Lipanj 17, 2024, 12:34:12 poslijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: PROGLAS ZA BENDOVI I LJUBITELJI GLAZBE  (Posjeta: 409 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline frga

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 291
  • Spol: Muški  
PROGLAS ZA BENDOVI I LJUBITELJI GLAZBE
« u: Ožujak 28, 2013, 08:29:57 prijepodne »
Pošto znam da i ovdje ima nešto metalaca, nadam se mi se neće zamjeriti ako stavim dio proglas koji su kolege poslali medijima. Naime prema novom zakonu udruge od sada moraju plaćati PDV od 25% na prodaju ulaznica i zbog toga je i otkazan  Bruning sea festival koji se trebao održati ove godine u Zadru. 

Dio proglasa…
Ovaj je proglas dakle, poziv svim hrvatskim metal bendovima, bez obira kojoj grupaciji, žanru, agenciji, managementu itd. pripadaju, svim metal zanesenjacima, svim metal portalima, medijma, shopovima, klubovima, studijima, producentima, agencijama, poziv svima da se ujedinimo i počnemo raditi na metal projektu skupa, na obostranu korist. Pozivamo svih koji ovo čitaju da se ovog trena jave na email [email protected] i u nekoliko dana na email će dobiti upute kako svi u ovom velikom značajnom projektu mogu sudjelovati. Zagreb, Varaždin, Split, Zadar, Rijeka, Pula, Osijek, Sinj, Sisak, Kutina, Dubrovnik, Požega, Vukovar, Delnice, Đakovo, Našice, Čakovec, Slavonski Brod, Karlovac i svi nenavedeni, ajmo! Već je dvadesetak bendova uključeno u ovaj projekt, javite se mailom, bendovi, pojedinci, svi koji mislite da možete ikako pridonjeti, ovo je važan trentak za sve javite se svi i svi ćete tijekom tjedna dobiti obavijesti što i kako dalje. Mediji, također, molimo vas, pratite nas što radimo, vaša pomoć nam je neizmjerno važna.

Čitav tekst koga interesira je ovjde…
http://venia-mag.net/tag/burning-sea/
"Samo dvije stvari su beskrajne, svemir i ljudska glupost, a za ono prvo nisam siguran."  Albert Einstein

Offline rovkil

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: PROGLAS ZA BENDOVI I LJUBITELJI GLAZBE
« Odgovori #1 u: Ožujak 28, 2013, 08:47:17 prijepodne »
nda....ima tu malo dublje priče od samog poreznog zakona(za koji je btw organizator(i) BS festivala znali ohoho prije.
Pogotovo osoba iz FMS-a koja je ako ništa drugo, nastranu tko ima osobno poznanstvo s tom osobom i kakvo mišljenje ima o njoj, donosi nesreću skoro svakoj organizaciji koje se primi.
Ovo je dobra ideja ali imam opravdane sumnje da će se negdje nekako zasrati(iako se nadam da neće jer ak mu to uspije upropastit, metal scena kao takva u hrvatskoj je mrtva jer još i danas imamo problema zbog prethodnih gluposti) .

Offline frga

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 291
  • Spol: Muški  
Odg: PROGLAS ZA BENDOVI I LJUBITELJI GLAZBE
« Odgovori #2 u: Ožujak 28, 2013, 09:08:32 prijepodne »
Nemam ništa sa navedenom organizacijom niti ljudima, bio na metalfestu i planirao sam i ove godine opet dolje. A to ko je šta kome gdje i zašto, tu se ne bi miješao, naslušao sam se i načitao svačega. Čisto sam stavio jer sam mislio da bi možda ovdje bilo zainteresiranih.
"Samo dvije stvari su beskrajne, svemir i ljudska glupost, a za ono prvo nisam siguran."  Albert Einstein

Offline pros

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški  
Odg: PROGLAS ZA BENDOVI I LJUBITELJI GLAZBE
« Odgovori #3 u: Ožujak 31, 2013, 12:25:25 poslijepodne »
Dok drugi tzv glazbenici otvaraju benzinske lome čaše ruke im krvave izbjegnu porez i ostale organizatore a "buntovna muzika" metalci su u manjini pa ih treba oderat jer nose kožu.I za sve seljake radit narodnjake.

Offline rovkil

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: PROGLAS ZA BENDOVI I LJUBITELJI GLAZBE
« Odgovori #4 u: Ožujak 31, 2013, 17:07:55 poslijepodne »
Dok drugi tzv glazbenici otvaraju benzinske lome čaše ruke im krvave izbjegnu porez i ostale organizatore a "buntovna muzika" metalci su u manjini pa ih treba oderat jer nose kožu.I za sve seljake radit narodnjake.

to ti je za sve, ne samo metalce. ali kako ima razlike u zaradi među žanrovima....

Offline acidorange

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 718
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Osijek
Odg: PROGLAS ZA BENDOVI I LJUBITELJI GLAZBE
« Odgovori #5 u: Travanj 02, 2013, 23:13:20 poslijepodne »
Dok drugi tzv glazbenici otvaraju benzinske lome čaše ruke im krvave izbjegnu porez i ostale organizatore a "buntovna muzika" metalci su u manjini pa ih treba oderat jer nose kožu.I za sve seljake radit narodnjake.

to ti je za sve, ne samo metalce. ali kako ima razlike u zaradi među žanrovima....

Po novome i bendovi za svatove ulaze u sustav PDVa, tj. bit će potrebno registrirati obrt za takvu djelatnost, transakcije obavljati uz potpisivanje ugovora i izdavanje računa....tako da nitko nije izostavljen!