Lipanj 04, 2024, 10:10:24 prijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!  (Posjeta: 17417 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #25 u: Srpanj 16, 2011, 16:38:40 poslijepodne »
Radno vrijeme je:
Pon-Sub = 9h-20h*
Nedjelja-zatvoreno


Ah... hebiga...
P.s. Jučer im je trebala doć nova pošiljka riba.


EDIT: Ispravljeno radno vrijeme*
« Zadnja izmjena: Srpanj 20, 2011, 18:18:02 poslijepodne od Vice »
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #26 u: Srpanj 16, 2011, 17:23:10 poslijepodne »
Evo zamolili su me iz shopa da citiram koje sve ribe imaju,jer oni nemogu dobiti aktvicijski mail (moderatori?! ) .
Evo u citatu:

Citat:
U ponudi imamo 21 akvarij sa ribama od čega su 5 sa hladnovodnim ribicama,tj.16 akvarija je sa toplovodnim ribama.
Uz njih tu je još jedan akvarij sa biljem u kojem ima( za sad) 10-ak vrsta,te jedan akvarij,točnije terarij sa vodenim kornjačama.
Vrste koje imamo za sad(a neke smo nadodali po želji naših kupaca) su sljedeće:
Hladnovodne-crvene pajčolanke,pajčolanke mix,teleskopi,zlatni karas sarasa,karas red,karas žuti,koi,koi šaran, tinca tinca
Toplovodne: Discus(Malboro, Pigeon blood,Cobalt blue,Cobalt,Redsnakeskin,mix,Blue diamond,blue pigeon,..uskoro i Leopard),Oskari,Skalari(obicni i golden),silver dolari, svertovi, molly(velifera,silver,black),guppy,plati,barbusi(albino,zeleni,tetrazona crveni,conchonius,barbus tetrazona),Boti(botia lochachata,botia modesta,boti macrachantha),labeo frenatus,zebrica danio,zebrica pink,bicolor,sijamski algojed,tetra crvenooka,tetra crvenoglava,udovica,udovica color,stakleni somic,ancitrus,corydoras juli,aymoner,khuli prugasti,khuli black,corydoras aneus,corydoras sterbai,corydoras pleatus,hypostomus plecostomus,jastog tamno plavi,jastog crveni,trihogaster trichopterus,african princ(ciklid),pelvichromus pulcher,alboneus kardinal tetra,duh,kozice (crvena i yamato) i puzevi :jabucar,tockasti,zebrasti(nerita).To je to za sad,a ponuda ce se povecavat u skladu sa mogucnostima i naravno zeljama nasih kupaca.
Mislimo da je lista poprilicna,a da cinjenica da ima tendenciju rasta bi trebala bit sasvim zadovoljavajuca s obzirom da dosadasnju ponudu u Dubrovniku :)
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline todor.dbk

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 209
  • Lokacija: dubrovnik
  • There she is ...
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #27 u: Srpanj 17, 2011, 09:37:39 prijepodne »
vice je postao glasnogovornik butige   :D ! ajde vice, zelim  glowlight tetre  :)
salim se ja (za ove tetre se ne salim, riba mi je zakon - bas cu ih zamolit ) - a sto se tice izbora, ipak je manje vise ok, iako bi mi svasta jos nesto zeljeli vidjet, jelda .. ma sve ovisi o interesu .. pozdrav !

Offline kotoranin

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 151
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Risan,Boka Kotorska
  • me & son
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #28 u: Srpanj 19, 2011, 22:49:08 poslijepodne »
ja danas isao do Dubrovnika,ukucao ulicu andrije hebranga 23,nema sanse da sam mogao nac,prosao mazdin servis,pa servis yamahe,ma nista...
zvao druga iz DU,ni on nije znao nac.

dje je tacno pet shop,please help!

Offline mistyblue

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 52
  • Spol: Ženski   Dob: 48
  • Lokacija: Sustjepan - Dubrovnik
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #29 u: Srpanj 20, 2011, 10:56:52 prijepodne »
Točna adresa je Andrije Hebranga 53, nedaleko pizzerije La Luna. :)
So I told a friendly star, the way that dreamers often do...

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #30 u: Srpanj 20, 2011, 11:02:24 prijepodne »
Ajme,ja krivo napisao  :-[ sorry  :-[

Da,adresa je 53a.
Molio bih moderatore da isprave u prvom postu adresu.
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline staglin

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 811
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Dubrovnik Lapad Babin Kuk
  • Non bene pro toto libertas venditur auro
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #31 u: Srpanj 20, 2011, 11:38:35 prijepodne »
eh navigacije...stanes pitas nadjes :up:
ko pita ne skita ;)
"Bolje nešto od nečega nego ništa od ničega."

Offline kotoranin

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 151
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Risan,Boka Kotorska
  • me & son
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #32 u: Srpanj 20, 2011, 23:40:17 poslijepodne »
eh navigacije...stanes pitas nadjes :up:
ko pita ne skita ;)
ma bio  u preshu,a navigacija radi u pasata kao singerica :D

opet cu ja brzo do vas u DU :up:

Offline Gimnazijalac

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 194
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Dubrovnik
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #33 u: Srpanj 30, 2011, 05:29:10 prijepodne »
Dodali su me na Fejsu pa se sjetio da ovdje imam account, haha...Drago mi je da je stigla konkurencija
i da se sve malo movilo... Vise se ne bavim toliko zivotinjama, ali cu poci u pet shop cim se vratim iz Amerike.

Faberu, saljem ti veliki pozdrav. Nadam se da su beba i zena dobro (kakva beba, mali Marin vec ima ¿3? godine?
A, ostala ekipa, pozdravljam vas takoder. Ja sam jedan "umirovljeni" akvarist... Student, putnik, pa i nemam vremena
za ribe. Doma mi je ostao jedan akvarij od 30l s jednim velikim crnim cistacem sto su mi ga uvalili za ancistrusa (kad
sam pocnjao) i nekoliko korija... Jednom cu se vratit svom hobiju!

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #34 u: Srpanj 30, 2011, 10:34:33 prijepodne »
Pozdrav Gimazijalac !
Ajde vracaj se sto prije akvaristici, sad nemozes rec da ti je tesko nabaviti ribu,bilje i opremu!  :P  :D


-p.s. Jucer su dosle ribe,puzi i neki glodavci i ptice  :).
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline Gimnazijalac

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 194
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Dubrovnik
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #35 u: Srpanj 30, 2011, 18:09:30 poslijepodne »
Pozdrav Gimazijalac !
Ajde vracaj se sto prije akvaristici, sad nemozes rec da ti je tesko nabaviti ribu,bilje i opremu!  :P  :D


-p.s. Jucer su dosle ribe,puzi i neki glodavci i ptice  :).


Neka, neka... Prvo treba faks zavrsit. Bit ce vremena.

Sto ce sad bit s onim petom iza Atlantske plovidbe? Fasovat ce posteno zbog ovog novog peta. I plus toga ima jos jedan u Sipcinama, ali je isti vlasnik, cini mi se.

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #36 u: Srpanj 30, 2011, 20:56:20 poslijepodne »
Onaj kraj sipcina je iovako pred raspadom i bez ovog. Gore niko ne kupuje nista...a dole jos mozda malo izdrzi jer dole (iza atlantske)  kupuju hranu za kanarince ovi uzgajivaci iz grada, a ima ih dosta.
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline Chilii

  • Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1281
  • Spol: Ženski   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb
  • AkTer jedna od šest :)
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #37 u: Srpanj 31, 2011, 00:11:02 prijepodne »
Bila u tom novo pet shopu i pronašla ravno 4 velike vreće pseće hrane. Živu hranu ne drže, miševa i štakora nemaju. Teraristika nula, nemaju ništa.
Otišla preko ceste u stari pet shop i kupila hranu. Tako da ako i dalje budu imali ravno 4 vreće hrane unutra ne predviđam im svijetlu budućnost. E da - ne 4 vreće jedne hrane već sveukupno u ponudi.
Ja se unutra više ne vraćam.

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #38 u: Srpanj 31, 2011, 18:22:32 poslijepodne »
4 vrece?!
Ma jeli to neke posebne hrane ili bas sve hrane koje drze?!  Jer su police uvijek pune!
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline Chilii

  • Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1281
  • Spol: Ženski   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb
  • AkTer jedna od šest :)
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #39 u: Srpanj 31, 2011, 19:03:37 poslijepodne »
Kako sam i napisala 4 vreće hrane, one vreće od 15kg. O posebnoj hrani ni ne fantaziram, vidjela sam samo Royal, Hills i Pedigre od tih velikih vreća. Police su im bile prazne a meni ne pada na pamet gatati kad će ih napuniti. Cijene su identične kao u drugom pet shopu.
U akvaristiku se ne razumijem pa ne mogu ništa reći ali 2 područja tj. psi i teraristika užasno slabo i jadno. Ostajem vjerna drugom pet shopu dok sam ovdje, ako ništa drugo imaju puno veći izbor hrane za pse a i hrane za zmije se nađe kad zafali.

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #40 u: Srpanj 31, 2011, 20:48:28 poslijepodne »
ok wtff? bilo nerita???? isisajtimoga! pa nerite nikad u Du nisam vidio  :( e da sam znao.
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #41 u: Srpanj 31, 2011, 21:18:10 poslijepodne »
Kako sam i napisala 4 vreće hrane, one vreće od 15kg. O posebnoj hrani ni ne fantaziram, vidjela sam samo Royal, Hills i Pedigre od tih velikih vreća. Police su im bile prazne a meni ne pada na pamet gatati kad će ih napuniti. Cijene su identične kao u drugom pet shopu.
U akvaristiku se ne razumijem pa ne mogu ništa reći ali 2 područja tj. psi i teraristika užasno slabo i jadno. Ostajem vjerna drugom pet shopu dok sam ovdje, ako ništa drugo imaju puno veći izbor hrane za pse a i hrane za zmije se nađe kad zafali.

Nemogu vjerovat  :o ! Idem sutra pa ću baš vidit  :up: ! Ali dobro, ni u Zagrebu nemaš bas puno shopova sa teraristikom, dobro, možda imaju miševe, ali opremu ne baš puno njih. Nisam ni mislio da će biti od teraristike, jer u gradu ima vrlooo malo terarista...nažalost.  -?

ok wtff? bilo nerita???? isisajtimoga! pa nerite nikad u Du nisam vidio  :( e da sam znao.
Ima ti nerita uvijek kad dolaze ribe, ali se prodaju tijekom tjedna.
Ribe(i sve ostalo za akvaristiku) kao i glodavci dolaze svaki drugi petak!  :star:
Eto, pa da znate :) ...
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline Chilii

  • Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1281
  • Spol: Ženski   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb
  • AkTer jedna od šest :)
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #42 u: Kolovoz 01, 2011, 00:17:35 prijepodne »
Kako sam i napisala 4 vreće hrane, one vreće od 15kg. O posebnoj hrani ni ne fantaziram, vidjela sam samo Royal, Hills i Pedigre od tih velikih vreća. Police su im bile prazne a meni ne pada na pamet gatati kad će ih napuniti. Cijene su identične kao u drugom pet shopu.
U akvaristiku se ne razumijem pa ne mogu ništa reći ali 2 područja tj. psi i teraristika užasno slabo i jadno. Ostajem vjerna drugom pet shopu dok sam ovdje, ako ništa drugo imaju puno veći izbor hrane za pse a i hrane za zmije se nađe kad zafali.

Nemogu vjerovat  :o ! Idem sutra pa ću baš vidit  :up: ! Ali dobro, ni u Zagrebu nemaš bas puno shopova sa teraristikom, dobro, možda imaju miševe, ali opremu ne baš puno njih. Nisam ni mislio da će biti od teraristike, jer u gradu ima vrlooo malo terarista...nažalost.  -?

Pa i nije tako, ima ih koliko hoćeš. Pa makar najosnovnije stvari a i živu hranu neki drže.

Naravno da nema terarista kad nemaju ni osnovnih stvari za nabaviti. Moji starci imaju zmiju, istina samo jednu pa im šaljem zaleđenu hranu jer u gradu nemaju gdje nabaviti. O opremi ne moram ni pričati.Žalosno da u novom pet shopu nisu ni promislili o nabavci tih artikala jer me možda cura ne bi blijedo gledala kad sam ju pitala za živu hranu. Ali eto, dok ne dođe u grad pet centar, zoo city ili tako netko ova jadna ponuda  oba dva pet shopa će i dalje biti jedino štopostoji. Nažalost :(
« Zadnja izmjena: Kolovoz 01, 2011, 00:20:40 prijepodne od Chilii »

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #43 u: Kolovoz 01, 2011, 00:23:04 prijepodne »
Mislim da nebi u Dubrovniku bilo puno terarista, ali možda se i varam, 'ko će ga znat  :D .
Iskreno(i bez ljutnje molim). Drago mi je što ne drže živu hranu (ponajviše mislim na miševe i štakore).Meni je osobno žao miševe i štakore! To su životinje kao i pas,mačka itd! Živo je biće.- Svak ima pravo na svoje mišljenje, zar ne ? :)
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline Chilii

  • Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1281
  • Spol: Ženski   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb
  • AkTer jedna od šest :)
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #44 u: Kolovoz 01, 2011, 09:48:56 prijepodne »
Da imaju opremu i neke minimalne uvjete za nabavke bilo bi ih, znam po broju ljudi koji su se kod mene najavili u posjet da vide moje životinje. Na bi imalo njih ne znam koliko ali l.gekon, bradata, kukuruzna bi sasvim sigurno bile nečiji ljubimci.
Tvoje osobno mišljenje u svezi miševa, štakora je tvoje i u ovom kontekstu me ne zanima. Razgovaram o punudi pet shopa koji je jako razvikan (po meni bez ikakvog razloga) a nema ništa za određene kućne ljubimce. Kritike su vezane uz aljkavo vođenje pet  shopa koji si može dozvoliti da ima samo 4 vreće a kao pokušava pregaziti konkurenciju  :down:

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #45 u: Kolovoz 01, 2011, 11:09:14 prijepodne »
E sto ne reces starcima da uzgajaju miseve?mislim,da me imalo zanimaju zmije mislim da bi im uzgajao hranu.noo nebitno.Nebi se stel vise mijesat.
Nego Vice to su dakle stigli prosli tjedan jel?onda iduci petak,bas cu ih pitati za nerite,nego,imas jabucara?
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #46 u: Kolovoz 01, 2011, 11:56:43 prijepodne »
E sto ne reces starcima da uzgajaju miseve?mislim,da me imalo zanimaju zmije mislim da bi im uzgajao hranu.noo nebitno.Nebi se stel vise mijesat.
Nego Vice to su dakle stigli prosli tjedan jel?onda iduci petak,bas cu ih pitati za nerite,nego,imas jabucara?

Slazem se......
Nego, Faber, evo sad sam bio u shopu, imaju ti 3 nerite ;) pozuri  :up: jabucare jucer mjenjo za bilje  :( ostavio sam sebi samo dva.
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline Chilii

  • Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1281
  • Spol: Ženski   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb
  • AkTer jedna od šest :)
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #47 u: Kolovoz 01, 2011, 15:27:43 poslijepodne »
E sto ne reces starcima da uzgajaju miseve?mislim,da me imalo zanimaju zmije mislim da bi im uzgajao hranu.noo nebitno.Nebi se stel vise mijesat.
Nego Vice to su dakle stigli prosli tjedan jel?onda iduci petak,bas cu ih pitati za nerite,nego,imas jabucara?

Radi jedne zmije???? Kako da ne. A moje dolaze samnom na ljetovanje pa i za njih moram donositi zaleđeno. Uostalom ni to nije tema već ponuda novog pet shopa, koji nema proizvode za teraristiku a ni za pse baš nešto koliko sam vidjela. Tko što uzgaja i zašto nije tema  :punch:

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #48 u: Kolovoz 01, 2011, 15:38:15 poslijepodne »
E, da , Chilli, danas sam bio u shopu i bilo je hrane, jedino su bile 3 vreće onog ogromnog pakovanja pedigree. A sve ostalo je bilo puno  -? , a nisu dobili nikakvu hranu ove dane.   -? :nerd:
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline Chilii

  • Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1281
  • Spol: Ženski   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb
  • AkTer jedna od šest :)
Odg: NOVI PET SHOP U DUBROVNIKU! -napokon!
« Odgovori #49 u: Kolovoz 01, 2011, 15:47:02 poslijepodne »
A čuj, bila i ja i znam što sam vidjela. Očito su od prošlog tjedna napunili ali kao što sam rekla kad uđem i vidim da nema ništa okrenem se i izađem i tamo se više ne vraćam. Ne kužim, tebe plaćaju za promociju ovdje jer ti vidim imaš na svaku moju razumnu kritiku neko opravdanje.