Svibanj 23, 2024, 17:50:29 poslijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: a šta da radiiiim..  (Posjeta: 10741 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maslachak

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 306
  • Spol: Ženski   Dob: 48
  • Lokacija: zagreb
a šta da radiiiim..
« u: Lipanj 06, 2009, 22:42:53 poslijepodne »
prvo ću malo šizit.
ustvari, ne, prvo upozorenje: PREOPŠIRNA sam. oduvijek. nema pomoći. shoot me.

dakle, šizim:
sve što sam mogla napraviti krivo, napravila sam krivo. i neke stvari koje valjda nitko živ nije napravio naopako (pogađate?), napravila sam VIŠE nego naopako. posljedica je to sveopće impulzivnosti, nestrpljivosti, nepromišljenosti i inih mojih dječjih osobina unatoč ne tako dječjim godinama.

od početka:
godinama sam držala zlatnu ribicu u kugli. jednu te istu. bogec mali, obožavala sam ju i ona mene, jela mi je iz ruke (doslovno, jeste to kad vidjeli?) i bit će da je od ljubavi živjela tih pet godina jer koliko sam u zadnje vrijeme pročitala protiv tih kugli.. jelte.. elem, KUGLA. i naravno da se sve te godine nisam ni pomišljala malo obrazovati, pitati nekoga, votevr.. kugla, riba, ljubav, divno. ja sretna.

nakon spomenutih pet godina, sebastian (ime dotične crvenkapice) upokoji dušu, a ivana (ime autorice ovih redaka) pomisli: "baš bih si mogla nabavit jedan LJEPI VELKI akvarij, jupiiii" i ode u pet-centar i kupi brdo neonki i jednog divnog-prekrasnog-najljepšeg-ikad-potpuno-crvenog-s-neon-flekicom-pod-očima beta mužjaka.

o da. PRVO sam kupila ribice, a TEK POTOM krenula razmišljati o njihovom budućem domu.

neonke i mili betica su prenoćili u nekom tamo usputnom akvariju od 12 litara (nekad daaavnooo dom jedne tarantule) koji mi danas služi kao spremište za biljke koje kupim pa skužim da mi se ne sviđaju (što uglavnom skužim prije nego što je cifra uopće zasjela na tekući, ponekad čak prije nego što prodavač zaveže gumicu na vrećici)..

uglavnom, sutradan kupim akvarij od 120 litara, bubnem unutra neki pijesak, par stjenčuga pitajboga otkud (kamo god odem (a IDEM, majketi, ka tica selica), vučem doma kamenje - iz virginije, recimo, sam dofurala neko divno crno glatko koje je na žalost plivalo, što me UOPĆE nije spriječilo da ih ostavim u akvariju), tri anubiasa iz sebastianovog bivšeg doma i krenem natakati vodu (drito iz pipe, naravno) i tek se ONDA zapitam kamo ću s tih 150 kila stakla, pijeska, vode, riba i ostalog..
 
živim u minijaturnom stančiću koji puca po šavovima od trilion knjiga (nijedna nije o akvaristici) i nekih 50 lončanica koje uključuju dvometarske fikuse, ogromne monstere i tako to.. hm.

ajd, imam taj (također minijaturni) šank. koji mi ujedno služi i kao blagovaonski stol. ustvari, jedini "stol" osim radnog, koji, kao što rekoh, puca po šavovima od knjiga i kompjutera (u to vrjeme TRI. na ISTOM stolu. zanimanje: sistem administrator.)
nema veze. jest ću na kauču. akvarij dakle ide na šank.

with a little help from my friends, akvarij se smjestio na šanku i neonke su zaplivale u njemu iste sekunde kad je bio smješten. (cikliranje, ha? šta je to?)

(prije nastavka ovog epskog sastavka: od tih početnih petnaest neonki - ne vjerujem da će itko vjerovati, al, hm, boli me džon - ČETRNAEST ih je još na životu!!!)

ustvari, neda mi se više pisat pa ću skratit (SKRATIT? ja?! nemoguće!):

