Travanj 29, 2024, 09:01:49 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Zlatne ribice od A do Z!  (Posjeta: 32434 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline babyboom

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
Zlatne ribice od A do Z!
« Odgovori #175 u: Veljača 23, 2007, 20:54:00 poslijepodne »

Eto i mene, mogu vam reći da čisto dobro pratim temu, možda zato što Andariel, Zlatkica i ja najviše žlabramo na njoj?
Konačno da vam pokušam poslati slikice mojih lopovića:

tu bi trebali biti svi, ali mi slika ne želi se otvoriti, nadam se da će kad pošaljem, biti ok...

ovo su moje gice kada papju tableticu!

Ovaj najveći, to ste već sigurno zaključili je glavni švaler, Jozo, kraj njega je Grga, pokušava izigravati ljubavnika, ali mu ne ide,srčeko malo....

Jozo se duri an Tina ga ne šljivi...tako to izgleda u zadnje vrijeme...

Jozo, Pero, Grga i Franc su skužili da se približava moja mama...čitaj: papica....

tu bi trebala biti cijela ekipa...čini mi se

Max i Moritz se igraju...nemoguće ih je bolje uhvatiti jer su mali živčenjaci...

pajceki na hranilištu....
Eto, neće mi prebaciti slikicu da vidite kako Jozo ima lijepu facicu, nije čudo da komadi padaju....

Tinica, moja najljepša teleskopica...e zna li netko, usput, što su te bijele fleke po njoj...ima ih već dulje vrijeme, ali kao da joj ništa ne smeta...

a šećer na kraju....ovo je miljenica moje mame...njena najružnija-najljepša riba-dinosaurus na svijetu...obožava je, stalno joj tepa i priča (što ćeš i starci znaju - često - prolupati)
Dakle udavih vas s mojim najljepšim ribama, od svih koje imam

Edited by: babyboom

Offline babyboom

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
Zlatne ribice od A do Z!
« Odgovori #176 u: Veljača 23, 2007, 20:58:00 poslijepodne »
Sorry kaj su slike malo mutne...nisam znao niti mogao bolje....ta nismo svi Toše Dapci, a još manje Lupino !
A kao što vjerojatno vidite, muče me odvratne smeđe alge...možda sijamčići štogod srede...već mi stvarno idu na živce....
Andariel, nisam mislio odmah bactopur upotrijebiti!!! NIKAKO!!! Pričekaj kak se bude stvar razvijala. Ipak, čini mi se da sve ide, dakle, za sada ništa!


Offline babyboom

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
Zlatne ribice od A do Z!
« Odgovori #177 u: Veljača 23, 2007, 21:13:00 poslijepodne »

konačno, uspjeh!!! Eto lica moga Latin lovera (ne bi čovjek reko po imenu mu......uz njega je mali Francek...mali, mali...neću reć što...



Offline babyboom

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
Zlatne ribice od A do Z!
« Odgovori #178 u: Veljača 23, 2007, 21:18:00 poslijepodne »
Jopet ja!
Pitanje administratorima: Zar zlatne ribice ne bi trebale biti u podforumu "Hladnovodne ribice", a ne u "Tropskima"?



Offline zlatkica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 425
Zlatne ribice od A do Z!
« Odgovori #179 u: Veljača 23, 2007, 23:26:00 poslijepodne »
Joooj...preslatki su....... a koliko smo samo čekali da ih vidimo...(konačno pravi kabel i sad ga ne daj )
Ali mislim da je vrijeme da ovu temu završimo i preselimo se tamo gdje nam je mjesto ...pa babyboom...rado bi mi još sličica i dogodovština ovih ljepotana...pa što ne nova tema...
I veeeelikooo hvala Jurupari-u i svima ostalima koji su zaslužni za otvaranje našeg novog podforuma...hvala,hvala,hvala...

 

Offline Andariel

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 244
Zlatne ribice od A do Z!
« Odgovori #180 u: Veljača 24, 2007, 08:30:00 prijepodne »
Duboko se zahvaljujemo na otvaranju podforuma, admini!

A babyboom, tvoje slikice su pravi način da okončamo ovu temu ovdje. Oduševile su me slikice, stvarno ti je veselo u akvaču! Jozo je pravi švaler - a ove fotke na kojima ribice izgledaju kao da pokušavaju strpati čitavu tabletu u usta su mi mrak. Dobro sam se nasmijala! Stvarno prekrasno društvance!
Zlatkice i Babyboom, kako bi bilo da otvorite posebu temu o vašim ribicama na hladnovodnim? Tamo bi mogli postavljati friške fotkice i prepričavati dogodovštine, a mi ćemo pasti oči. Mislim da to definitivno zaslužuju!

 

Offline babyboom

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
Zlatne ribice od A do Z!
« Odgovori #181 u: Veljača 24, 2007, 18:04:00 poslijepodne »
Hvala na lijepim komentarima moje škvadre!
Slažem se da otvorimo novu temu - eto odo na hladnovodne ribe, pa tamo otvaram....
Vidimo se....