Lipanj 04, 2024, 14:58:01 poslijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: borring teraristika  (Posjeta: 4685 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline IggyOS

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 624
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Osijek
Odg: borring teraristika
« Odgovori #25 u: Veljača 08, 2011, 16:52:36 poslijepodne »
I onda bi opet trebalo staviti "Novi pauk", "Nova zmija", "Novi pauk"...... Ako sam staviš Nove beštije, tu će se stavljati sve, i kornjaće, i paukovi, gušteri, zmije.....
A mene možda neće zanimati kornjaće, nekog drugog ne zanima pauk, a mora čitati sve...opet mi to ne djeluje uredno i lijepo poslagano. Treba stavit podforum Bolesti i problemi i zalijepiti neke teme ili članke na vrh, gdje bi ih početnici odmah vidjeli. Ili ono, česta pitanja...
I Love Animals... They’re Delicious

Offline ivborosa

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: borring teraristika
« Odgovori #26 u: Veljača 08, 2011, 16:55:52 poslijepodne »
Decki ja vas stvarno ne kuzim...vi bi i ovce i novce....

Kaj vam znaci jedna tema s slikama životinja? odi si na google-> prebaci na slike-> upiši tarantula-> i imat ces hrpetinu slikurina svih velicina paukova i svega....
Ovo je forum i treba poducavat ljude, i ja nikad nisam imo ništa protiv nekog pitanja cak sam u vecini slucajeva odgovorio ako mi to moje (ne)znanje dopušta...živciraju me 3 iste teme i to bi se sredilo samo da se takve teme ljepe jedna u drugu jer su s istim pitanjima o istim živinama...doslovce možeš copy/past odgovor....

ali slike niti teme u kojima se razvijaju konkretna usmjerenja i odgovara na zanimljiva pitanja su uvjek dobrodošla...ja cu osobno odgovorit svakome da nije problem ako pauk ne jede mjesec dana ako to znaci da ce ta ista osoba za 3 mjeseca moc prenjet ono kaj sam joj ja reko....
isto ko i slike parahybana...ja se te vrste pauka nagledo najviše od svih na forumu pa mi je i dalje zanimljivo vidjet novu slikicu i vidjet kak ti paukovi rastu...ak me nekaj ne zanima ne otvaram...ak me nekaj zanima potrudim se to pronac....

Jednostavno neznam kaj bi vi htjeli...nemogu ni samo znalci pisat an forumu jer to opet nebi bilo dobro...

Jedina stvar koju je zaista realno za očekivat i molit je to ljepljenje tema jednu u drugu ako su u njoj ista pitanja a da nema nista osobno od covjeka koje je temu napravio...

ovo je forum, onaj koji to nemoze razumjet nek si uzme knjige i cita od profica....SVI smo mi jednom bili pocetnici, mozda ne toliko napasni s bedastocama i ne toliko ljeni ali vremena se mjenjaju
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline IggyOS

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 624
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Osijek
Odg: borring teraristika
« Odgovori #27 u: Veljača 08, 2011, 17:51:58 poslijepodne »
Ja se nisam ni bunio oko ničega, al kad je već spomenuto... nekoliko puta sam odgovorio na pitanje zašto tarantula ne jede... takve neke opće stvari dečki trebaju dobiti od prodavača.
Ako postoji problem, učeni ljudi će ga rješiti ;)
I Love Animals... They’re Delicious

Offline Daniman123

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 196
  • Lokacija: Zagreb
Odg: borring teraristika
« Odgovori #28 u: Veljača 08, 2011, 17:59:36 poslijepodne »
I onda bi opet trebalo staviti "Novi pauk", "Nova zmija", "Novi pauk"...... Ako sam staviš Nove beštije, tu će se stavljati sve, i kornjaće, i paukovi, gušteri, zmije.....
A mene možda neće zanimati kornjaće, nekog drugog ne zanima pauk, a mora čitati sve...opet mi to ne djeluje uredno i lijepo poslagano. Treba stavit podforum Bolesti i problemi i zalijepiti neke teme ili članke na vrh, gdje bi ih početnici odmah vidjeli. Ili ono, česta pitanja...
Pa za svaki podforum (ili samo za ovaj)
Paučnjaci i Insekti - Vaši Paučnjaci i Insekti :)

Inaće mene nesmeta par takvih tema, dapače volim ih :)

Offline N@meless

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 165
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Zaprešić
Odg: borring teraristika
« Odgovori #29 u: Veljača 08, 2011, 18:06:45 poslijepodne »
Ja isto nisam za to da se otvori jedna tema sa novim životinjama i da se sve trpa u nju...

Ovo mi je ok da svako ima svoju temu,di stavlja slike svojie beštije, te se lijepo vidi kako stvor napreduje, kako mjenja terarije ...

Jedino možda da se u svakom forumu (Paučnjaci i insekti, Zmije, Gušteri, ...) otvori podforum "Nove zmije", "Novi gušteri", pa da onda unutra budu prebačene sve teme te tematike, i ubuduče da se takve teme postaju unutra...

Iako neznam kaj vam to smeta i ovako...

Meni jedino smetaju ovi početnici koji uopće ne pokušavaju čitati forum nego odma postaju novu temu sa svojim pitanjima...

Možda da se ograniči npr. da prva 2 tjedna novi članovi nemogu postat ili tako nešto...

Pozdrav svima, Marko.

Offline toncek12

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1877
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Ogulin
Odg: borring teraristika
« Odgovori #30 u: Veljača 08, 2011, 18:15:20 poslijepodne »
Ovo opet ode u nedogled... više puta je pokrenuta ovakva tema gdje se je pričalo o tome da se to malo razvrsta i dovede u red ali nikad ništa nije pokrenuto i napravljeno da se to napravi i riješi tako da neznam čemu se dalje raspravljat i svađat oko tog...

mene slike životinje ne smetaju...to je lijepo kada članovi postavljaju slikice svojih živina..ali kada se svako malo otvaraju teme sa istim pitanjima to pomalo ide na jetru... treba napravit temu "česta početnička pitanja" i zalijepit je na vrh i u tu temu treba stavit sve teme koje su početnici otvarali i postavljali ponavljana početnička pitanja..to bi bilo predobro..

Offline N@meless

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 165
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Zaprešić
Odg: borring teraristika
« Odgovori #31 u: Veljača 08, 2011, 18:24:49 poslijepodne »
Evo sad tu ima puno prijedloga, za rješavanje sada već dosta velikog problema ovog foruma...

Sad je na moderatorima da prihvate ili ne prihvate savjete i mišljenja...  :up:

Offline ivborosa

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: borring teraristika
« Odgovori #32 u: Veljača 08, 2011, 18:30:17 poslijepodne »
toncek to bi bio preveliki čušpajz i ionako se nis nebi moglo nac....a opet bi svako za novog pauka pito nesto novo i nis se nebi postiglo....treba napravit jedan clanak u kojem bi se odgovorilo laički na takva pitanja...ja sam počeo s jednim takvim ali sam odusto jer sam vidio da si ti ne samo napravio članak nego i otvorio cijelu stranicu pa mi je izgledalo besmisleno

Citat:
Možda da se ograniči npr. da prva 2 tjedna novi članovi nemogu postat ili tako nešto...

meni osobno to nema smisla jer se ekipa uglavnom javlja kad imaju neki problem, recimo kad bi neko imo bolesnu životinju ovaj tvoj prijedlog bi uglavnom značio smrt za nju...mozda malo glup primjer ali kuzis kaj ocu rec
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline Parisopolis

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 637
Odg: borring teraristika
« Odgovori #33 u: Veljača 08, 2011, 18:39:59 poslijepodne »
više puta je pokrenuta ovakva tema gdje se je pričalo o tome da se to malo razvrsta i dovede u red ali nikad ništa nije pokrenuto i napravljeno da se to napravi i riješi tako da neznam čemu se dalje raspravljat i svađat oko tog...
:up:

Inače, ovaj forum je od Skorpca i ako vam se ne sviđa...Doviđenja. :D

Zekica, :*

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Odg: borring teraristika
« Odgovori #34 u: Veljača 08, 2011, 19:00:43 poslijepodne »
više puta je pokrenuta ovakva tema gdje se je pričalo o tome da se to malo razvrsta i dovede u red ali nikad ništa nije pokrenuto i napravljeno da se to napravi i riješi tako da neznam čemu se dalje raspravljat i svađat oko tog...
:up:

Inače, ovaj forum je od Skorpca i ako vam se ne sviđa...Doviđenja. :D

Zekica, :*


 .. a jadan ... kaj buš kad je tak! ... i to kaj veliš je točno .. ak Vam se ne zdopada .. ima brate foruma... css na hiljade :)
 Nakon opomene i dalje tvrdoglavost!  ... ma.. Zekica, :* Parispolis .. zekica .. samo 7 dana .. nije puno!

Samo da ponovimo, ako smo nešto zaboravili!

Citati pravila foruma:

Pisanje poruka

•  Razmislite prije nego li napišete bilo što. Morate imati valjan razlog za pisanje poruke

Ovlasti administratora i moderatora, opomene i kazne
 •  administratori i moderatori su zaduženi za uređivanje i nadzor funkcioniranja stranica Foruma kao i za poštivanje pravila foruma od strane ostalih korisnika.
 •  administratori i moderatori zadržavaju pravo da blokiraju korisnika, u bilo kojem trenutku i bez obrazloženja ..... i tako dalje itd..

Registracijom na forum Akvarij.net podrazumijeva se da ste pročitali Pravila foruma i da iste prihvaćate te se obvezujete da ćete ih poštivati.

Ukoliko se sa istima ne slažete iz bilo kojih razloga (sputavaju Vašu kreativnost, vrijeđa Vas pomisao da Vaša riječ u bilo kakvim raspravama ne bude zadnja, jednostavno volite provokacije i svađe ili je pak u pitanju bilo koji drugi razlog), dozvolite da Vam zahvalimo što ste imali toliko strpljenja za čitanje ovih pravila, te Vas upućujemo dalje u bespuća internet komunikacije.

Lijep pozdrav,
administratorska i moderatorska ekipa Akvarij.net foruma.
« Zadnja izmjena: Veljača 08, 2011, 21:35:51 poslijepodne od skorpac »
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Odg: borring teraristika
« Odgovori #35 u: Veljača 08, 2011, 19:10:35 poslijepodne »
Što god da naprave, opet će biti isto. Doći će dečko koji je kupio pauka i staviti tristo uskličnika, tipa "upomoć, pauk mi ne jede već tri dana...". I to će staviti gdje stigne.
Ostaje jedino da admini liju krv i znoj da to lijepo slože i urede...

Bit će da si u pravu. Malo intenzivnije pratim forum u posljednjih tjedan-dva i vidim da moderatori/admini obavljaju stvarno ogroman posao (prebcivanje/brisanje/zaključavanje tema, opomene, pa i pokoji ban), ali je kontaminacija tolika da naprosto ne stignu sve urediti. Ima dosta članova nezadovoljnih kvalitetom foruma (i ja sam među njima), međutim kuknjavom i kritiziranjem se situacija neće popraviti. Vidim da se i dosta članova ne-moderatora uključilo u svojevrsno "usmjeravanje" novih članova (uglavnom djece) pa se samim time situacija donekle popravlja što je izuzetno pohvalno. Neki mogu prigovoriti da inzistiramo na svojevrsnom elitizmu, ali mislim da je određena doza elitizma nužno potrebna kako bi vratili kvalitetu. Član sam nekoliko ozbiljnijih vanjskih foruma gdje osim hobista pišu i znanstvenici (herpetolozi) svjetskog glasa i mogu vam reći da tamo ne postoji ovakvo zatrpavanje bezveznim temama - čisto zato jer postoji stanovito poštovanje prema onome što taj forum predstavlja. Ima u Hrvatskoj nekoliko foruma s terarističkim temama gdje se njeguje upravo taj stil pisanja koji ovdje pokušavamo iskorijeniti ("jooooj...kak je slatkičkiiiii :heart:", "poglečte kak se moja tarantula lepo pokakala!  :jupi:", "ja bi komodskog varana, al da je crveni i da stane u terarij 20x20cm", itd), pa se to polako počelo prelijevati i ovdje.
Sve u svemu, mislim da je trend pozitivan, tj. da se stvari kreću nabolje ali da bi stigli tamo gdje želimo i vratili staru slavu potrebna je suradnja svih članova, pogotovo onih iskusnijih.

Da Nino ... istina, a sada dnevno ima preko 700 prijavljenih korisnika... svaki dan ... pa ti zadovolji sve .. pogotovo kad je južina kao ovih dana.  :D

Radi se , radi se .. i to za badava .. i uz to da netko još po tebi pljuje ... teško je udovoljiti želje za dvije ili tri osobe.. a kamoli za 700 kliko Vas se dnevno ulogirava. Malo nas je zato nam je drago što i sami dugogodišnji članovi pomažu u tim usmjeravanjima.

Kao što sam već nekoliko puta u zadnje vrijeme i rekao.. nešto se sprema i to na bolje :)
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline toncek12

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1877
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Ogulin
Odg: borring teraristika
« Odgovori #36 u: Veljača 08, 2011, 19:16:26 poslijepodne »
boroša kako se nebi moglo nać? pa u jednoj temi sva početnička pitanja.. pa traži redom :D

slažem se sa Sašom..puno je korisnika da bi se svima udovoljilo.. polako,sve u svoje vrijeme ;) a možda vam i treba mlada prenezaposlena snaga koja ima višak vremena oko takvog zajebavanja razvrstavanja tema :) :)

Offline IggyOS

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 624
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Osijek
Odg: borring teraristika
« Odgovori #37 u: Veljača 08, 2011, 20:36:42 poslijepodne »
Ja ujutro upalim komp, iz favorita poklikam na forume, i komp radi cijeli dan, iako nisam prisutan. Teme koje su mi zanimljive čitam, kad mi se hoće nešto i komentiram. Ono što mi nije zanimljivo preskočim i idem dalje. Mislim da je forum odličan, pogotovo za početnike. "Mi iskusni" smo zasičeni pa tražimo nešto više. Al stvarno bi u svakom podforumu trebal biti tema za učestala pitanja i to bi rješilo dosta problema.
Meni se jedino ne sviđa kad se ljudi počnu svađati i prepirati bezveze. Mislim da je to ružno i za forum i za hobi.
I Love Animals... They’re Delicious

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: borring teraristika
« Odgovori #38 u: Veljača 08, 2011, 20:57:40 poslijepodne »
Ja ujutro upalim komp, iz favorita poklikam na forume, i komp radi cijeli dan, iako nisam prisutan. Teme koje su mi zanimljive čitam, kad mi se hoće nešto i komentiram. Ono što mi nije zanimljivo preskočim i idem dalje. Mislim da je forum odličan, pogotovo za početnike. "Mi iskusni" smo zasičeni pa tražimo nešto više. Al stvarno bi u svakom podforumu trebal biti tema za učestala pitanja i to bi rješilo dosta problema.
Meni se jedino ne sviđa kad se ljudi počnu svađati i prepirati bezveze. Mislim da je to ružno i za forum i za hobi.

evo, lijepo je iggy to sročio i to je istina, ko hoće nek, čita ko ne nemora, vrlo jednostavno :)

ovo boldano, prijenisam mislio tak i furo svoju spiku, ulazio svako malo u konflikt, čemu??? kak veliš sve je to hobi i tak treba biti..
i mi smo bili "gušteri" i z a sve pitali, ima puno tema o tome, isitina, ali možda žele čut nešto više, pa neka im, zato je i forum  :zagrljaj:

Offline Nino G

  • Akvarij.NET Expert
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2302
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zagreb
Odg: borring teraristika
« Odgovori #39 u: Veljača 08, 2011, 21:17:39 poslijepodne »
ljudožderu,

to što ti promoviraš u svom postu se zove "glađenje niz dlaku" ili "plivanje niz struju" - upravo ono što nam na ovom forumu ne treba, pogotovo ne u ovom trenutku. Nije problem u konfliktu, već u općem prepuštanju mainstream tuposti i prosječnosti. Kao što sam već napisao, takvih, nakaznih foruma postoji hrpa (također pod krinkom izbjegavanja "konflikta", ili pak iz komercijalnih razloga) pa tko želi uživati u tom i takvom mediokritetskom pristupu i beskonačno odgovarati na jedna te ista pitanja, neka samo izvoli. 

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: borring teraristika
« Odgovori #40 u: Veljača 08, 2011, 21:25:10 poslijepodne »
nino g..uz svo dužno poštovanje, kad sam otvarao teme vezane za akvaristiku, i kad sam htio da malo dublje analiziramo neke stvari, ne tipa, guppy mi se češe il dvorac mi se nagnuo u akvariju, onda je bilo da "ljudožder" zahebava po forumu..eto, vidiš, očigledno da se onda ne razmišlja u tom pogledu .....
...a niz dlaku, nikada nisam išao nikome u životu, tako niti ne namjervam ovdje ;) , ali pokušavam ne ulazit u dublja analiziranja stvari, jer onda si odma provokator, konfliktna osoba il problem foruma ;)

edit: vidim da je sale, naknadno stavio pravila foruma, pa eto našo sam se u njima, i valljda je tu bio problem..
sorry kaj sam uletio u temu ;) i zanemarite moje postove :D
« Zadnja izmjena: Veljača 08, 2011, 22:09:52 poslijepodne od cannibal »

Offline čuro

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Poreč
Odg: borring teraristika
« Odgovori #41 u: Veljača 12, 2011, 12:08:42 poslijepodne »
i ne kazem da ne treba postati slike i tekstove i hvaliti se bestijama ali zaboga pa zar svaki clan treba otvarati svoju temu?

osjetio sam se prozvan jer je i moja tema zaokružena :D
šalu na stranu,naravno da svi želimo pokazati svoju živinu šta je tu loše?da ga nisam htio podjeliti s drugima koji djele zanimanje za paukove nebi se ni učlanio na forum...koliko god da je velika ili mala,al NAŠA je živina,svaki cigo svoga konja/pauka/agamu/zmiju/paličnjaka/kameleona/šta god hvali i to je tako,ne znam zašto nekome smeta ako netko otvori svoju temu i vodi ju ka neki blog,ljepi slikice,postavlja pitanja vezana uz životinju,na kraju krajeva kroz par godina će se vidjeti napredak životinje...s druge strane pozdravljam da se otvori podforum gdje bi se prebacile teme s novim životinjicama,al problem je u tome šta bi onda se te teme trebalo prebacivati van kad tad,jer za 2 godine nečiji pauk neće više biti ko kikriki velik niti novi  :D s druge strane vaše je pravo izbora da li ćete pogledati neku temu ili ne,nevažno kako se ona zvala,svaka životinja je na svoju ruku...baš zbog ovoga sam u temi o svome pauku i stavio post vezan za sasvim desetog pauka  jer nisam htio spamati forum sa još jednom temom na kojoj će biti 2,3 odg i onda otići u zastaru...tema ima milijun i svako nađe nešto što ga zanima,šta mi nije zanimljivo ni ne otvaram,tu i tamo nešto komentiram,kad mi se svidi neka slika ili čisto da upitam pošto je moje znanje mizerno u usporedbi sa većinom članova na forumu.također smatram da u nekoj mjeri ima i previše bez cilja otvaranih tema čisto iz ljenosti pojedinca jer mu se neda tražiti po forumu i s te strane donekle razumijem kolege s foruma. :-X

Offline IggyOS

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 624
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Osijek
Odg: borring teraristika
« Odgovori #42 u: Veljača 12, 2011, 12:18:29 poslijepodne »
čuuro, ćuuro, čuuro, čuuro... :D :up:
Meni nije jasno zašto je ova tema u  Paučnjaci i insekti.... nekidan sam ju tražio svugdje samo ne tu -?
I Love Animals... They’re Delicious

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Odg: borring teraristika
« Odgovori #43 u: Veljača 12, 2011, 13:45:46 poslijepodne »
čuuro, ćuuro, čuuro, čuuro... :D :up:
Meni nije jasno zašto je ova tema u  Paučnjaci i insekti.... nekidan sam ju tražio svugdje samo ne tu -?

...vidiš, vidiš .. to nisam niti skužio? .. .evo premješteno!

TNX  Iggy .. :)
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline IggyOS

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 624
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Osijek
Odg: borring teraristika
« Odgovori #44 u: Veljača 12, 2011, 17:25:44 poslijepodne »
hehehe.. NP, i admini su samo ljudi  :up: ;)
I Love Animals... They’re Delicious

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Odg: borring teraristika
« Odgovori #45 u: Veljača 12, 2011, 17:52:15 poslijepodne »
... treba napravit temu "česta početnička pitanja" i zalijepit je na vrh i u tu temu treba stavit sve teme koje su početnici otvarali i postavljali ponavljana početnička pitanja..to bi bilo predobro..

Pa postoji podforum za to.. šta ne? https://www.akvarij.net/forum/index.php?board=59.0

Novi u teraristici
Namijenjeno novim teraristima za pitanja o svemu što ih muči...

Čemu ih zaljepiti u jednu temu? Ovako je preglednije .. ili se varam?
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline ZeleniMrav

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1423
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Stockholm, Sweden
  • You'll Never Walk Alone
Odg: borring teraristika
« Odgovori #46 u: Veljača 12, 2011, 18:20:27 poslijepodne »
Problem je sta se ljudima ocito neda trazit po podforumu kad otvaraju stalno iste teme.
Drugi problem je sta se ne moze pretrazivat samo odredjeni podforum.
FAQ bi smanjio radundanciju(ako bi ga pocetnici citali)!
Vecina foruma ima takav princip.
20l vanila
North: Unfinished business
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” AE

Offline ivborosa

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: borring teraristika
« Odgovori #47 u: Veljača 12, 2011, 19:23:46 poslijepodne »
Mrave imaš opciju za pretraživanje samo određenih podforuma....

odes gore na vrhu di imas portal, forum, akter, odjava....
s mišem na forum pa u padajucem izborniku na tražilica...ta je naprednija od ove koja je izvadjena van jer bi ovakva "napredna" zauzela prevec mjesta


Živo i pozz
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Odg: borring teraristika
« Odgovori #48 u: Veljača 12, 2011, 19:52:27 poslijepodne »
Mrave imaš opciju za pretraživanje samo određenih podforuma....

odes gore na vrhu di imas portal, forum, akter, odjava....
s mišem na forum pa u padajucem izborniku na tražilica...ta je naprednija od ove koja je izvadjena van jer bi ovakva "napredna" zauzela prevec mjesta


Živo i pozz

 :up: Upravo tako ...   vidim da dosta ljudi ne kuži što im je sve na raspolaganju,a isto ne koriste!

Znaći što se tiće pretrage .. gore klik na forum, zatim na tražilica .. i onda dobijete ovo https://www.akvarij.net/forum/index.php?action=search

Nakon toga klik na + Odaberite forume koje želite pretražiti i tada se otvori dodatne opcije za pretraživanje... :)

https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline ZeleniMrav

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1423
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Stockholm, Sweden
  • You'll Never Walk Alone
Odg: borring teraristika
« Odgovori #49 u: Veljača 12, 2011, 20:46:37 poslijepodne »
Da,nisam znao....ovo ce sad promjenit dosta toga.
Naviko sam da obicno ispod trazilice bude opcija "napredna pretraga".....mislim da bi bilo ok tamo ubacit link,ne sad zbog mene nego opcenito za korisnike koji to neznaju,ako nisam jedini.
20l vanila
North: Unfinished business
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” AE