Travanj 28, 2024, 06:36:52 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?  (Posjeta: 33337 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: Re: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #250 u: Travanj 12, 2013, 15:34:16 poslijepodne »
Ja bi ti preporucao da radis jogu!
Ali je uzasbo teska,prvih 40min je muka...
Uglavnom dobro nadopunjuje citav komplet vjezbi,ima pozitivan ucinak na sve i nemoj da te zbunjuje to mumljanje na kraju ili da mislis da je to nesto vjerski ili sl. jer nije.
Dobit ces puno na gipkosti pa ces lakse raditi ostale vjezbe,podignut ces kondiciju i koncentraciju a da ne kazem koliko ces se pretegnuti i kako ces se bolje nakon toga osjecati...

A budem probao, to mi je taman za nedjelju. Ak doživim nedjelju  :D, danas me plyometrika ubila  :D čak sam uspio njih pratit kroz svih sat vremena, s malo dužim pauzama od njihovih.

Offline ZeleniMrav

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1423
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Stockholm, Sweden
  • You'll Never Walk Alone
Odg: Re: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #251 u: Travanj 12, 2013, 15:36:07 poslijepodne »
Tesko ih je pratit da...u pocetku ide al kasnije si sve umorniji.
Uglavnom,prvi krug se malo cuvaj pa onda ponavljanja stisni...koliko mozes,no pain no gain ;)
Uglavnom,ja sam u 50 dana zgibove podigo sa nekih 5-6 na 15-16 ....velik fokus je na njih,mozda i previse jer malo tko ih moze radit 120 ili koliko ih se vec radi u 45min,uz ostale vjezbe...
O znam kako ti je i moj savjet je da se cuvas da ne dodjes u fazu kronicne iscrpljenosti,p90x je extremna tijelovjezba!
20l vanila
North: Unfinished business
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” AE

Offline ZeleniMrav

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1423
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Stockholm, Sweden
  • You'll Never Walk Alone
Odg: Re: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #252 u: Travanj 12, 2013, 15:40:57 poslijepodne »
A pliometrika mi je uz ruke bila najlaksa...najteze mi je bilo radit one gitare,vec si iscrpljen do tada dosta a tesko je tako skakat.
Ja sam ih uspjevao pratit skoro sve a znoja sam pustio ko nikad i dignuo temp u sobi.
Odlicna vjezba za mrsavit!
20l vanila
North: Unfinished business
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” AE

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: Re: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #253 u: Travanj 12, 2013, 15:52:49 poslijepodne »
A pliometrika mi je uz ruke bila najlaksa...najteze mi je bilo radit one gitare,vec si iscrpljen do tada dosta a tesko je tako skakat.
Ja sam ih uspjevao pratit skoro sve a znoja sam pustio ko nikad i dignuo temp u sobi.
Odlicna vjezba za mrsavit!

Ja sam danas prije pliometrike čak si zacrtao da idem malo trčat poslije jer mi se nije činilo toliko teško kad sam gledao malo video jučer. Kad sam napravio sam shvatio da niš od tog trčanja, a bome što kažeš iznojio sam se više nego na trčanju sat vremena.

Isto tak izgleda da ću si morat malo podić prehranu neovisno o prekomjernoj kilaži jer sam zadnjih tjedan dana na nekih 1200-1300 kalorija dnevno što mi se uz P90x čini premalo sad.

Offline ZeleniMrav

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1423
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Stockholm, Sweden
  • You'll Never Walk Alone
Odg: Re: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #254 u: Travanj 12, 2013, 16:28:38 poslijepodne »
Pokusaj odmarat cim vise,vidjet ce za 2-3 tjedna ako ces sve raditi kako ces biti izubijan.
Na pocetku te ponese euforija a kasnije tek shvatis u sta si se zapravo uvalio :D
20l vanila
North: Unfinished business
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” AE

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #255 u: Travanj 12, 2013, 19:11:34 poslijepodne »
Aj da malo pitam i o prehrani pošto je to jadna od najbitnijih stavki programa. Pročitao sam nutricionistički vodič, i naravno nema šanse da ga slijedim točno onako kak piše pa sam si složio sam plan nekakav za prvih mjesec dana dok je faza topljenja masnog tkiva, a za dalje ću onda vidjet.

Doručak: kriška ili dvije vratine sušene zapečena s 2 jaja, 2-3 masline, kriška gouda sira, šnita kruha, nekad i jogurt.

između doručka i ručka radim trening,

nakon treninga pošto nemam taj recovery drink koji oni toliko hvale, napravim si sam u blenderu mix banana, jabuka, naranča i 2 petit keksa s pol deci soka od breskve jer mi je malo bljutavo ak radim s vodom, a sok sam kupio koji nema dodanog šećera i nisko kaloričan je. Tu će još ići myprotein proteini kad ih kupim, trenutno ih nemam, a nebi baš miksao sardine iz konzerve s ovim voćem  :D

Ručak mi se uvijek sastoji od nekog mesa i uz to samo povrće i salata. Tipa pileća prsa veliki komad/svinjski krmenadl na žaru, riba i 300g mahuna na salatu ili nekog drugog povrća. Kruh ne jedem za ručak, i tu i tamo pojedem neki škrobni prilog kao pire krumpir ili rižu, no to možda 2x tjedno, inače samo povrće (varivo  grašak, mahune, kuhani mrkva i karfiol, šampinjoni lešo...) i salata zelena. Dakle klonim se ugljikohidrata što je više moguće.

Za večeru sam do sad jeo samo posni sir, no možda bi to trebao malo pojačat. Možda tuna iz konzerve, jaje kuhano ili tako nešto? Kruh također sam izbacio iz večere.

Od pića samo voda. Oko 2.5-3L dnevno zavisno koliko mi se pije.

Dali je ovakav režim prehrane odgovarajući i što bi mogao poboljšati?
« Zadnja izmjena: Travanj 12, 2013, 19:46:54 poslijepodne od Nuclear »

Offline Dombe

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 745
  • Spol: Muški   Dob: 30
  • Lokacija: Bjelovar
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #256 u: Travanj 13, 2013, 10:36:12 prijepodne »
A zašto se toliko kloniš ugljikohidrata,dane kada treniraš bi trebao dosta velike količine unositi,dane kada ne treniraš smanjit a pojačat masti(zdrave naravno),pročitaj si malo o ciklikranju ugljikohidrata...izbacit ove petit kekse i suhomesnate proizvode...

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #257 u: Travanj 13, 2013, 11:19:32 prijepodne »
A zašto se toliko kloniš ugljikohidrata,dane kada treniraš bi trebao dosta velike količine unositi,dane kada ne treniraš smanjit a pojačat masti(zdrave naravno),pročitaj si malo o ciklikranju ugljikohidrata...izbacit ove petit kekse i suhomesnate proizvode...

Klonim ih se jer imam 95-96kg na 185cm visine, ali da, skužio sam da mi fale sad kad sam počeo s P90x jer imam premalo snage. Budem ih blago povećao u danima kad baš intenzivno vježbam (što je dobrih 5 dana u tjednu) jer tak i tak moram kalorije dić s tih 1200 na bar 1800-1900.

Petit kekse lako maknem, to nije problem, a velim suhomesnate pojedem ujutro samo 2 kriške vratine i možda 2 kriške kobasice, a to je mislim mizerna količina, a i pošto je doručak pretpostavljam da to i nije toliki problem. Radije to pojedem nego hrenovku ili nekakvu industrijsku salamu jer imam domaće suhomesnate proizvode. Tek toliko da mi kajgana dobije okus i sol. A i nije to svaki dan jer nekad pojedem zobene za doručak s jogurtom i bananom.

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #258 u: Svibanj 17, 2013, 15:45:04 poslijepodne »
Evo mali update od mene.

Na 6 tjednu sam vježbanja. U tih mjesec i pol skinuo 10kg (s 96 na 86) i dignuo kondiciju i snagu iz doslovno nikakve na poprilično dobru razinu. Kad sam krenuo jedva radio 10-15 sklekova, sad mogu 35-40 odjednom.

