Svibanj 10, 2024, 07:04:41 prijepodneNajnoviji Član: Davidunipt

Autor Tema: tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)  (Posjeta: 16411 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kako-lako

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 193
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« u: Travanj 02, 2007, 12:31:00 poslijepodne »
nisam siguran jel ova tema pripada ovdje uglavnom vezano je na neki nacin za teraristiku samo sto je na koži....
...zanima me ima li tko zanimljivih slika tj...tetovaže tarantula trazio sam po netu ali nisu me bas previse oduševile, pa ako ima nesto impozantno za leđa molio bih da se stave neke zanimljive zanimaju me samo pauci (tetovaže)?!!?

hvala pozzz!!!

OSIJEK.....

Offline Striček Matija

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3456
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #1 u: Travanj 02, 2007, 13:31:00 poslijepodne »
pa zar nije bolje da sam nađeš ideju za svoju tetovažu? uzmi neku sliku ..ili sam fotografiraj pauka pa nek majstor napravi po tome...

moje osobno mišljenje je da je kopiranje tetovaža totalni gej...


Offline Fenix

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1046
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #2 u: Travanj 02, 2007, 13:40:00 poslijepodne »
Moje misljenje je da ako nemas jako dobar razlog da stavis odredenu sliku znaci da niti ne zasluzujes je imati. Kasnije ce ti biti jako zao sto si je stavio, a to nije papir. Svaki prepravak nosi svoj danak. Tu nema gumice da se pobrise slika i stavi druga.
Razmisli zasto to zelis.

Pricekaj jos malo.

Zagreb/Malešnica

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #3 u: Travanj 02, 2007, 14:05:00 poslijepodne »
.... ma tetovaže su za mekušce..

...sada je IN izrezivanje kože... uglavnom radi se tako da majstor koji radi ima kirurški skalper te izrezuje željeni motiv... cijeli zahvat se radi u komadu kako bi muka bila manja.

Kakav to naziv ima...stvarno ne znam..

.... a kaj se motiva tiće.... Matija je sve rekao....
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline kako-lako

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 193
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #4 u: Travanj 02, 2007, 14:20:00 poslijepodne »
ocito krivo mjesto za savjet i tetovazu nitko nije ni rekao da zelim tetovazu kao neko sto vec ima niti bi to htio...neke zanimljive slike pauka za tetovazu....al zaboravite...
OSIJEK.....

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #5 u: Travanj 02, 2007, 15:15:00 poslijepodne »
 
Citat: kako-lako
ocito krivo mjesto za savjet i tetovazu nitko nije ni rekao da zelim tetovazu kao neko sto vec ima niti bi to htio...neke zanimljive slike pauka za tetovazu....al  zaboravite...



   nije krivo mjesto, nego krivo formulirano pitanje... mi još uvijek ne možemo čitati tvoje misli ...  
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #6 u: Travanj 02, 2007, 16:25:00 poslijepodne »
...sada je IN izrezivanje kože... uglavnom radi se tako da majstor koji radi ima kirurški skalper te izrezuje željeni motiv... cijeli zahvat se radi u komadu kako bi muka bila manja.

Kakav to naziv ima...stvarno ne znam..

moram dodati da se ovo zove da prostite čisto preseravanje, ljudi neznaju na sta bi bacali pare pa se režu. ja bih si platio liječenje namjesto da se režem... ili dao te pare nekoj udruzi koja ih treba!


meni je fora tatoo pauka na lijevom dijelu prsa ali si osobno nebih to stavio iz gore navedenog razloga. što kad mi dosadi? rađe se pirsaj..
† BLACK RAIN †

Offline Slavac

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb
  • I'm only scary 'cos I'm Hairy.
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #7 u: Travanj 02, 2007, 18:46:00 poslijepodne »


Evo prijedlog:


Odes u algoritam. Nadjes knjigu o paucima kojoj se ne mogu sjetit tocnog imena....mislim da je Spiders of Northern Europe and Britain,nest tako. E...u toj knjizi imas stvarno puno i stvarno super crteza paukova.Uzmesdigitalac i poslikas sto ti se svidi pa pokazes majstoru,nek te isara.
ZG-istok

Offline Striček Matija

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3456
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #8 u: Travanj 02, 2007, 21:09:00 poslijepodne »
Citat: kako-lako
ocito krivo mjesto za savjet i tetovazu nitko nije ni
rekao da zelim tetovazu kao neko sto vec ima niti bi to htio...neke
zanimljive slike pauka za tetovazu....al zaboravite...

pa kako drukčije shvatit ovu tvoju izjavu?

Citat: kako-lako
pa ako ima nesto impozantno za leđa molio bih da se stave neke zanimljive zanimaju me samo pauci (tetovaže)?!!?

