Lipanj 04, 2024, 12:14:09 poslijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: Skimmer u akvariju  (Posjeta: 1151 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Barbarosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 113
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Pula
Skimmer u akvariju
« u: Listopad 19, 2008, 17:48:17 poslijepodne »
Žena mi dala suglasnost za prelazak na morski uz uvjet da ne zauzima dodatni prostor. I eto prvog problema, akvarij mora biti bez sumpa. Akvarij je 250 l sa pregradnim filterom od cca 25 l pa me zanima da li srednju pregradu mogu iskoristiti za ubacivanje skimmera, našao sam neke koji bi stali. Zanima me dali bi cijela ta priča držala vodu ili da odmah odustanem i držim se slatke vode. -?
Pula

Offline Bkaradza

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 911
  • Spol: Muški   Lokacija: Split - Hrvatska
    • Moja Osobna stranica
Odg: Skimmer u akvariju
« Odgovori #1 u: Listopad 19, 2008, 17:57:23 poslijepodne »
Žena mi dala suglasnost za prelazak na morski uz uvjet da ne zauzima dodatni prostor. I eto prvog problema, akvarij mora biti bez sumpa. Akvarij je 250 l sa pregradnim filterom od cca 25 l pa me zanima da li srednju pregradu mogu iskoristiti za ubacivanje skimmera, našao sam neke koji bi stali. Zanima me dali bi cijela ta priča držala vodu ili da odmah odustanem i držim se slatke vode. -?

Budi dobar još par dana i onda joj onako u krevetu šapni da bi ti trebala još jedna polica za skimer jer da ga nemaš di stavit pa će popustit nakon nekog vremena. Ja sam mojoj već sad počeo spominjat da bi moga još jedan mali zid uzet za nano akvarij pa u početku je bila odlučna da nema šanse a sad se već lagano smekšala. Dok dođe vrime već ću imat dozvolu ^^