Lipanj 17, 2024, 19:59:53 poslijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: Dodatna rasvjeta u 5 slika (Juwel rekord 120)  (Posjeta: 774 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline staglin

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 811
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Dubrovnik Lapad Babin Kuk
  • Non bene pro toto libertas venditur auro
Dodatna rasvjeta u 5 slika (Juwel rekord 120)
« u: Studeni 20, 2010, 14:53:13 poslijepodne »
koliko znam ovo prolazi u starim juwelima na kojima su standardne lampe i poklopac se odozgo moze otvoriti....

1 i 2..pored postojece prigusnice ide nova od 2x36w (hvala ZelenomMravu :up:), odvojio sam je od plastike par milimetara na nacin sl.1...nasao sam neke limove te ih zalijepio epoxy ljepilom i na te limove nasarafio novu prigusnicu sl.2...prigusnica je igrom slucaja 2x36w ali to mi je jos bolje jer radi sa jednom lampom a kad i ako ova juwelova crkne prije ove ,zice od juwelove idu samo na ovu noviju....

sl 4 i 5 e ovo sam kuhao od samog pocetka ovog tanka (2god)...naime uvijek mi je nezgrapno kad dizem poklopac, onaj kabel mi se vuce ,pa nemogu ga dovoljno izvuc te je u zidnim vodilicama pa ih treba otvoriti itd....prvo sam mislio uzet od starog kazetofona ali evo kako sad ima napajanja redovno na otpadu uzeo sam od napajanja dva kom i sad samo iskljucim poklopac na njemu i njega odnesem gdje hocu....
 :up:
"Bolje nešto od nečega nego ništa od ničega."