U svakom slučaju program je stvarno odličan. Preporuka svakom tko se želi malo dovest u red bez plaćanja teretane  :up:

« Zadnja izmjena: Svibanj 17, 2013, 15:57:54 poslijepodne od Nuclear »

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #259 u: Veljača 11, 2014, 18:58:34 poslijepodne »
Evo me opet ovdje   :up:

Prošle godine napravio 1 turu P90X (15.4 - 15.7). S 96kg sam došao na 83kg, visok sam 184cm. Dakle poprilično sam se doveo u red, a ne moram ni pričati koliko sam povećao izdržljivost i snagu programom s tim da sam bio dosta i na biciklu, nogometu, trčanju, plivanju prek ljeta.

Negdje oko 10. mjeseca sam prestao sa svim aktivnostima, što zbog obveza, što zbog zimskog vremena, i naravno u međuvremenu se nakupilo kila (jednostavno previše jedem  :D trenutno sam na 91kg), nije strašno jer još osjećam da imam snage i izdržljivosti koja mi je ostala od prošle godine i nije mi isto kao prošle godine kad sam krenuo P90X s 96kg, a bome dobre 2 godine prije toga se nisam bavio ničim.

Uglavnom ovih dana bi krenuo opet, ali ovaj put s nekim izmjenama u odnosu na prošlu sezonu.

Dakle krećem dosta ranije tako da već do 15.4. planiram biti u formi za sve aktivnosti (bavim se inače rekreativno brdskim biciklizmom, imamo nekakav klub u Petrinji i svaki tjedan su 1-2 puta nekakve vožnjice, tu i tamo zna biti koja utrka i tak, čist za gušt  :up:)

Ovaj put bi uzimao suplemente. Radi se o whey proteinima i kreatinu.

Za kreatin mi je sve jasno (punjenje 7 dana 30g dnevno, 3 tjedna 10-15g dnevno i onda tjedan pauze, pa ispočetka. Tako 3 ture i onda pauza od mjesec dana. Tako sam pročitao da se uzima, nadam se da sam u pravu).

E sad za whey proteine imam pitanje. Dali da ih uzimam svaki dan po 30g nakon treninga ili da radije uzimam 60g (30g prije i 30g poslije treninga), ali samo one dane kad radim masu?? Ili možda samo 30g poslije treninga one dane kad radim masu? Gledam da ih iskoristim što bolje i da uštedim na njima što više mogu, ali opet ne toliko da ih pijem toliko malo da se ne isplati. Imaju li oni koristi nakon cardio treninga?

Planiram kupovati ovaj whey i ovaj kreatin:

http://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/Myprotein-Impact-Whey-Protein-2kg.aspx

http://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/kreatin-energetski-stimulatori/Myprotein-Creatine-Monohydrate-1kg.aspx

Također me zanima dali odmah početi sa suplementima, ili možda tek za mjesec dana kad skinem kojih 3-4kg i dodem u nekakvu blagu formu već?

Napominjem da uz suplemente planiram i što kvalitetnije jesti. No ne mislim ići na striktne bijesne dijete nekakve. Jesti ću normalno što imam za ručak i inače, ujutro pojesti nešto tipa zobene/jaja/šunka sendvič, a za večeru neki blagi obrok tipa posni sir/voće neko i sl.

Pa eto ako može malo pomoći. Tii mislim da si ti napisao da si uzimao (možda uzimaš još uvijek) proteine i kreatin pa očekujem odgovor od tebe  :up:

« Zadnja izmjena: Veljača 11, 2014, 19:14:01 poslijepodne od Nuclear »

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #260 u: Veljača 11, 2014, 19:24:25 poslijepodne »
Također s čim piti kreatin? Vidim da bi trebalo biti nešto zaslađeno. Jel može biti kakav sok ili voda sa šećerom il je potrebno kupiti neki preparat???

Offline Tiii

  • Trade Count: (+13)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2121
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb Malešnica
  • Shrimp noob
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #261 u: Veljača 11, 2014, 20:04:12 poslijepodne »
Ovako
baci prvo oko na njuskalo i potrazi myprotein tamo imas i kreatin,najpovoljnije ti je tamo
Uzimaj po 5kg bez okusa

Ja uzimam samo nakon treninga,ali ovisi o intenzitetu,nekada se trosim vise i uzimam naravno vise proteina,a onda naravno i napredujes brze u kombinaciji sa kreatinom,dobrom prehranom i teskim treningom

Kreatin ti ne treba punjenje,jednostavno nije potrebno,kao niti prekidanja,kreatin se dosta razvio od tih pocetaka tako da nije to sve isto kao tad
Ali ja i dalje radim prekide,uzimam mjesec dana i onda napravim malo pauze i onda opet udarim sa njim

Kreatin pijem samo nakon treninga 5 grama,zajedno ga izmiksam sa proteinima i moras obavezno imati neki šecer uz to sve,imaju posebni ali su skupi,alternativa ti je iz DM-a grožđani secer 15-20 grama u mix svega uz pola litre vode


Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #262 u: Veljača 11, 2014, 21:05:02 poslijepodne »
Ajd super, bez ovog punjenja ću i trošit dosta manje kreatina. Sad hoće li biti 5g ili 10g dnevno nije toliko bitno, to ću vidjet još.

Koliko proteina si uzimao nakon treninga? 25-50g dovoljno zavisno o intenzitetu treninga??? I dali proteine uzimati samo nakon treninga mase ili i nakon kardio treninga?  Mjerica mi je 25g tj. 70cc što je okvirno 25g myprotein wheya.

Kreatin ću uzimati kad radim i masu i cardio definitivno, a 1 dan u tjednu koji ne treniram ću onda preskočit kreatin i whey.

Sutra ću u DM po grožđani i moram naručit kreatin. Proteine sam dobio na poklon 2.5kg od vanilije, dalje ću kupovati bez okusa.

Jel može savjet od koga na njuškalu uzeti? Vidim da ih ima dosta koji prodaju to, pa da ne izvisim jer ipak se radi o nekih 550kn za kreatin i whey, a poštom mislim uzeti.
« Zadnja izmjena: Veljača 11, 2014, 21:17:53 poslijepodne od Nuclear »

Offline kija88

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Zagreb
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #263 u: Veljača 11, 2014, 22:31:39 poslijepodne »
najjeftinije sto sam ja nasao je 420kn za 5kg wheya i 120kn za kilogram kreatina. U četvrtak stiže pa posaljem ti link u box ak bu sve ok. Mada... taj kilogram djelimo na troje jer je to fakat previse. Nemoj pretjerivati sa kreatinom i napravi pauzu tu i tamo da ti tijelo ne bi prestalo proizvoditi prirodni kreatin

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #264 u: Veljača 11, 2014, 22:53:55 poslijepodne »
Kako mjerite uopće kreatin (nemam vagu)? Mislim da se ne dobije mjerica nikakva...

A uzimat ću onda 5-10g dnevno s pauzama od tjedan dana svaka 4 tjedna...
« Zadnja izmjena: Veljača 11, 2014, 22:56:59 poslijepodne od Nuclear »

Offline kija88

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Zagreb
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #265 u: Veljača 11, 2014, 22:57:20 poslijepodne »
dobijes mjericu. ova koju sam ja imao je bila od 3g kad poravnas vrh  :) inače imam nesto precizniju vagicu za vaganje svojih gekona pa sam vagnuo odmah

Offline strasilo

  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1516
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Pripizdina podravska
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #266 u: Veljača 11, 2014, 22:58:20 poslijepodne »
sad sam stao na vagu ...  :-X :-X

oborio sam vlastiti rekord .... za malo da mi pokaže telefonski broj ...  :D :D
uvijek dostupan na [email protected]

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #267 u: Veljača 11, 2014, 23:10:19 poslijepodne »
dobijes mjericu. ova koju sam ja imao je bila od 3g kad poravnas vrh  :) inače imam nesto precizniju vagicu za vaganje svojih gekona pa sam vagnuo odmah

Ajd super onda... Znači 2 mjerice kreatina (6-8g) i 1 mjericu wheya (25-30g) i 15-20g (negdje vidim čak da stavljaju po 60-80g) grožđanog šećera iz DMa bubnem u šejker i to je to?

Ajd onda javi samo kad stigne paket da znam jel sve u redu, jer moram uzet kreatin samo.

@strašilo Ne cenzuriraj! Daj telefonski broj  :D
« Zadnja izmjena: Veljača 11, 2014, 23:18:54 poslijepodne od Nuclear »

Offline Dombe

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 745
  • Spol: Muški   Dob: 30
  • Lokacija: Bjelovar
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #268 u: Veljača 12, 2014, 08:44:49 prijepodne »
Možeš umijesto glukoze(grožđanog) i suho voće(grožđice,datulje),može i med...kreatin uzmi obični monohidrat najbolje,uzimaš svaki dan po 5g najbolje u šejku poslije treninga a u dane bez treninga sa nekim sokom prirodnim(od jabuke,grožđa)...

Offline strasilo

  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1516
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Pripizdina podravska
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #269 u: Veljača 12, 2014, 09:17:01 prijepodne »
@strašilo Ne cenzuriraj! Daj telefonski broj  :D

97 J*BOTEEEEE  :-X :-X
uvijek dostupan na [email protected]

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #270 u: Veljača 12, 2014, 15:14:42 poslijepodne »
Još nešto...

Jel uzima tko od vas glutamin i koliko je to bitno? Vidim da se i to spominje dosta po fitness forumima.

Također se spominje kazein, BCAA i još tona preparata koje stvarno ne mislim kupovati jer se ne želim profi bavit bodi buildingom :D

Zanima me samo dali su whey i kreatin onda dobra kombinacije bez ovog svega ostalog i koliko je to ostalo bitno???
« Zadnja izmjena: Veljača 12, 2014, 15:27:35 poslijepodne od Nuclear »

Offline Tiii

  • Trade Count: (+13)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2121
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb Malešnica
  • Shrimp noob
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #271 u: Veljača 12, 2014, 15:32:04 poslijepodne »
Ma joj,jos ce ti tamo se spominjati i riblja ulja,pa vitamini
Ono kad pogledas gutaju vise tableta od ekipe sa Vrapca  :D :D

Uzimaj onako kako sam ti napisao,u svemu se nađe netko tko kaze da treba pretjerivati
Moj šejk je odlican nakon treninga da nahranim misice za prvi sat poslije treninga,a kasnije ionako imam jos 3 dobra obroka koja ce se pobriniti da im nista ne fali


Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #272 u: Veljača 12, 2014, 15:49:04 poslijepodne »
Ma joj,jos ce ti tamo se spominjati i riblja ulja,pa vitamini
Ono kad pogledas gutaju vise tableta od ekipe sa Vrapca  :D :D

Uzimaj onako kako sam ti napisao,u svemu se nađe netko tko kaze da treba pretjerivati
Moj šejk je odlican nakon treninga da nahranim misice za prvi sat poslije treninga,a kasnije ionako imam jos 3 dobra obroka koja ce se pobriniti da im nista ne fali

 :up: Daj samo još reci dali da uzimam whey i nakon cardio treninga ili samo nakon mase? Jel ti uzimaš poslije neke sportske aktivnosti tipa nogomet/bicikl/trčanje/HIIT???
« Zadnja izmjena: Veljača 12, 2014, 15:56:48 poslijepodne od Nuclear »

Offline Dombe

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 745
  • Spol: Muški   Dob: 30
  • Lokacija: Bjelovar
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #273 u: Veljača 12, 2014, 17:38:10 poslijepodne »
Svi ti pre/post šejkovi ne vrijede ništa ako ti obroci nisu kak spada...glutamin,bcaa imaš u kvalitenijem wheyu...nepotrebo za kupovat,od tih suplemenata jedino šta je ok je msm za zglobove,može klorela alge i magnezij klorid...ostalo su gluposti...

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: P90X Workout(extremna tjelovjezba)....probao netko?
« Odgovori #274 u: Veljača 12, 2014, 17:41:03 poslijepodne »
Ma ne mislim sve ovo radit i kupovat, a onda jesti smeće i gluposti. Sredit ću i prehranu, to je najmanji problem. Puno proteina, složeni ugljkohidrati, puno voća i povrća, izbacit sve slatko i fast food i to je to  :up: