Travanj 24, 2024, 04:27:34 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???  (Posjeta: 5345 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline cicovspu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1374
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zaprešić (Brdovec)
  • CiCo
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #25 u: Veljača 27, 2013, 13:42:10 poslijepodne »
ja se žalim na sve... ako ništa drugo , onda da zajebavam birokratske organe kao što oni meni zajebavaju (već dobrano živčani) mozak, logiku, ravnotežu molekula vode u organizmu i  narušavaju kvalitetu života u ovoj sprdnji od države...

da smijem, stavio bih vam žalbu koju sam jučer poslao postaji prometne policije...ali bojim se da bi me taj čin promovirao u predvodnika borbe protiv nelogičnih nepravdi u ovome društvu ,a kako ne žudim za slavom i svjetlima pozornice, prepustit ću to zadovoljstvo nekom drugome :D :D

jesi im objasnio ko ovaj - logično http://www.slobodnovrijeme.com/news.php?readmore=250
Zaprešić / Vukovar / Križevci
Trigon190
Cayman 60

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #26 u: Veljača 27, 2013, 13:50:18 poslijepodne »
ne..više sam se zadržavao na sarkazmu, cinizmu i ironiji...
karakteristike koje krase svakog razočaranog idealista, kako bi to Carlin rekao...

Offline cicovspu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1374
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zaprešić (Brdovec)
  • CiCo
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #27 u: Veljača 27, 2013, 13:54:47 poslijepodne »
ahhh baš sve što prometna policija razumije :D :D :D
Zaprešić / Vukovar / Križevci
Trigon190
Cayman 60

Offline mario12

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 445
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Novi Zagreb
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #28 u: Veljača 27, 2013, 15:02:47 poslijepodne »

A glede lovišta i pustanja psa tamo, tu budi oprezan. Lovac ti bez pardona moze ustrijet psa ukoliko je on nevezan. Bio je slucaj da su covjeku psa ustrijelili pred njim, samo zato jer je bio nevezan! I nikom nista... Tako da pazi, pogotovo ako imate lokalne "šerife", budale dubokih đepova kojim nitko nist nemre...

Lovac nemože ubiti psa bez pardona..prvo nesmije pucati unutar 300m od najbliže kuće,te nesmije pucati po psu ako ima ogrlicu..a drugo "pravi " lovac neće pucat po psu,nego one nadobudne budale koje pucaju sa karabina i po muhi...A onaj dotični lovac pa čak i predsjednik LD koji je pucao po psu jer mu je lajao na ovce ako nema jbno debelu vezu ostaje trajno bez oružja i kazna je poprilično kunica..
Prestanite pucat u mrtve konje...
Mob. 0993453385

Offline ifsilon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 847
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Zagreb, zap. kolodvor
  • U usta ga vista, bejbe!
    • Ifsilon Exotics
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #29 u: Veljača 27, 2013, 15:05:17 poslijepodne »
Citat:
...Okrivljenik ta i ta, a kriva je sto je dana tog i tog u toliko sati u dvoristu narusavala javni red i mir na narocit drzak i bezobrazan nacin prilikom postupanja policijskih sluzbenika pp pula....

Opasna cura, nema šta!  Ja bi te odmah na goli otok poslao! :D  :D   :D

@phrsak, nalijepi na ogradu: "Oprez, oštar pas! Ulazite na vlastitu odgovornost!" i ogradio si se od svega...

Offline mario12

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 445
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Novi Zagreb
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #30 u: Veljača 27, 2013, 15:12:32 poslijepodne »
Citat:
...Okrivljenik ta i ta, a kriva je sto je dana tog i tog u toliko sati u dvoristu narusavala javni red i mir na narocit drzak i bezobrazan nacin prilikom postupanja policijskih sluzbenika pp pula....

Opasna cura, nema šta!  Ja bi te odmah na goli otok poslao! :D  :D   :D

@phrsak, nalijepi na ogradu: "Oprez, oštar pas! Ulazite na vlastitu odgovornost!" i ogradio si se od svega...

A pandur nek dokaže da toga znaka nije bilo  :up:
Prestanite pucat u mrtve konje...
Mob. 0993453385

Offline babyboom

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #31 u: Veljača 27, 2013, 15:23:16 poslijepodne »
na žalost, ne znači ti taj natpis puno....to je, kao, podjela "odgovornosti" .....
iako mislim da nećeš dobiti nikakvu prijavu

Offline Vran

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #32 u: Veljača 27, 2013, 15:25:44 poslijepodne »
@phrsak, nalijepi na ogradu: "Oprez, oštar pas! Ulazite na vlastitu odgovornost!" i ogradio si se od svega...
Mislim da je problem u ovome
Dvoršte kuće je ograđeno, ali nemamo vrata na ulazu, jer je unutar dvorišta parking za goste slasticarne koja je u nasem vlasnistvu.
Humor prenosi dušu preko ponora i uči je da se igra vlastitom boli. -Anselm Feuerbach

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #33 u: Veljača 27, 2013, 16:00:11 poslijepodne »
Citat:
...Okrivljenik ta i ta, a kriva je sto je dana tog i tog u toliko sati u dvoristu narusavala javni red i mir na narocit drzak i bezobrazan nacin prilikom postupanja policijskih sluzbenika pp pula....

Opasna cura, nema šta!  Ja bi te odmah na goli otok poslao! :D  :D   :D


Da aaaa? A nigdje nisu naveli zbog koje razloga je meni kosa skocila s glave i zbog cega sam pocela pickarati....  sigurno jer su bili u pravu....
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #34 u: Veljača 27, 2013, 16:11:10 poslijepodne »
Ne bitno....zelim rec kako su nadodali da sam ih prozvala ogavnim smradovima, sto nisam, a mozda sam trebala....   ;)
Tako da me nece iznenadi ako covjeku dodje prijava sa raznoraznim navodima....
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #35 u: Veljača 27, 2013, 16:29:22 poslijepodne »
samo da vam metnem bubu u uho..u pripremi je novi zakon o životinjama, psima, mačkama i bla bla bla..razlika će bit u tome, što će lokalna samouprava sama određivat zakon i postupanje sa životinjama, i neće biti kao do sad na razini cijele države..tak da se znate raspitat kod vaših lokalaca što će bit, a što neće bit dozvoljeno od strane vaših pasa i inih kućnih ljubimaca

Offline Lili

  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1142
  • Spol: Ženski   Dob: 32
  • Lokacija: Vukovo selo (Blizu Zaprešića), Zagreb
  • Fish freak
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #36 u: Veljača 27, 2013, 18:35:12 poslijepodne »

A glede lovišta i pustanja psa tamo, tu budi oprezan. Lovac ti bez pardona moze ustrijet psa ukoliko je on nevezan. Bio je slucaj da su covjeku psa ustrijelili pred njim, samo zato jer je bio nevezan! I nikom nista... Tako da pazi, pogotovo ako imate lokalne "šerife", budale dubokih đepova kojim nitko nist nemre...

Lovac nemože ubiti psa bez pardona..prvo nesmije pucati unutar 300m od najbliže kuće,te nesmije pucati po psu ako ima ogrlicu..a drugo "pravi " lovac neće pucat po psu,nego one nadobudne budale koje pucaju sa karabina i po muhi...A onaj dotični lovac pa čak i predsjednik LD koji je pucao po psu jer mu je lajao na ovce ako nema jbno debelu vezu ostaje trajno bez oružja i kazna je poprilično kunica..

Ako je unutar lovišta onda smije, ogrlica ili ne...
A naravno da oni normalni neće, zato jesam spomenula dotične "šerife", a barem se jedan nađe u svakom mjestu... a večina ih vezu ima, u tome i je problem jer im se kao, nista nemoze.
Nije mi namjera se prepirati, samo velim što sam čula i čitala po netu ;)

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #37 u: Veljača 27, 2013, 19:55:26 poslijepodne »
Citat:
...Okrivljenik ta i ta, a kriva je sto je dana tog i tog u toliko sati u dvoristu narusavala javni red i mir na narocit drzak i bezobrazan nacin prilikom postupanja policijskih sluzbenika pp pula....

Opasna cura, nema šta!  Ja bi te odmah na goli otok poslao! :D  :D   :D


Da aaaa? A nigdje nisu naveli zbog koje razloga je meni kosa skocila s glave i zbog cega sam pocela pickarati....  sigurno jer su bili u pravu....




Da ne volimo policiju poznato je ali uz svo razumijevanje situacije nisam u svom ni poslovnom ni privatnom životu čuo da netko javno, na glas ovako grubo vrijeđa policajca....bez obzira koji je povod. Prisustvovao sam iseljenjima majki s djecom iz stanova a znate koliko je to stresna situacija za sve prisutne.....nikad takvih riječi prema policiji..... Možda da se koji puta preispita i vlastito ponašanje... ;)

Offline Ancient Reptiles

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 162
  • Spol: Muški   Dob: 45
    • Ancient Reptiles
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #38 u: Veljača 27, 2013, 20:14:43 poslijepodne »
 
Citat:
...Okrivljenik ta i ta, a kriva je sto je dana tog i tog u toliko sati u dvoristu narusavala javni red i mir na narocit drzak i bezobrazan nacin prilikom postupanja policijskih sluzbenika pp pula....

Opasna cura, nema šta!  Ja bi te odmah na goli otok poslao! :D  :D   :D


Da aaaa? A nigdje nisu naveli zbog koje razloga je meni kosa skocila s glave i zbog cega sam pocela pickarati....  sigurno jer su bili u pravu....




Da ne volimo policiju poznato je ali uz svo razumijevanje situacije nisam u svom ni poslovnom ni privatnom životu čuo da netko javno, na glas ovako grubo vrijeđa policajca....bez obzira koji je povod. Prisustvovao sam iseljenjima majki s djecom iz stanova a znate koliko je to stresna situacija za sve prisutne.....nikad takvih riječi prema policiji..... Možda da se koji puta preispita i vlastito ponašanje... ;)

 :up:

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #39 u: Veljača 27, 2013, 20:18:56 poslijepodne »
Ok...  bad girl....  >:( >:(
Pa iskreno, nece mene nitko u zdrav mozak bez obzira sto je u uniformi, jer mi nismo skupa ovce cuvali, i bez obzira treba postojati kultura i s njihove strane.... trebaju biti kulturni i obracat mi se sa vi, nemaju tu veze moje godine, ali nemaju se oni sta bahatiti ni meni ni jurici ni đurici....ako pri timo jos i nisu u pravu....
Ok, reagirala sam kako jesam ali ja od njih nemama straha niti cu na njihovo bahacenje spustat glavu....
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline phrsak

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 364
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Pregrada - Zagreb zapad
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #40 u: Veljača 27, 2013, 22:03:30 poslijepodne »
samo da vam metnem bubu u uho..u pripremi je novi zakon o životinjama, psima, mackama i bla bla bla..razlika ce bit u tome, što ce lokalna samouprava sama odredivat zakon i postupanje sa životinjama, i nece biti kao do sad na razini cijele države..tak da se znate raspitat kod vaših lokalaca što ce bit, a što nece bit dozvoljeno od strane vaših pasa i inih kucnih ljubimaca
To bi stvarno bilo jako lijepo, jer se kod mene u Zagorju, pas smatra predmetom koji usred blatne kaljuže, laje ispred kuce na 2 metra lanca. :'(
Mentalitet ljudi je ovdje takav, da kada dode vrijeme cjepljenja radije upuca psa nego da plati cjepljenje. Da negovorim kako u šetnju uglavnom hodamo poslije 22h i da se zgražaju kada psa uzimam sa sobom u auto kada god imam priliku ga povesti.

Piranhaa, oprosti nisam razumio, ti si dobila uplatnicu zato što si ih počastila komplimentima ili zbog pesonje ?

Uglavnom, što god da dobim žalim se. Pitanje je kome i kojim argumentima da se žalim ?
U slučaju da policajac izmisli da ga je pas napao, dali ja mogu izmisliti svedoke ? Pošto je obiteljska kuca, netko je nešto vidio sa prozora... djed, baka, žena ?
Dali vrijedi ono, tri naprema jedan. Da žena, baka i ja pobijemo izjavu predstavnika zakona ?

Iskreno se nadam da nebi trebao dobit ništa, jer mi se cinilo kako je covjek zbog blama htio pokazati što on u uniformi može i pri tom mi dokazao da zna i pisati  ;)
Svaka čast iznimkama jer postoje OK i zaista korektni drotovi, ali postoje i šupci koji ne žele prije svega biti ljudi i razmotriti situaciju kao svaki razuman čovjek.

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #41 u: Veljača 27, 2013, 22:13:16 poslijepodne »
Ja sam dobila kaznu jer sam ih napala verbalno da, ali su oni nadodali jos neke rijeci....
To je ono sto sam htijela reci... znaci uz ono sta sam ja rekla oni su jos nadodali....
Nadam se da ti nece nis doc na vrata, ali samo da znas da od nih mozes ocekivati svasta....
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline rus

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 148
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Grižane
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #42 u: Veljača 27, 2013, 23:10:22 poslijepodne »
Tko radi taj i grijesi... Nisu svi policajci cvijece al dobra vecina je normalna,dosta ih znam zbog posla i 99 posto njih nema problema sa ponasanjem dok vecina ljudi kad vidi policajca odmah pljuje po njima i caste ih komplimentima...
Nisu oni blagajnica da ti mora u postovanju govorit nego bi bio red da ti njemu reces Vi bas zbog te uniforme koju nosi i posla koji obavlja
Pozdrav

