Akvarij NET - FORUM

Slatkovodna Akvaristika => Oprema => Autor teme: Plava_ptica - Ožujak 10, 2012, 21:50:07 poslijepodne

Naslov: Kupnja polovnog vanjskog filtera
Autor: Plava_ptica - Ožujak 10, 2012, 21:50:07 poslijepodne
Dakle razmišljam da unutarnji filter zamjenim sa vanjskim. Koja su vaša mišljenja o kupnji polovnog vanjskog filtera. Tu na forumu se mogu naći vrlo povoljni vanjski filteri, ali sam nekako uvijek stajališta da je novo novo, pogotovo u ovom slučaku gje je u pitanju mogučnost curenja... Molim Vaša mišljenja.
Naslov: Odg: Kupnja polovnog vanjskog filtera
Autor: DRC VZ - Ožujak 10, 2012, 21:54:12 poslijepodne
Fluval ili Eheim  :up: imas fluvla u oglasu mislim da je model 305
Naslov: Odg: Kupnja polovnog vanjskog filtera
Autor: ZLovric - Ožujak 11, 2012, 00:35:04 prijepodne
Trenutno ima i novih Haquosa 1200 po avansnih 300 kn!
Naslov: Odg: Kupnja polovnog vanjskog filtera
Autor: hrgamonster - Ožujak 11, 2012, 09:52:24 prijepodne
da a prije nego se odlucis za kupnju provjeri tu na forumu dali je taj sta prodaje mozda pisao da ima problema sa tim filterom  :D :D :D :D
Naslov: Odg: Kupnja polovnog vanjskog filtera
Autor: Dellete - Ožujak 11, 2012, 10:10:19 prijepodne
Imam 2 rabljena filtera kupljenih tu na forumu jbl e700 i fluval 205, kuc-kuc nikad problema s njima. I novi filter može procuriti, pa vidio si što se događa sa Eheimovom serijom Pro 3, procure u garantnom roku zbog greške u proizvodnji.
Naslov: Odg: Kupnja polovnog vanjskog filtera
Autor: Damir_Sl - Ožujak 11, 2012, 11:05:07 prijepodne
Po meni, sve ovisi o cijeni....

Ako polovni nije barem duplo jeftiniji od novoga, ja bih ga preskocio.... dakle, to sto je polovni 100-tinjak kn jeftiniji od novoga meni stvarno nista ne znaci, ako vec dajem tolike pare, onda cu dati jos malo i dodatno, pa uzeti novo.  350 za polovni ili 450 za novi (karikirano), za mene tu nema dileme, nevezano dali je u pitanju filter ili nesto totalno drugo.