Travanj 19, 2024, 01:38:20 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Canon EOS 1100D Rebel T3  (Posjeta: 3915 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Baksuz

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Pula
Canon EOS 1100D Rebel T3
« u: Svibanj 20, 2012, 19:57:07 poslijepodne »
Ovaj fotoaparat, odnosno DSLr sam uzeo kao svoj prvi entry level pa da vidim kako ce mi ici sa manualcem. Ja sam jako zadovoljan i vec gledam kupiti EOS 60D i nekoliko boljih optika, ali to je jako skupo pa ce to potrajati, doslovno cu ovog izlizati do tada. No evo primjera nekoliko fotografija zivotinja koje sam uslikao sa ovim aparatom. Po meni, ni jedan kompaktni se nemoze mijeriti sa ovim aparatom bez obzira sto on ima 12mpx. Puca fotke u RAW-u, mozes mijenjati optike ako te pukne na nesto ozbiljnije i nije uopce skup. Tijelo nije skupo, a na ebayu ima odlicnih cijena pa se nadje za cca 500 usd sa optikom EF-S 18-55mm 1;3.5-5.6 IS II koja je poprilicno dobra za pocetnike. Cijena mu je pristupacna i odlicne rezultate daje za sada.

Grammostola rosea i Smithi











Bufo Bufo - Obicna krastaca





Ophisaurus Apodus - Blavor


Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Odg: Canon EOS 1100D Rebel T3
« Odgovori #1 u: Svibanj 20, 2012, 21:02:21 poslijepodne »
...ak već misliš kupiti fotić onda rađe uzmi 50D, jer je 60D kraj njega kao igračka :) .

Uglavnom 60D ima lcd kaj se okreće i ima mogučnost snimanja filmića, a što se tiće same fotografije 50D mi je puno bolji, čak je i veći te samim time bolje u ruci leži.
Ne vim da 60D nije dobar, ali meni je to igračka :)  ... 50D je već ozbiljniji fotoaparat, 7D je isto jako dobar fotić, no kad se već toliko novaca da za njega .... treba stisnuti zube te izbrojati još malo i uzeti 5D!

7D je krasan fotić, ali opet mi je to preveć novaca za to kaj nudi! :)
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline Baksuz

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Pula
Odg: Canon EOS 1100D Rebel T3
« Odgovori #2 u: Svibanj 20, 2012, 22:31:51 poslijepodne »
Bacio malo oko po recenzijama.....Istinu zboris....50D je pila za 60D, malo vise kosta, ali zato isplativo i kvalitetnije.....Ja sam ameter po tom pitanju, koliko znam znam, uvijek nesto novo nauci covjek  :) Thnx na advajsu

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 26
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: Canon EOS 1100D Rebel T3
« Odgovori #3 u: Svibanj 20, 2012, 22:37:43 poslijepodne »
Ja sam sebi kupio prije tjedan dana Nikon coolpix l810,ali sam se razocarao. Nije on toliko los,ali ja bih malo kvalitetniji. Na kraju prodajem ovaj nikon a uzimam canon eos 1100D . Isplati se! Susjeda mi ga ima i neusporodiv je s Nikonom !


Sent from my iPhone using Tapatalk
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline Baksuz

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Pula
Odg: Canon EOS 1100D Rebel T3
« Odgovori #4 u: Svibanj 20, 2012, 23:43:09 poslijepodne »
Sa 1100d sam poprilicno zadovoljan...Ono sto slikam i koliko vremena imam u zivotu za takve stvari, odlican je !!!

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Odg: Canon EOS 1100D Rebel T3
« Odgovori #5 u: Svibanj 21, 2012, 09:08:37 prijepodne »
Bacio malo oko po recenzijama.....Istinu zboris....50D je pila za 60D, malo vise kosta, ali zato isplativo i kvalitetnije.....Ja sam ameter po tom pitanju, koliko znam znam, uvijek nesto novo nauci covjek  :) Thnx na advajsu

Nema ne ćemu :)
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline Zorz

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1890
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb-Dubrava
Odg: Canon EOS 1100D Rebel T3
« Odgovori #6 u: Svibanj 21, 2012, 09:15:58 prijepodne »
S kojim objektovom je ovo gore  fotkano? Jesi uzeo jos koji osim kit objektiva?

Offline Baksuz

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Pula
Odg: Canon EOS 1100D Rebel T3
« Odgovori #7 u: Svibanj 23, 2012, 02:38:26 prijepodne »
Imam dodatno jos 50mm ali to je ona plasticarka od 100usd, nis posebno, ok je za fotkanje ovako. Dok se ne sakupi novac za bolje, a opet na necemu moram uciti....Skup je to sport bogamu kad covjek pogleda