Lipanj 17, 2024, 07:01:56 prijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: Ajmo jos malo o psima...  (Posjeta: 205700 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Tiii

  • Trade Count: (+13)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2121
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb Malešnica
  • Shrimp noob
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1275 u: Siječanj 15, 2014, 19:49:04 poslijepodne »
Tlii koja je vrta tvoj pas?I koju Purinu daješ?
Pit bull
Od kad je sazrio je konstantno na performance od 300-500 grama dnevno ovisno o godisnjem dobu i aktivnosti
To je Pro plan?inače dosta je velik za Pit bulla

Da to je od pro plana
Pit bull ima dosta razni linija i svakavih velicina,ali Kanu je tata red nose,a mama hammond,tako da potjece od velikih pitova pa nije nista cudno sto je i on velik,inace potpuna suprotnost od domacih "pit bullova" koji se prodaju po 100 eura a narastu do 20kg male glavice i tankih nogica
Da nisam imo takvu priliku ga za nabaviti bi uzeo amstaffa sa dobrim papirima

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1276 u: Siječanj 16, 2014, 21:25:16 poslijepodne »
Opet sranje u Osijeku. Ako ima tko nek pripazi:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/novi-slucajevi-trovanja-pasa-u-osijeku-uz-dravu-razbacano-meso-s-otrovom-za-stakore/722117.aspx

Za ovo bi trebala kazna biti 25 godina robije, pa bi onda vidjeli tko bi se usudio, ali teško je to očekivati od ove države...


Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1278 u: Siječanj 17, 2014, 17:18:51 poslijepodne »
Ma lov kao takav treba zakonom zabranit. Stvarno ne vidim kako se netko može s tim bavit iz hobija... Ne znam jel ima lovaca na forumu i nebi htio da se uvrijede, no meni je to bolesno i životinje u prirodi treba ostavit na miru. O masovnom ribolovu brodovima i koćama imam jednako mišljenje.

Za prehranu postoje uzgajališta, a divljinu treba ostavit prirodi. A ako se baš pojavi neki problem u prirodi za koji treba odstrijeliti određen broj jedinki, onda bi za to trebale postojat profesionalne udruge od par članova za svako područje, a ne da svaka budala može hodat šumom i ubijat životinje jer im je to zanimljivo, i da svako selo ima 2-3 lovačka društva.

A ako netko ima drugu stranu ove priče rado bi ju čuo...

A za ovo ubijanje kućnih ljubimaca od dotičnih stvarno nemam riječi i vidi se kakvim se to ljudima zakonski daje oružje u ruke.
« Zadnja izmjena: Siječanj 17, 2014, 17:27:13 poslijepodne od Nuclear »

Offline aquabot

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2409
  • Spol: Ženski   Dob: 38
  • Lokacija: zagrep
  • codename franjo
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1279 u: Siječanj 20, 2014, 23:36:07 poslijepodne »
meni danas ljudi zbetonirali komad u dvorištu i maloprije primijetim da se neki cucak s majmunom na kraju uzice prošetao. eto, sve sam rekao.  :mitrac:

Offline rus

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 148
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Grižane
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1280 u: Siječanj 27, 2014, 14:42:32 poslijepodne »
evo na kraju sam uzeo acanu pa cemo vidit dal ce sa njom biti "propuh" u kuci :)
kazu manje zitarica a vise mesa..

Offline Dubravko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Sv. Nedelja, Novaki
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1281 u: Siječanj 27, 2014, 15:26:11 poslijepodne »
Ma lov kao takav treba zakonom zabranit. Stvarno ne vidim kako se netko može s tim bavit iz hobija... Ne znam jel ima lovaca na forumu i nebi htio da se uvrijede, no meni je to bolesno i životinje u prirodi treba ostavit na miru. O masovnom ribolovu brodovima i koćama imam jednako mišljenje.

Za prehranu postoje uzgajališta, a divljinu treba ostavit prirodi. A ako se baš pojavi neki problem u prirodi za koji treba odstrijeliti određen broj jedinki, onda bi za to trebale postojat profesionalne udruge od par članova za svako područje, a ne da svaka budala može hodat šumom i ubijat životinje jer im je to zanimljivo, i da svako selo ima 2-3 lovačka društva.

A ako netko ima drugu stranu ove priče rado bi ju čuo...

A za ovo ubijanje kućnih ljubimaca od dotičnih stvarno nemam riječi i vidi se kakvim se to ljudima zakonski daje oružje u ruke.
potpisujem,
u Novakima kod Sv. Nedelje ima jedno veće polje prema naselju Orešje (neki sa foruma će znati za to mjesto)  koje ljudi  večinom obrađuju, ali ima i dijelova koji su u šikari i neobrađivani.
Lovačko društvo je to mjesto-površinu koje je u privatnom vlasništvu pojedinaca proglasilo lovni područjem ili područjem o brizi ili kako već i to im daje za pravo da malo- malo prošeću sa puškama na "gotovs"!!! Napominjem da od strane Novaka gdje su rubni dijelovi kuče oni nebi smjeli minimum 400m. imati puške u rukama , a kamoli pucati i kad uzmemo 400m od Orešja, ostane im 2,5m za njihovu aktivnost! Naravno likovi se prošetali uz kuče i u smjeru polja PUCAJU! Na pitanje jesu li normalni , oni odgovaraju- pa ne pucamo prema kučama, moj odgovor pa na 500m na drugu stranu su isto tako kuče, odgovor:  kaj ti znaš!!? Moj odgovor : ok onda ja odoh po svoje oružje koje posjedujem legalno pa čemo se malo poigrati rata - samo vi sigurno gubite!!! Za 2 minuti lovci nestali ko duhovi! Drugi dan, ljudi se raspričali i saznalo se da su netom prije našeg duela pobili 2 psa koji su bili ispred svojih dvorišta na vlasnikovim njivama koje se nalaze preko ceste gdje žive. Znam ljude i pse, pse koji su bebe i uz njih mnoga djeca u ulici naučila hodati!
Dokazivanje tko je ili nije to učinio nije dovelo nikuda, no upozorenje su izgleda ozbiljno shvatili kad im je rečeno da ukoliko se pojave ponovo da na nogama neće otiči- sada ih 2 godine tu na našoj strani polja  nema!
Znam nekoliko lovaca koji idu u ŠUMU bar 95% bez puške i kad pucaju to je opravdano , a ne zbog trofeja!
Mogu se neki uvrijediti , no 95% lovaca su za mene kompleksaši !
Prihvačam sa svakim od tih 95% lov ali 1na 1, on ima pušku -ja imam nož i štrik od 3 metra!

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1282 u: Siječanj 27, 2014, 18:10:05 poslijepodne »
Ma lov kao takav treba zakonom zabranit. Stvarno ne vidim kako se netko može s tim bavit iz hobija... Ne znam jel ima lovaca na forumu i nebi htio da se uvrijede, no meni je to bolesno i životinje u prirodi treba ostavit na miru. O masovnom ribolovu brodovima i koćama imam jednako mišljenje.

Za prehranu postoje uzgajališta, a divljinu treba ostavit prirodi. A ako se baš pojavi neki problem u prirodi za koji treba odstrijeliti određen broj jedinki, onda bi za to trebale postojat profesionalne udruge od par članova za svako područje, a ne da svaka budala može hodat šumom i ubijat životinje jer im je to zanimljivo, i da svako selo ima 2-3 lovačka društva.

A ako netko ima drugu stranu ove priče rado bi ju čuo...

A za ovo ubijanje kućnih ljubimaca od dotičnih stvarno nemam riječi i vidi se kakvim se to ljudima zakonski daje oružje u ruke.
potpisujem,
u Novakima kod Sv. Nedelje ima jedno veće polje prema naselju Orešje (neki sa foruma će znati za to mjesto)  koje ljudi  večinom obrađuju, ali ima i dijelova koji su u šikari i neobrađivani.
Lovačko društvo je to mjesto-površinu koje je u privatnom vlasništvu pojedinaca proglasilo lovni područjem ili područjem o brizi ili kako već i to im daje za pravo da malo- malo prošeću sa puškama na "gotovs"!!! Napominjem da od strane Novaka gdje su rubni dijelovi kuče oni nebi smjeli minimum 400m. imati puške u rukama , a kamoli pucati i kad uzmemo 400m od Orešja, ostane im 2,5m za njihovu aktivnost! Naravno likovi se prošetali uz kuče i u smjeru polja PUCAJU! Na pitanje jesu li normalni , oni odgovaraju- pa ne pucamo prema kučama, moj odgovor pa na 500m na drugu stranu su isto tako kuče, odgovor:  kaj ti znaš!!? Moj odgovor : ok onda ja odoh po svoje oružje koje posjedujem legalno pa čemo se malo poigrati rata - samo vi sigurno gubite!!! Za 2 minuti lovci nestali ko duhovi! Drugi dan, ljudi se raspričali i saznalo se da su netom prije našeg duela pobili 2 psa koji su bili ispred svojih dvorišta na vlasnikovim njivama koje se nalaze preko ceste gdje žive. Znam ljude i pse, pse koji su bebe i uz njih mnoga djeca u ulici naučila hodati!
Dokazivanje tko je ili nije to učinio nije dovelo nikuda, no upozorenje su izgleda ozbiljno shvatili kad im je rečeno da ukoliko se pojave ponovo da na nogama neće otiči- sada ih 2 godine tu na našoj strani polja  nema!
Znam nekoliko lovaca koji idu u ŠUMU bar 95% bez puške i kad pucaju to je opravdano , a ne zbog trofeja!
Mogu se neki uvrijediti , no 95% lovaca su za mene kompleksaši !
Prihvačam sa svakim od tih 95% lov ali 1na 1, on ima pušku -ja imam nož i štrik od 3 metra!

znam o čemu i kojem području pričaš... prestrašno pošto živim u Orešju i puna mi je kapa lovaca, ribiča i svih inih koji se ponašaju kao bogomdani... :/

vjerojatno znaš gdje je jezero Orešje... e tamo sam skoro svaki dan... i sad odjednom ribičima smeta ako je pas pušten, nedaj Bože da se spusti do vode i zakorači u istu... eto odmah ekipe S AUTIMA s druge strane jezera i kreće urlanje da je to konzumna riba, da pas mora biti vezan, bla bla...

moji psi nikog ne ugrožavaju, jezero nije u naseljenom području... i ljudi sa psima imaju pravo tamo šetati/trčati šta god jer ne znam nikog da šeta psa koji okolo jede ljude...

ALI, najzanimljivija stvar je kada proglase jezero lovnim područjem i lovci dolaze loviti patke... lovci fino ulaze u čamce (ili s obale) pucaju u te sirote patke... a psi ULAZE u vodu i iznose patke...

onda si je ekipa ribiča (u dogovoru s tko zna kim) pregradila dio jezera koje je - ajmo reći - površina za sve ljude kao i šetalište oko istog - i tamo se redovito oblokavaju i urlaju na žene s psima, zanimljivo je da kada muškarac šeta psa da su u tom slučaju tihi... :/

moj dragi se je nedavno s njima pokušao razjasniti oko toga što se oni deru na cure/žene sa psima, došla trojica hrmpalija i oni bi se tukli s njim... ono naguravanje, metež... pametnom dovoljno... a kako tek vrijeđaju... ma fuj!

i takooooo...
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1283 u: Siječanj 27, 2014, 19:30:48 poslijepodne »
Ma lov kao takav treba zakonom zabranit. Stvarno ne vidim kako se netko može s tim bavit iz hobija... Ne znam jel ima lovaca na forumu i nebi htio da se uvrijede, no meni je to bolesno i životinje u prirodi treba ostavit na miru. O masovnom ribolovu brodovima i koćama imam jednako mišljenje.

Za prehranu postoje uzgajališta, a divljinu treba ostavit prirodi. A ako se baš pojavi neki problem u prirodi za koji treba odstrijeliti određen broj jedinki, onda bi za to trebale postojat profesionalne udruge od par članova za svako područje, a ne da svaka budala može hodat šumom i ubijat životinje jer im je to zanimljivo, i da svako selo ima 2-3 lovačka društva.

A ako netko ima drugu stranu ove priče rado bi ju čuo...

