Travanj 28, 2024, 14:49:31 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Ebay pitanje....možda i dva, tri  (Posjeta: 3132 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delbi

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2045
  • Spol: Muški   Lokacija: Pula
  • vecio mona
    • http://www.posronja.eu
Odg: Ebay pitanje....možda i dva, tri
« Odgovori #25 u: Veljača 28, 2013, 10:57:17 prijepodne »

@zorz - da to je točno, u Hr su moguće uplate na paypal ali samo ako imaš VISA karticu.

Da, ocito. A jel to sad nesto novo? Ja sam dosad imao dva-tri refunda s ebay-a i islo je preko amexa, racuni su mi bili normalno umanjeni za te iznose.
Neznam...ali mislim da refound ide i dalje bez problema....Refound je jedna stvar, a...uplata novaca na paypal druga....IMHO
pula
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die

Offline Zorz

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1890
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb-Dubrava
Odg: Ebay pitanje....možda i dva, tri
« Odgovori #26 u: Veljača 28, 2013, 11:11:13 prijepodne »

@zorz - da to je točno, u Hr su moguće uplate na paypal ali samo ako imaš VISA karticu.

Da, ocito. A jel to sad nesto novo? Ja sam dosad imao dva-tri refunda s ebay-a i islo je preko amexa, racuni su mi bili normalno umanjeni za te iznose.
Neznam...ali mislim da refound ide i dalje bez problema....Refound je jedna stvar, a...uplata novaca na paypal druga....IMHO

Jedno je opcija refund (tako si dobivao prije) a drugo je uplata na račun. Možda seller nezna to?

E thanks, to mi nije palo napamet.

Ma stvar je u tome kaj sam se dogovorio s likom da mi dio love refundira jer dimmer koji sam kupio ne radi na 1A struji i 12V, a deklariran je do 9A i 12V. Na 500mA radi ok, i meni je to dovoljno pa ga necu gnjaviti. Nek mi vrati pola love i gotovo, tako mi je sam ponudio. Ja sam taj dimmer kupio prije 6 mjeseci i odtad mi je stajao u kutiji jer sam tek sad radio rasvjetu za koju mi treba i tek sad sam skuzio da ne radi dobro.

Probat cu smislit onda nesto drugo.

Thanks

Offline Dellete

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2312
  • Spol: Ženski   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
  • P.
Odg: Ebay pitanje....možda i dva, tri
« Odgovori #27 u: Veljača 28, 2013, 14:04:06 poslijepodne »
Vidi što još nudi pa uzmi robe u toj vrijednosti

Offline Zorz

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1890
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb-Dubrava
Odg: Ebay pitanje....možda i dva, tri
« Odgovori #28 u: Veljača 28, 2013, 14:14:48 poslijepodne »
Vidi što još nudi pa uzmi robe u toj vrijednosti

Tak sam mu i napisao, cekam odgovor..

Offline tonček

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 70
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: ZG-Peščenica
  • kontakt - 0989159073
Odg: Ebay pitanje....možda i dva, tri
« Odgovori #29 u: Veljača 28, 2013, 18:15:43 poslijepodne »
Za popi... mi je kad pročitam ovako nešto! Čovjek od kojeg sam više puta naručivala odjednom više ne šalje u Hrvatsku i jedva ga nagovorim da napravi iznimku, s obzirom da je uvijek bilo sve uredu.  Sad mi je jasno i zašto!!! Pa to je čista prevara, koji smo mi mentalitet...

Tonček, ako su ti jajca na panju zbog 50-ak kuna, onda mi te je stvarno žao! Ali ak je već tako, onda to podnesi muški, i serviraj jajca s osmjehom na licu... :D
Ma jajca su bila servirana  :D :D :D, ali na sreću sve je dobro prošlo. Uopće nije stvar u 50 kuna(plaćeno je drugi dan), samo sam pitao na početku teme dal se može stornirat ,jer sam se zaletio, pa da znam za ubuduće. Ovi komentar i prijedlozi o muljanju mi se nedaju komentirati jer nisam takav tip, pa ne želim ni raspravljati o tome- ono kaj ja Delbi napisao na početku :klap: to je i moje mišljenje
Kontakt 098/9159073