Lipanj 06, 2024, 17:30:53 poslijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: IGUANA!  (Posjeta: 12392 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LeeMoon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 660
IGUANA!
« Odgovori #50 u: Prosinac 30, 2005, 16:06:00 poslijepodne »

tak je meni jucer fobas zbrisal iza ormara, sad sve cekam da izleti ogromni kukac i odgrize mi nogu...

Edited by: LeeMoon
 

Offline Kimo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 389
IGUANA!
« Odgovori #51 u: Prosinac 30, 2005, 16:55:00 poslijepodne »
Morate biti pazljiviji pa ne znam kolika ti je soba nadji nekog da ti pomogne pa sve preturite...nema ti druge,srecno!
Čovek se uči dok je živ!

Offline LeeMoon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 660
IGUANA!
« Odgovori #52 u: Prosinac 30, 2005, 17:11:00 poslijepodne »
zamoli mamu da ti pomogne trazit, kolko sam skuzio ona voli egzoticne zivotinje...
 

Offline babydoll2

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 338
IGUANA!
« Odgovori #53 u: Prosinac 30, 2005, 18:22:00 poslijepodne »


pa pitala sam ju pa kad se zbilja uvjerila da ga nema izletila je iz stana ko muha bez glave!jucer mi je bio frend i sve smo pretrazili .ja cu veceras ponovo pregledati izmedju utora parketa pa mozda mi se posreci samo je zeznuto to sto je jos mlad i poprilicno malen i smedji tj iste je boje kao moji parketi i moj tepih tako da mi to jos dodatno otezava potragu....sad me ispricajte idem plaziti po podu svoje sobe strah me sto cu naci eheh
of all the things I\'ve ever lost I miss my mind the most

Offline babydoll2

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 338
IGUANA!
« Odgovori #54 u: Travanj 14, 2006, 21:16:00 poslijepodne »


ljudi bok!ne znam da li me se jos sjecate ali pilala sam vas sa iguanom koju sam mislila kupiti....pa samo sam vam htjela javiti da sam ju kupila.tj.moja mama ju je kupila(da dobro ste procitali)hehe i to nakon svih prijetnji da ce me zbacit iz stana...nisam mogla vjerovati kad sam skuzila da su ju doma svi zavoljeli.uglavnom decko je,dug 54cm,ima 6 mjeseci i dobro bi mi doslo par korisnih savjeta(pored svih onih heheh.p.s.ljudi sorry sto vam kidam zivce


p.ps.uzasno je debeo i vec me par puta osamario repom i boooliiii ima li kakvog lijeka za to?
of all the things I\'ve ever lost I miss my mind the most

Offline tonnib

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Osijek
IGUANA!
« Odgovori #55 u: Travanj 15, 2006, 15:22:00 poslijepodne »
Ja imam iguanu 3 mjeseca i lagano se navikava na moju prisutnost. U početku je i mene lupao repom i znao me ugristi ali sada više ne. Kada zeleni dođe u novi dom treba mu vremena da se adaptira da sve proskenira i prouči. Budi samo strpljiva i nježna u njegovoj blizini, trebati če vremena da shvati da mu ne predstavljaš opasnost. Pričaj s njim, pjevaj mu.

Offline babydoll2

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 338
IGUANA!
« Odgovori #56 u: Travanj 16, 2006, 19:28:00 poslijepodne »
pa moj me nikad nije ugrizao ali me toliko isamarao repom da sam modra od glave do pete.on jede iz ruke i sve to cak mi upravo sada stoji na ruci i gleda.sto se tice tih stvari je stvarno ok,stan mi je pronjuskao cim je dosao.jedino se malo opire kad ga vadim iz terarija ali zato kasnije ne zeli unutra.htjela sam te pitati.......je li normalno za iguane da prisvoje neko mjesto u prostoriji kao svoj teritorij jer je ovaj moj prisvojio medu u mojoj sobi na kojem se ocito osjeca ugodno posto je ogroman ali je zato skocio na mog frenda kad je snimio da se ovaj naslonio na njega.prvo sam mislila da je slucajnost ali sam skuzila da to radi svaki put i svakom tko mu se dira u medu
of all the things I\'ve ever lost I miss my mind the most