A za ovo ubijanje kućnih ljubimaca od dotičnih stvarno nemam riječi i vidi se kakvim se to ljudima zakonski daje oružje u ruke.


ako mogu ponudit drugu stranu...
Moj deda je lovac (bio. danas kaže da bi prije ubio čovjeka nego životinju) i jako ga je uznemirlio kad je vidio (i opčenito kada vidi) članak o ubijenim psima i opčenito nepotrebnom izlovu ili lovu iz sporta.

Kako kaže, nekad su se čuvala lovišta. Hranile su se životinje, sjedilo se na čeki i pucalo u zrak da ih se tjera od vrtova (a sve to njima iz đepa, metak isto košta), vršila se preventiva da ne dođe do zaraza, ubijale su se samo bolesne životinje i one na koje je dozvoljen odstrel.
a.k.a nisi otišao i sam pobio 40 pataka, nisi ubijao ženke (ako nije bila brojka jasno naglašena), nisi ubio ono što nisi platio i zato jer ti se našla prilika. nekoliko puta mi je pričao kako je na medvjedicu (kako on kaže, medvetku) sa mladima naletio ili pak medvjeda. pucaš u zrak i splašiš ih. u njega samo ako nemaš drugog izbora.
Nije se pucalo na slijepo samo zato što se grm zatrese (a ne vidiš što je iza njega) i ne pucaš na tuđe ljubimce u ili izvan lovišta.
Za onaj spotski lov kada pustiš lisicu iz kaveza i onda 30 pasa na nju kaže da nije ništa drugačije nego kad pustiš pse na jednu koku u kokošinjaci onda sav ponosan pucaš na nju

A danas su lovce zamjenili "lovci" koje boli kita labudova na što i koga pucaju i nema više nikakve etike a lovišta izgledaju... well.. i sami znate kako jadno.
Gladne životine se spuštaju u sela i gradove da se prehrane, napadaju tuđa stada i vrtove jer nemaju ništa za jest i jer im se šume devastiraju i onda su one krive.
A onda je onih preostalih par koje ekšli boli kita i drže se pravila naje* zbog ove pijane bagre.

Imali smo i mi okršaj sa lokalnim lovcima jer su pucali preblizu kuća (kažu, dozvoljeno 500k. kao moetak zna kada stat -.-) pa smo fino otišli u lokalni lovački dom i izgladili svari oko određenih individua

Offline Dubravko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Sv. Nedelja, Novaki
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1284 u: Siječanj 27, 2014, 19:33:25 poslijepodne »
dođu sa autima!!!
bravo za njih, konzumna riba, koja riba kad je jezero presušilo nije bilo ni kostura ribe  u njemu , a ne riba!
ok, oni su to nagurali u onaj ograđeni prostor , no kako kažeš nije to njihova prčija!
Gle kad vidimo tko nam je gradonačelnik (jebe**g li grada)i tko je bio , nije ni čudo da se takvi mutni ljudi pojavljuju na mjestima gdje bi čovjek očekivao nekog normalnog!
Samo da znaš koji novac ti isti ribolovci povlače kroz ribički klub , bilo bi ti još više muka!

Offline Dubravko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Sv. Nedelja, Novaki
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1285 u: Siječanj 27, 2014, 19:36:39 poslijepodne »
Ma lov kao takav treba zakonom zabranit. Stvarno ne vidim kako se netko može s tim bavit iz hobija... Ne znam jel ima lovaca na forumu i nebi htio da se uvrijede, no meni je to bolesno i životinje u prirodi treba ostavit na miru. O masovnom ribolovu brodovima i koćama imam jednako mišljenje.

Za prehranu postoje uzgajališta, a divljinu treba ostavit prirodi. A ako se baš pojavi neki problem u prirodi za koji treba odstrijeliti određen broj jedinki, onda bi za to trebale postojat profesionalne udruge od par članova za svako područje, a ne da svaka budala može hodat šumom i ubijat životinje jer im je to zanimljivo, i da svako selo ima 2-3 lovačka društva.

A ako netko ima drugu stranu ove priče rado bi ju čuo...

A za ovo ubijanje kućnih ljubimaca od dotičnih stvarno nemam riječi i vidi se kakvim se to ljudima zakonski daje oružje u ruke.


ako mogu ponudit drugu stranu...
Moj deda je lovac (bio. danas kaže da bi prije ubio čovjeka nego životinju) i jako ga je uznemirlio kad je vidio (i opčenito kada vidi) članak o ubijenim psima i opčenito nepotrebnom izlovu ili lovu iz sporta.

Kako kaže, nekad su se čuvala lovišta. Hranile su se životinje, sjedilo se na čeki i pucalo u zrak da ih se tjera od vrtova (a sve to njima iz đepa, metak isto košta), vršila se preventiva da ne dođe do zaraza, ubijale su se samo bolesne životinje i one na koje je dozvoljen odstrel.
a.k.a nisi otišao i sam pobio 40 pataka, nisi ubijao ženke (ako nije bila brojka jasno naglašena), nisi ubio ono što nisi platio i zato jer ti se našla prilika. nekoliko puta mi je pričao kako je na medvjedicu (kako on kaže, medvetku) sa mladima naletio ili pak medvjeda. pucaš u zrak i splašiš ih. u njega samo ako nemaš drugog izbora.
Nije se pucalo na slijepo samo zato što se grm zatrese (a ne vidiš što je iza njega) i ne pucaš na tuđe ljubimce u ili izvan lovišta.
Za onaj spotski lov kada pustiš lisicu iz kaveza i onda 30 pasa na nju kaže da nije ništa drugačije nego kad pustiš pse na jednu koku u kokošinjaci onda sav ponosan pucaš na nju

A danas su lovce zamjenili "lovci" koje boli kita labudova na što i koga pucaju i nema više nikakve etike a lovišta izgledaju... well.. i sami znate kako jadno.
Gladne životine se spuštaju u sela i gradove da se prehrane, napadaju tuđa stada i vrtove jer nemaju ništa za jest i jer im se šume devastiraju i onda su one krive.
A onda je onih preostalih par koje ekšli boli kita i drže se pravila naje* zbog ove pijane bagre.

Imali smo i mi okršaj sa lokalnim lovcima jer su pucali preblizu kuća (kažu, dozvoljeno 500k. kao moetak zna kada stat -.-) pa smo fino otišli u lokalni lovački dom i izgladili svari oko određenih individua
eto , kapa dolje tvom djedu. On spada u onih mojih  5%  :up:

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1286 u: Siječanj 27, 2014, 19:57:02 poslijepodne »
dođu sa autima!!!
bravo za njih, konzumna riba, koja riba kad je jezero presušilo nije bilo ni kostura ribe  u njemu , a ne riba!
ok, oni su to nagurali u onaj ograđeni prostor , no kako kažeš nije to njihova prčija!
Gle kad vidimo tko nam je gradonačelnik (jebe**g li grada)i tko je bio , nije ni čudo da se takvi mutni ljudi pojavljuju na mjestima gdje bi čovjek očekivao nekog normalnog!
Samo da znaš koji novac ti isti ribolovci povlače kroz ribički klub , bilo bi ti još više muka!

u svakom slučaju smo se malko raspitali i otkrili svašta... jedna od manje važnih (a opet važna) činjenica je ta da SAMO RIBOČUVAR smije ispitivati ljude sa štapovima dali imaju dozvolu... a oni su se SVI predstavili kao ribočuvari što je kažnjivo... i ribočuvar smije zaustavljati samo ribiče, a ne ljude koje boli k*** za ribolovom...

a o lovi i pranju - zna se to... prisjest će im to kad tad... samo čekam da mi se još jednom obrate i istu sekundu zovem policiju jer me maltretiraju... fuj fuj fuj...
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1287 u: Siječanj 27, 2014, 20:06:04 poslijepodne »
no, ajmo o ljepšim stvarima...

danas sam kršila zakone ribolovnog društa Orešje i šetala psa bez lajne... :D

Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1288 u: Siječanj 27, 2014, 20:19:22 poslijepodne »
Evo da i ja onda o nećem lijepšem :)

Ovo je Korelia (Kora), nađena sa još 4 braće i sestara na smeću kad je imala svega dan-2
Ja sam uela nju na "odhranu" ali je dečko reko da nema šanse da ju preudomimo XD
I eto, sad imamo malog rudlavog haskija lol
Huskydoodle XD








Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1289 u: Siječanj 27, 2014, 20:22:05 poslijepodne »
stavi i onu s dudom... Kora je baš če-če...
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1290 u: Siječanj 30, 2014, 15:26:50 poslijepodne »
evo dudonja^^



al od jučer i hodamo :D



i družimo se^^



Offline smcm5

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 444
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: BiH KOZARSKA DUBICA
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1291 u: Siječanj 30, 2014, 16:31:16 poslijepodne »
gizmo,7g. zimske radosti

Offline Čiča

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1913
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb-Dubrava
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1292 u: Siječanj 30, 2014, 18:28:35 poslijepodne »
Pandorice, predivan ti je peso.

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1293 u: Siječanj 31, 2014, 10:13:04 prijepodne »
hvala, čiča... :)

imam još jednoga, samo on je bio doma kad je fotkano... :) sibirac Liam... :)



Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline zox0007

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 155
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Opatija-Volosko
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1294 u: Siječanj 31, 2014, 10:35:13 prijepodne »
hvala, čiča... :)

imam još jednoga, samo on je bio doma kad je fotkano... :) sibirac Liam... :)
Prelijepe zvijeri!! 8) :up:
-Borba za mir je isto što i jebanje za nevinost!!!
-Ako želite saznati kako je biti biker,sjednite na motor i nemojte stajat sve dok ne saznate odgovor...
-Tanka kožna jakna dobro izgleda medju zenama,ali vas ne spasava od trenja pri padu sa motora...

Offline Čiča

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1913
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb-Dubrava
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1295 u: Siječanj 31, 2014, 10:41:50 prijepodne »
Obadva su jako lijepi.Ja sam prije imao njemačku ovčarku ali je uginula od starosti. Imala je 16 godina i dobio sam je kao
štene od 2 mjeseca.Cijeli život je proživjela u obitelji.Poslije nje nemam više psa ali želio bi jedmog maltezerića.Sada kad
mi unučica malo poreste, morati ću ga nabaviti.

Offline tomek1221

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški  
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1296 u: Siječanj 31, 2014, 11:30:52 prijepodne »
Evo i mojih zveri .cezar star 7 god i 2 maltezera cura i decko po god i pol

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2


Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1297 u: Siječanj 31, 2014, 11:32:31 prijepodne »
samo naprijed, čiča, nema ljepšeg kada dijete odrasta uz ljubimca...  :heart:
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1298 u: Travanj 02, 2014, 19:49:55 poslijepodne »
Nedjelja, roditelji šetali miroljubivu labradoricu nasipom bez povodca. Vidjela je pekinezera i instiktivno se otrčala poigrat s tim psom koji je lajao na nju pa je odustala, a i vlasnici su ga podignuli u ruke. Štene je (godina i pol) pa je razigrana još.

Vlasnici pekinezera neki čudni pa su se naljutili kao da im je napravila ne znam šta. Danas saznali da "gospodin" vlasnik pekinezera traži svjedoke koji bi potvrdili da ih je labradorica pazi sad napala. Stvar je u tome da je  pas dresiran, ali eto još uvijek zna odletit kad vidi drugog psa i hoće se samo igrat, čak nikad ni ne laje na druge pse, štoviše rijetko kad zalaje na nešto. Dakle skroz i potpuno miroljubiv pas. Ja joj to ne dozvoljavam, no eto moji ju ne mogu kontrolirat tak kao ja, a odveli su ju u šetnju...

Zanima me pošto ona nije ništa napravila, nije nikog ugrizla, nije čak ni lajala na nikoga, dali to može imati kakve posljedice na sudu pošto nije bila u tom trenutku na povodcu i što se otišla igrati? Radi se o mjestu gdje većina ljudi i šeta pse bez povodca i nevjerojatno mi je da bi zbog toga netko išao dizati sudske tužbe.

Offline Chilii

  • Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1281
  • Spol: Ženski   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb
  • AkTer jedna od šest :)
Odg: Ajmo jos malo o psima...
« Odgovori #1299 u: Travanj 02, 2014, 19:58:47 poslijepodne »
Na kojem dijelu nasipa su bili? Ako su bili na potezu prema Borovju, dolje uz rijeku onda nema brige. Tamo je dopusteno pustanje pasa bez lajne. Iako, ako su i bili negdje drugo tip nema nikakvu osnovu obzirom da nije doslo do napada ni na njega ni na njegovog psa.