Offline Klanjo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb,Črnomerec
  • Bolje vrabac u ruci nego riba iza ormara.
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #43 u: Veljača 27, 2013, 23:23:40 poslijepodne »
Tko radi taj i grijesi... Nisu svi policajci cvijece al dobra vecina je normalna,dosta ih znam zbog posla i 99 posto njih nema problema sa ponasanjem dok vecina ljudi kad vidi policajca odmah pljuje po njima i caste ih komplimentima...
Nisu oni blagajnica da ti mora u postovanju govorit nego bi bio red da ti njemu reces Vi bas zbog te uniforme koju nosi i posla koji obavlja
Pozdrav

Kao službena osoba koja prima plaću od moje plaće i poreza koje plaćam dužan mi se obratiti sa Vi
Mudrost se krije u riječima velikog Aristotela:
"Sinko, ako tebi treba filozofija da piješ vino, mislim da imaš ozbiljnih problema."

Offline rus

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 148
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Grižane
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #44 u: Veljača 27, 2013, 23:37:41 poslijepodne »
I njemu skida sa place place "za njega" i za druge doprinose kao i ostalima. Kad ste u nevolji onda su ok al kad se utakmici pale baklje onda su pederi i vice se acab..

Offline Klanjo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb,Črnomerec
  • Bolje vrabac u ruci nego riba iza ormara.
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #45 u: Veljača 27, 2013, 23:48:44 poslijepodne »
Kao prvo ja utakmice ne gledam ni na televiziji a kamoli da idem na tekme, neznam ni kaj taj acab znači, druga stvar uglavnom ih nije bilo kad sam ih trebal,treča stvar u bilo kojoj situaciji koju sam imao sa policijom obračao sam im se sa Vi isto kao i oni meni jer ponavljam makni i poreze i ostalo on je SLUŽBENA OSOBA i kao takva se mora obračati sa Vi.
Mudrost se krije u riječima velikog Aristotela:
"Sinko, ako tebi treba filozofija da piješ vino, mislim da imaš ozbiljnih problema."

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #46 u: Veljača 27, 2013, 23:52:31 poslijepodne »
Nebih unosila detalje mojeg slucaja ali ja sam prva bila napadnuta i prozvana pogrdnim imenom.... od kuda to pravo njemu...? Ima drotovakojima skidam kapu, ali to su vecinom stariji od 40 godina, a ovi mulci da mi prostite na izrazu koji su pre neki dan dobili uniformu i koji misli da su zakon samo zbog uniforme, jer nije nista kvalitetnije obrazovaniji od mene i vecine vas, ne moze misliti da s time moze ama bas sve...  
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #47 u: Veljača 28, 2013, 06:26:54 prijepodne »
piranhaa cendraš... dal znaš da imaš pravo od njega zatražit značku i zapisat broj iste te ga prijavit nadležnim osobama ?

svi bogati u lijepoj našoj samo kukamo i cendramo (dobro je reko josipović) , a nitko ništa ne poduzima

Offline damir1700

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 202
  • Spol: Muški   Lokacija: SPLIT
  • Sharky
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #48 u: Veljača 28, 2013, 08:00:16 prijepodne »
A šta kad ga pitaš a on neće da ti pokaze ???'
A šta kad imaš broj značke i prijaviš ga njegovom nadređenom i nebude ništa ???
« Zadnja izmjena: Veljača 28, 2013, 08:04:24 prijepodne od damir1700 »
Split

Offline Vran

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Zbog lajanja psa, prekršajna prijava ???
« Odgovori #49 u: Veljača 28, 2013, 08:26:23 prijepodne »
A šta kad ga pitaš a on neće da ti pokaze ???'
Mora, ako ne pokaže zoveš policiju, ozbiljno i funkcionira.
Ja sam jednom imao problema s alkoholiziranim policajcem, nazvao 92 (još je bio taj broj), došla 3 policajca i priveli ga, sljedeći dan me posjetio njegov šef da me pita da li želim podnijet prijavu, na kraju mi ga bilo žao i nisam, al su ga disciplinski kaznili.
« Zadnja izmjena: Veljača 28, 2013, 08:37:47 prijepodne od Vran »
Humor prenosi dušu preko ponora i uči je da se igra vlastitom boli. -Anselm Feuerbach