Lipanj 16, 2024, 16:08:47 poslijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: Stijena...da ili ne  (Posjeta: 10265 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Njofra

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1200
Stijena...da ili ne
« Odgovori #50 u: Svibanj 25, 2007, 23:30:00 poslijepodne »
Kamenje če sigurno postat skroz zeleno tak da je stvarno svejedno koje je sad boje,..nažalost.To se mislim valjda i more videt na nekoj slici jer ova alga sve obuhvača na sreču ne i bilje.Ovo kamenje je ribano dva dana prije slikanja a ipak imam želju za kamenjem a ne korijenjem.Rasta,..nije cijano sigurno,..bio bi sretan da je jer bi je riješio bez problema,...ova beštija je zelena i neda se oribat da je ubiješ,..samo kad je izvadim pa onda još oribat koji put,..katastrofa,grozota,..nije ni čupava ni sluzava ni neznam,..jednostavno je zelena i kao neka farba na kamenju,fala bogu pa se ne lovi za bilje
I\'VE WATCHED THE MOON GROW OLD

Offline Karlo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3494
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Karlovac
Stijena...da ili ne
« Odgovori #51 u: Svibanj 26, 2007, 07:33:00 prijepodne »
Pozdrav prijatelju, fino to napreduje kod tebe. Vidim da imas stalno neke promjene. Ja bi stijenu ostavio, znas i sam kakav bi to posao bio izvadit ju van. Jedina stvar koju bi mijenjao je kamenje. Ovaj skroz desni bi maknuo od tamo, desni centralni bi pomaknuo nazad i dodao uz njega manjih kamencica da imas nekakvu hrpicu jel ovak mi je preglomazan da bude sam. I naravno uzgoji alge na njima cim prije

Offline Emanuel1

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 306
Stijena...da ili ne
« Odgovori #52 u: Svibanj 26, 2007, 10:37:00 prijepodne »
Njofra super akvarij! Neš bi te pitao: na starim slikama je desno bio rogolist, jeski njega vezao za neki kamen ili..?
Zagreb