Travanj 29, 2024, 11:09:52 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Sve slike L -brojeva  (Posjeta: 14666 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #75 u: Rujan 28, 2010, 19:09:34 poslijepodne »
Ooooooo, pa da, rakao sam ja odmah da će nešto biti od ovog našeg mladog čovjeka u dalekom svitu i da će kad tad postati pravi akvarista i ne samo to već da će i nas ostale uskoro podučavati o mrijestu L-zebrica i ostale L populacije. Moje iskrene čestitke.

 hehehe  dok ja budem na tvom nivou znanja   trebaće još mnogo godina i mnogo mrijestova    al u svakom slućaju  ovo je za mene kompliment
Prelijepe su ti ribe :)
hvala  ima  još  samo tih ribica al su neke presramežljive  pa se  non stop skrivaju   :D ;) ...  ehh  da je više mjesta   za akvarije   
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline duby

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 94
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Kloštar Ivanić
  • anćiman
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #76 u: Rujan 28, 2010, 21:19:36 poslijepodne »
Koliko sam zavidan toliko sam i sretan. Predivno je vidjeti fantastične ribe i još k tome da u njima netko zaista uživa. Još je ljepše vidjeti dobre komentare i pohvale drugihkolega.
Cehu sve čestitke na long finovima za kojima jako patim i nadam se da ću ih uskoro imati nakon godine dana potrage!
 :up: samo naprijed :icon_salut:
L-010a, L-134, L-144, L-180,ancistrus long fin, L-191, L-201....

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #77 u: Studeni 14, 2010, 12:53:45 poslijepodne »
 :a01o0: :a01o0: ljudi  jućer sam nabavio  6  malaca  L 333   :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj:
malo su sramežljivi pa ću slike da stavim   za koji dan   uglavnom ko nezna te vrste su zabranjene za izvoz od 2009  godine bar iz brazila  
e sad ovde im je cijena ove godine neneormalno porasla  ja sam uspio kupit 6 mali  za 200 eura jutros ih gledam još su živi i zdravi  znaći preživjeli su stres putovanja i preseljenje  iz akvarijuma u akvarijum  inaće ribe kao vrsta slove lake za razmnožavanje ali zbog ljepote i neneormalnog izlova stavljene su na  listu zaštićeni vrsta
evo vam link da vidite kako izgleda   naravno ovo nije moja slika  
http://www.planetcatfish.com/catelog/image.php?species=hypancistrus+sp(l333)&image_id=3772
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline GROF

  • Urednik morske redakcije
  • Administrator
  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3101
  • Dob: 48 Lokacija: Split
    • Grof - akvarij
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #78 u: Studeni 14, 2010, 13:03:28 poslijepodne »
Super izgledaju ....  :klap:
Nadam se da ćeš i ti imati uspjeha u uzgoju.  :up:


Offline veco

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Slavonski Brod
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #79 u: Studeni 14, 2010, 17:25:24 poslijepodne »
:a01o0: :a01o0: ljudi  jućer sam nabavio  6  malaca  L 333   :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj:id=3772[/url]

Prekrasne  :klap:




Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #80 u: Siječanj 10, 2011, 19:29:31 poslijepodne »
molio binadležne  ako je moguce  da promjene naslov ove teme u   Južno Amerićki  somovi   callichthyidae  i loricariidae

pa da  postamo slike  i korija
intersantno da ljude nezanimaju ovako ljepe vrste    
bar ja nisam naišo na neki veliki interes ovde na forumu  
 :(
« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2011, 19:40:14 poslijepodne od ceh »
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #81 u: Siječanj 10, 2011, 19:35:58 poslijepodne »
evo par  novi  slika
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline Venom

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1977
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Okolica Splita / Kaštela
  • Juwel Rio 180 !
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #82 u: Siječanj 10, 2011, 20:25:17 poslijepodne »
Nice fotke a znas i sam ode u Hr je sve tesko naci pa tako i te korije mozda se nađe nesto (panda,paleatus,snydontis) meni su corydorasi opcenito jedne od najdrazih i najljepsih ribica imam ja 6 paleatusa ovaj neki crno zuti je preljep  :up:  ;)

Offline Venom

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1977
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Okolica Splita / Kaštela
  • Juwel Rio 180 !
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #83 u: Siječanj 10, 2011, 21:18:17 poslijepodne »
Cek jel ovo zadnje uopce cory  :D

Offline koraljka

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 225
  • Spol: Ženski   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb,Dubrava
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #84 u: Siječanj 11, 2011, 10:21:32 prijepodne »
za sad imam 4 vrste korija, na žalost mali mi je ak. da u njega stavim više, najrađe bi stavila svaku vrstu na koju naiđem, meni osobno jedne od najdražih ribica.

Offline Venom

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1977
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Okolica Splita / Kaštela
  • Juwel Rio 180 !
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #85 u: Siječanj 11, 2011, 14:30:51 poslijepodne »
Cini mi se da sad Malky priprema neki akvarij Corydoras biotop pa to bi bilo veoma interesanto s obzirom u kakvim podrucjima zive i odakle potjecu  :up: Go Malky  :up:  ;)  :D

Offline Nikola Niky

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 137
  • Spol: Muški  
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #86 u: Siječanj 11, 2011, 14:57:03 poslijepodne »
Ja imam  ženku koja mi liči na nekog L-a a oni mi ga prodali pod ancija. :rolleyes:
Ona je crna i ima žućkaste pruge.
Uskoro stavim slike. :)

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #87 u: Siječanj 11, 2011, 22:33:58 poslijepodne »
Cek jel ovo zadnje uopce cory  :D


heheh  nije  to je  l 333   u pećini 
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline ivborosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #88 u: Siječanj 12, 2011, 11:38:40 prijepodne »
Ceh ima interesa za ove ribe tu na forumu puno, samo kaj je kod nas najveci problem cijena vecine L-ova i nedostupnost...Marko ih ima nekoliko i mislim da je plavi prije imo nekoliko...ovo ostalo neznam odnosno neznam da ih bas neko skuplja imaju po 1-2 u akvariju(iako vec duze nisam u akvaristici pa se vjerojatno promjenilo)

Mislim da ti je dovoljan poticaj da jedan terarist uredno prati tvoju temu i slini na slikice tvojih riba  8)  samo kaj je meni bedasto nakon svake tvoje slik napisat da su ribe prekrasne i super izgledaju i ja bi ih isto...
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline Nikola Niky

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 137
  • Spol: Muški  
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #89 u: Siječanj 12, 2011, 14:10:35 poslijepodne »
Ja imam  ženku koja mi liči na nekog L-a a oni mi ga prodali pod ancija. :rolleyes:
Ona je crna i ima žućkaste pruge.
Uskoro stavim slike. :)
Ljudi nemogu stavit slike jer mi sve ipadnu da riba izgleda ko crna mrlja.
Ajde pliz pomozite.

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #90 u: Siječanj 12, 2011, 20:15:14 poslijepodne »
Ceh ima interesa za ove ribe tu na forumu puno, samo kaj je kod nas najveci problem cijena vecine L-ova i nedostupnost...Marko ih ima nekoliko i mislim da je plavi prije imo nekoliko...ovo ostalo neznam odnosno neznam da ih bas neko skuplja imaju po 1-2 u akvariju(iako vec duze nisam u akvaristici pa se vjerojatno promjenilo)

Mislim da ti je dovoljan poticaj da jedan terarist uredno prati tvoju temu i slini na slikice tvojih riba  8)  samo kaj je meni bedasto nakon svake tvoje slik napisat da su ribe prekrasne i super izgledaju i ja bi ih isto...

hehe  veliki je poticaj kad neko prati temu naravno   naime nije mi namjera privlaćiti komentare  namjera mi je  da ljudi postaju slike svoji ljubimaca i da nešto kažu o njima iskustva i ostalo   svak ima ancitrusa ili koriča   pa se tu more ljepi slika dat 
nažalost  ribe  su i za moj standard preskupe   al  je tu izbor  bar ,, ja naime veliku večinu svojih riba kupujem  od mali uzgajivača kao ja pa se krene polako sa 2 akvarijuma   sad ih ima trenutno 5  prepuni predivni l brojeva
koje i sam pokušavam razmnožavat 
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline Venom

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1977
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Okolica Splita / Kaštela
  • Juwel Rio 180 !
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #91 u: Siječanj 12, 2011, 20:32:48 poslijepodne »
JA imam corydoras paleatuse 6 komada al neam fotic u sebe a onako je sr**e a mobitel mi slika onako ne bas najbolje isto pa kad uhvatim koju sliku stavim  :up:

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #92 u: Veljača 21, 2011, 17:32:28 poslijepodne »
kolko me dugo na ovoj temi nije bilo  :roll:

uglavnom evo 5 malaca  l  201   :heart:  koji su preživjeli mrijest  jer sam mojom glupošu usiso ikru  :down: dok sam ćistio akvarijum pa su se jajšca razletila po akvarijumu  naravno nakon skupljanja rukama  mužjak ih nije htio ni pogledat   al nekim ćudom su preživjeli 5 mali   :zagrljaj: koje nisam htio dirat  dok semalo nerazrastu  e sad kad su se oslobodili i plivaju po akvarijumu odlućio sam napravit mali  raj za njih  al projek je u realizaciji   zasad evo slikica
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline 985plavi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4520
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zagreb (Vrbani III) - Vukovar
    • Facebook profil
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #93 u: Veljača 22, 2011, 10:39:42 prijepodne »
E moj CEH uvijek sam ja govorio da će od tebe jednog dana postati pravi akvarista  ;) :D :D

Moje čestitke na ovim lijepim točkastim ancistrusima.

