Akvarij NET - FORUM
Teraristika => Novi u teraristici => Autor teme: babydoll2 - Lipanj 24, 2006, 15:23:00 poslijepodne
-
hy ljudi! imam mali problemcic zvan vodenjak.dobila sam vodenjaka od prijatelja koji ih je uzeo iz divljine,a ne mogu ih vratiti natrag.E sad....stvar je u tome da i moj i njegovi vodenjaci odbijaju hranu,u vodi ne borave uopce (sto mi je jako cudno)nudila sam mu razne insekte i sva cuda ali nista....terarij mu je slozen u obliku terarij/akvarij,voda je cista,imaju dobar protok zraka,dodajem im vitamine u vodu,temperatura vode je cca 20-23C I opet nista...nemam vise nikakvih ideja.THNX!!!
-
Priloži nekoliko fotografija životinje i terarija za početak. Onda ću ti moći reći nešto više...
Inače, nije uputno uzimati tako neodgovorno životinje iz prirode, pogotovo ako ne znaš ništa o njihovom životnom ciklusu i prehrambenim potrebama.
-
frend ih je uzeo iako je znao da ih nece moci vratiti i slazem se da je to neodgovorno.ja sam ih preuzela iz razloga sto on o njima i ne zna previse pa sam namjeravala spasit sto se da spasiti....iako ne znam koliko cu moci napraviti za njih (na zalost) za fotografije cu se potruditi ovih dana. hvala unaprijed!
-
On je sad deprimirani i ja mislim ako ga ne vratiš u prirodu da će uginuti
A i zašto ga nemožeš vratiti u baru?
Edited by: Night bird
-
još je gore životinje uzimati iz jednog biotopa i bacati ih u drugi udaljen od prvoga.
-
ne mogu ih vratiti iz razloga sto ne znam lokaciju s koje su uzeti,a frend nece skoro ponovo ici u to mjesto/selo tako da mi jedino preostaje potruditi se i pokusati nesto napraviti...(https://www.akvarij.net/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsmileys%2Fsmiley19.gif&hash=d5e6fe4d2fde9a834a8df62995ee04546616604b)
-
Probaj im kupiti one lićinke koje ribiči koriste za pecanje(neznam kak se zovu),ali sumnjam da će bilo što jesti.
Ali ako će i početi jesti imaš još jedan problem a to je hibernacija po zimi
Edited by: Night bird