Travanj 25, 2024, 17:54:12 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: ZET cijene  (Posjeta: 2934 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
ZET cijene
« u: Veljača 24, 2012, 11:51:34 prijepodne »
http://danas.net.hr/novac/page/2012/02/24/0042006.html

 :D :D :D

Znači, za jednu stanicu 12kn, a i od Podsuseda do Dubca isto za 12kn   :up:

Što nije bolje sjesti u Cammeo i voziti se 5km za 15kn nego u smrdljivom i prljavom tramvaju za 12  -?

Nažalost, ja mislim da će ovim potezom samo naštetiti samo sebi, jer neće dobit ni onih 8kn koliko je do sad bila karta od dosta ljudi, pošto je isplativije voziti se taksijem.

Jel u tom ZET-u rade neki mentalno ograničeni ljudi, ili se to meni samo čini  -?

Pa da stave cijenu 50lp po tramvajskoj stanici mislim da bi im onda tek pare počele sjedati na račun kak treba. U svakom slučaju onaj tko i ima toliko novca da plati toliko za tramvaj, taj se ni ne vozi tramvajem  :down:

Offline Dellete

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2312
  • Spol: Ženski   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
  • P.
Odg: ZET cijene
« Odgovori #1 u: Veljača 24, 2012, 12:03:50 poslijepodne »
Neznam koja im je fora ona prijetnja sa ukidanjem plaćanja karte mobitelom. Povratak kamenom dobu. I ne kužim zašto je skuplja od papirnate.

Dva puta tjedno koristim tramvaj i to za 3 stanice. Cammeo here i come :)

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: ZET cijene
« Odgovori #2 u: Veljača 24, 2012, 12:20:50 poslijepodne »
Neznam koja im je fora ona prijetnja sa ukidanjem plaćanja karte mobitelom. Povratak kamenom dobu. I ne kužim zašto je skuplja od papirnate.

Dva puta tjedno koristim tramvaj i to za 3 stanice. Cammeo here i come :)

Zato jer ljudi šalju poruku kad vide kontrolora  :D

A kad to ukinu neće kupit kartu ni kad ga vide, pa ode i 10kn od toga  :D, a mobilni operateri su i rekli da je prodaja tih karata išla sasvim pristojno. Pa velim, u ZETu mi se čini rade nesposobni ljudi i ovim potezima mogu se kladiti da će nagomilati još veće dugove, ali nije to bitno kad par glavnih tamo imaju plaćicu od 150 000kn, pa ih ni ne j**e tramvaj  :up:

U svakom slučaju, moj savijet gradu je da se ukine tramvajski promet i na mjestu pruga naprave biciklističke staze, tak i tak ih nema dovoljno u ZG  :up:  :D
« Zadnja izmjena: Veljača 24, 2012, 12:24:49 poslijepodne od Nuclear »

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: ZET cijene
« Odgovori #3 u: Veljača 24, 2012, 12:58:08 poslijepodne »
no comment... ne kupujem zet-ov pokaz, niti ga mislim kupovati... vozim se par stanica prema poslu i jedva čekam toplije vrijeme da krenem bajkom, samoborček me muze kroz zimu (trebala bih kupovati i samoborček i zet, a firma daje 290kn prijevoza - e pa nemože... :D) ...
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline Grozota

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 132
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb
  • poʞ ǝuǝɯ ǝɾ ǝʌs n npǝɹ' ǝu ɯɐuz ɐz sɐʌ
Odg: ZET cijene
« Odgovori #4 u: Veljača 24, 2012, 13:20:09 poslijepodne »
Ja za te 2-3 stanice ne kupujem kartu, imao sam do sada u mobitelu pripremljen sms u slučaju pojave kontrale al do sada nisam naletio na ni jednog kontrolora.... a čim malo zatopli vraćam se na bajk i pedaliram opet do sljedeće zime
:devil-smiley-029:

Offline Black Angel

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Ženski   Dob: 41
  • Lokacija: Sobočani,Kloštar Ivanić,Ivanić Grad
Odg: Re: ZET cijene
« Odgovori #5 u: Veljača 24, 2012, 14:20:19 poslijepodne »
Sverc komerc all the way... Od sela do zivim do Zg... po Zg... bez karte. Ne dam 600+ kn

sent from Black Angel Android
BOŽE! Molim za MUDROST, da ga razumijem , za LJUBAV, da mu opraštam, za STRPLJENJE, za njegove hirove, jer ako te zamolim za SNAGU,
prebit ću ga !!!!
OH,I'M SORRY,DID I HURT YOUR KNIFE IN MY BACK?!

Offline reebeech

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 210
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb - Dubrava
Odg: ZET cijene
« Odgovori #6 u: Veljača 24, 2012, 15:24:27 poslijepodne »
ja jucer kontroli pokazo staru kupljenu kartu na mobu :P zena nije ni gledala :P
al jedva cekam kad cu ponovo moc biciklom

Offline Marko_Sp

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3234
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb
Odg: ZET cijene
« Odgovori #7 u: Veljača 24, 2012, 15:35:17 poslijepodne »
[q u ZETu mi se čini rade nesposobni ljudi i ovim potezima mogu se kladiti da će nagomilati još veće dugove, ali nije to bitno kad par glavnih tamo imaju plaćicu od 150 000kn, pa ih ni ne j**e tramvaj  :up:

U zetu sákupila se sákupila očito kritična količina Rođa.  Otkad znam za sebe za istu udaljenost treba mi sve više vremena, a da ne bi neki mislili da se povećala gužva na cesti, pričam o vremenu kada nema gužve. Najnoviji izum je da čekaš autobus 15 minuta a onda dođu svi pa ne stanu na ugibalište. Nakon prolaza vala opet se čeka...
Tko se uopće više vozi   :-XZET-om?

Offline Marko_Sp

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3234
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb
Odg: ZET cijene
« Odgovori #8 u: Veljača 24, 2012, 15:35:31 poslijepodne »
[q u ZETu mi se čini rade nesposobni ljudi i ovim potezima mogu se kladiti da će nagomilati još veće dugove, ali nije to bitno kad par glavnih tamo imaju plaćicu od 150 000kn, pa ih ni ne j**e tramvaj  :up:

U zetu sákupila se sákupila očito kritična količina Rođa.  Otkad znam za sebe za istu udaljenost treba mi sve više vremena, a da ne bi neki mislili da se povećala gužva na cesti, pričam o vremenu kada nema gužve. Najnoviji izum je da čekaš autobus 15 minuta a onda dođu svi pa ne stanu na ugibalište. Nakon prolaza vala opet se čeka...
Tko se uopće više vozi   :-X ZET-om?
« Zadnja izmjena: Veljača 24, 2012, 15:39:58 poslijepodne od Marko_Sp »

Offline Dellete

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2312
  • Spol: Ženski   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
  • P.
Odg: ZET cijene
« Odgovori #9 u: Veljača 24, 2012, 15:52:09 poslijepodne »
Isla bi i ja biciklom da živim u zg  :up: em dođeš puno prije, em je zdravije.

Offline Ikota

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1270
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Zagreb, Sv. Duh 0959152157
Odg: Re: ZET cijene
« Odgovori #10 u: Veljača 24, 2012, 17:55:25 poslijepodne »
Sverc komerc all the way... Od sela do zivim do Zg... po Zg... bez karte. Ne dam 600+ kn

sent from Black Angel Android

Ok ... To je naša navada.
Al dali je ok koristiti nekaj i ne platitit.
Kaj ne veliš gazdi nedam ti za stan... ??
Jebiga možda i jesu cijene takve jer se pola ljudi šverca.
Ja se vozim na posel sa autom i plačam bengu. Ne dođem na benzinsku natankam i velim ; Nedam ti 450 kn za rezervar.

bicikl je opcija kad malo zatopli :up:
Amerikanci su bijelci koji su natjerali crnce da se bore sa žutima za zemlju koju su uzeli crvenima ;-)

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: ZET cijene
« Odgovori #11 u: Veljača 24, 2012, 18:19:59 poslijepodne »
ikota: dali ti firma plaća prijevoz?

da mi se plaća puni prijevoz na poslu - kupila bih pokaz... ovako, nema šanse...  :dead:
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline Pancho_Villa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 795
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Zaprešić
Odg: Re: ZET cijene
« Odgovori #12 u: Veljača 24, 2012, 18:25:43 poslijepodne »
Sverc komerc all the way... Od sela do zivim do Zg... po Zg... bez karte. Ne dam 600+ kn

sent from Black Angel Android

Ok ... To je naša navada.
Al dali je ok koristiti nekaj i ne platitit.
Kaj ne veliš gazdi nedam ti za stan... ??
Jebiga možda i jesu cijene takve jer se pola ljudi šverca.
Ja se vozim na posel sa autom i plačam bengu. Ne dođem na benzinsku natankam i velim ; Nedam ti 450 kn za rezervar.

bicikl je opcija kad malo zatopli :up:


Je ali možeš...to je tvoj izbor...i kaj je najveća fora...ne može ti nitko ništa...premali je iznos za prijavu  :roll:

Offline Black Angel

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Ženski   Dob: 41
  • Lokacija: Sobočani,Kloštar Ivanić,Ivanić Grad
Odg: ZET cijene
« Odgovori #13 u: Veljača 24, 2012, 19:15:25 poslijepodne »
Da rezimiram...
Pokaz VG-ZG cca 600+ KN.... prijevoz ZG-Sv.Nedjelja 300 kn (autobus organizirani).. Daklem 900+ kn samo za prijevoz... poslodavac pokriva 290 kn.. placa.. no comment.
BOŽE! Molim za MUDROST, da ga razumijem , za LJUBAV, da mu opraštam, za STRPLJENJE, za njegove hirove, jer ako te zamolim za SNAGU,
prebit ću ga !!!!
OH,I'M SORRY,DID I HURT YOUR KNIFE IN MY BACK?!

Offline Pancho_Villa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 795
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Zaprešić
Odg: ZET cijene
« Odgovori #14 u: Veljača 24, 2012, 19:24:20 poslijepodne »
Mene pokaz HŽ od Brdovca (stanica poslije Zaprešića) do Gajnica dođe 290 kn, a ako želim do centra Zagreba 330 kn.

Do stanice od vlaka imam 1,5 km i taj dio idem sa autom, nekada pješice - 15 min. Jednom sam ušao u bus (Meštrović) prije 7-8 godina i za tu relaciju od kuće do stanice i kada mi je vozač rekao 10 kn, rekao sam mu "aj bok" (a ne doviđenja jer se mi vidjeti više nećemo  8) )

Polako se sve manje vozim autom, a sve više vlakom.

Što se ZETa tiče u životu nisam kupio kartu za tramvaj, a i u busu se švercam kad se vozim njime, ali to je rijetko.
Preskupi su i moj izbor je - vozim se, a ne plaćam.


Prošle godine sam išao jednom biciklom (čitaj kramom) do posla i trebalo mi je oko 45 min, mislim da kad malo zatopli da ću to sve više prakticirati jer imam i mogućnost da se istuširam kada dođem na posao.
« Zadnja izmjena: Veljača 24, 2012, 19:27:52 poslijepodne od Pancho_Villa »

Offline veco

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Slavonski Brod
Odg: ZET cijene
« Odgovori #15 u: Veljača 24, 2012, 20:26:11 poslijepodne »
Kad sam radio u Dusseldorfu prije par gododina kupiš na kiosku za 3€ dnevnu kartu i ona ti vrijedi tokom cijelog dana za u-bahn, s-bahn, buseve gradske i tramvaje vozaj se koliko hočeš i gdje hočeš cijeli dan na području grada :up: uz takvu cijenu cjelodnevne karte i uz jako dobru gradsku mrežu prijevoza nije se imalo smisla sjedati u automobil.


E sad bih volio vidi računicu kako im se islatilo prodavati takve dnevne karte i još uz to da posluju sa dobitkom i ulažu u nove tramvaje i buseve, a ovi naši propadaju nemilice unatoč derikoži od cijena -? treba dati poticaja iz državnog proračuna, pa će još manje biti nerentabilno kao kod seljaka :D

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: ZET cijene
« Odgovori #16 u: Veljača 24, 2012, 20:35:40 poslijepodne »
ja se vozim vec mjesec dana busem i tramvajem na trening svercanjem, do sad nisam nijednu kartu kupio, a nit namjeravam.. Ak se npr neki da nenabrajam tko voze besplatno i kraj njih kontrola samo prodje, e pa nebum nit ja.. U redu bi bilo da su karte u normali sa cijenama, al ovako bas i nebi. Ko zna kud sve ovo vodi..
« Zadnja izmjena: Veljača 24, 2012, 20:39:40 poslijepodne od alen_zgb »

Offline ana*žac

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 284
  • Dob: 45 Lokacija: Zg
Odg: ZET cijene
« Odgovori #17 u: Veljača 24, 2012, 21:15:37 poslijepodne »
Mene pokaz HŽ od Brdovca (stanica poslije Zaprešića) do Gajnica dođe 290 kn, a ako želim do centra Zagreba 330 kn.

Do stanice od vlaka imam 1,5 km i taj dio idem sa autom, nekada pješice - 15 min. Jednom sam ušao u bus (Meštrović) prije 7-8 godina i za tu relaciju od kuće do stanice i kada mi je vozač rekao 10 kn, rekao sam mu "aj bok" (a ne doviđenja jer se mi vidjeti više nećemo  8) )

Polako se sve manje vozim autom, a sve više vlakom.

Što se ZETa tiče u životu nisam kupio kartu za tramvaj, a i u busu se švercam kad se vozim njime, ali to je rijetko.
Preskupi su i moj izbor je - vozim se, a ne plaćam.


Prošle godine sam išao jednom biciklom (čitaj kramom) do posla i trebalo mi je oko 45 min, mislim da kad malo zatopli da ću to sve više prakticirati jer imam i mogućnost da se istuširam kada dođem na posao.
Izbor ti je odličan..... valjda tak i kruh kupuješ, a i mlijeko. Baš je aktualno ovih dana....
Don't drive faster than your Guardian Angel can fly!!!

Offline Pancho_Villa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 795
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Zaprešić
Odg: ZET cijene
« Odgovori #18 u: Veljača 25, 2012, 19:09:01 poslijepodne »
Izbor ti je odličan..... valjda tak i kruh kupuješ, a i mlijeko. Baš je aktualno ovih dana....

Znam da je  8)

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: ZET cijene
« Odgovori #19 u: Veljača 25, 2012, 19:18:08 poslijepodne »
svi jamramo, ali gdje god možemo- zamračimo, maznemo, prošveramo, zamutimo, zafušamo...

kakav narod takva vlast takva država...

ne se srdit, ali tak je kak je...

nikoga ne kritiziram, imam i ja putra na glavi, samo primjećujem...

Offline majstor76

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2447
  • Spol: Muški   Lokacija: Kutina
Odg: ZET cijene
« Odgovori #20 u: Veljača 25, 2012, 19:53:25 poslijepodne »
Dok sam zivio u zagrebu placao sam pokaz 290 kn i to stvarno nije puno za voznju cijeli mjesec. Trebate kupiti auto i tociti pa cete znati sto je to skup prijevoz.

Offline ChILd_ReBoRn

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1800
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Koprivnica (vise - manje)
    • http://www.akvaristika.tk
Odg: ZET cijene
« Odgovori #21 u: Veljača 25, 2012, 20:16:06 poslijepodne »
ikota: dali ti firma plaća prijevoz?

da mi se plaća puni prijevoz na poslu - kupila bih pokaz... ovako, nema šanse...  :dead:

a zasto bi ti platili? ima gro ljudi koji bi badava dosli na posao.. a ne da ti jos i plate da dodjes.. ko da si nezamjenjiva...(govorim generalno... ne nuzno usmjereno na tebe)
biljka biljci siše supstrat
(Koprivnica)

Offline ChILd_ReBoRn

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1800
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Koprivnica (vise - manje)
    • http://www.akvaristika.tk
Odg: Re: ZET cijene
« Odgovori #22 u: Veljača 25, 2012, 20:17:01 poslijepodne »
Sverc komerc all the way... Od sela do zivim do Zg... po Zg... bez karte. Ne dam 600+ kn

sent from Black Angel Android

Ok ... To je naša navada.
Al dali je ok koristiti nekaj i ne platitit.
Kaj ne veliš gazdi nedam ti za stan... ??
Jebiga možda i jesu cijene takve jer se pola ljudi šverca.
Ja se vozim na posel sa autom i plačam bengu. Ne dođem na benzinsku natankam i velim ; Nedam ti 450 kn za rezervar.

bicikl je opcija kad malo zatopli :up:


Je ali možeš...to je tvoj izbor...i kaj je najveća fora...ne može ti nitko ništa...premali je iznos za prijavu  :roll:

itekak ti moze... privatna tuzba...samo policija ne pise kaznenu prijavu za te male iznose
biljka biljci siše supstrat
(Koprivnica)

Offline Marko_Sp

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3234
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb
Odg: ZET cijene
« Odgovori #23 u: Veljača 25, 2012, 20:20:13 poslijepodne »
Točim gorivo sada zimi i put na posao i natrag me stoji 18kn. Auto ne računam, on bi i tako stajao doma. A sad bi trebao po nekom tamo u ZET-u dati za isti taj put 30kn? Autom stignem kao gospodin za 20 minuta, biciklom za isto toliko - kući malo duže jer je uzbrdo,  a ZET-om mi treba 1 sat, 3 presjedanja. Ha?

Offline Marko_Sp

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3234
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb
Odg: ZET cijene
« Odgovori #24 u: Veljača 25, 2012, 20:22:28 poslijepodne »
a zasto bi ti platili? ima gro ljudi koji bi badava dosli na posao.. a ne da ti jos i plate da dodjes.. ko da si nezamjenjiva...(govorim generalno... ne nuzno usmjereno na tebe)

Zbilja. A ima onih koji dolaze na posao i bez prijevoza i bez plaće  :roll:

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: ZET cijene
« Odgovori #25 u: Veljača 25, 2012, 21:59:09 poslijepodne »
a zasto bi ti platili? ima gro ljudi koji bi badava dosli na posao.. a ne da ti jos i plate da dodjes.. ko da si nezamjenjiva...(govorim generalno... ne nuzno usmjereno na tebe)

Zbilja. A ima onih koji dolaze na posao i bez prijevoza i bez plaće  :roll:

pa u saboru imaju i vozače i aute - zašto? nisu nezamjenjivi kao ni ja... pametnom dosta... :D

radim za 3000kn, SA PRIJEVOZOM!!!! 360kn je samoborček koji plačam jer moram... 290kn još da dajem za ZET - nema šanse... dovoljno racionalno objašnjenje? ili?
nezamjenjiva nisam, to svakako... ali definitivno ne mislim davati lovu koju na nešto gdje se može švercati... uostalom, pogledajte samoborček - nema ulaska bez karte... nisam ja kriva kaj ZET nije tak sposoban.. :D al sam sretna baš radi toga... :D

btw. svaki dan putujem ZET-om pune 3  stanice i zetovci non stop kasne tako da nerijetko potegnem pehaka tih 20min (što mi i nije problem jer dođem baš lijepo svježa i razbuđena na poslek)... kad je pao prošli snijeg  - ZET-ov bus UOPĆE nije došao, a samoborček vozi... kaj da plaćam to kaj svaki dan bus kasni? nerijetko i ne dođe...

