Akvarij NET - FORUM
Ostali podforumi => Bla-bla => Autor teme: kija88 - Listopad 23, 2011, 19:19:03 poslijepodne
-
Uspio sam strgat, počupat žice na žičnom daljinskom za zvučnike na zvućnicima Creative Labs Inspire p5800.
Zanima me sad jel se može taj kontroler negdje nabavit u Zagrebu jer sumnjam da će se nekom dat to popravljat,
a zvučnici su mi još uvijek u odličnom stanju pa da ne kupujem nove! evo i slike da se vidi o ćemu se tu radi pa ak neko može pomoć -?
-
Ako je problem samo u isčupanim žicama, najvjerojatnije ih samo treba zalemiti tamo gdje su bile. Ako imaš nekog tko se voli zezati s takvim stvarima, to nije nikakav problem za napraviti i ne moraš nabavljati ništa novo.
Ako je pri čupanju nastalo svakakvih spojeva, moguće da je nešto i pregorilo, ali ne vjerujem. Najvjerojatnije je "piece of cake".
EDIT:
Moguće je i da si nešto otkinuo unutra (dio tiskane pločice) ako si baš gadno potegnuo. Ako ti nije mrsko, slikaj da vidimo
-
Rastavi kontroler i pogledaj kakvo je stanje...
Vjerojatno samo treba polemit žice kako i kaže kolega... To možeš i sam ako imaš gdje nabaviti lemilicu :up:
Ili odnesi u neki radio-televizija/elektro servis. Ima ih još posvuda, tamo će ti to zalemit. :up:
-
rastavio sam ja to i na zglobu odnosno tam di se savijaju žice tam su sve bez izolacijei na ulazu u konektor koji je spojen na pločicu su isto potrgane... brine me taj konektor hoće li se to moć zamijenit
-
lemio sam inline daljince na slusalicama tak da vjerujem da se ovo da skrpati bez neke vece nauke. Gdje si u ZG?
-
kod zapadnog kolodvora
-
naravno da su uvijek svi na drugom kraju grada :D gle, ako nije frka mozemo nesto dogovoriti slijedeci tjedan.
-
naravno da su uvijek svi na drugom kraju grada :D gle, ako nije frka mozemo nesto dogovoriti slijedeci tjedan.
Budem sutra prozujo tu po kvartu, nekoć je bio servis za telke i slične stvari pa ako još radi budem tamo pitao. ak više ne rade onda je panikaaa, pa ćemo nešto valjda uspjet iskemijat... u svakom slučaju, hvala :up: