Travanj 27, 2024, 23:38:44 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: pozdrav ekipa  (Posjeta: 544 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mazda323c

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Trešnjevka-Zagreb
pozdrav ekipa
« u: Travanj 03, 2011, 19:07:59 poslijepodne »
imam par pitanja. imam brachypelmu albopilotus. kod mene se 2 puta presvukla. normalno jede i lijepo se razvija. kopa rupe i tunele po tresetu i uživa ali danas sam prvi puta vidio da pravi nešto kao paučinu na ulazu u tunel. što se događa i jel to normalno? nikada do sada nije pravila mreže.
P.S. gdje u zg-u nabaviti žive htane za tarantulu. bio sam u heinzlovoj, na trešnjevci i na drvinju u pet shopovima ali nemaju ništa. do sada sam ju hranio samo žoharima pa bih joj htio napraviti malu promjenu. koja hrana joj je najbolja?
Hvala unaprijed

Offline KLOKI95

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 789
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Srbija-Majdanpek
Odg: pozdrav ekipa
« Odgovori #1 u: Travanj 03, 2011, 19:27:52 poslijepodne »
imam par pitanja. imam brachypelmu albopilotus. kod mene se 2 puta presvukla. normalno jede i lijepo se razvija. kopa rupe i tunele po tresetu i uživa ali danas sam prvi puta vidio da pravi nešto kao paučinu na ulazu u tunel. što se događa i jel to normalno? nikada do sada nije pravila mreže.
P.S. gdje u zg-u nabaviti žive htane za tarantulu. bio sam u heinzlovoj, na trešnjevci i na drvinju u pet shopovima ali nemaju ništa. do sada sam ju hranio samo žoharima pa bih joj htio napraviti malu promjenu. koja hrana joj je najbolja?
Hvala unaprijed
Sve je to normalno,tarantule imaju sposobnost da pletu mrezu i kada im zatreba,one je pletu,tako da nemas brige,ona samo radi kako njoj odgovara.

Offline acidorange

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 718
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Osijek
Odg: pozdrav ekipa
« Odgovori #2 u: Travanj 03, 2011, 19:47:46 poslijepodne »
gdje u zg-u nabaviti žive htane za tarantulu. bio sam u heinzlovoj, na trešnjevci i na drvinju u pet shopovima ali nemaju ništa. do sada sam ju hranio samo žoharima pa bih joj htio napraviti malu promjenu. koja hrana joj je najbolja?
Hvala unaprijed

Ne moras praviti promjenu u hrani, pauku je svejedno sto jede, bitno da je zivo i hranjivo. Vecina terarista se slaze da su zohari (dubiji i lateri) najhranjiviji, a osim njih, pauku mozes davati i crve (brasnare i fobase) te cvrcke i skakavce. Hranu ces jako tesko naci u trgovinama kucnim ljubimcima. Pogledaj u oglase, ima ljudi koji uzgajaju i prodaju svoju hranu ;)