Lipanj 04, 2024, 08:09:03 prijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: novi akvarij  (Posjeta: 3343 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline corleone

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
novi akvarij
« u: Lipanj 19, 2005, 22:58:00 poslijepodne »
upravo sam kupio novi akvarij od 120l i želim ga napraviti amazonskog.trebao bih savjete od stručnjaka da mi kažu koje ribe mi je najbolje idu u njega i koliko ih treba biti.stručnjaci pomognite!!!
ponuda koju ne možeš odbiti

Offline ialbrech@htnet-

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 110
novi akvarij
« Odgovori #1 u: Lipanj 20, 2005, 08:10:00 prijepodne »


pogledaj na www.akvaristika.org tamo ti dosta toga piše


ðakovo...........

Offline corleone

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
novi akvarij
« Odgovori #2 u: Lipanj 20, 2005, 10:15:00 prijepodne »
HVALA PUNO
ponuda koju ne možeš odbiti

Offline ialbrech@htnet-

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 110
novi akvarij
« Odgovori #3 u: Lipanj 20, 2005, 19:07:00 poslijepodne »
nema na ćemu tu smo da si pomažemo
ðakovo...........

Offline nature

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Why can't humans behave more like animals?
novi akvarij
« Odgovori #4 u: Lipanj 20, 2005, 19:57:00 poslijepodne »


mazni u google "amazon aquarium" pa dodaj setup ili slicno, mozes malo i slike pogledat, da vidis kak to zgleda evo jedna po mom misljenju najjaci na koji sam naisao sad ako hoces strogo amazonu a nemas par hektara da napravis cijelu djunglu to bi po meni tak nekak trebalo izgledat .... kvragu prevelka je sam da je smanjim........ e........vo





da moj nije ni blizu jel sam na zalost stavio sitni sljunak pa. a i ovakvo granje nisam vidio po shopovima ono ni blizu,.....


inace ja ti preporucam sto manje ribica, ja radim isto amazonu u 250l mislim imat max 15 crvenih neonki iliti kardinal neonke i tri ancistrusa (oni su vec unutra)


kazem sto manje jel je manje posla i frke i lakse dodje do ravnoteze


ak te kaj zanima jos sam reci, mogu ti dat hrpu linkova al sad bas....
bogat je onaj koji malo daje ..

Offline nature

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Why can't humans behave more like animals?
novi akvarij
« Odgovori #5 u: Lipanj 20, 2005, 20:12:00 poslijepodne »


evo to ti je moj u fazi nastajanja [url]https://www.akvarij.net/forum/forum_posts.asp?TID=7977&PN =1[/url], nemoj se previse ugledat na njega jedino dobro kaj sam uspio je to sa drvecem ovo drugo me nije bas razveselilo, najvise mi fali pijesak koji po meni jako pase uz drvo, prvo sam mislio napraviti tepih od tenelusa al brijem da cu morat slagat novu rasvijetu pa nista jos od toga


sto se riba tice, nemoj se zaletit ko ja papokusavati parametre dovesti slicne onima ko u prirodi, jel tak i tak su ribe koje kupujeskod nas donekle naviknute na malo drugaciju stvarnost,od vecih bi ti preporucio skalare recimo tri do cetiri komada i nekoliko koridorasa (oni narastu dosta veliki..tocnije visoki a 120 litara nije bas puno), nebi te nagavarao na diskuse jel treba punomuke da budu zadovoljni, a od manjih imas hrpu tetri, pana tebi je da izaberes....


inace meni neonke najvise pasu zbog boje vode koja je smedja pa su im boje nevjerojatno jake u takvoj vodi, a mislim da su najsretnije u sigurnosti jata i bez stresa od neki ribetina
bogat je onaj koji malo daje ..