Svibanj 23, 2024, 12:56:07 poslijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: Totalni pocetnik  (Posjeta: 828 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline balen

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 218
  • Spol: Ženski   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Totalni pocetnik
« u: Siječanj 05, 2010, 18:10:11 poslijepodne »
Pozdrav svima.Do sad sam se bavio teraristikom uglavnom dok mi za oko nisu zapeli ovi morski akvariji  :up: Dakle nemam nikakvog iskustva osim ako se broji akvarij s kornjacom  :D i imo sam prije par god. guppy-je.Sad me zanima sta mi je sve potrebno i kako,imam jedan akvarij 40*25*25,znaci sve me zanima (ako je ko voljan objasnit) rasvjeta,filtracija ma sve.... doma imam nesto opreme tipa grijac,imam par pumpi za vodu protocnih pa vjerujem da ce i to bit od koristi i naravno kolko bi me to kostalo odprilike(skolarac hebiga lova uvjek problem al skupit ce se nesto)Kolko sam cito ovako mali akvarij nije bas za ribice dakle samo zivo kamenje i koralji.I konacno pitanje dali je izvedivo to nekom neznalici kao npr. ja ili da se drzim teraristike  :D Hvala unaprjed

Offline Malky

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4103
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: N.Zagreb, Odranski Obrež
    • Akvarij NET
Odg: Totalni pocetnik
« Odgovori #1 u: Siječanj 05, 2010, 18:16:23 poslijepodne »
Imas par tema di je vec sve opisano.

Al evo ti mog za usporedbu, 30L mora me u staru kostalo 1000kn ni jel ni pil.

Offline dare

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zdenci Brdovečki
  • 091/5892288
Odg: Totalni pocetnik
« Odgovori #2 u: Siječanj 09, 2010, 17:07:12 poslijepodne »
Sve se može-uhvati se knjige pa prouči ili udavi u 4 oka nekog rifera . Tema je preopsežna . Ja redovito čitam več pola godine-žena mi se buni koliko sati dnevno čitam(učiteljica)- i još nenam pojma. Ali mi se čini da mi je napokon akvarij složen kako spad-a možda i ne!