1. nabavila 60-litarski jer stane POPRIJEKO na šank što ostavlja još dragocjenog mjesta za razvijanje tijesta za burek.
2. 60-litarski se actually ciklirao jer sam u međuvremenu nešto i izguglala.
3. premjestila mile neonkice i najljepšeg-ikad sijamca u 60-litarski.
4. 120-litarski dala prijatelju.
5. nakon još guglanja, počela manijakalno mjerit fosfate, nitrate, kiselost, tvrdoću, ceodva, blabla...
6. nakon šest mjeseci opsesivnog mjerenja parametara u akvariju skužila da je sve to bulšit jer mojih 14 neonki i najljepši (zvani albert) veselo plivaju bez obzira na parametre.
7. registrirala se na ovom forumu. pročitala puno toga, napisala ništa. (razlozi bjelodani. za sporokontajuće: čisti sram).
8. potrošila milion novaca na biljke. NIŠTA mi se ne sviđa. osim anubiasa. pola miliona novaca vrijednih biljaka povenulo sleš stoji u 12-litarkom odlagalištu (koji izgleda ko čušpajz na gusto) i vene dalje. (netko treba biljke?)
9. od šeste točke na dalje prošla skoro godina, od sedme prošlo skoro pola godine, osmu točku ću vjerojatno prežvakavat još koju godinu jer čisto sumnjam da ću IKAD biti zadovoljna.

da ne duljim, prije tri mjeseca situacija je bila sljedeća:

http://img2.imageshack.us/img2/263/47149687.jpg

i tako... obratiti pažnju na PUŽA dolje desno, koji je mjesecima bio solo-igrač, da bi se u zadnjih mjesec i pol multiplicirao u nekakvih osam do dvanaest tisuća primjeraka.
ivana u međuvremenu uglavnom on the road again, s aerodroma projuri po stanu na pet minuta, ovlaš poljubi staklo akvarija i svog mezimca alberta (zlato mamino) i ostavi ih na brigu prijatelju koji je naslijedio onaj 120-litarski i navodno se kuži u građu.. ccc.. kuži se my ass.. otprilike ko i ja..
nekidan sve raskopala, sve biljke aus, sve prokuhala, utamanila sve puževe, just in case nabavila par botia, kupila još sto biljaka (od kojih JEDNA u akvariju, ostale se gužvaju u onom 12-litarskom)..
ajme majko.. trenutno stanje nije za javnost, možda za koji dan (tjedan, mjesec, godinu)..

enivej, svaki savjet je (očito) dobrodošao..

Offline wickerman999

  • Član redakcije
  • Trade Count: (+7)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2041
  • Spol: Muški   Dob: 33
  • Rain can't soak what is not there...
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #1 u: Lipanj 06, 2009, 23:10:31 poslijepodne »
...preslatko...ovo je sigurno najbolji prvi post na akvarij.net-u svih vremena... :D :D :D
Neki od mojih akvarija:
1 2 3 4 5 6 7 8

Offline wickerman999

  • Član redakcije
  • Trade Count: (+7)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2041
  • Spol: Muški   Dob: 33
  • Rain can't soak what is not there...
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #2 u: Lipanj 06, 2009, 23:22:17 poslijepodne »
I wow...akvarij stvarno jako lijepo izgleda...mislim...kak si to opisala ocekivao sam...baru :P
Savjet: prestani kupovati biljke...žicaj...štedi vrijeme i novac :)
Drugi savjet: nemoj biti toliko pesimistična...moji prvi akvariji su izgledali 100 puta gore
Savjet br. 3: ako ti se ne sviđa kak akvarij izgleda (a izgleda čisto lijepo), igraj se. Kopiraj nečiji akvarij s foruma...pa dodaj nešto svoje...upoznaj biljke kak rastu, kaj im treba...i dalje puno čitaj. I piši, pitaj sve, pa makar bilo opširno (ima tu ljudi koji znaju opširno i odgovarati, čekaj samo da se javi Ninina mama :))
A bettač je fakat prekrasan... :)
Neki od mojih akvarija:
1 2 3 4 5 6 7 8

Offline Grale

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1916
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #3 u: Lipanj 06, 2009, 23:31:49 poslijepodne »
Ne kužim kaj ne valja s tvojim akvarijem. Ovakav akvarij ne može imat netko ko nema pojma o akvaristici.

P.S. mrzim Azru X-( X-( :devil: :dead: :dead:

Offline Gwyneeth

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2944
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pula
  • Betta Svijet
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #4 u: Lipanj 06, 2009, 23:32:08 poslijepodne »
Ne samo da je najbolji nego i jedini koji sam procitala od pocetka do kraja a da ima vise od 3 redaka  :klap: :klap:

Samo ti nastavi pisati, svidja nam se kako pises :D

Akvarij je prije prokuhavanja (nadam se da nisi najdrazeg prokuhala :P) izgledao predobro, i daleko bolje od onoga kako zvuci dok ti pises kako izgleda.

Kakav je sad ili ce biti neznam al ne sumnjam da ce biti bolje od onoga sto napises  :up:


Vidim da muku mucis sa biljem, prvo vjerojatno jer imas crve u guzici (jel to neprimjerena rijec za forum? (jesi li mozda vaga? Blizanac?)) a drugo jer pretpostavljam da ti bilje propada zbog losih uvjeta za isto. (svijetlo, prihrana, co2?)



Ah da, dobrodosla!  :star:
"People need friends. Bettas kick their faces"
Hello, my name is Ksenija and I'm channaholic...
...Pula...

Offline Suzana

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1678
  • Spol: Ženski   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb-Jarun
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #5 u: Lipanj 06, 2009, 23:33:29 poslijepodne »
Pozdrav Maslachak  ;)

Ja inače nisam biljni akvarista, nego morski (bila prije veliki ljubitelj slatkih akvarija), ali pored ovog teksta nisam mogla ostati ravnodušna i barem te pozdraviti. Kako je kolega rekao, ovo je najbolji tekst svih vremena koji sam pročitala, a čitala sam ga sa guštom. Duhovito, opširno, ali vrlo čitljivo i zanimljivo štivo, koje nisam pročitala, nego pojela u jednom dahu  ;)
Čitaj, gledaj slike i naučiti ćeš puno, ali jedno ne zaboravi: " Akvaristika je gadna, neizlječiva, zarazna bolest koja ne prolazi, već uzima sve više maha i novaca iz džepa!"  :D (vrlo utješno, jel da?)  :-[
Želim ti sreću i da uvijek ostaneš ovako duhovita  :klap: :klap:

Offline viky_16

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 501
  • Spol: Ženski   Dob: 30
  • Lokacija: Zadar
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #6 u: Lipanj 06, 2009, 23:58:02 poslijepodne »
pozdrav i po ovoj slici akvarij je fantastičan ,mnogo njih bi poželjelo takav aq(i ja pogotovo :-[)
Ako morate birati između dva zla, odaberite ono koje još niste probali....

Offline Lili

  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1142
  • Spol: Ženski   Dob: 32
  • Lokacija: Vukovo selo (Blizu Zaprešića), Zagreb
  • Fish freak
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #7 u: Lipanj 07, 2009, 00:08:36 prijepodne »
ajoj akvarij je prekrasan  :heart:
kupi botiju pa ce ti potamaniti puzeve tjekom nekog vremena

Offline IggyOS

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 624
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Osijek
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #8 u: Lipanj 07, 2009, 00:32:26 prijepodne »
Savjet: take it eassy, opusti se...


Nastavi pisati, super si, zanimljiva si...
I Love Animals... They’re Delicious

Offline Nana dj

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 161
  • Spol: Ženski   Lokacija: ĐAKOVO-UMAG
    • Aquasvijet
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #9 u: Lipanj 07, 2009, 00:32:43 prijepodne »
Šta reći a da nije već rečeno :klap:
Samo jedan mali savjet-strpljen -spašen i sve će bit ok!!!!
Dobro nam došla ;)

Offline IggyOS

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 624
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Osijek
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #10 u: Lipanj 07, 2009, 00:33:50 prijepodne »
BTW, AZRA JE ZAKON!!!  ;) :up:
I Love Animals... They’re Delicious

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #11 u: Lipanj 07, 2009, 00:56:25 prijepodne »
BTW, AZRA JE ZAKON!!!  ;) :up:
ja sad ne znam jesam lud,pa tri puta sam čitao i nigdje nisam pročitao di spominje Azru  :o idem sad još jednom..ili ću sutra kad se otreznim lol

i da Maslačak? jes ti luda za maslačcima? :D :)
oogaaa...a čekaj..pooomalooo,niđe preše,akvarij je izgledao sasvim ok...

dobro nam došla
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline Suzana

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1678
  • Spol: Ženski   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb-Jarun
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #12 u: Lipanj 07, 2009, 01:09:08 prijepodne »
BTW, AZRA JE ZAKON!!!  ;) :up:
ja sad ne znam jesam lud,pa tri puta sam čitao i nigdje nisam pročitao di spominje Azru  :o idem sad još jednom..ili ću sutra kad se otreznim lol

i da Maslačak? jes ti luda za maslačcima? :D :)
oogaaa...a čekaj..pooomalooo,niđe preše,akvarij je izgledao sasvim ok...

dobro nam došla

Pa Azra je u naslovu teme .......a šta da radiiiiiiim  8) kad odu prijatelji moji ..... kad ode djevojka na koju ....

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #13 u: Lipanj 07, 2009, 01:15:08 prijepodne »
 :doh: a jesam blesav loool :D :D sad bi si oko iskopo od muke...
bacam oči!  :a010:
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline mega

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 185
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: ZADAR
  • ZADAR
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #14 u: Lipanj 07, 2009, 01:59:20 prijepodne »
znam kako ti je bilo...i ja sam držao dvije zlatne u kugli.........."Ma naravno da mogu dvije!!!! Pa to je kugla od 5 litara.... Možete čak i tri staviti!!!!!"
a meni se nakon par godina učini malo i poleti kupiti "akvarij"!...... od 20litara :D :D :D...naravno, za zlatne........... i onda se opameth, učlanio se na forum, poklonio zlatne u veliki kod frenda i ...............zarazio se :P :roll: ;)
sve su ti već kolege rekle!!!!!!!!!!! ;)
opusti se i uživaj..................... sve će pomalo doći.....
akvarij ti je (bio) super pa se nadam da je i novi takav...........
pozdrav i dobrodošla! :)
koji put se probudim samo da bi mogao opet leći!!!

Offline M23_Vu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 976
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: VUKOVAR
  • AqVu
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #15 u: Lipanj 07, 2009, 10:47:23 prijepodne »
Pozdrav i dobrodošla! Stvarno odlično predstavljanje!  :klap: :klap: :klap:  Moj prvi savjet ti je da pročitaš vodič za početnike koji će ti dati jako puno odgovora....

Offline acies

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 946
  • Spol: Ženski   Lokacija: zg
  • zagreb
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #16 u: Lipanj 07, 2009, 11:21:05 prijepodne »
hihi.. uvijek mi drago čitati duhovite ljude :klap:

Offline Vele bit

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2049
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Under Mt. Sljeme, Maksimir
  • Tamo gore gdje...proljeće uvijek kasni
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #17 u: Lipanj 07, 2009, 11:25:55 prijepodne »
hihi.. uvijek mi drago čitati duhovite ljude :klap:
Zato naravno sa oduševljenje čitaš moje postove ?  :D

Edit: Shit,kak mi uvijek slovo pobjegne: S oduševljenjem
« Zadnja izmjena: Lipanj 07, 2009, 11:43:16 prijepodne od Vele bit »

Offline maslachak

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 306
  • Spol: Ženski   Dob: 48
  • Lokacija: zagreb
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #18 u: Lipanj 07, 2009, 11:39:52 prijepodne »
ne znam ustvari kakve savjete sam očekivala, al ovi koje sam dobila.. da.

wickerman veli:
1. "prestani kupovati biljke".
o da. DANAS neću kupovati biljke. naime, nedjelja je. al SUTRA na povratku s posla, samo ću "na minuticu svratit, usput mi je, trebam kupiti.. ovaj.. nešto SIGURNO trebam.. pa ću samo ŠKICNUTI u biljkice.. škic.. škic.. vidi onu tamo.. hm, možda bi ju mogla ubaciti tamo lijevo iza panja.. iiii.. gle OVU, da, takvu sam već imala pa mi se nije sviđala u tadašnjoj postavi al SAD bi možda lijepo legla negdje desno u srednji plan.. a GLE OVO čudo, to još nisam vidjela.. pitam se.."
dva sata poslije: "grrrrr buuuu mrzimMRZIM sve ovo, sve ću iščupat, MAS PATER, nikad više..  :cupakosu: :-X  :k022:  :psuje:"
preksutra: "jooj zaboravila sam kupit.. da.. NEŠTO sam STOPOSTO zaboravila, svratit ću u vili na sekundu... OOOO gle, dobili su NOVE biljke.."
2. "nemoj biti toliko pesimistična".
pesimistična? ma kakvi. moj optimizam je nemjerljiv i graniči s nemogućim. recimo, svako jutro trčim do akvarija u nadi da su preko noći biljke sklopile konsenzus i same se preuredile.
3. "kopiraj nečiji akvarij s foruma".
neću. skromno i samozatajno ali odlučno i nepokolebljivo tvrdim da sam umjetnički vudrena i da ću jednog dana imat najljepši akvarij u našem kvadrantu galaksije.

mega kaže:
1. "opusti se i uživaj"
opuštena sam, zar se ne vidi?
one mississippi, two mississippi, three mississippi..
2. "sve će pomalo doći"
four mississippi, five mississippi, six mississippi..
pomalo.. da.. za nekog ko i seks najviše voli nabrzake, akvaristika možda i nije najpametniji izbor hobija.

Gwyneeth:
bilje propada u 12-litarskom koji je NAMIJENJEN propadanju bilja, u "velikom" mi još nikad ništa nije propalo. ne stigne. ništa (osim anubiasa) se ne zadržava dovoljno dugo unutra da bi stiglo tamo propast. a anubiasi su mi divni i rastu brže nego što anubiasi uopće MOGU rasti.
a što se tiče crvi u guzici.. sjećam se da sam ih imala u vrtiću, cijela grupa je bila zaražena.. ajme šta je to svrbilo.. moguće da je ostao koji, gad jedan, jer trideset godina poslije još uvijek svrbi!

i da, ovaj, zaboravila sam reći "pozdrav svima" a umalo da zaboravih i "hvala svima"..  :g050:

Offline acies

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 946
  • Spol: Ženski   Lokacija: zg
  • zagreb
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #19 u: Lipanj 07, 2009, 11:55:14 prijepodne »
ajde pofotkaj sadašnje stanje, pa nam pokaži ;)

i nemoj puštati da ti bilje propada ako ga ne želiš...mijenjaj ovdje u oglasima :up:

velebitu, tebe sam među prvima pročitala ;)

Offline Puffy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 798
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Valpovo (Osijek)
  • univ. bacc. biol.
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #20 u: Lipanj 07, 2009, 12:36:54 poslijepodne »
Uuuuuuuuuuuah.... Ovo mi je jedna od boljih tema koje sam čitao...
U svakom slučaju, želim ti dobrodošlicu i najveći pozdrav.
Potpisujem acies, nemoj dopustiti da ono bilje u 12l propada - rađe nekom pokloni (čitaj: meni)
hahahahha

Ajde,ajde, zekim - samo tako dalje nastavi pisat, baš mi se čita  :up: :up: :up:
FILIP (Valpovo)

Offline Gwyneeth

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2944
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pula
  • Betta Svijet
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #21 u: Lipanj 07, 2009, 14:35:24 poslijepodne »
A da ti otvoris trgovinu biljem pa lijepo dajes nama sve sto ti se vise ne svidja? :D
"People need friends. Bettas kick their faces"
Hello, my name is Ksenija and I'm channaholic...
...Pula...

Offline Puffy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 798
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Valpovo (Osijek)
  • univ. bacc. biol.
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #22 u: Lipanj 07, 2009, 16:11:56 poslijepodne »
A da ti otvoris trgovinu biljem pa lijepo dajes nama sve sto ti se vise ne svidja? :D
Mmmmmmmm, dobra ideja! :D
FILIP (Valpovo)

Offline kjunno

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 165
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #23 u: Lipanj 07, 2009, 23:18:32 poslijepodne »
a zašto ženo pobogu NE BI KUPOVALA biljke?jer si umjesto torbica,cipelica i inih stvarčica i krpica koje žene kupuju histerijski ti postala sakupljačica akvarijskih biljaka,pa okej!i kaj nam to govori?to nam govori da si ti zapravo SKRIVENI TALENT za jedan pravi biljni akvarij,onak fajn složen(kad velim "fajn"mislim đunglasto)i zato lijepo nabavi jedan takav i montiraj ga na vešmašinu ili na drugi kraj šanka i riješi se mješanja bureka,ionak nije zdravo i ima puno previše kalorija, :)samo tako naprijed maslačak :)ovdje smo svi ludi :)

Offline IggyOS

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 624
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Osijek
Odg: a šta da radiiiim..
« Odgovori #24 u: Lipanj 07, 2009, 23:46:09 poslijepodne »
Je, istina. Svatko ima neki fetiš. Ja recimo kad vidim neki nož ili baterijcu, moram kupiti. U zadnje vrijeme i tarantule :roll:
Baš kao što kjuno reče, složi jedan dobar biljni i baci kozice ili neke rakove u njega :up:
I Love Animals... They’re Delicious