Travanj 29, 2024, 16:14:56 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Poziv na izložbu  (Posjeta: 1850 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline cebo

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Poziv na izložbu
« u: Studeni 21, 2004, 12:31:00 poslijepodne »


Netko je spomenuo izložbu pa bih pojasni gdje je i kada.


Održava se danas do 18 sati na Trgu m. Tita br. 11 a organizira ju Zagrebaeko društvo za zaštitu i uzguj ptica i akvarijskih riba. Ako ste u moguanosti do?ite da vidite kako to loše izgleda, a jednim dijelom zahvaljujuai i vama koji se niste htjeli ukljueiti kada sam vas pokušao animirati.
 

Offline vuky

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 346
Poziv na izložbu
« Odgovori #1 u: Studeni 21, 2004, 13:24:00 poslijepodne »
Nista osobno ali nisu ti ljudi sa foruma krivi sto je drustvo u zadnjih par godina krenulo u krivu stranu.
Igrajte za nju, nasu voljenu,
Nek\' jace kuca to
Srce vatreno.

Offline Stina

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4320
  • Spol: Muški   Lokacija: zg
    • ZGreef
Poziv na izložbu
« Odgovori #2 u: Studeni 21, 2004, 13:54:00 poslijepodne »
Tako i tako se rijetko nalazimo, a kad se na?emo - to bude u birtiji i nemoramo platit 150kn po glavi za to...

A da si nas pokušao animirati u tom smislu da si nas pozvao da poboljšamo vašu izložbu...i nisi...

Bilo je samo poziv na uelanjenje u tu?i klub... to tako ne ide... jer ukoliko nisi primjetio... Akvarij.NET je sam svoj klub.

sorry al tako stvari stoje.





Offline koka

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 122
Poziv na izložbu
« Odgovori #3 u: Studeni 23, 2004, 00:14:00 prijepodne »
pa nismo mi krivi kaj ni na izložbi niste u stanju uginulu ribicu izvaditi iz akvarija

B\\gajnice

Offline cebo

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Poziv na izložbu
« Odgovori #4 u: Studeni 23, 2004, 11:40:00 prijepodne »


Odgovorio bih Vuky-u , Stini i Koki.


Ne krivim Vas vea sve nas jer smo mogli sve to napraviti puno bolje da smo bili


zajedno. Društvo nam može ponuditi prostor za okupljanje, 10 akvarija kao što su bili oni nesretni na izložbi te instituciju pod eijim okriljem možemo nešto napraviti. Što se tiee imena sekcija akvarista se može zvati i Akvarij.NET.


Ujedno Vas molim da budete konstrutivni tj. da uz pokude date i prijedloge što i kako napraviti.
 

Offline Vlado

  • Osnivač
  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 474
    • http://www.akvarij.net
Poziv na izložbu
« Odgovori #5 u: Studeni 23, 2004, 12:13:00 poslijepodne »
Moj prijedlog je da kada se bude organizirala slijedeaa izložba da se kontaktira ekipa s Akvarij NET-a.
Inaee, bio sam na nekoliko izložbi i akvariji su bili loši.
To je donekle razumljivo jer ne može se postaviti dobar akvarij u 2 dana i nakon toga ga nakon izložbe rasformirati i seliti.
Evo konkretnog prijedloga:
Možda ne bi bilo loše da izložba akvarija bude na jednom mjestu gdje bi akvariji stajali eitave godine (npr. u prostorijama društva, iako ne znam kolike su prostorije Društva)...nešto kao gradski akvarij...To ne mora biti veliko ...ako se montiraju police (kao u Pet shopovima) stalo bi dosta akvarija. Dalo bi se to lijepo srediti.
Što se financija tiee, sredstva udruge+sponzori+donacije+uradi sam komponenta i nekako bi se složilo.
Ponavljam...dok god ae se akvarij slagati dan-dva prije izložbe i nakon toga rasformiravati...na izložbama ae to  izgledati loše!
Inaee na izložbama uvijek su najbolje izgledali Vilijevi akvariji i to iz jednog razloga-tamo (na Velesajmu) stoje EITAVU godinu!

Offline Stina

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4320
  • Spol: Muški   Lokacija: zg
    • ZGreef
Poziv na izložbu
« Odgovori #6 u: Studeni 23, 2004, 12:21:00 poslijepodne »
Podržavam Vladin prijedlog, a ujedno napominjem da o tom Ladilav priea vee pol godine...

Dobio je zeleno svijetlo da organizira neš, pa ka ste za, cebo, stupite u kontakt s njim i sve ee bit za 5



Offline vuky

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 346
Poziv na izložbu
« Odgovori #7 u: Studeni 23, 2004, 12:26:00 poslijepodne »


Citat: Vlado
Inaee na izložbama uvijek su najbolje izgledali Vilijevi akvariji i to iz jednog razloga-tamo (na Velesajmu) stoje EITAVU godinu!



Di to na VS mogu akvariji stajat cijelu godinu? Na kojim izlozbama budu ti Vilijevi akvariji?
Igrajte za nju, nasu voljenu,
Nek\' jace kuca to
Srce vatreno.

Offline Vlado

  • Osnivač
  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 474
    • http://www.akvarij.net
Poziv na izložbu
« Odgovori #8 u: Studeni 23, 2004, 12:29:00 poslijepodne »
Ne znam stoje li više, ali jedno vrijeme su stajali...nažalost ne sjeaam se toeno gdje...eto baš i nisam od neke pomoai...možda netko drugi zna?

Offline vuky

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 346
Poziv na izložbu
« Odgovori #9 u: Studeni 23, 2004, 12:36:00 poslijepodne »


Osim problema sto se akvarij ne moze slozit za dan dva i raspakirat nakon desetak i da on super izgleda na izlozbi. Postoji i drugi problem a to je prvi razlog zasto se izlozbe odrzavaju. Mora se imat neka korist. Malo ljudi donese nesto na izlozbu iz zelje da pokaze to drugima i odnese doma. Izlozbe drustva su prije bile super jer je potraznja za pticama (prvenstveno) i ribicama bila veca. Pa su i trgovci imali razloga doci sa ponudom na izlozbu. Koliko ljudi u drustvu uzgaja i drzi ribice za sebe a koliko njih su trgovci i to ne iz svog uzgoja vec iz uvoza? Ovako nema prodaje nema ni razloga za izlazak na izlozbu i ulazi se u zacarani krug. Jos jedna stvar ribe/ptice na tim izlozbama seljakanjem dozivljavaju stres pa postoji mogucnost da ti riba/ptica crkne.
Igrajte za nju, nasu voljenu,
Nek\' jace kuca to
Srce vatreno.

Offline vuky

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 346
Poziv na izložbu
« Odgovori #10 u: Studeni 23, 2004, 12:39:00 poslijepodne »


Citat: Vlado
Ne znam stoje li više, ali jedno vrijeme su stajali...nažalost ne sjeaam se toeno gdje...eto baš i nisam od neke pomoai...možda netko drugi zna?



Obicno su za vrijemeBozicnog VS zivotinje u kineskom paviljonu. Ali tamo ne ostaju cijelu godinu to sam siguran i nisu bili Vilijevi koliko se sjecam. Bilo je i izlozbi (cini mi se u proljece)u prostoriji pored glavnog ulaza ali ni tamo nisu cijelu godinu. Ne sjecam se ciji su akvariji bili tamo.
Igrajte za nju, nasu voljenu,
Nek\' jace kuca to
Srce vatreno.

Offline chubby

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1937
  • Lokacija: zg-kc
Poziv na izložbu
« Odgovori #11 u: Studeni 23, 2004, 13:11:00 poslijepodne »


prostorije drustva su u obrtnickom domu (ako jesu jos uvijek), i to je zakupljen samo termin, znaci nema govora o drzanju akvarija tamo,izlozbe funkcioniraju tako kako su i do sad .... i kako se radi u svijetu


rece neko "ne moze se akvarij slozit u dva dana i izgledati dobro", e taj ocito nije vidi akvarije g. Loncara, a mogli su se vidjet na izlozbi .... prije par godina

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Poziv na izložbu
« Odgovori #12 u: Studeni 23, 2004, 17:38:00 poslijepodne »
...da upišem i ja nekaj jer sam pokretao neke akcije za uelanjenje u klub..sama ideja za organizaciju takvih izložaba i promoviranja akvaristike i na taj naein je jako dobra i slažem se da bi nešto trebalo organizirati, ali za tako nešto treba slobodnog vremena kojeg ja više nemam ( nisam imao prije, a od kad mi je poeeo fax , uz svakodnevni posao nemam ga uopae) tako da mogu samo pružiti moralnu potporu bilo kome ko ae se probati uhvatiti u koštac s navedenom problematikom, posudit ribe, bilje, savjet..što god, ali pošto u tome ne mogu aktivno sudjelovati na adekvatnoj razini samo au pratiti ovu temu i držati fige da nešto od svega i uspije...

Offline chubby

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1937
  • Lokacija: zg-kc
Poziv na izložbu
« Odgovori #13 u: Studeni 23, 2004, 22:13:00 poslijepodne »


da ja jos nesto dodam ... kao sto rece ona profesorica sinoc na latinici "imamo pasivno gradjanstvo", to je istina. Zasto nam je drustvo letargicno i ucmalo ... ne znam, ali znam da za organizaciju takve izlozbe treba ili puno individualnog ili malo kolektivnog rada i truda.


daklem .... ima li kandidata? dokonog naroda koji ne zna sta ce sa sobom

Offline cebo

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Poziv na izložbu
« Odgovori #14 u: Studeni 24, 2004, 10:02:00 prijepodne »


Deeki a naravno i cure ovo je konstruktivnost, svaka east, brzo ste i pametno reagirali. Možda nešto i napravimo.


Da pojasnim kako su formirani oni nesretni akvariji na izložbi. U petak u 19 sati stavljena je voda u akvarije -svježa uz dodatak malo kemije, u subotu u 14 sati


puštene su ribice. Uginula je samo jedna, mislim sa je rezultat zadovoljavajuai.


Pokušati au doai na slijedeai sastanak u Medvedgrad ili gdje vea bude pa aemo pokušati nešto dogovoriti.