ako svi mogu krasti i svašta ostalo, samo primječujem hehehe... onda se mogu i ja švercati..

over and out...  :zagrljaj:
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline Black Angel

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Ženski   Dob: 41
  • Lokacija: Sobočani,Kloštar Ivanić,Ivanić Grad
Odg: Re: ZET cijene
« Odgovori #26 u: Veljača 25, 2012, 22:01:11 poslijepodne »
Ima ih,to nitko ne porice,ali ima I medu njima onih koji zbog same cijene prijevoza nisu u mogucnosti doci na posao.

sent from Black Angel Android
BOŽE! Molim za MUDROST, da ga razumijem , za LJUBAV, da mu opraštam, za STRPLJENJE, za njegove hirove, jer ako te zamolim za SNAGU,
prebit ću ga !!!!
OH,I'M SORRY,DID I HURT YOUR KNIFE IN MY BACK?!

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: ZET cijene
« Odgovori #27 u: Veljača 25, 2012, 22:35:23 poslijepodne »
Autom stignem kao gospodin za 20 minuta, biciklom za isto toliko - kući malo duže jer je uzbrdo,  a ZET-om mi treba 1 sat, 3 presjedanja. Ha?

pa ti jesi gospodin u godinama i ne paše ti zet, nego samo auto :D :D
 :zagrljaj:

Offline Marko_Sp

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3234
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb
Odg: ZET cijene
« Odgovori #28 u: Veljača 26, 2012, 01:38:45 prijepodne »
nego samo auto :D :D
 :zagrljaj:

nije samo, kad je toplo točim jednom u 3 mjeseca, ostalo pedaliram. a znam se i švercat kad idem na plac  ;)

Offline Dellete

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2312
  • Spol: Ženski   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
  • P.
Odg: ZET cijene
« Odgovori #29 u: Veljača 26, 2012, 10:18:39 prijepodne »
Dok sam putovala busom na posao, uvijek sam kupovala pokaz Samoborceka koji je dosta skuplji, iako i ZETovi busevi voze istom trasom. U  Smb nema švercanja, kako Pandorica kaže, klima, radio, sjediš ko čovjek, novi busevi kojima mi vremenski isto treba kao i autom. Da ZET digne kvalitetu usluge onda bi bilo razumljivo, ovako korisnici samo krpaju rupe gdje su se drugi nakrali love.  :dead:

Offline dare

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zdenci Brdovečki
  • 091/5892288
Odg: ZET cijene
« Odgovori #30 u: Ožujak 06, 2012, 20:13:54 poslijepodne »
Neznam koja im je fora ona prijetnja sa ukidanjem plaćanja karte mobitelom. Povratak kamenom dobu. I ne kužim zašto je skuplja od papirnate.

Dva puta tjedno koristim tramvaj i to za 3 stanice. Cammeo here i come :)


Ukidaju karte preko moba jer se gospoda švercaju a kad ovi nalete svi šalju poruke za kartu. I kako da ju ne ukinu??

Bicikl, role, romobil, pješice......Ko ima za kartu taj se vozi u autu.

Cijene i jesu tolike jer se dobar njih šverca. Što jer nemaju što jer nedaju. Samoborček je barem (prije) naplačivao pola karte za kratke relecije.  Dok sam bio mlađi išao sam svaki dan na posao biciklom (15+15 km) i lijeti i zimi. Sada imam trbušinu i visoki kolesterol a vozim se autom 6+6 km. 

Možemo ih bojkotirati pa če imat još maje prihode pa možda pojeftine??!
« Zadnja izmjena: Ožujak 06, 2012, 20:28:38 poslijepodne od dare »

Offline ChILd_ReBoRn

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1800
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Koprivnica (vise - manje)
    • http://www.akvaristika.tk
Odg: ZET cijene
« Odgovori #31 u: Ožujak 06, 2012, 21:28:30 poslijepodne »
nemojte.. meni su putni ko zet pokaz.. vezani.. tak da sam povisicu dobio...
biljka biljci siše supstrat
(Koprivnica)