Ožujak 28, 2024, 15:54:56 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Šta mislite o pozadini  (Posjeta: 1761 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moke

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1093
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Sarajevo Stari grad
Šta mislite o pozadini
« u: Ožujak 09, 2009, 02:09:44 prijepodne »
E nesto kontam o kamenoj pozadini hajd kamen bih mogao napraviti stiropor fugmasa ali obojiti :roll: nidze veze e sad mi ostaje da kupujem ali toga
nema u Sarajevu da ista valja sve su neki plakati to mi je nekako neznam ni ja sam sada sam zaljepio crnu podlogu svima se svidja ali meni ne nisam zadovoljan
u glavnom da skratim sta mislite dali se opeka ili vam cigla moze ubaciti stim da se lome komadi po zelji i lijepe silikonom izravno na unutrasnjost stakla u akvariju
moglo bi se fina podloga sklepat ili bar probat -?ali me sad nesto strah posto je opeka upija vodu porozna je neznam bili sta ribama stetila.ma prenos me puko haj reko da vidim sta misle raja. :up:
spasavaj se ko moze  :aaa:

Offline pantani

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 136
Odg: Šta mislite o pozadini
« Odgovori #1 u: Ožujak 09, 2009, 06:35:47 prijepodne »
ma ja mislim da to nista ne bi valjalo kad bih ljepio za staklo jer bi opteretio zadnji dio aq a mislim da i cigla ne bi valjala u ak nek me neko ispravi ako gresim

Offline dare

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zdenci Brdovečki
  • 091/5892288
Odg: Šta mislite o pozadini
« Odgovori #2 u: Ožujak 09, 2009, 19:08:03 poslijepodne »
Cigla je preteška i nije pogodna za kisele akvarije jer otvrdnjuje vodu ali stiroporom možeš složiti lijepu pozadinu. Oblikuješ ga let lampom i premažeš akrilnim lakom!

Offline moke

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1093
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Sarajevo Stari grad
Odg: Šta mislite o pozadini
« Odgovori #3 u: Ožujak 10, 2009, 00:23:40 prijepodne »
ma dare cico sam vala plafon zeni ugario pa dva dana zracio snijeg hladno ma joj neka ostavicu ja to kreativnijim nego ja i kontam ciklide
cuj to za ph nisam znao da dize :D
spasavaj se ko moze  :aaa: