Lipanj 16, 2024, 04:59:38 prijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: Pet centar  (Posjeta: 5584 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jurgen88 & Nija

  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1072
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Sweden
Pet centar
« u: Lipanj 29, 2013, 16:07:10 poslijepodne »
neznam da li je tko primjetio one jadne discuse u navedenoj trgovini?? ja sam ostao jednostavno u šoku..... jadne jadne ribe... u 70 litara njih 6 ili 7, 225 kn/komad pa mislim ajmo više reagirat preko udruge za zaštitu životinja. Diskusi se drže u katastrofalnim uvijetima, zakržljali, bolesni i uništeni..... prokleti kapitalizam....

Offline leopard gecko Trevor

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški  
Odg: Pet centar
« Odgovori #1 u: Lipanj 30, 2013, 12:56:18 poslijepodne »
Sto se tiče tera životinja kod njih ne moram ni počet.
1.0.0 Bradata agama
0.1.0 Leopard gekon
1.1.1 Divovski africki puz

Offline jurgen88 & Nija

  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1072
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Sweden
Odg: Pet centar
« Odgovori #2 u: Srpanj 01, 2013, 07:53:55 prijepodne »
mislis na zmije u plasticnim kutijama?

Offline leopard gecko Trevor

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški  
Odg: Pet centar
« Odgovori #3 u: Srpanj 01, 2013, 11:17:19 prijepodne »
mislis na zmije u plasticnim kutijama?

Ne toliko na njih nego na gustere koji su u katastrofalnim uvjetima u kojima ce vjerojatno i uginuti jer ih nitko nece kupit zbog previsokih cijena.
1.0.0 Bradata agama
0.1.0 Leopard gekon
1.1.1 Divovski africki puz

Offline bszajgar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 46
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Vrbani - Zagreb
Odg: Pet centar
« Odgovori #4 u: Rujan 17, 2013, 23:06:08 poslijepodne »
 -? -? -? -?
mislis na zmije u plasticnim kutijama?

Ne toliko na njih nego na gustere koji su u katastrofalnim uvjetima u kojima ce vjerojatno i uginuti jer ih nitko nece kupit zbog previsokih cijena.

Offline slaven_9

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Pet centar
« Odgovori #5 u: Rujan 25, 2013, 21:05:23 poslijepodne »
U novom Pet Centru na Vrbanima je 10% na cijeli asortiman.

Offline cipli

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 116
  • Spol: Muški   Dob: 53
  • Lokacija: pula
Odg: Pet centar
« Odgovori #6 u: Listopad 06, 2013, 22:20:12 poslijepodne »
ako vas toliko boli srce i duša za te životinje nemorate iči tamo i gledati ih valjda postoji netko nadležan za to

Offline Jakov123

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 401
  • Spol: Muški   Dob: 25
  • Lokacija: Zagreb,Borčec
Odg: Pet centar
« Odgovori #7 u: Listopad 07, 2013, 11:29:44 prijepodne »
bio sam u novom petcentru http://moj.pet-centar.hr/Pet-centar-Nasi-ducani/Pet-Centar-Vrbani-7971.html po opremi su sada jako dobri i svi akvariji mi izgledaju pristojnije

Offline Bruno

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 47
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb, Podsused
  • ex MrBrunooo http://www.akvarij.net/forum/index
Odg: Pet centar
« Odgovori #8 u: Listopad 07, 2013, 11:57:23 prijepodne »
meni je oduvijek bilo zao tih svih zivotinja :(
imali su jednu vodenu agamu u Drvinju i bila je jako bolesna :( samo brasnare je imala u zdjelici :(
pitam se kak ne dode neka inspekcija za zastitu zivotinja il slicno...

Offline gusteroljubac

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 252
  • Spol: Muški   Dob: 25
  • Lokacija: Zagreb(Podsused)
Odg: Pet centar
« Odgovori #9 u: Listopad 07, 2013, 17:35:26 poslijepodne »
Svi gusteri imaju samo brasnare za jest i stvarno nemaju nikakve uvjete..stvarno to treba inspekcija neka sredit i pozatvarat jer se zivotinje stvarno muce  -?
Gmazovi su ZAKON

Offline deki00

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 74
  • Spol: Muški  
Odg: Pet centar
« Odgovori #10 u: Listopad 12, 2013, 20:46:28 poslijepodne »
To je zato što se na radna mjesta zapošljavaju osobe preko veze  koje su samo trgovci a ne i ljubitelji životinja! Onda im se vjerojatno  neda ni redovno čistit nastambe!
Jer da netko voli životinje onda ce se i potrudit da im bude dobro!

Offline zebo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 112
  • Lokacija: c
Odg: Pet centar
« Odgovori #11 u: Listopad 27, 2013, 18:59:02 poslijepodne »
Ulazi likčina u pet centar, stavlja na rame 10 kila najjeftinije pasje hrane pa ode gledat ribice. Klinci prstima pokazuju "ovakovu" smo imali, ova nam je krepala, i ova nam je krepala. i skalari su nam krepali, naravno svaki akvarij je dobro sa prstima od djece i tate ispipan. I sada zove on da bi on kupio ribu.

lik:"Ajd mi reci imam ove (pokaže na gupije) jel mogu ove s njima? I pokazuje na barbuse (one vulgaris- žute sa crnim)"
prodavač: "naravno da mogu koliko ih želite?"
lik "Daj mi dva."
I onako bez problema prodavač vadi dva barbusa za akvarij sa gupijima >:( :-X >:( :-X! Mogao sam šutiti al nisam znao koga mi je više žao krepanih barbusa bez jata, krepanih gupija bez repova ili što će lik dati pare, a zaista je postavio humano i ispravno pitanje!!!

Normalno da sam rekao čovjeku da ih ne uzima, ali politika firme mi sad stvarno nije jasna!



Offline bszajgar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 46
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Vrbani - Zagreb
Odg: Pet centar
« Odgovori #12 u: Listopad 27, 2013, 20:18:59 poslijepodne »
 :dead: X-( grozno, užas, morbidno, ma nemamo više riječi što će sve u pet-shopovima napraviti samo da prodaju, fuuujjj...
djeca ko djeca, ajd još i razumijem njih, ali lik koji nema zrno soli u glavi a im tako nešto u kući, !?!?!?!
npr; tata meni se sviđa mali tigar, baš je maza!! i stavi ga u kavez od pekinezera, HAHAHAHA, to bi odprilike tako izgledalo
 :dead: :dead:

Offline PeraCar55

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 764
  • Spol: Muški   Dob: 23
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Pet centar
« Odgovori #13 u: Listopad 27, 2013, 20:33:49 poslijepodne »
Ja sam vaš komšija (susjed) iz Srbije,i nije mnogo bolja situacija...imamo jednu stvarno fenomenalnu prodavnicu ciklida (JZH) koji ima odlične ribe i mnoštvo odgajivača koji su majstori,a prodavnice su ništa,samo oprema i hrana valja...
Enjoying cichlids...

Offline deki00

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 74
  • Spol: Muški  
Odg: Pet centar
« Odgovori #14 u: Listopad 28, 2013, 13:50:40 poslijepodne »
Ah, da mu pet centar nije htio prodat te barbuse, već bi taj lik našao gdje ima! A pet centar bi ostao bez 20kn  :D
Ja sam kod sebe u radnji imao mlade domaće skalare, crne i bijele po 12kunića! I dolaze jedan dan neki dečki, kažu imaju Atman kockasti od 30lit i htjeli bi neke ribice! I naravno napali na skalare! Ja im velim; skalari nisu za male akvarije jer narastu veliki i bla bla bla! I tako odslušali oni moje predavanje o skalarima i kao razmisliće pa će se vratit po nešto drugo!
I što se dogodilo? Isti taj dan su otišli u drugi pet shop i kupili uvozne skalare četiri puta veće od mojih po 30kn kom i colosoma pacu  :-X  za taj akvarij od 30lit! Plus hrana ovo ono! Ostavili su tamo 200kn a ja se osjećao kao budala poslije! Jeste da sam ucinio dobro djelo što nisam htio prodat skalare u neadekvatan akvarij al opet računi nekad ne pitaju!
Nažalost vrijeme je kapitalizma i svako gleda kako da zaradi! Konkurencija ne spava! -?


Offline leopard gecko Trevor

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški  
Odg: Pet centar
« Odgovori #15 u: Studeni 01, 2013, 21:48:02 poslijepodne »
Ja sam vaš komšija (susjed) iz Srbije,i nije mnogo bolja situacija...imamo jednu stvarno fenomenalnu prodavnicu ciklida (JZH) koji ima odlične ribe i mnoštvo odgajivača koji su majstori,a prodavnice su ništa,samo oprema i hrana valja...
Nije cak ni u americi nista bolje  ;) sve te velike kompanije koje bi se usput bavile egzotikom lose zavrse!
Nedavno je bio incident da je americka prodavaonica "pet smart" bacila potpuno zdravu bebu iguane doslovce u smece  x( !
Meni je jasno da uvjetu u ducanu nece biti kao kod nekoga doma ali trebali bi se drzati nekoga minimuma. Mislim to da se oni uopce bave egzotikom je smijesno jer ne znaju 2 stvari. Trebala bi inspekcija jednostavno sve to odnjet i zabranit im uvoz i prodaju.
1.0.0 Bradata agama
0.1.0 Leopard gekon
1.1.1 Divovski africki puz

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Re: Pet centar
« Odgovori #16 u: Studeni 01, 2013, 23:40:10 poslijepodne »
Recite vi što hoćete ali meni je uvođenje morske akvaristike u Pet centar veliki pomak na bolje....unatoč skromnoj ponudi i visokim cijenama.

Offline Figaro

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 265
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: Re: Pet centar
« Odgovori #17 u: Prosinac 30, 2013, 10:40:05 prijepodne »
Recite vi što hoćete ali meni je uvođenje morske akvaristike u Pet centar veliki pomak na bolje....unatoč skromnoj ponudi i visokim cijenama.
:up: :up:
trenutno i jedina ponuda morskih organizama sa konstantnom nabavom novih a i prvi put sam vidio jesetre za kupiti što se tiče slatke. Nešto je skuplje ali nešto je i ispod cijena
na koje sam navikao kod nas
Šest puta bez vaðenja