Ja još uvijek od tebe očekujem da nabaviš znaš i sam što pa da počnemo i financijsku suranju jer si ti naš eksponent u dalekoj Europi, pozdrav i sretno a posebno pozdravi svoju ženu koja ti sve to dozvoljava i ne buni se kao moja  :D :D :D

Offline hrx

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 99
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: split 3
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #94 u: Veljača 22, 2011, 17:47:54 poslijepodne »
evo moj macho...  :D





evo jedna od rijetkih kad je vidljiv sa curama...

semper fi

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #95 u: Veljača 22, 2011, 19:29:45 poslijepodne »
E moj CEH uvijek sam ja govorio da će od tebe jednog dana postati pravi akvarista  ;) :D :D

Moje čestitke na ovim lijepim točkastim ancistrusima.

Ja još uvijek od tebe očekujem da nabaviš znaš i sam što pa da počnemo i financijsku suranju jer si ti naš eksponent u dalekoj Europi, pozdrav i sretno a posebno pozdravi svoju ženu koja ti sve to dozvoljava i ne buni se kao moja  :D :D :D

plavi  bliži   se i taj dan kad če zaplivat u mom akvariju a i uskoro put ka hrvatskoj  vjerujmi na rijeć    pregovori su u toku  ........ imam problema sa zdravljem  moje  curice  anne  pa dok se to nerješi onda  je moja preokupacija  dato obečanje prije dvije godine
a žena   ma ona je  zakon svegami   :zagrljaj:  ljepo sam joj objasnio  ili akvrijum i ribice   ili zmije i paukovi   :D  ona odabrala ribice    ....  šalimse   imam  trenutno 5 akvarijuma u kući koji zauzimaju dosta mjesta u malom stanu 
al je sve bilo stvar zdogovora   jer 70%stana ona okupira  :D  žaomi e čut da ti žena nema razumjevanja   ahh da zaboravi naglasit da sve ribice koje  izmrijestim i prodam ona kešira  :D

hrx  preljep  kori  imam i ja  5 komada
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline sinaom

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: OMIŠ-ZAGREB
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #96 u: Veljača 23, 2011, 17:36:32 poslijepodne »
Hajde kada nitko neče da pošalje fotke svojih riba evo u prilogu nekoliko fotografija nekih od mojih ljubimaca L-ova.
Plavi oprosti al koliki je aq*?koliko litara i koliko imas discusa i l-ova unutra..thx?

Offline Venom

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1977
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Okolica Splita / Kaštela
  • Juwel Rio 180 !
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #97 u: Veljača 23, 2011, 17:41:06 poslijepodne »
evo moj macho...  :D





evo jedna od rijetkih kad je vidljiv sa curama...


Hrx koliki su ti paleatusi u tebe jer moji su jos malliii nekih 4cm mozda malo manje i sporo rastu  :D  :up:

Offline 985plavi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4520
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zagreb (Vrbani III) - Vukovar
    • Facebook profil
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #98 u: Veljača 24, 2011, 09:57:34 prijepodne »
Plavi oprosti al koliki je aq*?koliko litara i koliko imas discusa i l-ova unutra..thx?

Sinaom, imao sam akvarij od 250l a u njemu 6 velikih diskusa, 12 L-ova, tridesetak corydorasa (Panda), jato od tridesetak rodostomusa, jato od tridesetak zlatnih neonki, par ramireza, jato od 30 otocinklusa, i 3 sijamska algojeda.

Offline Venom

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1977
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Okolica Splita / Kaštela
  • Juwel Rio 180 !
Odg: Sve slike L -brojeva
« Odgovori #99 u: Veljača 24, 2011, 14:14:20 poslijepodne »
Plavi oprosti al koliki je aq*?koliko litara i koliko imas discusa i l-ova unutra..thx?

Sinaom, imao sam akvarij od 250l a u njemu 6 velikih diskusa, 12 L-ova, tridesetak corydorasa (Panda), jato od tridesetak rodostomusa, jato od tridesetak zlatnih neonki, par ramireza, jato od 30 otocinklusa, i 3 sijamska algojeda.
985Plavi dobar si bome  :D