Lipanj 15, 2024, 23:28:15 poslijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: vivarium 2010  (Posjeta: 1322 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Amsterdam
vivarium 2010
« u: Ožujak 28, 2010, 17:50:41 poslijepodne »
Unaprijed se isprićavam ako je tema na pogrešnom mjestu naime nemam pojma di da je stavim.  molim moderatore da je presele  na odgovarajuće mjesto  Pa  oćemu je ovdje rijeć  ,rijeć je o najvećem sajmu  u  teraristici akvaristici  i ostalim zoo  hobijima . ljudi iz  ćitavog svijeta su bili tu  i izlagali predavali .. nevjerojatan izbor  ribica  riba   paukova  ...  zmija   ect ect...
Ustavši  jutros osjećao samse ko malo dijete  koje ide u kupovinu bombona  ... :D :D :D :D
Moja supruga  iako neznam žašto  me još trpi  nije baš bila oduševljna ....
Znaći  pare u đep  i pravac  Nieuwegein  nije baš blizu  al nije   ni daleko  neki 40 km  od Amsterdama ,ulaz je bio  8 eura  za  odrasle osobe djeca nisu plaćala  iako je rećeno da će plaćat  al na ulazu vele  sva djeca  besplatno   :up: :up: :up: :up:

Opisat  vam nemogu  od silnog uzbuđenja sam zaboravio na kamere  i ostalo   :down:  doduše  supruga je napravila par  slika  i nešto snimano kamerom kasnije ču  uplodat na   tube pa ču vam pokazat    ulaz  je nevjerojatno  na samom ulazu  glavni sponzor  AquaDistri  ogromno  izlaganje    od  nano  akvarijuma do filtrematerijala   co2  ect ect ono  što se kaže od igle do lokomotive  u akvristici   svakom od vas bi pjena udarila na usta da ovo  vidi ..

Okrećem se okloo  trćim od štanda do štanda    žena i djeca  zamnom ..  sve bi kupio    al nemam dovoljno para  ... :down: :( :D :D :D  ostavljam se akvaritike   da mise srce malo smiri   odem  posjetit  reptile
Brrrrrrrrrrrrrrrr     zmije    zmije    gušteri   pauci    ....pravimse važan pred djecom  i dozvolim dame dotakne zmija   :up:  doduše  i nije tolko strašno bilo dok neko izamenenije rko  e paz  ta je otrovnica  ...  reko  :bye: živote    al eto sve je prošlo u najboljem  redu kad su rekli daje  sad pojela 10 miševa  i da joj nisam interesantan na slici ako je uspijem uplodat   se vidi da je bila ljubav na prvi pogled ..  vadim pare žena urla  neće to u moju  kuću  veli  ili zmija ili  ja  ...  nakon dužeg razmišljanja   odlučim se  za ženu  (ovo sam napiso  samo zato  što mi žena nemože  citat hrvatski  jer je švabica  pa nema opasnosti da sazna  :D)

lutam dalje kupujem   L-ove   od štanda do štanda  ko malo dijete ćekam da  bude  11  ujutro  da  poćne  izlaganje  neki tipova iz engleske  o akvaskepingu   i ostalim trikovima   iskreno sam oduševljen  što se sve može  sa malo para  i mnogo mašte idem dalje  ženi puko film  ode sa djecom  u dio za djecu   i tu provede naredni  parsati    dok ja nisam potrošio svoj đeparac   vrativši se  sa   vrećicama  i   vizitkama    ..
naglasio bi da je u svrhu nekog protesta bilo svih riba i ribica    sem   ciklida iz  viktorije  po svemu sudeći stanje je  oćajno ..

Najviše je bilo nano  ribica   i  ciklida     diskusi  i malavci     su naravno  dominirali    primjerci di bi svaki  ciklidaš  zaplako  od sreće da ih ima ...  
Ove  godinesam otišo nespreman   (samo 400  eura )  slijedeće nosim svoju kreditnu karticu   :D :D :D
i naravno      evo vam link   ako  hoćete  tu ima na engleskom  pa morete bar  malo proćitat  oćemuse radi   o velićinimogu vam reći da je bilo na dva kata     sa preko 100  izlagaća  

http://www.vivariumbeurs.nl
« Zadnja izmjena: Ožujak 28, 2010, 18:16:47 poslijepodne od ceh »
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline silvitara

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 197
  • Spol: Ženski   Dob: 43
  • Lokacija: Novi Zagreb
Odg: vivarium 2010
« Odgovori #1 u: Ožujak 29, 2010, 00:05:47 prijepodne »
 :D :D :D, dobro..
Mislim da bi  vecina nas bila takva... :D :D
Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

Offline cicovspu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1374
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Zaprešić (Brdovec)
  • CiCo
Odg: vivarium 2010
« Odgovori #2 u: Ožujak 29, 2010, 09:03:32 prijepodne »
sljedeći put povedi nekog prisebnog s kamerom :D

vidio sam da si lijepe L-ove kupio...

uživancija
Zaprešić / Vukovar / Križevci
Trigon190
Cayman 60

Offline 985plavi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4520
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zagreb (Vrbani III) - Vukovar
    • Facebook profil
Odg: vivarium 2010
« Odgovori #3 u: Ožujak 30, 2010, 12:45:16 poslijepodne »
Ceh hvala ti na lijepim fotkama i što si sa nama podijelio svoje utiske sa sajma, drugi puta fotoaparat i što više fotki, pozdrav.

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Amsterdam
Odg: vivarium 2010
« Odgovori #4 u: Ožujak 30, 2010, 22:17:50 poslijepodne »
evo i kratki video 
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline cicovspu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1374
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Zaprešić (Brdovec)
  • CiCo
Odg: vivarium 2010
« Odgovori #5 u: Ožujak 31, 2010, 07:51:37 prijepodne »
hvala ceh :) ipak si nešto snimio od uzbuđenja.... kako ti se samo ruke tresu... ko dijete u dućanu s igračkama ;)
Zaprešić / Vukovar / Križevci
Trigon190
Cayman 60