Lipanj 04, 2024, 06:44:14 prijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: BBC : Life  (Posjeta: 561 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ante777

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 35
BBC : Life
« u: Lipanj 27, 2010, 16:45:31 poslijepodne »
Evo jucer skinuo serijal dokumentaraca BBC : Life i skroz sam odusevljen....Snimke su nevjerojatne rezolucije,sve je toliko detaljno.Ogromna je kolicina truda ulozena u svaki od tih dokumentaraca,nisam jos takve gledao ...U svakom slucaju svima bi preporucio da pogledaju.. :klap:
Sastoji se od 10 dokumentaraca o reptilima,insektima,biljkama,bićima iz dubine,sisavcima,pticama...Ja sam 2 pogledao ,svaki je odlican..
Eto ,ako nekoga zanima stavljam link torrenta(ako se ne protivi pravilima foruma) ili ako je netko iz Zagreba mogu mu dati(15 GB ima)...

Pozdrav :)

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: BBC : Life
« Odgovori #1 u: Lipanj 27, 2010, 16:59:52 poslijepodne »
Protivi se. Ono što ćete razmjenjivati preko PP ne možemo kontrolirati.

Offline Iguain

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
  • Spol: Muški   Lokacija: TZ
Odg: BBC : Life
« Odgovori #2 u: Lipanj 27, 2010, 18:16:40 poslijepodne »
Evo jucer skinuo serijal dokumentaraca BBC : Life i skroz sam odusevljen....Snimke su nevjerojatne rezolucije,sve je toliko detaljno.Ogromna je kolicina truda ulozena u svaki od tih dokumentaraca,nisam jos takve gledao ...U svakom slucaju svima bi preporucio da pogledaju.. :klap:
Sastoji se od 10 dokumentaraca o reptilima,insektima,biljkama,bićima iz dubine,sisavcima,pticama...Ja sam 2 pogledao ,svaki je odlican..
Eto ,ako nekoga zanima stavljam link torrenta(ako se ne protivi pravilima foruma) ili ako je netko iz Zagreba mogu mu dati(15 GB ima)...

Pozdrav :)

Slazem se,extra dokumentarci i ja sam neki dan "kupio" 8) samo nisam sve bilo mi mrsko:D

Offline staglin

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 811
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Dubrovnik Lapad Babin Kuk
  • Non bene pro toto libertas venditur auro
Odg: BBC : Life
« Odgovori #3 u: Lipanj 27, 2010, 18:28:24 poslijepodne »
potpisujem-obavezno pogledati cijeli serijal...ovakvo nesto jos nije snimljeno....
"Bolje nešto od nečega nego ništa od ničega."