Ožujak 28, 2024, 10:22:21 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: EASY LIFE PROFITO I FERRO...  (Posjeta: 4896 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Žarke

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 114
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Mostar, Bosna i Hercegovina
EASY LIFE PROFITO I FERRO...
« u: Lipanj 23, 2016, 08:08:43 prijepodne »
Samo sam htio "očitovati se" vezano za dodavanja ova dva proizvoda, Easy Life Profito i Ferro.... puno sam čitao po forumima i uvijek je bila neka rasprava na kraju svedena na subjektivna mišljenja. Netko kaže Ferro fotosenzibilno dodati nakon gašenja svijetla skupa sa Profitom, netko kaže dodaj Profito ujutro a Ferro naveče il obrnuto (nije problem u doziranju to je jasno, il jednom tjedno il rasporedit na sedam dana pa 1/7 svaki dan), pitanje je kad je najbolje ubaciti u akvarij ove proizvode? Da li za vrijeme trajanja osvjetljenja il prije il poslije itd itd....

Uglavnom ako je netko imao problema i nedoumica vezano za gore navedeno zna šta govorim, i ja sam odlučio završit  tim i poslao sam e-mail tehničkoj podršci Easy Life-a i evo kopirat ću njihov odgovor:

ODGOVOR EASY LIFE:

Hello,


Thank you very much for your interest in our Easy Life products.

It would be best to add both fertilizers during the lights on period, because plants assimilate much faster. This way they will absorb the nutrients quicker.

You can use both Ferro and ProFito at the same time.


Best regards,

Team Easy Life


Easy Life International BV

The Netherlands

www.easylife.nl



Znači, kad se rasvjeta upali tada dodati i FERRO i PROFITO jer su tada biljke najspremnije da odmah iskoriste ono što smo im dali i TOČKA hehe.

Nadam se da je nekom pomoglo,

pozz,
 ;) ;) ;)

Offline sinisa1hr

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 132
  • Spol: Muški   Lokacija: Rijeka -
  • ZDS
    • ZA DOM SPREMNI BRAĆO MRIJET is from song "U BOJ!" from OPERA !  "Nikola Subic Zrinski" by Ivan Zajc from Rijeka,Croatia.
Odg: EASY LIFE PROFITO I FERRO...
« Odgovori #1 u: Rujan 16, 2016, 04:13:54 prijepodne »
E sad što se može i što je idealno nije uvjek isto..preporučam osvrnuti se na plan gnojenja slabo zabiljenog i slabije osvjetljenog,srednje zabiljenog i srednje osvjetljenog i jako zabiljenog sa jakom rasvjetom akvarija koji je takodjer objavio Easy Life(naravno ,nema na hrvatskom). Naravno moguče su kombinacije zabiljenosti i jačine rasvjete,te se tome prilagoditi.


Manja učinkovitost i nešto veči unos če biti potreban ako se unosi po paljenju svjetala,trgovac i trgovina če vas voljeti više!
Kao što nije problem okrenuti ključ u autu i stisnuti gas i krenuti odmah sa nezagrijanim motorom(u duhu može se!) i  posljedično nešto prije doči po još goriva(gnojiva) u trgovinu..otprilike takva analogija..može se,ali nije idealno,ali je praktično..







Offline bim

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb, Dubrava
Odg: EASY LIFE PROFITO I FERRO...
« Odgovori #2 u: Veljača 16, 2022, 13:28:04 poslijepodne »
Hvala ti na ovoj informaciji, ja sam naravno radio kontra.