Lipanj 16, 2024, 02:17:42 prijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: Zmija za pocetnike  (Posjeta: 7461 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igzu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 381
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Zmija za pocetnike
« Odgovori #25 u: Veljača 04, 2011, 19:10:40 poslijepodne »

zar ti nije bilo lakse prec preko toga i pustit da neko drugi odgovori?

Je, mogao sam reći: regius je zmija za tebe, trenutno imam par u ponudi...

Offline Striček Matija

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3456
Odg: Zmija za pocetnike
« Odgovori #26 u: Veljača 04, 2011, 19:22:26 poslijepodne »
Pa posto decko ocigledno nema iskustva sa nicim.. linkat mu par tekstova sa naslovnice... o zmijama su pisali od Vrbe pa nadalje...

A zivotinju mu i tako neces prodat prije nego vidis dal.se potrudio naucit ista.. dal ima svu opremu..i razgovora s roditeljima ako nema barem 18 godina...

Vise manje smo stariji ..pa jel cemo deci bombone otimat i cvrgat ih?   :D

Offline toncek12

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1877
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Ogulin
Odg: Zmija za pocetnike
« Odgovori #27 u: Veljača 04, 2011, 20:08:21 poslijepodne »
Nedavno je bilo rasprave o često ponavljanim temama-postovima... dao bih samo prijedlog zašto ne zalijepiti neku temu za vrh pa kad početnik dođe da ako se već ne pridržava pravila i ne koristi tražilicu valjda će uočit tu zaljepljenu temu na vrhu..jer ima puno njih koji ni ne misle na pravila foruma tako da ih ni ne pregledaju i idu sa tim ciljem da saznaju kaj ih zanima ne misleći o tome da li je već pisano po forumu nešto o toj temi koja ih zanima...pa im je najlakše bubnuti novu temu jbg...

evo savijet..

napravi se tema sa naslovom "često ponavljana pitanja" ili slično i u nutra se nabacaju sve teme "početničkih pitanja"... i zaljepi za vrh...

Offline Green

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Ženski   Lokacija: Zagreb
Odg: Zmija za pocetnike
« Odgovori #28 u: Veljača 04, 2011, 20:20:24 poslijepodne »
Koliko se prepirete mogli ste dečkima već 100 x odgovoriti na pitanje  :D :D  Lijepo je vratiti se na forum nakon nekoliko dugih godina izbivanja i vidjeti da se neke stvari još nisu promijenile  ;) Lijep pozdrav svima  :zagrljaj:

Offline Parisopolis

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 637
Odg: Zmija za pocetnike
« Odgovori #29 u: Veljača 04, 2011, 20:25:20 poslijepodne »
Jao Matija zabrijo si...
Imaš i od mene jedan u pak.

Ja povuko na zafrkanciju jer je u startu očito da ovaj momak gotovo sigurno neće izrast u terarista, a ti se našao uvrijeđen...

primjer ti je Morelia bredli po kojoj ti pljuješ kad got se spomene  (ili bilo koja druga spilota).. ta zmija živi na na području gdje žive bradate agame i treba indentične uvjete... pa ako se ne preporučuje takva zmija..onda se nemože ni takav gušter preporučiti..

Ja nikada nisam pljunuo niti jednu Moreliu  :), i isto tako ne nastanjuju sve Morelie sušna područja Australije.I to je zapravo ono na šta je apeliram!
To bi značilo kada početniku preporučiš Moreliu (što je u zadnje vrijeme postao trend na forumu ) to se podrazumijeva da se misli na bredli?
Pri tome ne kažem da si ti bio taj.
Znači niti se to odnosilo na tebe niti mi je namjera odgovorit nekoga od spomenutog roda zmije.

Nego koliko rastu bredli, i koliko odrasli primjerci mogu biti teški?  

Ne brini braco, Striček Matija je ponosan na to i sad će ti sve lijepo u detalje objasnit  :D ;)

? zbog čeg si ti na forumu? i šta ti ovo sad treba?
stvarno ne razumijem ljude kojima je jedina stvar na forumu se pravit najpametniji ..a tamo di ima znanja ga ne želi pružit...  :down:

Hahaha koji si ti lik!  :D
Smajlić na kraju rečenice.. Zafrkancija?
 

« Zadnja izmjena: Veljača 04, 2011, 20:32:16 poslijepodne od Parisopolis »

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Odg: Zmija za pocetnike
« Odgovori #30 u: Veljača 04, 2011, 21:08:18 poslijepodne »
.. e sad je bilo dosta!  :-X svi skupa!

oopp, otvori novu temu sa konkretnim pitanjem, ukolilko se rasprava nastavi i tamo onda će biti restrikcija!

 :closed10:
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti