Svibanj 23, 2024, 07:15:54 prijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: Problem  (Posjeta: 738 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Spaljeni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 639
  • Spol: Muški   Dob: 28
  • Lokacija: Rovinj
Problem
« u: Travanj 06, 2009, 20:03:18 poslijepodne »
Naći...danas se po drugi put kod mene malena presvukla...no imala je problema...sad neznam ako će bit posljedica(ja nisam kriv)
Sad ću vam reć kako ej išlo...
naći ona se poćela presvlaćin no mužjak(skoro duplo veći o nje)ju je poćeo grist za vrat i skidao joj kožu te ju je grizao na istom mjesto i probao ju je "zajahati"(neznam kak da drugaćije kažem,uglavnom htijeo se pariti) te ga je ona normalno odbijala jer nije spolno zrela(meni se ćini) i bilo je u presvlaćenju te ona se jako uzrijala te bilo pod velikim stresomi sad se malo smirila i samo rep je ostao u staroj koži te nije ni pojela kožu(pustila ju je di je bila).
Bježaja je po cijelom terariju od njega a on ju je ganjao te sam maknuo mužjaka i sad se smirila malo.

Mislite da će bit problem ako niej pojela kožu(tj.mi se ćin da je jedu zbog vitgamina)???
Za kožu koja je ostala vjerovatno će je svući noćas tak da to mislim da nije problem(???).
Sad je ljepo u skrovištu i odmara se...kad će se smirit dat ću joj za papati i malo kalcija :up:

Bilo je brutalno za gledat...mislio sam da će je zaklat :nerv: ...mislite da sam dobro napravio tako da sam odvojio mužjaka od nje????


Malecka mislim da će bit dobro sve u svemu i ima sve ljepšu i ljepšu boju :wub: .

Molim vas nek mi neko pomogne.
Vel joj trbam nešto dati dodatno???
Trebam što poduzet za to što se desilo???
Trebao bih nekako podjelit na dva kraja terariji???


Stvarno neznam šta da radim...to mi je prvi put da se nešto trakvo desi tako da mislim da se ona smirila a da ja sam još više pod stresom od nje. :p050: :yammer: :k022: :yammer: :p050:


Hvala svima onima koji će mi odgovoriti :a034k: :a045k: :respekt-ss: :a045k: :a034k:

Offline agama

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 301
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Hrvatska/Požega
  • terarist
Odg: Problem
« Odgovori #1 u: Travanj 06, 2009, 20:29:03 poslijepodne »
Bok,to sto si stavio muzjaka i zenku koja je duplo manja od njega to nije dobro trebo si ih na pocetku stavit odvojeno jer naravno da muzjak oce svoj dio teritorija i parit se..
Dobro si sve napravio,sad ostavi muzjaka odvojeno od zenke,mislim da bi bilo dobro da ih imas odvojeno skroz dok zenka nebude bila max. velicine.
Za kozu ostavi koji dan pa vidi ako ce pojest dobro ako ne makni je (mislim da nije tolko bitno da pojede kozu jer se prvenstveno presvlace da skine parazite sa sebe),a ako joj ostane nepresvucena koza onda uzmi toplu vodu ili kamilicu i stapice za usi malo umocis i lagano skidas..
Eto to je odmene kolko imam iskustva ja imam samo muskog..
Bolje ce ti rec neko ko ima par i ko ih  je pario.
Pozdrav!
sta je tu je!

Offline Tinny

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški   Dob: 31
  • Lokacija: zagreb
Odg: Problem
« Odgovori #2 u: Travanj 06, 2009, 20:34:06 poslijepodne »
aj daj ti nama sliku malene i malenoga  ;)mozda ti je zenka odrasla...ali najbolje da ih odvojis tj podjelis ter na 2 dijela pa kad ih oces parit onda ih pustis zajedno.
=)

Offline Spaljeni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 639
  • Spol: Muški   Dob: 28
  • Lokacija: Rovinj
Odg: Problem
« Odgovori #3 u: Travanj 06, 2009, 21:03:55 poslijepodne »
Ajde ubacit ću slike samo za tebe Tinny...hehe
Za odvojit teritoriji neće bit problem jer imam grana kolko ti srce poželi ;)
Ostalo joj e kože malo na nogicama al to kolko sam ćitao trebalo bi otpast za par dana.
Sad je sve opet mirno a slike ću stavit sutra jer sad je mrak pa enbi ispale dobro.

Mislim da se dećko previše razbahatio...LoL


Sad je sve u redu ;)

Ako odvojim terarije na pola grane sigurno nosu dovoljne za prekrit sve tako da se ne kože proć...pa šta mi preporućate da stavim????

Sutra obećujem skile jer nikako da ih više slikam hebote ;)





Hvaala na odgovorima :up:

Offline Tinny

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški   Dob: 31
  • Lokacija: zagreb
Odg: Problem
« Odgovori #4 u: Travanj 06, 2009, 22:03:54 poslijepodne »
pa kupis onu plocu od stiropora i sam si odrezes kolko trebas za pregradu i to je to  ;)
=)

Offline BoO

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 348
  • Spol: Muški   Lokacija: Osijek
Odg: Problem
« Odgovori #5 u: Travanj 07, 2009, 09:50:50 prijepodne »
il to kako ti tinny kaže...il kupiš hamer odrežeš kolko ti treba,ostatak naljepiš na taj komad što si odrezao da ti bude deblje i to ti je to....