Offline Saša Puttar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1585
  • Spol: Muški   Lokacija: Varaždin
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #9 u: Travanj 02, 2007, 23:00:00 poslijepodne »
Kako  -lako. Eto ja te razumijem.Pauka je teško tetovirati a da se svima sviđa. Moj avatar je moj tatoo . pošto sam debeli čovjek  i dimenzije su 30cmx30cm na nogi na kaj sam i ponosan, a ne znam zakaj se drugi srame svojih tetovaža. Ajde da koji žgoljo tetovira te dimenzije na svojem listu noge.- Ja sam dosta tetoviran i više se ljudima ne sviđa nego se sviđa, ali to sam ja, i to je na meni i boli me k...c dali se to ikome sviđa to je moje i ničije više za cijeli život.

Offline NIX-akvariboy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 454
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #10 u: Travanj 03, 2007, 11:16:00 prijepodne »
kontam da je covjek samo zamolio slike a nije trazio vase misljenje o tome pa ako netko takvih slika neka mu stavi ako ne neka se suzdrži komentara, a ozzy kontam da ti ljudi sto si to izrezuju nerade da se tebi sviđa nego radi sebe (ali to je samo moje misljenje)

i can see, what you can see not..

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #11 u: Travanj 03, 2007, 11:19:00 prijepodne »
nitko normalan si to ne može raditi, to je očito, to rade da budu face u ekipi da im se ljudi dive kako su blesavi... barem ja tako mislim. ako rade zbog sebe- ok! znam jdnu ženu, majka 2 djece, kad se ljeti skine nadlaktice izrezane žiletima, onako crtice preko cijele ruke. poantu zaključite sami!
† BLACK RAIN †

Offline boxer

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 447
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #12 u: Travanj 03, 2007, 12:05:00 poslijepodne »

Citat: ozzy osbourne
............................................................ ............................................................
l............ijevom dijelu prsa ali si osobno nebih to stavio iz gore navedenog razloga. što kad mi dosadi? rađe se pirsaj..

a ti su po tvom normali?. nevidim nista lose da se netko tetovira, osim u slucaju da nisi malo premlad pa da ti za 6 mjeseci dopidi sto imas na sebi ili imena boljih polovica
Slavonski Brod

Offline Zluf

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 366
  • Spol: Muški  
    • flertanje
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #13 u: Travanj 03, 2007, 12:50:00 poslijepodne »
 
Citat: ozzy osbourne
nitko normalan si to ne može raditi, to je očito, to rade da budu face u ekipi da im se ljudi dive kako su blesavi... barem ja tako mislim. ako rade zbog sebe- ok! znam jdnu ženu, majka 2 djece, kad se ljeti skine nadlaktice izrezane žiletima, onako crtice preko cijele ruke. poantu zaključite sami!

Kad već pričamo o rezanju,gledao sam dokumentarac da to rade ljudi koji imaju psihički poremećaj tj. kad se počnu rezati nestaju im problemi iznutra...nisam psihijatar samo velim kaj sam gledao,al u svakom slučaju takvi ljudi trebaju psihijatrijsku pomoć.

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #14 u: Travanj 03, 2007, 13:14:00 poslijepodne »
 
Citat: ozzy osbourne
nitko normalan si to ne može raditi, to je očito, to rade da budu face u ekipi da im se ljudi dive kako su blesavi... barem ja tako mislim. ako rade zbog sebe- ok! znam jdnu ženu, majka 2 djece, kad se ljeti skine nadlaktice izrezane žiletima, onako crtice preko cijele ruke. poantu zaključite sami!



... pričaš gluposti... ovo rezanje što sam ja spomenuo nema veza sa psihičkim poremačajima. Takva stvar je i samnom ista, ja kad se skinem nisam izrezan, ali sam sav istetoviran... kaj zato nisam normalan ili?
... želio bih vam još dati jedan primjer jednog mog kolege, on je vrlo uspješan i ugledan odvjetnik, ali je istetoviran od do... tak da to kaj tu trkaljete ne drži vodu....

.... ne znam da li gledate dokumentarce... ja ih gledam stalno, vjerujem da vas je večina vidjela kako u nekim plemenima prijelaz iz dječaka u muškarca označavaju zarezivanjem kože po cijlom tjelu. To zarezivanje kože kad zacjeli izgleda kao koža aligatora kojeg oni štuju kao boga. Znaći to nije psihički poremečaj nego jedan način iskazivanja, ili ukako oni kažu uljepšavanja tjela. Nekima to zvuči nepojmljivo ili odvratno, ali tako isto ima stvari koje se njima ne sviđaju što mi radimo...

.. miljon puta sam rekao da se ne treba ljude po izgledu suditi, jer ja mislim da je to vrlo primitivno. Ja osobno znam jako puno osoba koje ljudi nazivaju freekovima zbog njihovih izgleda, ali ti isti ljudi su vrlo dobri, inteligentni i najnormalniji... imaju obitelji, dijecu..

.... Ozzy molio bih te da mi pojasniš svoj sud prema onoj ženi što ima izrezane ruke.... da li si ikada pričao sa tom ženom ili sudiš po tome što selo prića?

... Edited by: skorpac
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline gumi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1196
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Split
  • Gmazoljubac
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=589874489
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #15 u: Travanj 03, 2007, 13:33:00 poslijepodne »

Evo vam par stranica scar tattooing-a

Link1
Link2
Link3
Link4

Eto imate i videa pa malo pogledajte!

Evo i još malo

Edited by: gumi
Grmi Facebook
SPLIT/SPINUT
Animal respect

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #16 u: Travanj 03, 2007, 13:47:00 poslijepodne »
Upravo to....
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline Boro

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 31
    • http://www.strongholdhc.com
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #17 u: Travanj 03, 2007, 13:56:00 poslijepodne »


tako je!!!ne sudit čovijeka po izgledu nego po djelima...zna se da su tetovaze znak privlacnosti,moci,statusa i ukras!!ako su dobri napravljene i imaju neko značenje(koje ne mora bit za javnost )..bas sam jucer diplomirao ekonomiju i radim...a i sviram pa mi se uklapa u lifestyle..btw..godinama se tetoviram...pozdrav!
































najvise volim gledat ribice dok ronim s podvodnom puskom:)

Offline Infernal

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 631
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #18 u: Travanj 03, 2007, 16:50:00 poslijepodne »
meni je to super,ali mi je trenutno preskupo. mislio sam si preko cijelog lista istetovirati zmaja jer obozavam slike zmajeva ali mi je preskupo,lik trazi 1500kn
Osijek.....

Offline gumi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1196
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Split
  • Gmazoljubac
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=589874489
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #19 u: Travanj 03, 2007, 17:12:00 poslijepodne »
Ja ću ti ga nacrtat za 200kn
Grmi Facebook
SPLIT/SPINUT
Animal respect

Offline kako-lako

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 193
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #20 u: Travanj 03, 2007, 21:52:00 poslijepodne »
evo za razliku od nekih koji odmah sve vole popljuvat ima ljudi koji vole tattoo, a neki da bi nesto dokazali...ja imam svoje razloge zasto se zelim tetovirati...kao sto je vec neko rekao nisam trazio savjete iako su od onih koji su to na normalan nacin rekli dobro dosli...i dalje ako tko ima zanimljivih tetovaza(slika) -znaci ne tetovaze npr. ako ima sthricek matija ili netko drugi da si to odmah zelim istetoivirati ne pada mi napamet nego me jednostavno zanima kako to stoji nekom na kozi i kakvih zanimljivih tetovaza ima...i naravno njihova kvaliteta izrade...dakle slike -tetovaze pauka dobro dosle ne da bi ih kopirao nego cisto vizualno!!!!!!
OSIJEK.....

Offline DanChY

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški   Dob: 36
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #21 u: Travanj 03, 2007, 22:22:00 poslijepodne »
kako-lako , jesi li mozda razmisljao o tome da skoknes do tattoo majstora i prelistas "par" kataloga , pa ako ti se nesto posebno svidi ... ili jednostavno popricat s covjekom , mozda "pljune" nesto iz glave na papir pa ti se svidi ?!

btw ja se takoder vec dosta dugo planiram istetovirat , onak neku kaču ali jos se predomisljam dal da odem vidjet u studio kakva je situacija s materijalom ili jednostavno one koje imam na kompu , s neta naravno !


kako god bilo , zelim ti srecu , nadam se da ces naci ono sto zelis !


pozz


Offline Nik

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 480
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #22 u: Travanj 04, 2007, 06:31:00 prijepodne »
Citat: Infernal
meni je to super,ali mi je trenutno preskupo. mislio sam si preko cijelog lista istetovirati zmaja jer obozavam slike zmajeva ali mi je preskupo,lik trazi 1500kn


Za tu veličinu je to ništa... meni je preko ruke zmaj došo 2700 kn, istina i bog da sam ga sa majstorom kreirao dobrih sat i pol i onda još 4,5 h pikanja.... no isplatilo se... uskoro treba dopunit i stražnju stranu i onda će bit to to

 

Offline Striček Matija

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3456
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #23 u: Travanj 04, 2007, 07:32:00 prijepodne »
ma kakvi katalozi... nađi si fotku na netu od pauka kakvog bi želio i odnesi/pošalji u studio i to prebacite na papir...
kaj se tiće cijena... preporučio bi da se raspitaš u CIMMERIA Tattoo & Piercing iz Koprivnice... pošalji im sliku mailom..pa ti mogu okvirno reć cijenu... uglavnom imaju dosta niže cijene od drugih... tako da ti se isplati i putovat do tamo..

a kaj se tiće kopiranja tetovaža.. i jednom članu ovog foruma je "kopirana"... da ja imam kopiranu tetovažu..pa odsjeko bi si taj dio tijela...





Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
tetovaže pauka(tarantule u prvom redu)
« Odgovori #24 u: Travanj 04, 2007, 09:16:00 prijepodne »
Uuuuuuuuuu onda ja neću stavljati fotku sa "onog" velikog dijela tjela     ... a tamo dilje imam istetoviran cijeli kokon        
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti