Svibanj 23, 2024, 05:00:28 prijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: Trudna gupijka  (Posjeta: 2695 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline _maya_

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: Trudna gupijka
« Odgovori #25 u: Ožujak 19, 2009, 16:14:34 poslijepodne »
evo našla sam ih 6 ali po akvariju koje sam uspjela spasiti, nadam se da će biti koja još ali ova u rađaoni još uvijek je debela i crna, da nije možda još koja trudna pa ne kužim-nijedna nije tako debela...

Offline val82

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 415
  • Spol: Ženski   Dob: 41
  • Lokacija: velika gorica
Odg: Trudna gupijka
« Odgovori #26 u: Ožujak 19, 2009, 16:40:49 poslijepodne »
 probaj gledat zenke ako ima koja da se mice u kut od ostalih ili negdje drugdje samo da je dalje od drugih. ili za nekom zenkom idu druge ribe oko guzice koda jedu. ili ako vidis da se je koja cura odmaknula i postavila u polozaj od 45 stupnjeva sa glavom prema naprijed te stoji u tom polozaju na mijestu. ili ako neka deblja zenka se isto odmaknula i koda se cese o pod. takve stvari su moje guppice radile kad su radale. ti provijeri dali ima kakvih slicnosti. nadam se da sam ti nesta pomogla.  :) :) :) :) :) :)
p.s. cestitke na bebacima  :) :) :)

Offline _maya_

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: Trudna gupijka
« Odgovori #27 u: Ožujak 21, 2009, 17:15:37 poslijepodne »
Evo da se i ja javim, onih malaca sam našla 7 ali to nije bilo od moje vidljive trudnice jer ona je danas od 11 ujutro rađala u rađaoni, točno se vidlo kako ribice izlate, točnije kuglice koje padaju prema dnu i rastvori se ribica s malim mjehurčekom i onda ode do površine napuni se valjda zrakom i vrati dolje... super je... ali čudno mi je jer je rodila samo 6 a trbuh joj je još uvijek ko da nije ništa rodila... možda bude još? U 11 ujutro je počelo?

Offline Ninina mama

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2055
  • Spol: Ženski   Dob: 43
  • Lokacija: Sarajevo, BiH
    • Moja fotogalerija
Odg: Trudna gupijka
« Odgovori #28 u: Ožujak 21, 2009, 17:37:21 poslijepodne »
Kod mojih je porod znao trajati danima... I tad sam ih bas zalila... :(
Tuzlanka u Sarajevu