Lipanj 03, 2024, 22:07:51 poslijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: Novi akvarij(preseljenje)  (Posjeta: 1022 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline profish

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 307
  • Spol: Muški   Dob: 60
  • Lokacija: rijeka
  • http://www.youtube.com/watch?v=3xbdF959AS0&feature
Novi akvarij(preseljenje)
« u: Siječanj 14, 2012, 16:50:57 poslijepodne »
Opran,sve sacuvano od filter materijala do podloge.Bilje iz starog(uglavnom),sad jos da se razraste,pa da maknem kamen sa panja,pozadina privremena,jos je zamucen od FFMa.Neonke na ovoj rasvjeti su fenomenalne......Evo dvije slike,cekam da se rascisti evo treca vec malo bistrija
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2012, 18:25:22 poslijepodne od profish »
  

Offline Venom

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1977
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Okolica Splita / Kaštela
  • Juwel Rio 180 !
Odg: Novi akvarij(preseljenje)
« Odgovori #1 u: Siječanj 14, 2012, 19:33:28 poslijepodne »
Ajde nek si i ovo uspio  :D Sad te tek ceka prebacivanje bilja , rasporedivanje ... Uglavnom uvijek neka prckanja ... Moze malo podataka o akvariju , eh i da umalo zaboravim ... Nalij vodu to razine da se ne vidi , jer ovako ti se "gubi" malo svjetlosti od neonki a i nije bas za oci lijepo.Kad nalijes da se ne vidi razina vode vidjet ces i da ce se svjetlo malo poboljsati , bit ce mrvu jace  :up: Sad bi mogao i "pojacati" jato neonki  -?

Offline MrPropuh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 109
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: Novi akvarij(preseljenje)
« Odgovori #2 u: Siječanj 14, 2012, 19:50:45 poslijepodne »
Super, super! :klap: :klap: :klap: I ja bih jedan takav sa ženkama! Za sad još imam veto na drugi akvarij :D :D :D

Offline profish

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 307
  • Spol: Muški   Dob: 60
  • Lokacija: rijeka
  • http://www.youtube.com/watch?v=3xbdF959AS0&feature
Odg: Novi akvarij(preseljenje)
« Odgovori #3 u: Siječanj 14, 2012, 20:23:42 poslijepodne »
Super, super! :klap: :klap: :klap: I ja bih jedan takav sa ženkama! Za sad još imam veto na drugi akvarij :D :D :D
Otkad su se zeni mazile na prst,dobile su dozvolu,a ja nisam cekao da se predomisli... ;)
  

Offline profish

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 307
  • Spol: Muški   Dob: 60
  • Lokacija: rijeka
  • http://www.youtube.com/watch?v=3xbdF959AS0&feature
Odg: Novi akvarij(preseljenje)
« Odgovori #4 u: Siječanj 14, 2012, 20:32:56 poslijepodne »
Ajde nek si i ovo uspio  :D Sad te tek ceka prebacivanje bilja , rasporedivanje ... Uglavnom uvijek neka prckanja ... Moze malo podataka o akvariju , eh i da umalo zaboravim ... Nalij vodu to razine da se ne vidi , jer ovako ti se "gubi" malo svjetlosti od neonki a i nije bas za oci lijepo.Kad nalijes da se ne vidi razina vode vidjet ces i da ce se svjetlo malo poboljsati , bit ce mrvu jace  :up: Sad bi mogao i "pojacati" jato neonki  -?Jesam dodao sam jos malo vode.Pstavio sam ga tako jer sam stavio drugi grijac i da mi ostane mjesta za rashladiti ako treba.Na kraju su mi rekli da grijac od juwela nema onu zarnicu da vidis da li radi,pa sam ga maknuo,a sad ga ne vracam nazad unutra.Akvarij je puno manji nego sto izgleda,na ovoj strani gdje je panj je uzvisina od preko 10 cm,sad se jos to ne vidi,ali cim se makne kamen ove hidrocotla ce pasti po njemu kao vodopad.Juwel 60 54 litre,60,30,30.Ribe su 4 zenke bette,5 plavih neonki,2 crvene neonke(skupa su)2 kory nisu od iste jedan je p.drugi sa crnim trokutom,1 sijamac,1ayme meni nesto,Kinez,1 kuler.Dodat cu jos samo 2 korya od svake po jedan i 3 crvene neonke,Kad se jako zabilji,prije toga nista.....Moram na malom isto naci ovakvu lampu,sve daje malo na fluoroscentno.....
  

Offline MEMO

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 882
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Požega
Odg: Novi akvarij(preseljenje)
« Odgovori #5 u: Siječanj 15, 2012, 09:58:19 prijepodne »
dobar aq,al mi nije jasno ako smijem pitat koliko imas zenki bette?mislim da mi je neko rekao da se poubijaju medjusobno ako ih je vise kao i muzijaci.pa bi molio odgovor.hvala!!!
MEMO

Offline MrPropuh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 109
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: Novi akvarij(preseljenje)
« Odgovori #6 u: Siječanj 15, 2012, 11:17:13 prijepodne »
Hej, htio sam te još jučer pitati, ali sam zaboravio. Jel ti ovo odostraga rogolist? I ako je, kako si ga stavio da ne pluta, jel koliko čitam, on se ne zakorijeni?
Ja planiram (zapravo mislim da si mi ti savjetovao) stavit malo pistie i rogolista, ali mi se ne dopada ideja da mi je  rogolist lebdeći u akavariju.