Lipanj 04, 2024, 01:49:52 prijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: zelim pokusati  (Posjeta: 806 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline burmanac

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 36
zelim pokusati
« u: Lipanj 17, 2010, 20:57:43 poslijepodne »
pozdrav sim clanovima i molim za pomoc ako moze.naime ja sam terarista i imam 6 akv po 50l sa zivorodnim ribama a sada bi da probam jedan morski od oko 100-120l volio bih par klaunova da stavim u njega ali nemam blage veze o morskoj tako da mi trebaju informacije sta mi sve treba da ga slozim i po mogucnosti cijene za sve ukljucujucii ribe,ja sam iz Banjaluke i kod mene nema niko morski pa nemam kome da se obratim a stvarno imam zelju da to lijepo izgleda i naravno da zadovoljim potrebe riba.Unaprijed zahvaljujem svim koji mogu pomoci
 

Offline Bkaradza

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 911
  • Spol: Muški   Lokacija: Split - Hrvatska
    • Moja Osobna stranica
Odg: zelim pokusati
« Odgovori #1 u: Lipanj 17, 2010, 22:32:22 poslijepodne »
pozdrav sim clanovima i molim za pomoc ako moze.naime ja sam terarista i imam 6 akv po 50l sa zivorodnim ribama a sada bi da probam jedan morski od oko 100-120l volio bih par klaunova da stavim u njega ali nemam blage veze o morskoj tako da mi trebaju informacije sta mi sve treba da ga slozim i po mogucnosti cijene za sve ukljucujucii ribe,ja sam iz Banjaluke i kod mene nema niko morski pa nemam kome da se obratim a stvarno imam zelju da to lijepo izgleda i naravno da zadovoljim potrebe riba.Unaprijed zahvaljujem svim koji mogu pomoci

Samo malo prolistaj po forumu tu je već sve objašnjeno što se tiće morske akvaristike i što ti sve treba za morski akvarij a cijena Ocelarisa ti je oko 200tinjak kuna po komadu