Ožujak 28, 2024, 19:31:54 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: l046  (Posjeta: 2878 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
l046
« u: Prosinac 30, 2018, 18:42:19 poslijepodne »
Danas doslo 10 komada  nisam mogao uslikat bolje slike  :punch:   sutra kad  malo se  ribe opuste  u svakom slucaju  veliki pozdrav dugo me nije ovde bilo . Sto reci  imo sam uspona i padova  ..trenutno sam fokusiran samo na somove  ..    razmnozavanje me  neko vrijeme islo pravo sto se kaze   pa sam uspjesno razmnozio L201  , L128, L066 , L333    da bi nakraju sve to rasrodo I  fokusirose na  L201.. medutim prije par tjedana  se dogodila nezgoda di sam ubacio bolesnu ribu  L200  pa je  bukvalno  izazvalo katastrofu (amaterska graska  al to se dogodi kad mislis da sve znas  :punch: :punch:)tako da sam izgubio oko 50 x L201 I 8x  L 128  naravno i 3 komada  L200 …   :heartbr:  skoro sam  napustio hobi  da bi ispraznio akvarijum steriliziro  sve i zacikliro onako  prazan bez icega ….I onda mi naletila ponuda od 10x L046 po pristupacnoj cijeni  …  kad ih nadodam na  8 komada koje imam vec par godina  cini zavidnu grupicu   u svakom slucaju  sam sretan ko malo dijete  ;)
« Zadnja izmjena: Prosinac 30, 2018, 18:55:21 poslijepodne od ceh »
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline draz

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 437
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Velika Gorica/Mičevec (Novi Zagreb/Dugave)
Odg: l046
« Odgovori #1 u: Siječanj 02, 2019, 06:57:43 prijepodne »
Želim ti puno sreće sa H.Zebrama, barem petinu onoliko koliko ja imam s njima...ma i desetinu da imaš koliko ja imam bit ćeš presretan.
Akvarij na mirno mjesto, zamrači, ne gledaj puno u njega jer ih ionako ne vidiš i uživaj u činjenici da ih posjeduješ.
Nažalost, neće ih biti još dugo u prirodi ako se nešto ne okrene.
Bolje švert u ruci nego diskus na grani

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
Odg: l046
« Odgovori #2 u: Siječanj 03, 2019, 23:27:01 poslijepodne »
hvala doduse ja imam zebre vec skoro 8 god samo sto sam sad kupio jos 10 komada  da osvjezim krv  :D :D :D
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline draz

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 437
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Velika Gorica/Mičevec (Novi Zagreb/Dugave)
Odg: l046
« Odgovori #3 u: Siječanj 04, 2019, 08:04:09 prijepodne »
hvala doduse ja imam zebre vec skoro 8 god samo sto sam sad kupio jos 10 komada  da osvjezim krv  :D :D :D
Onda sve znaš...pretpostavljam da ih uspješno mrijestiš?
Bolje švert u ruci nego diskus na grani

Offline Zoran

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1307
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Rijeka
Odg: l046
« Odgovori #4 u: Siječanj 04, 2019, 14:55:18 poslijepodne »
O majke ti sve se neki starci vraćaju nazad. Drago mi je da te vidim ponovo tu stari. Kad si u rijeci može ciga
Pozz
Rijeka/Hrvatska

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
Odg: l046
« Odgovori #5 u: Siječanj 04, 2019, 20:05:49 poslijepodne »
hvala doduse ja imam zebre vec skoro 8 god samo sto sam sad kupio jos 10 komada  da osvjezim krv  :D :D :D
Onda sve znaš...pretpostavljam da ih uspješno mrijestiš?


sto se mrijesta tice  trebalo i je skoro 3 godine od kako sam prvi put nabavio da izmrijeste  , dok sam se trudio oko njih i pravio im idealne uslove  tip  PH 6,8  a od men je voda iz pipe  7.2  pa sam simulliro kisne sezone  pa sam cak bio kupio i onaj mjesec  lampu da simulira puni mjesec nista od toga nije pomoglo i onako u ocaju sam ostavio  i bavio se drugim somicima koji se redovno mrijestili   da bi presto dodavat RO vodu  polako se ph opet popeo na 7.2  I tako jednog dana dok sam mjeno vodu skuzim  male zebre plivaju  njih 3. :klap:od tad sam imo oko 20 mrijestova od po 5-12 malaca   al sad su vec ostarile ribe pa  sam odlucio kupit  nove  I u nadi da ce se stare jos jednom izmrijestit tako da napravim dva -3 akvarijuma  za mrijest
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
Odg: l046
« Odgovori #6 u: Siječanj 04, 2019, 20:24:48 poslijepodne »
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: l046
« Odgovori #7 u: Siječanj 04, 2019, 21:45:39 poslijepodne »
jebeno..
hahaa , da , opet se pokazalo- čim manje petljat to bolje! :D

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline Boti

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 148
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Križevci
Odg: l046
« Odgovori #9 u: Veljača 14, 2019, 22:55:25 poslijepodne »
svaka čast super su, imam ih i ja .

Poslano sa mog SM-T230 koristeći Tapatalk