Svibanj 23, 2024, 17:52:53 poslijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: ps3 jailbreak  (Posjeta: 514 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
ps3 jailbreak
« u: Kolovoz 08, 2011, 07:45:36 prijepodne »
planiram kupit malome ps3 (al i tati :D ), znam da postoji jailbreak, al ne znam kak funkcionira, pa ako može kratak user manual :D
dal se igra treba kopirat na njegov hdd il može ić na vanjski pa onda sa vanjskog harda igrat ? i dal se može igrat online sa jailbreakom ige ?

Offline mario12

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 445
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Novi Zagreb
Odg: ps3 jailbreak
« Odgovori #1 u: Kolovoz 08, 2011, 09:55:42 prijepodne »
ev ovdje je objašnjeno o jailbreaku
"Jailbreak PS3 3.66 is a file manager that will allow game play of homebrew PS3 games and as well for game backup into the system hard drive without the need of having the game disc. Jailbreak ps3 3.66 will bypass the security check using a exploit which occurs with USB devices that allows the execution of certain codes breaking the barrier. So when you learn how to jailbreak PS3 3.66 which is one of the most popular homebrew used, it will allow you to save and then execute any games from your hard drive. Thanks to how to jailbreak PS3 3.66, it can also execute applications that are based to run in a native mode."
U principu funkcionira isto kao i Astro manager za android mobitele.Ja igre prebacujem na hdd od ps3,nisam imao potrebe isprobavati sa vanjskim hdd pošto je unutarnji mi 120gb...Et nadam se da sam malo pomogao  :nerd:
Prestanite pucat u mrtve konje...
Mob. 0993453385

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: ps3 jailbreak
« Odgovori #2 u: Kolovoz 13, 2011, 15:13:49 poslijepodne »
p.s. ja bi radije kupio xbox360, manja cijena a sve isto kao i na ps3, a plus igre su jeftinije, osim sto pleyka ima za sad jedan usb kao chip s kojim se moze igrati i kopije..  ;)

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: ps3 jailbreak
« Odgovori #3 u: Kolovoz 16, 2011, 17:06:40 poslijepodne »
reko mi antimon, ali jbg. kad se za nešto zapne treba kupit u roku dan dva..
na kraju kupio ps3, od 80 giga, i 2 igre, za malog dosta,..
jailbreak, nisam uzimao jer mi frend veli da je njemu riknula konzola od njega, tako da nište..ujedno na njuškalu se da nać jeftinije igre, tako da ako jewdna u 2-3 mjeseca nije problem..ako gledamo da zapušim toliko love u mjesec dana :D

Offline pravda

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1515
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Dalj
Odg: ps3 jailbreak
« Odgovori #4 u: Kolovoz 16, 2011, 17:23:20 poslijepodne »
Ja na ps2 koristim softmode,slična stvar kao jailbrake,jedino što na dvojci se starta program sa memory carda,a igre igram sa usb stikova.