Travanj 27, 2024, 15:04:21 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: bitis gabonica  (Posjeta: 2385 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zmiki22

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 47
  • Spol: Muški   Dob: 53
  • Lokacija: Dubrovnik
bitis gabonica
« u: Kolovoz 10, 2010, 13:15:51 poslijepodne »
OVA  ZMIJA JE  MENI NAJDRAŽA!! OTROVNICA  JE ! JA  SAM IH IMAO    4 !! BILE   SU CURE  !! SADA  NEMAM NITI JEDNU ALI MI JE  OSTALO MNOGO ISKUSTVA  O NJIMA  AKO TKO IMA   BILO KAKVIH PITANJA  NEKA   SAMO PITA JA  ČEKAM!!!! :) :) :) :)!!!!

Offline Andrijana

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 232
  • Spol: Ženski   Lokacija: Zagreb Dugave
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #1 u: Kolovoz 10, 2010, 14:09:13 poslijepodne »
a zašto vičeš?  :) :) :)

Offline vzlosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 256
  • Spol: Muški   Dob: 31
  • Lokacija: Nasice
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #2 u: Kolovoz 10, 2010, 14:19:23 poslijepodne »
...kolko ja znam gabonsku ljuticu, meni takoder medu najljepsima zmijama, ima El djapo i vrba???
« Zadnja izmjena: Kolovoz 11, 2010, 20:56:26 poslijepodne od vzlosa »

Offline El Djapo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1284
  • Spol: Muški   Lokacija: Beogradski pašaluk
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #3 u: Kolovoz 10, 2010, 16:53:28 poslijepodne »

Ja čekam neku fotku tih tvojih cura...

Offline zmiki22

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 47
  • Spol: Muški   Dob: 53
  • Lokacija: Dubrovnik
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #4 u: Kolovoz 10, 2010, 20:01:43 poslijepodne »
JA   SAM NJIH IMAO PRIJE     6  GODINA   ALI SADA SAM SE   REGISTRIRA  NA   FORUM ZATO JER  SAM VIDIO DA   SE   TEME  POKREĆU PA   SAM OTVORIO SVOJU ! SLIKA  NEMAM  JER   APARATA  NISAM IMAO ! NEMORATE   SE  VJEROVATI ALI JA  ZNAM ŠTA  PRIČAM . AKO BILO KAKVO PITANJE   PITATE JA   ĆU VAM ODGOVORITI AL PITAJTE   AKO TREBATE   NEŠTO O   OVIM PREDIVNIM ŽIVOTINJAMA ZMIJAMA!

Offline El Djapo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1284
  • Spol: Muški   Lokacija: Beogradski pašaluk
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #5 u: Kolovoz 10, 2010, 20:25:56 poslijepodne »

Kao prvo, ako nisi skapirao prethodne komentare, nemoj pisati velikim slovima, jer se po pravilima svih foruma
time podrazumeva da vičeš ;)...

A što se tiče Bitisa, malo mi je neverovatno da je neko sa 16 godina odlučio i da mu je to dozvoljeno od strane
roditelja, da nabavi tako opasnu otrovnicu, a još ni manje ni više nego 4 komada?!...

Šta je na kraju bilo sa tim zmijama, zašto ih više nemaš?

Offline ivborosa

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #6 u: Kolovoz 11, 2010, 00:05:41 prijepodne »
ja sam bez rijeci na ovakve postove....

koliko ti imas godina? Koja je poanta otvaranja ovakve teme? Zaista ne razumijem...
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #7 u: Kolovoz 11, 2010, 00:05:53 prijepodne »
ovi postovi me podsječaju na forumaša sa jednog drugog foruma.
isti naglasak, upitan redosljed riječi/rečenica i caps zablokan.
ali ajde, ovaj zna koristit interpunkcije  :D


Offline zmiki22

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 47
  • Spol: Muški   Dob: 53
  • Lokacija: Dubrovnik
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #8 u: Kolovoz 11, 2010, 00:12:09 prijepodne »
A tko je  tebi rekao da ja  imam    16   godina

Offline zmiki22

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 47
  • Spol: Muški   Dob: 53
  • Lokacija: Dubrovnik
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #9 u: Kolovoz 11, 2010, 00:16:42 prijepodne »
neka mi netko javi kako se   briše   profil izbrisat ću svoj profil. ja  sam po vašim postovima   vidio prije  registriranja da   ste  vi skroz   dobri ali    poslije  ovoga    samo mi dođe   da  izbrišen korisnički račun i gotovo :heartbr: :heartbr: :heartbr: :heartbr: :heartbr: :heartbr: :heartbr: :dead: :( :'(

Offline Tiii

  • Trade Count: (+13)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2121
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb Malešnica
  • Shrimp noob
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #10 u: Kolovoz 11, 2010, 00:17:18 prijepodne »
Nisu bitne godine i dali bi mu roditelji dali da ima opasne zmije
Ako kaze tako,treba mu vjerovati
Ako netko ima pitanja neka ga pita,iovako ce tema bez slika biti pusta

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #11 u: Kolovoz 11, 2010, 00:19:58 prijepodne »
eo ja imam pitanje.

kae bilo sa tvojim gabonicama da ih više nemaš?

i mi jesmo skroz dobri ali upadaš na forum ko da nisi nikad prije pisao po njima i na nalčin koj vidimo kod tek registriranih klinaca

Offline zmiki22

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 47
  • Spol: Muški   Dob: 53
  • Lokacija: Dubrovnik
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #12 u: Kolovoz 11, 2010, 00:29:56 prijepodne »
molim samo mi recite   kako se   briše  profil i nikaj više

Offline ibanezfrelon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1398
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: krk
    • ART IMAGE
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #13 u: Kolovoz 11, 2010, 00:31:43 prijepodne »
molim samo mi recite   kako se   briše  profil i nikaj više
nećemo

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #14 u: Kolovoz 11, 2010, 00:35:33 prijepodne »
pa ne moraš brisat, jednostavno moš otić ak ti se ne dopadamo, ali zaš?

evo, počnimo razgovor.

kae bilo sa tvojim gabonicama, zašto ih više nemaš?
kolko si ih dugo imao?
misliš opet nabavaljat?

Offline zmiki22

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 47
  • Spol: Muški   Dob: 53
  • Lokacija: Dubrovnik
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #15 u: Kolovoz 11, 2010, 00:54:34 prijepodne »
ja  sam se  tek neki dan registrira na  forum ja  sam gleda  vaše  postove  divio sam se  vama i vašem znanju sada   počimljem odgovarat hoću izbrisat    svoj profil zbog toga   što mi nitko ne  vjeruje     i nemam nikakvog frenda  sa kojim sam razmjenjiva     riječi evo  odgovora   1. mojim gabonicama  je   bilo krepale  su     zbog hladna  zraka   zimi  imao sam ih prije  14  godina  ali   2004  su otegnule  papke! 3. nešto razmišljam oću li ih ponovno nabaviti!!

Offline El Djapo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1284
  • Spol: Muški   Lokacija: Beogradski pašaluk
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #16 u: Kolovoz 11, 2010, 07:54:47 prijepodne »

Ne znam čemu ovolika frka, osim ako nisi shvatio da se ovde ne puši tvoja priča, pa bi odmah da dižeš šatore i da bežiš?!
Ja inače ne neverujem ni samom sebi, a pogotovu ne ovakvoj priči koja nije podkrepljena slikama... Tu moju sumnju dodatno
podgrejava i činjenica, da si u svom drugom postu napisao da si ih imao pre 6 godina, a onda u svom zadnjem da je to bilo
pre 14?!...

U tvom nicku stoji broj 22, tako da sam predpostavio da imaš toliko godina, a pošto si prvo rekao da si ih imao pre 6 godina,
znači tada si imao 16... To je samo moja predpostavka,  ali tvoj način pisanja i reakcija mi govore da si možda i mladji...

Ne treba da se ljutiš, i potrebno je samo da nam daš dokaz i da nas uveriš da je tvoja priča istinita... Nije ti valjda to tako teško?!
Ali zaboravi priču o iskustvu i našim pitanjima, jer su tebi 4 zmije uginule upravo zbog nedostatka istog, tako da je malo ironično ;)...




Offline zmiki22

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 47
  • Spol: Muški   Dob: 53
  • Lokacija: Dubrovnik
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #17 u: Kolovoz 11, 2010, 13:38:42 poslijepodne »
one  su krepale  prije   šest    godina  a  od  2004 prije   14   godina  sam ih imao ! el djapo moram ti reći : ako se  meni nevjeruješ nemoraš nisam ja  manit  da  neznam šta  pričam i    ja    nemam sada   22 godine  nego  40 da  vam bude jasno ali nisam se  nada  da    je  ovako kada  se  registriraš na  forum nitko ti ne    vjeruje da  se  barem nisam registrira ljepše  je   vidjeti i čitati nego se  svađati ali ja   sam napisao     ako tko treba  nešto znati ali nisam napisao    svađa   a  vi  ste   me   svi napali svi osim     tiii! ja  sam   se  vama   divio vašem znanju ,vašim postovima  svaka  vam čast :up:!!!!

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #18 u: Kolovoz 11, 2010, 14:03:39 poslijepodne »
ako su ti krepale prije 6 godina onda si ih imao prije 6 god a nabavio prije 14...

živiš van Hrvatske?


Offline BULL77

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 171
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Kvarner
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #19 u: Kolovoz 11, 2010, 14:06:52 poslijepodne »
Koliku si vlaznost imao u terariju?  Temperaturu?

Offline El Djapo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1284
  • Spol: Muški   Lokacija: Beogradski pašaluk
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #20 u: Kolovoz 11, 2010, 14:16:57 poslijepodne »
Vidi, ako bi neko želeo da na ovom forumu ima još ljudi osim Vrbe, mene i još par njih koji nisu aktivni, a koji čuvaju otrovnice,
onda sam to sigurno ja, tako da mi sigurno nije bila namera da se kako ti kažeš svadjam sa tobom, već mi je jednostavno kao
i drugima ovde bilo malo čudno to, što si odjednom "pao, ko sa neba" sa pričom da si imao 4 na ovim prostorima vrlo retke i
opasne otrovnice, pri tom (bez uvrede) pišući i izražavajući se kao neko maloletno lice, tako da ako samo malo realno sagledaš
stvari, postaće ti jasno da mi ovde nismo željni krvi i toga da rastrgnemo svakog novog člana, već je konkretna situacija produkt
tvog pristupa...

Kao drugo, 99% ljudi na ovom forumu ne interesuju saveti tipa, koja je temperatura optimalna za zdrav život gabonske ljutice,
niti ostale stvari koje se tiču odgoja bilo koje druge otrovnice, već su svi zainteresovani da vide samo slike, video klipove i čuju
neke druge priče, jer je realno mali procenat ljudi koji će i u budućnosti na ovim prostorima čuvati tako opasne životinje, tako da
bez slika druže, kao što već neko ranije reče, ova će tema biti pusta, a ti ćeš to opet shvatiti tako ko da te neko ovde ignoriše ili
šta ja znam kako već...

Nadam se da kapiraš situaciju, i da se ne ljutiš na nikog ovde ;)...

« Zadnja izmjena: Kolovoz 11, 2010, 14:24:13 poslijepodne od El Djapo »

Offline zmiki22

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 47
  • Spol: Muški   Dob: 53
  • Lokacija: Dubrovnik
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #21 u: Kolovoz 12, 2010, 15:42:21 poslijepodne »
NE   ljutim se  a  niti sam promjenio mišljenje   o vama i dalje   ste     pametni i uljudni  : ;) !!!!  svaka  vam čast :up:! od sada više  ne  otvaram nijednu temu bez slika i ako možemo postanimo prijatelji  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :) :) :) :) :) :) :up: :up: :up: :up: :up:!!!!!!!!

Offline Igor Velevski

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Makedonija
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #22 u: Kolovoz 12, 2010, 21:05:53 poslijepodne »
Hahahaha aaa vidim ja ovo ce da zavrsi na rostilj i nabavku puno zmija sa tvoje strane! I meni je drago sto si shvatio sto su hteli ljudi da ti kazu ;)

Offline Crna Maca

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 182
  • Spol: Ženski   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb, Špansko
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #23 u: Kolovoz 12, 2010, 21:08:40 poslijepodne »

Ne znam čemu ovolika frka, osim ako nisi shvatio da se ovde ne puši tvoja priča, pa bi odmah da dižeš šatore i da bežiš?!
Ja inače ne neverujem ni samom sebi, a pogotovu ne ovakvoj priči koja nije podkrepljena slikama... Tu moju sumnju dodatno
podgrejava i činjenica, da si u svom drugom postu napisao da si ih imao pre 6 godina, a onda u svom zadnjem da je to bilo
pre 14?!...

U tvom nicku stoji broj 22, tako da sam predpostavio da imaš toliko godina, a pošto si prvo rekao da si ih imao pre 6 godina,
znači tada si imao 16... To je samo moja predpostavka,  ali tvoj način pisanja i reakcija mi govore da si možda i mladji...

Ne treba da se ljutiš, i potrebno je samo da nam daš dokaz i da nas uveriš da je tvoja priča istinita... Nije ti valjda to tako teško?!
Ali zaboravi priču o iskustvu i našim pitanjima, jer su tebi 4 zmije uginule upravo zbog nedostatka istog, tako da je malo ironično ;)...


Iako ovdje bas i ne spadam ... mislim o otrovnicama ... osim sto im se naravno divim ... a o Gibonici da ne govorim ... kad sam vidjela fotku ... bilo je ono ajme ti mene ...  :up:
Kad sam je ugledala u zivo ...  :klap: al ono ... nisam ni skuzila da stojim drito kraj njenog terarija ... pogledala sam onak i cinilo mi se prazno  :a010a: kad malo bolje pogledam a tamo woooowww ... šta rec ... čučnula sam i promatrala ... jednostavno ... bez teksta sam ostala ... samo sam pitala "jel to .....??? ! - odgovorr : - da je ......

I ja sam shvatila da si prvo rekao da si ih imao prije 6, pa prije 14 ...  :nerd:

Al mi je vrlo zanimljivo sto je El Djapo napisao gore ... (podebljano)

Kako odjednom sve 4 ... u isto vrijeme ... od iste stvari ... ????
Pa kako je bilo sve ostale godine s njima ok i onda odjednom .... khm ...  :b15  [1]:

A prije toliko godina je bilo fotica ... istina da su fotke bile ... kakve su bile ... ali .... da nemas niti jednu fotku od njih 4 ... pa 2004 je svak imao ako nista drugo onog malog "idiota" fotica ... cak sam ga i ja imala ... te imam fotke svih svojih ljubimaca koje sam imala i prije toga vremena ... kamolli da ne bi imala od Gibonice ... sa 2004 sam znala  vec pooooodeeeeebeeelooo da zelim kraljevica te da cu ga jednog dana imati, samo kaj, ne zelim ostati samo na ovom jednom ... ja bi jos ... i jos ...  :ying:....

Tak da sve u svemu  :eek: ne znam ...

Samo sam dodala svoje misljenje sori decki kaj sam vam upala ... radite kaj vas volja ..  :clown:  :-[
Samo dobar čovjek može biti sretan.

Offline njub

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 191
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #24 u: Kolovoz 13, 2010, 20:39:27 poslijepodne »
ma ne radi se o slikama, koga briga, ako lazes lazes sebe, nego mene fascinira nacin na koji su ti njegovi postovi napisani....

Offline ivborosa

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: bitis gabonica
« Odgovori #25 u: Kolovoz 13, 2010, 20:57:18 poslijepodne »
Mislim da se u ovoj temi dosta toga napisalo i da netreba vise bezveze trosit vrijeme a bome ni kapacitet servera, tema je postavljena malo uzaludno i na TOTALNO krivi nacin....


ali isto tako sam protiv takvog prozivanja, jer sam i sam bio dio takvog jednog sranja bez ikakvih razloga, tak da ako ti se tema ne svidja preskoci...
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)