Lipanj 04, 2024, 02:07:52 prijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: Tomy's zoo  (Posjeta: 2738 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kostica1

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 439
  • Spol: Muški   Dob: 26
  • Lokacija: Zagreb-centar
Tomy's zoo
« u: Veljača 18, 2011, 21:00:52 poslijepodne »
Reko je tata da bi mogli uskoro ići u Graz, pa sam je malo pretrežio Petshopove po Grazu i našao na stranici od Tomy's zoo jedan super akvarij koji mi se jako svidio. Pa, jel znate možda di se on točno nalazi?

Offline smileyzg

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1601
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Zagreb - Kvatrić
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #1 u: Veljača 18, 2011, 21:56:07 poslijepodne »
preko puta Shopping Centra West... kad dođeš na kružni tok ispred Graza, skroz desna traka (ko prema Ikei) i na semaforu desno, prati zgradu i oni su prvi shop...

a mislim da i na njihovom site-u imaš mapu...


"It's your road, and yours alone! Others may walk it with you, but no one can walk it for you..."

Offline kostica1

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 439
  • Spol: Muški   Dob: 26
  • Lokacija: Zagreb-centar
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #2 u: Veljača 18, 2011, 22:31:22 poslijepodne »
Pod shopping centar west misliš na Seiersberg? Ja i tata smo inače za to da idemo okolo po gradu šetat i to, ali zbog mame je onako Seiersber 95% Shoping, a 5% šetnja i to u žurbi. Al nema veze  upisao sam adresu na google maps, pa sam vidil di je to. Kad sam upisal u google mapa davalo mi je samo za neki 100 km udaljen i za onaju u Beću. Katastrofa izbjegnuta!

Offline smileyzg

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1601
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Zagreb - Kvatrić
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #3 u: Veljača 18, 2011, 22:37:41 poslijepodne »
nije u Seisbergu... nego 2km dalje... stari(ji) znaju di se prije kupovalo... shopping centar west je bio zakon... u tom bloku ti je i Ikea, i Obi, Toy's'Rus, Eybl,... ukratko - Shopping Centar West...


"It's your road, and yours alone! Others may walk it with you, but no one can walk it for you..."

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #4 u: Veljača 18, 2011, 23:01:50 poslijepodne »

Reci tati 300 metara od Ikee. Valjda bu se i mama složila, one vole Ikeu... ;)

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #5 u: Veljača 18, 2011, 23:16:12 poslijepodne »

Reci tati 300 metara od Ikee. Valjda bu se i mama složila, one vole Ikeu... ;)

moram ovo ženi pokazat, pa da mi skoknemo do ikee :D :D

Offline kostica1

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 439
  • Spol: Muški   Dob: 26
  • Lokacija: Zagreb-centar
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #6 u: Veljača 19, 2011, 08:54:12 prijepodne »
aaaa, sad znam di je shooping centar west. Meni je bilo nevjerojatno da su neki putokazi kod tog centra na hrvatskom.  :roll:

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #7 u: Kolovoz 05, 2011, 21:05:10 poslijepodne »
Znam da je tema jako stara, ali glupo mi je sad da otvaram novu za pitanje što se tiće ove trgovine.

-Idem sljedeći tjedan Zagreb->Ljubljana->Graz....Malo sam istraživao po netu, i našao onaj shooping centar West pa ćemo tamo sigurno ići...E pa sad jeli netko može opisati kako od tog cnetra do ovo trgovine ?
Jeli to blizu, jeli se može vidjeti...mislim je li  taj Tomy's zoo dosta velik pa da se vidi s puta?
(Nisam nikad bio u Gratzu pa...ako može detaljnije objašnjenje)  :up:

Unaprijed hvala!  :zagrljaj:
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #8 u: Kolovoz 05, 2011, 22:08:13 poslijepodne »

Od West centra pređeš glavnu cestu i tam si. :)

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #9 u: Kolovoz 05, 2011, 22:14:10 poslijepodne »
Ok, hvala :) . Valjda ću vidjeti  :up: ! Jeli to veliko ? Nemogu naći nigdje slike shopa na netu.
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #10 u: Kolovoz 06, 2011, 01:14:52 prijepodne »

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #11 u: Kolovoz 06, 2011, 10:05:00 prijepodne »
I gdje su tu slike shopa?  :nerd:
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #12 u: Kolovoz 06, 2011, 11:56:00 prijepodne »
Aha, oprosti, otvorio sam bio link na iPadu, pa se na njemu nije pokazalo...  :nerv:
Kako je dobro !!  8) :o
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline kostica1

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 439
  • Spol: Muški   Dob: 26
  • Lokacija: Zagreb-centar
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #13 u: Kolovoz 11, 2011, 18:31:02 poslijepodne »
Odi ti u Tobelbad u Vogelfarm, pa da vidiš šta je super. Ja sutra idem u Graz, jedva čekam!

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #14 u: Kolovoz 11, 2011, 18:34:11 poslijepodne »
Voglefarm je isto negjde kraj graza. Jeli to blizu ikee i toga? Jeli i ma i za druge životinje?
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline kostica1

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 439
  • Spol: Muški   Dob: 26
  • Lokacija: Zagreb-centar
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #15 u: Kolovoz 11, 2011, 18:41:31 poslijepodne »
Znam da tebe zanimaju ptice, pa čisto da ti kažem da Vogel znači ptica. Tobelbad je blizu Graza, kad ideš autocestom prema Grazu, skreni lijevo na drugu autocestu, i samo idi ravno dok ne bude skretanje, koje zapamti na Google mapsu, jer nema putokaza na kojem piše Tobelbad.

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #16 u: Kolovoz 11, 2011, 20:59:15 poslijepodne »
Iskreno...tražim da ima za pse i glodavce :) ! Ma neću ić u Vogelfarm-ovaj put. Ne želim skretat s puta. Već smo sve organizirali.  :up:
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline Strippy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Dob: 44
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #17 u: Kolovoz 11, 2011, 21:13:08 poslijepodne »
Iskreno...tražim da ima za pse i glodavce :) ! Ma neću ić u Vogelfarm-ovaj put. Ne želim skretat s puta. Već smo sve organizirali.  :up:
to ti je greska... vogelfarma je doosta bolja i od tomy zooa pa cak i od muzera u lebnitzu. Ja bio u ponedjeljak i utorak i ostao odusevljen...
Split / Hrvatska

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #18 u: Kolovoz 11, 2011, 21:24:32 poslijepodne »
Ma neznam....Vidjet ću još jer ću prvo bit par dana u Zagrebu pa ćemo onda za Austriju . Jeli veća trgovina i ima li veći izbor i za ostale životinje (glodavci,psi,papige...? )
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline Strippy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Dob: 44
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #19 u: Kolovoz 11, 2011, 23:06:52 poslijepodne »
sve je vece...
Split / Hrvatska

Offline kostica1

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 439
  • Spol: Muški   Dob: 26
  • Lokacija: Zagreb-centar
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #20 u: Kolovoz 12, 2011, 22:46:31 poslijepodne »
Ma moraš otić, sad sam bio prije 6 sati. To ti je zbilja odmah do Graza, kad odeš na Zapadnu Autocestu prvo skretanje desno, pa desno i u Tobelbadu si. Od tamo imaš putokaze za Vogelfarm. Tomy's zoo je ništa prema Vogelfarmu.

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #21 u: Kolovoz 17, 2011, 21:14:06 poslijepodne »
Evo dosao sam iz Graza. Bio sam u trgovini iz naslova. Jako lijepo  :up:, bas mi se svidjela. Ima neki ugođaj  :D :-[ . Životinje u ODLIČNIM uvjetima. A akvariji...cisti,uredni, ribe zdrave, biljaka dosta velik izbor i sve su odličnom stanju.  :up: malo su im akvariji skuplji... -? Akvariji dannerle 10l samo staklo i mali stakleni poklopac s crnom pozadinom 90€  :down: . Ali ima dosta stvari za kozice, pgotovo crystal i ove malo zahtjevnije. Sve neke sitnice za kozice  :up: i vidio sam full čudnih riba!! Imaju neke kao čovjeća ribica. Ima 4 noge i seta po dnu akvarija, ali ne ilazi vana, tj. Nije vodozemac. Slikao sam pa cu kad dodem u dbk stavit slike ;) . Bas bih je kupio ali neznam koliko naraste. I ima dosta kamenja za aquascaping. Ma uglavnom dosta velika trgovina s veeelikim izborom za akvaristiku! Svakako preporucujem! Neke stvari su jeftinije nego u nas, ali neke i skuplje :) !
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline todor.dbk

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 209
  • Lokacija: dubrovnik
  • There she is ...
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #22 u: Kolovoz 21, 2011, 16:28:45 poslijepodne »
to bi bio vjerojatno axolotl, bit ce da si to vidio .. koliko znam, on je bio omiljena zivotinjica u laboratorijima, za eksperimente, pa se vremenom preselio i medju kucne ljubimce ..

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: Tomy's zoo
« Odgovori #23 u: Kolovoz 21, 2011, 16:49:12 poslijepodne »
Tako je, zaboravi sam napisat, ali već sam odavno našao ime. Ambystoma mexicanum- zvan još i Axolotl  :up:
Evo slikica
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres