Travanj 25, 2024, 19:41:57 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: ZET cijene  (Posjeta: 2935 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: ZET cijene
« Odgovori #25 u: Veljača 25, 2012, 21:59:09 poslijepodne »
a zasto bi ti platili? ima gro ljudi koji bi badava dosli na posao.. a ne da ti jos i plate da dodjes.. ko da si nezamjenjiva...(govorim generalno... ne nuzno usmjereno na tebe)

Zbilja. A ima onih koji dolaze na posao i bez prijevoza i bez plaće  :roll:

pa u saboru imaju i vozače i aute - zašto? nisu nezamjenjivi kao ni ja... pametnom dosta... :D

radim za 3000kn, SA PRIJEVOZOM!!!! 360kn je samoborček koji plačam jer moram... 290kn još da dajem za ZET - nema šanse... dovoljno racionalno objašnjenje? ili?
nezamjenjiva nisam, to svakako... ali definitivno ne mislim davati lovu koju na nešto gdje se može švercati... uostalom, pogledajte samoborček - nema ulaska bez karte... nisam ja kriva kaj ZET nije tak sposoban.. :D al sam sretna baš radi toga... :D

btw. svaki dan putujem ZET-om pune 3  stanice i zetovci non stop kasne tako da nerijetko potegnem pehaka tih 20min (što mi i nije problem jer dođem baš lijepo svježa i razbuđena na poslek)... kad je pao prošli snijeg  - ZET-ov bus UOPĆE nije došao, a samoborček vozi... kaj da plaćam to kaj svaki dan bus kasni? nerijetko i ne dođe...

ako svi mogu krasti i svašta ostalo, samo primječujem hehehe... onda se mogu i ja švercati..

over and out...  :zagrljaj:
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline Black Angel

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Ženski   Dob: 41
  • Lokacija: Sobočani,Kloštar Ivanić,Ivanić Grad
Odg: Re: ZET cijene
« Odgovori #26 u: Veljača 25, 2012, 22:01:11 poslijepodne »
Ima ih,to nitko ne porice,ali ima I medu njima onih koji zbog same cijene prijevoza nisu u mogucnosti doci na posao.

sent from Black Angel Android
BOŽE! Molim za MUDROST, da ga razumijem , za LJUBAV, da mu opraštam, za STRPLJENJE, za njegove hirove, jer ako te zamolim za SNAGU,
prebit ću ga !!!!
OH,I'M SORRY,DID I HURT YOUR KNIFE IN MY BACK?!

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: ZET cijene
« Odgovori #27 u: Veljača 25, 2012, 22:35:23 poslijepodne »
Autom stignem kao gospodin za 20 minuta, biciklom za isto toliko - kući malo duže jer je uzbrdo,  a ZET-om mi treba 1 sat, 3 presjedanja. Ha?

pa ti jesi gospodin u godinama i ne paše ti zet, nego samo auto :D :D
 :zagrljaj:

Offline Marko_Sp

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3234
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb
Odg: ZET cijene
« Odgovori #28 u: Veljača 26, 2012, 01:38:45 prijepodne »
nego samo auto :D :D
 :zagrljaj:

nije samo, kad je toplo točim jednom u 3 mjeseca, ostalo pedaliram. a znam se i švercat kad idem na plac  ;)

Offline Dellete

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2312
  • Spol: Ženski   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
  • P.
Odg: ZET cijene
« Odgovori #29 u: Veljača 26, 2012, 10:18:39 prijepodne »
Dok sam putovala busom na posao, uvijek sam kupovala pokaz Samoborceka koji je dosta skuplji, iako i ZETovi busevi voze istom trasom. U  Smb nema švercanja, kako Pandorica kaže, klima, radio, sjediš ko čovjek, novi busevi kojima mi vremenski isto treba kao i autom. Da ZET digne kvalitetu usluge onda bi bilo razumljivo, ovako korisnici samo krpaju rupe gdje su se drugi nakrali love.  :dead:

Offline dare

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zdenci Brdovečki
  • 091/5892288
Odg: ZET cijene
« Odgovori #30 u: Ožujak 06, 2012, 20:13:54 poslijepodne »
Neznam koja im je fora ona prijetnja sa ukidanjem plaćanja karte mobitelom. Povratak kamenom dobu. I ne kužim zašto je skuplja od papirnate.

Dva puta tjedno koristim tramvaj i to za 3 stanice. Cammeo here i come :)


Ukidaju karte preko moba jer se gospoda švercaju a kad ovi nalete svi šalju poruke za kartu. I kako da ju ne ukinu??

Bicikl, role, romobil, pješice......Ko ima za kartu taj se vozi u autu.

Cijene i jesu tolike jer se dobar njih šverca. Što jer nemaju što jer nedaju. Samoborček je barem (prije) naplačivao pola karte za kratke relecije.  Dok sam bio mlađi išao sam svaki dan na posao biciklom (15+15 km) i lijeti i zimi. Sada imam trbušinu i visoki kolesterol a vozim se autom 6+6 km. 

Možemo ih bojkotirati pa če imat još maje prihode pa možda pojeftine??!
« Zadnja izmjena: Ožujak 06, 2012, 20:28:38 poslijepodne od dare »

Offline ChILd_ReBoRn

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1800
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Koprivnica (vise - manje)
    • http://www.akvaristika.tk
Odg: ZET cijene
« Odgovori #31 u: Ožujak 06, 2012, 21:28:30 poslijepodne »
nemojte.. meni su putni ko zet pokaz.. vezani.. tak da sam povisicu dobio...
biljka biljci siše supstrat
(Koprivnica)