ga popijem potera na wc, pa mi se bas i neda cubit ujutro prije posla il da me ulovi nespremnog.... :D

idealna tezina za muske bi trebala bit visina minus 98
R-46

Offline Ruki

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3201
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
  • Kum
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #77 u: Svibanj 30, 2012, 13:31:23 poslijepodne »
Cemu toliko multivitamina, cemu uopce multivitamini? Vitamina koji se tope u masti ima u zalihama u tijelu, nekih i za par mjeseci... ovih koji se tope u vodi se obicno dovoljno unosi hranom, a ovaj sav visak koji se unosi u tabletama nepotrebno opterecuje bubrege. :)

Koje kalkulatore tezine gledas, ako su oni koji koriste indeks tjelesne mase onda znaj da nisu dobri za mlade, misicave muskarce.

Evo i jako vazan clanak o cimetu, vjerojatno to sto uzimas je kasija koja ima deset puta vise kumarina od cimeta i gotovo sve kod nas je kasija.

http://zdravlje.hzjz.hr/clanak.php?id=13322
Kvatric tj. kilometar sjevernije / Zagreb
All the Dude ever wanted was his rug back... it really tied the room together...

Offline Ruki

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3201
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
  • Kum
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #78 u: Svibanj 30, 2012, 13:33:46 poslijepodne »
nebi se slozio sa tobom sto se tice renomiranh firmi tipa weider, twin lab etc. da guraju nutra gluposti zbog placebo efekta. susreo sam se sa svakojakim suplementima koji imaju deklaraciju i kantu od recimo weidera i prodaje ekipa po njuskalu, a ono nutra cokolino i kaj ti ja znam kaj nisu nagurali.
ne vidim zasto bi proizvodac isao na to da mulja trziste kad se lako provjeri sto je unutra. i nije to neka nauka, jednostavno se uzima da bi se nadomjestilo to sto je jako tesko unjet tolke kolicine normalnoj osobi putem hrane.

Proizvodjac je nebitan, prouci iz biokemije kako radi kreatin-fosfatni energijski sustav pa ce ti biti jasno zasto je placebo.
Kvatric tj. kilometar sjevernije / Zagreb
All the Dude ever wanted was his rug back... it really tied the room together...

Offline igor8

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2082
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Koprivnica-Zagreb-Rijeka
  • Malawi mbuna
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #79 u: Svibanj 30, 2012, 13:34:26 poslijepodne »
Cemu toliko multivitamina, cemu uopce multivitamini? Vitamina koji se tope u masti ima u zalihama u tijelu, nekih i za par mjeseci... ovih koji se tope u vodi se obicno dovoljno unosi hranom, a ovaj sav visak koji se unosi u tabletama nepotrebno opterecuje bubrege. :)

Koje kalkulatore tezine gledas, ako su oni koji koriste indeks tjelesne mase onda znaj da nisu dobri za mlade, misicave muskarce.

E o tome i ja pričam! Bravo Ruki :up:
« Zadnja izmjena: Svibanj 30, 2012, 13:39:08 poslijepodne od igor8 »

Offline Rossi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
    • Parking senzori, alarmi, daljinsko centralno!!
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #80 u: Svibanj 30, 2012, 13:36:29 poslijepodne »
nije isto kreatin fosfat i kreatin monohidrat. kako god bilo, ako i mislis da je placebo, bome dobro djeluje.... :up:
R-46

Offline igor8

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2082
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Koprivnica-Zagreb-Rijeka
  • Malawi mbuna
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #81 u: Svibanj 30, 2012, 13:36:53 poslijepodne »
Ljudi, ljudi, biokemiju u ruke, pa kad je svladate onda će vam neke stvari biti jasnije!

Offline Ruki

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3201
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
  • Kum
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #82 u: Svibanj 30, 2012, 13:39:04 poslijepodne »
nije isto kreatin fosfat i kreatin monohidrat. kako god bilo, ako i mislis da je placebo, bome dobro djeluje.... :up:

Ovo samo govori o tome koliko ne razumijes.
Kvatric tj. kilometar sjevernije / Zagreb
All the Dude ever wanted was his rug back... it really tied the room together...

Offline Rossi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
    • Parking senzori, alarmi, daljinsko centralno!!
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #83 u: Svibanj 30, 2012, 13:40:17 poslijepodne »
ne bavim se biokemijom nit ne mislim tako da ne zelim ulazit u preveliku sustinu svega toga, praksa mi je od veceg znacaja...

R-46

Offline Ruki

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3201
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
  • Kum
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #84 u: Svibanj 30, 2012, 13:44:19 poslijepodne »
Bjezim sad iz kuce tako da ne stignem pogledati filmic, ali poslije ces ti dobiti svoje! ;)
Kvatric tj. kilometar sjevernije / Zagreb
All the Dude ever wanted was his rug back... it really tied the room together...

Offline igor8

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2082
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Koprivnica-Zagreb-Rijeka
  • Malawi mbuna
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #85 u: Svibanj 30, 2012, 13:45:08 poslijepodne »
Zeleni prehrana ti je dobra, samo je to prehrana za jedan dan...svaki dan bi trebao biti drugačiji, ali smisao je da do podne i do treninga drmaš 80% po ugljikohidratima, poslijepodne treninga 80%proteini.
Sve u normalnim količinama (ovisno o intezitetu treninga), jer svi viškovi će otići u salo.
Izbaciti sve slatliše, sokove, masno i s vremenom će se sve posloziti!
Idelna ti je 72, a ne 64!

Offline ZeleniMrav

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1423
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Stockholm, Sweden
  • You'll Never Walk Alone
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #86 u: Svibanj 30, 2012, 14:22:23 poslijepodne »
Ti multivitamini ustvari i nisu bas multivitamini,to je neki Uniliver sa svim i svacim,nemam sad link jer sam na mobu.
Uglavnom trebalo bi ga uzimat 2 tablete prije svakog obroka a ja uzmem 2 tablete u jednome danu,tek tolko.
A za hranu,bas me danas na poslu gledaju,marenda mi nije nikad manje od 40kn,uglavnom nije mi zao...ne pijem pivo vise preko tjedna i tu sam opet na istom sa novcima.A ustedim sad i na drugim stvarima.
Slatko ni ne vidim,masno tu i tamo a najvise uzivam u ocjedjenoj limunadi a mislim da sam i najvise mrsavjeo kad sam dnevno tako pio po 4 limuna...mozda mi se cini...
Skupa je hrana da ali idem u shoping u Sloveniju,tamo je sve to dosta jeftinije,pogotovo jogurti,riba,soja mlijeko,li la...
Ma samo je volja bitna,sve se moze...pogotovo kad znas sta hoces.
20l vanila
North: Unfinished business
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” AE

Offline igor8

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2082
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Koprivnica-Zagreb-Rijeka
  • Malawi mbuna
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #87 u: Svibanj 30, 2012, 14:33:31 poslijepodne »
Ti multivitamini ustvari i nisu bas multivitamini,to je neki Uniliver sa svim i svacim,nemam sad link jer sam na mobu.
Uglavnom trebalo bi ga uzimat 2 tablete prije svakog obroka a ja uzmem 2 tablete u jednome danu,tek tolko.
A za hranu,bas me danas na poslu gledaju,marenda mi nije nikad manje od 40kn,uglavnom nije mi zao...ne pijem pivo vise preko tjedna i tu sam opet na istom sa novcima.A ustedim sad i na drugim stvarima.
Slatko ni ne vidim,masno tu i tamo a najvise uzivam u ocjedjenoj limunadi a mislim da sam i najvise mrsavjeo kad sam dnevno tako pio po 4 limuna...mozda mi se cini...
Skupa je hrana da ali idem u shoping u Sloveniju,tamo je sve to dosta jeftinije,pogotovo jogurti,riba,soja mlijeko,li la...
Ma samo je volja bitna,sve se moze...pogotovo kad znas sta hoces.

:up:

Offline ZeleniMrav

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1423
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Stockholm, Sweden
  • You'll Never Walk Alone
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #88 u: Svibanj 30, 2012, 16:26:02 poslijepodne »
Malo mi je neugodno ali evo kako to ide kod mene,prije nek sam i poceo vjezbat sam bio smrsavio vec par kg tako da sam bio dosta deblji nek na prvoj slici a ni sad na zadnjoj(danas slikao) nisam bas twiggy.
Bokovi i trbuh se drze i cini mi se da nece vise nikamo :-[ :D Mada vjerujem da je tu i genetika u pitanju.
A sad slike, :-[ ajme:



Mada bi mozda sada i radje nabijao masu pa tek poslje isao mrsavit...tako sam si nekako i zamislio da to ide,sad se malo izvlacim i tjesim  :-[ :D
Nije neka velika razlika ovako na slikama jer nisam ni slikao dobro ali primjetim po sebi....
« Zadnja izmjena: Svibanj 30, 2012, 16:33:36 poslijepodne od ZeleniMrav »
20l vanila
North: Unfinished business
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” AE

Offline Werther

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: München
    • Betta Svijet
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #89 u: Svibanj 30, 2012, 16:44:33 poslijepodne »
Svaka čast na fotkama! :klap: Mada nije ti neka fora sakriti lice fotoaparatom... ;) Meni se čini da je napredak više nego vidljiv, samo tako i dalje i to je to! :up:

Sad još samo da cure na forumu skuže ovu temu, pa onda i da ostatak muške ekipe počne stavljati svoje fotke i ode ova tema u skroz drugom smjeru! :D

Offline Tiii

  • Trade Count: (+13)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2121
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb Malešnica
  • Shrimp noob
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #90 u: Svibanj 30, 2012, 17:42:48 poslijepodne »
Zeleni napredak je odlican,za manje od 2 mjeseca,sada ce to malo sve usporiti,ali kroz pola godine ce definicija biti odlicna  :klap:

Offline ZeleniMrav

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1423
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Stockholm, Sweden
  • You'll Never Walk Alone
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #91 u: Svibanj 30, 2012, 17:54:38 poslijepodne »
Zeleni napredak je odlican,za manje od 2 mjeseca,sada ce to malo sve usporiti,ali kroz pola godine ce definicija biti odlicna  :klap:

Jel mi bolje sada ici na masu pa onda radit definiciju ili obrnuto?
Mozda mi je bolje razvijat misice dok sam tezi,mislim na sklekove,zgibove i sl...pa onda lagano smanjit unos kalorija.
Ne kuzim te neke stvari...i btw hvala na komentarima :)
A to da ce se sve usporit mislim da vec primjecujem,i inace sam dosta nestrpljiv mada sve manje i manje jer na neke stvari se ionako ne moze utjecat :D

Evo,tko kaze da p90x ne djeluje,instant misici pred tv-om :P :D
Zezam se malo,nista bez teske muke i discipline...sad mi je bed kaj ovaj tjedan odmaram al mislim da mi stvarno treba...bojim se da se ne zapustim,pogotovo sta sada imam apetit kao vuk.
« Zadnja izmjena: Svibanj 30, 2012, 18:01:00 poslijepodne od ZeleniMrav »
20l vanila
North: Unfinished business
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” AE

Offline ZeleniMrav

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1423
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Stockholm, Sweden
  • You'll Never Walk Alone
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #92 u: Svibanj 30, 2012, 18:07:37 poslijepodne »
ups...dupli post
« Zadnja izmjena: Svibanj 30, 2012, 18:10:52 poslijepodne od ZeleniMrav »
20l vanila
North: Unfinished business
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” AE

Offline Rossi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
    • Parking senzori, alarmi, daljinsko centralno!!
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #93 u: Svibanj 30, 2012, 18:13:59 poslijepodne »
ma samo odrzavaj to kaj radis, nisi jos u fazi da razmisljas dal ovo il ono. vidi se napredak i samo to drzi i kad predes 90 dana
R-46

Offline igor8

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2082
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Koprivnica-Zagreb-Rijeka
  • Malawi mbuna
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #94 u: Svibanj 30, 2012, 19:00:31 poslijepodne »
Sad samo nastavi tako kak si započeo, rezultati su vidljivi! Navikni tijelo na napore, ali kako tii kaze, sada će ići sve puno sporije!
A onda na jesen oko 9.,10mjeseca se odluci oces li biti konan tip ili Marko grubnic tip! :):):)
Po mojem mišljenju ovako kako jesi ti je super, samo tako nastavi to odrzavat! Za sad do poslje ljeta!;)

Offline Tiii

  • Trade Count: (+13)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2121
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb Malešnica
  • Shrimp noob
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #95 u: Svibanj 30, 2012, 19:28:55 poslijepodne »
Mislim da si masu vec imo,ahahah,sad radis definiciju  :D
Sad trebas ici do kraja i vidjeti koliko ce ti kg ostati samih misica,nakon toga tek mozes razmisljati o nekoj masi,da bi slijedecom definicijom dobio opet neki dodatni 3-4 kg misica,zato je bilderski put jako tezak,puno je masa i definicija koje idu jedna za drugom,da bi se povecala misicna masa,kad bi bilo jednostavno svi bi se udebljali na 120kg i na kraju dobili 100kg cistig misica jednom definicijom,a stvarnost je da sa 120 padnes na neki 80 i onda 5 godina treniras do 100kg  :)

Ali u svakom slucaju imas fin napredak,ovaj visak na bokovima i trbuhu rijesis sa pojacanim kardiom,i cucnjevima,ali to kasnije rijesavaj kad zavrsis svih 90 dana pa ces vidjeti na cemu si,mozda i to ode nastavkom po programu
Kasnije kad zavrsi program ces vidjeti di ti fali misica,i koji dio ces trebati pojacati,pa ces si program sam prilagoditi po potrebi

Offline M23_Vu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 976
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: VUKOVAR
  • AqVu
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #96 u: Svibanj 30, 2012, 22:36:41 poslijepodne »
neradim p90x nego nešto dosta slično a to je insanity 60 days....i mogu reći da sam jako zadovoljan rezultatima,šta fizičkim izgledom,šta formom....no da je mukotrpan trening i da ima dosta odricanja tj.reguliranja prehrane ima...
sad sam na zadnjem tjednu no nastavljam dalje vježbati ali samo zadnja 4 tjedna koja su ujedno i najteža a razmišljam i o p90x možda za koji mjesec....

Offline Stina

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4320
  • Spol: Muški   Lokacija: zg
    • ZGreef
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #97 u: Svibanj 31, 2012, 08:39:20 prijepodne »
Zeleni rezultat ti je odličan!! Nemoj se obeshrabriti, po meni nisi ni svjestan što si u 50 dana postigao. Reducirao si body fat, pojačao tonus mišića, a forma tijela ti je jaka! :up:

Evo jedan za sve ljubitelje teških vježbi, malo crtane edukacije:

Offline Stina

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4320
  • Spol: Muški   Lokacija: zg
    • ZGreef
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #98 u: Svibanj 31, 2012, 08:45:52 prijepodne »
Primjera radi, ja nikad nisam imao "strukić" i trokutastu građu... al kad sam bio u trenigu i kad bi kao padobranac s frendom uletio u teretanu, ljudi su se raspitivali tko smo i što treniramo.
Klasičnim likovima iz teretane je UVIJEK čudno kad dva "bucmasta" lika dođu na sprave i počnu peglat željezo.
Sličan program kao P90X se kod mene u MMA klubu primjenjivao 3 mjeseca ali 3x tjedno, nakon ta tri mjeseca svi smo bili zvijeri u svojoj kilaži.

Ja sam sad već skoro godinu dana bez treninga i strašno sam se opustio... obaveze na poslu i doma mi nedaju sat vremena u neko normalno doba da odradim trening, pa razmišljam da krenem u 6h ujutro sa ovakvim režimom treninga... zbilja kad vidim što si postigao teškim radom, sam u najmanju ruku inspiriran! :up:

Offline Nino G

  • Akvarij.NET Expert
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2302
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zagreb
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #99 u: Svibanj 31, 2012, 09:55:53 prijepodne »
Koja gej tema... :D