Svibanj 31, 2024, 00:44:59 prijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: zvuci cudno,ali istinito....NESTAO ANCISTRUS!  (Posjeta: 3456 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tropik

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Bjelovar
Odg: zvuci cudno,ali istinito....NESTAO ANCISTRUS!
« Odgovori #25 u: Rujan 18, 2010, 10:05:39 prijepodne »
moj ancistrus javi se svakih tjedan dana na par minuta i onda opet zgiba ispod panja  :devil:
u početku sam se bojao (pa di je, jel  :dead:), al njemu valjda paše takav način skrivanja...pa nek mu bude  8)

Offline Che*

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 192
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zg east
Odg: zvuci cudno,ali istinito....NESTAO ANCISTRUS!
« Odgovori #26 u: Rujan 23, 2010, 09:08:41 prijepodne »
Mozda je imao neprijatelja?  :D

Offline gefufna

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 92
Odg: zvuci cudno,ali istinito....NESTAO ANCISTRUS!
« Odgovori #27 u: Rujan 23, 2010, 11:38:00 prijepodne »
I meni je nedavno nestao jedan anci pridošlica.
Ranije sam imao 2 otprilike 6 mjeseci, kada sam dodao trećeg, vidno manjeg, bili su zajedno jedno 2-3 dana, a zatim je netragom nestao.
Gledao sam ispod panja-nema, sad sam i detaljno pregledao filter i sve cijevi i ništa. isto david copperfield.
Naumpade mi vic kada su Mujo i Fata vodili ljubav, pa ga ona poslije svega pita Kako će nam se zvati dijete ako ostanem trudna? A Mujo skine kondom, zaveže ga i reče: E ako se iz ovoga izvuče zvat ćemo ga David Copperfield.

Offline Alen74

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Belišće
Odg: zvuci cudno,ali istinito....NESTAO ANCISTRUS!
« Odgovori #28 u: Studeni 18, 2010, 22:35:47 poslijepodne »
da...hoće se on tako sakriti. i meni se zalijepio u panja pa kad sam čistio ispao mi srećom u kantu s vodom gdje sam sve što sam vadio iz akvarija slagao. :D

Offline KEKE

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 483
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb - Centar
Odg: zvuci cudno,ali istinito....NESTAO ANCISTRUS!
« Odgovori #29 u: Studeni 19, 2010, 00:32:31 prijepodne »
evo ja prije par dana prešao cijeli grad i našao zadnja 2 otocinclusa i ubacim ih u akvarij i ovaj jedan marljivo čisti ali nikad ih nisam vidio oba u isto vrijeme, stvarno su malecki i teško ih je i primjetiti ali ovog drugog nema... a super su ribice, idem ih pronaći još...

Offline hrvach

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 36
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb - Trešnjevka
Odg: zvuci cudno,ali istinito....NESTAO ANCISTRUS!
« Odgovori #30 u: Prosinac 03, 2010, 18:24:40 poslijepodne »
Ajde se pokušaj sjetiti.. Da li mu je netko u posljednje vrijeme prijetio? Da li je imao neprijatelje? Možda se nekom zamjeril? Mislim da je vrijeme da pozoveš agente iz CSI Miami-a! ;)

Inače, meni je par malih ancija popuzalo po staklu izvan vode.. Našel sam ih suhe zaljepljene.. Al to su bili mali 1-2cm..
Juwel Rio 125 + Fluval 205

Offline Iris

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1032
  • Lokacija: ZG centar
  • Floccinaucinihilipilification
Odg: zvuci cudno,ali istinito....NESTAO ANCISTRUS!
« Odgovori #31 u: Prosinac 05, 2010, 12:13:15 poslijepodne »
Ajde se pokušaj sjetiti.. Da li mu je netko u posljednje vrijeme prijetio? Da li je imao neprijatelje? Možda se nekom zamjeril? Mislim da je vrijeme da pozoveš agente iz CSI Miami-a! ;)

Inače, meni je par malih ancija popuzalo po staklu izvan vode.. Našel sam ih suhe zaljepljene.. Al to su bili mali 1-2cm..

Kaj se tiče unutrašnjih i vanjskih neprijatelja- tvoj najveći anci je sada kod mene - u kanti a ne u akvariju s ostalim ribicama- i kornjačama. Postavio se preteritorijalno- raskeljio se posred akvarija usred bijela dana i napao ga moj čopor nekoliko puta (od 5 ancija napala ga 3 muška u roku keks- samo se se počeli zaletavati iz kokosa, zatim je algojed imao delfinske napade (nakon što je izganjao Njijine molije na čuvanju), a i kornjačor ga je na kraju gricnuo za dupe jer mu se nije htio mrdnut' s mjesta nakon naguravanja- nonšalantno je i dalje cuclao tableticu, pa sam ga izvadila da ga ne zatuku- i i dalje nije puštao tableticu kad sam ga držala u ruci- ni bodlje nije pustio! Nakon tog je pol' sata jurio po kanti u krug.  Mulac.  :D Šerifi su još kružili po mjestu gdje je bio i sve dobro pocuclali da prikriju tragove. Možda bi ga na kraju i pojeli.  :o