Akvarij NET - FORUM
Slatkovodna Akvaristika => Oprema => Autor teme: XoFoX - Rujan 09, 2004, 15:26:00 poslijepodne
-
Imam akvarij od 80 litara i malo me strah što ae se dogodit kad nestane struje. Naime kodmenestruja eesto nestaje i zanima me ima li tko kakvu ideju u grijanju dok nema struje????
Hvala!!!
-
za sat dva neae bit problema, a za više od toga, grij barem prostoriju u kojoj ti je akvarij . Ne daj da padne ispod 18.
-
Dobra izolacija stranica koje nisu vidljive isto može dosta usporiti hla?enje. Npr. stiroporne ploee uz zadnju i boene stranice ako se vidi samo prednja.
Ako ne tako, mogu pomoai i prebaeene deke u vrijeme dok nema struje.
-
Pošto mene nema puno vremena kraj akvarija atemp. u kuai su jako jako niske vea mi je bilo u planu obložit akvarij stiroporom. Sve strane osim prednje. A još sve to uz eesto nestaje struja(https://www.akvarij.net/forum/smileys/smiley5.gif)
-
A gdje ti zivis ?
-
Mozes probati sa UPS-om za kompice. Uzmes neki jaci model i moglo bi trajati par sati, ovisi o snazi grijaea i koliko se eesto pali. Moraš samo provjeriti da snaga grijaea nije preko maksimalne snage UPSa.