Akvarij NET - FORUM
Slatkovodna Akvaristika => Ostale slatkovodne teme => Autor teme: msokolov - Siječanj 09, 2006, 08:50:00 prijepodne
-
Koliko god sam tražila po forumu nigdje ne mogu naći ništa o njima. Naime kod nas u zoo centar su došle i sad me zanima ako netko nešto zna o njima da mi napiše. Koji su uvjeti i ostalo da ne kupujem bez veze.
-
kad sam bio klinac stari mi je imao akvarij i 2 zabice, obje su zavrsile zgnjecene...
ne rastu puno,koliko znam nije ih hranio nicim posebnim.
jedini problem ih je zadrzati u akvariju... inace bile su sa gupijima, švertovima i neznam kaj je jos drzao
-
I ja sam imao jednu do prije 2-3 tjedna dok ju budala nisam premjestio iz velikog zatvorenog akvarija u manji iz kojeg je mogla izaći!!
nabavio sam ju u mađarskoj za nekih par sitnih novaca(https://www.akvarij.net/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsmileys%2Fsmiley17.gif&hash=a48081acd7c9ede2e5e65de02c2fa6b11d920ea9), i držao je u velikom akvariju sa zebrastim grgečima, skalarima i čistačima, ancistrusima i ajmonjerima! I sve je bilo fino krasno par mjeseci dok odjednom žabice nema!!(https://www.akvarij.net/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsmileys%2Fsmiley11.gif&hash=7d5c9bca1bcbf3a6e9a4c13228ac5f6f8e18103f)
Nema je dan, nema je tjedan pa dva, tri...onda sam išao pomicati panjeve razgrtati travu ali nje nema! pomislio sam da su ju ribe zatukle i smazale, možda i puževi (jabučari)... ALI!!! KAD ONO!!!
Čistio sam akvarij tuto kompleto i kod izbacivanja šljunka izbacim u posudu i koga?? pa ŽABICU!!
bila je živa i zdrava, a kako se uvukla u šljunak i zašto nemam pojma, pošto ima dovoljno drugih zaklona ak su je ribe maltretirale!
e i tako ja nju prebacim u manji akvarij sa samo 3 ribice, reko bit će joj bolje! a ona za 5-6 dana hop i završi na podu gdje sam ju i našao, mrtvu nažalost!
što se tiče prehrane nisam imao problema sa njom, jela je isto što i ribe, naravno kupila je hranu s poda, pa čak je i tabletice za dno tu i tamo znala čvoknuti dok ju ancistrusi nebi poterali!(https://www.akvarij.net/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsmileys%2Fsmiley36.gif&hash=92bdad6676fe4ff2c4f1ffef07ff34a3d396cda3)
-
uvatiću vam ja pet kila žaba na cetini ,može i koja kornjača -nema problema!
-
[url]http://www.petplace.com/reptiles/choosing-an-african-clawed- (http://www.petplace.com/reptiles/choosing-an-african-clawed-frog-xenopus/page1.aspx) frog-xenopus/page1.aspx[/url]
-
a u kojem pet shopu si ju našla?
-
Žaba imate u Pet centru