Travanj 20, 2024, 06:34:23 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Ugradnja plina u auto  (Posjeta: 30938 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline strasilo

  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1516
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Pripizdina podravska
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #50 u: Svibanj 12, 2014, 22:36:37 poslijepodne »
nemoguće.... ako gsp. g.mizerak garantira da on nikad ne laže, to znači da svi mi ostali lažemo jer nam se priče nekako ne poklapaju ..  :nerd:
uvijek dostupan na [email protected]

Offline mendietta

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški   Lokacija: Zaprešić
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #51 u: Svibanj 12, 2014, 22:53:09 poslijepodne »
gle, ne velim, možda se jako opeko. ja sam 2006 platio ugradnju s atestom oko 13000 kn, plin je bio 3,05kn i po onoj cijeni benzina instalacija se isplatila za oko 36000km, malo više od godinu dana.
i ja sam čuo za loše ugradnje di su pucale usisne grane i gorili ventili, ali treba instalaciju ugrađivati u radionicama specijaliziranim za LPG...
i još jedna stvar s kojom se ne slažem, auto troši oko 10% više u normalnim uvjetima vožnje, moj je čak bolje reagirao na gas na nižim brzima, jedino se max brzina spustila na 185km/h (benzin oko 210)...

Offline strasilo

  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1516
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Pripizdina podravska
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #52 u: Svibanj 12, 2014, 23:08:06 poslijepodne »
i ja pričam isto .. ;)

ne možeš tvrdnje graditi na pojedinačnim slučajevima ... akona 100 istih auta staviš plin i na njih 10 se nešto desi, teško da je baš plin kriv za to ..  :up:

priča se o izgaranju ventila i ravnanju glava ... ljudo moji ... pa jeste vi svjesni da na 90% dizelaša (svih marki) ako zašteka termostat i ostane zatvoren mora se ići na ravnanje glave ... gdje je u toj priči plin ?!?

na 90% benzinaca koji iz nekog razloga (da ne ulazim u detalje) dobiju siromašnu smjesu će izgoriti ventili .. bez obzira na to jel auto ima plin ili ne ...

na 90% svih auta, bez obzira na vrstu pogonskog goriva je potrebno ravnati glavu ako propiša brtva glave (a brtva glave ne stradava od plina) ... ITD ITD ...

prva i osno vna stvar je ta da će krepavati mašine ako je LOŠE ugrađen plin ... ali isto tako će rikavati mašine ako su LOŠE igrađeni leteći ležaji ... ako su LOŠE ugrađeni klipovi .... ako su loše ugrađeni distribucijski sistemi ...

znači loša i neadekvatna ugradnja uzrokuje kvar... a ne plin ...
uvijek dostupan na [email protected]

Offline g.mizerak

  • Trade Count: (+8)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1482
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Zagreb
  • ko pod drugim jamu kopa-najmni je radnik!
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #53 u: Svibanj 13, 2014, 13:52:11 poslijepodne »
Definitivo nitko ne može nikome vjerovati i postotak koji se ovdje pojavio govori sam po sebi,od auta do auta(marke)....
Pravo istraživanje bi trebao biti nezavisno...no ko je od nas u Hrvatskoj nezavisan :D ;)
Sve što sam naveo kod mojih primjera i izjava je 101% bez ijedne uvečanice,(moje tvrdnje mže potvrditi NA 3 AUTA) cjela firma 28 ljudi :zagrljaj:
Zaista ne vidim razlog iz kojeg povačiš vjerodostojnost mojih izjava kada je slučaja(negativnih) od korisnika samo u ovom postu  podosta -?
No to češ ti prosuditi :up:
Tu smo čuli da ima autiju na koje plin ne ide "tzv. crne liste isl."
Potrošnja,u nekim postovima ide na razinu nafte :)
Loša ugradnja
podmazivanje DA i NE
rikavaju termoprekidači(da li to ima veze sa kvalitetom samih li je uzrok neke povišene temperature rada....)
Ono što ide u prilog mojim tvrdnjama često se spominje i naglašava VEĆA BRZINA ?! u čemu je caka ;) da ja guram njega 8)
Nadalje što nam to sve skupa govori o samoj ugradnji,tj. gdje se to treba i kod koga,a gdje ne..postoji li popis i takvih crnih lista...

Evidentno je da su interesi ispred same usluge,da je kompetentnost i stručnost u drugom,trećem planu...

da n bi ispalo da ja zagovaram benzin,naftu..
Pa gospodo kada sam ja išao u osnovnu školu negdje 6,7 razred znači 13 godina prije 32 godine rekli su nam da će nafte biti još za cca 50-ak godina i da će Zemlja trebati alternativu.... :rolleyes:
Danas slušam pametne(stručnjake) iz naftnih kompanija da nafte ima još za 50-ak godina -? :) :D :D :D :up: pa što je to jedino što možemo savjetovati generacijama i silovati nečiju inteligencijumemoriju.. 8)
nadalje što je sa onim famoznim kongresom u SAD-u mislim pred cca.5 godina gdje su se skupili svi stručnjaci iz naftnog lobija i gdje su im Ruski znanstvenici predočili analizu nafte najnovijom molekularnom tehnologijom da nafta ne sadrži NIŠTA ORGANSKO  u svom molekularnom  sastavu,sve ono što se našlo je mali postotak jer nafta kreće(puni) iz utrobe vertikalom na dubini 20-15 km dubine i puni bazene ispod površine na 5 do 1 km i na tom putu pokupi organsku materijuali nije molekulari sastav same nafte :roll: 8)

Pa Ameri brže bolje krenuli u osvajanje naftnih bazena pod izlikom "fantomskih diktatorskih vlada" oslobodili jadnike diktatora i egzistencije,a svjet dobiva momentalnu amneziju na setne završetke i veliča dobro djelo ,anarod umire od gladi,razbojstva i neimaštine...

Tako da mislim da prije svake svoje izjave ,svako od nas treba pogledati duboko u sebe i razmisliti kako će i njihova djeca sutra trebati sličnu pomoć,nadam se da im nećemo takvu pružiti,jer ako ne volimo duge  drugačije valjda bar volimo svoje...
to bi bio dobar recept da radimo u interesu svih,a ne da se vodimo momentalnom politikom koja lagano ali sigurno tone i bojim se ako ovako nastavimo svi skupa letimo u neizbježanu propast....
Lp
život nije što zamišljaš,već momentalna nepobitna činjenica

Offline strasilo

  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1516
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Pripizdina podravska
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #54 u: Svibanj 13, 2014, 14:07:42 poslijepodne »
ja sam lijepo rekao na početku ... ;)

ja ne ugrađujem plin, niti od toga imam bilo kakve financijeske ili neke druge koristi... ali mi ide na qurac kad se iz neznanja sva krivica svaljuje na plin ...

ne baratam sa točnim informacijama jer nikad nisam vodio takvu evidenciju, ali najmanje na 100 (da zaokružim) auta sam mijenjao brtvu glave i ravnao glavu, na nekima i ventile mijenjao, a nijedan od njih nije imao ugrađen plin ...

plin bih preporučio svakome iz jednog jednostavnog razloga, a to je ušteda ako se pravi veća kilometraža ...  :up:

ne ulazim u to gdje će se ugrađivati i tko će to raditi, samo sugeriram da se provjeri kompetentnost majstora... i to ej to
uvijek dostupan na [email protected]

Offline g.mizerak

  • Trade Count: (+8)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1482
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Zagreb
  • ko pod drugim jamu kopa-najmni je radnik!
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #55 u: Svibanj 13, 2014, 14:09:50 poslijepodne »
ne ulazim u to gdje će se ugrađivati i tko će to raditi, samo sugeriram da se provjeri kompetentnost majstora... i to ej to
[/quote]

Evo objasni kako se to radi -?
život nije što zamišljaš,već momentalna nepobitna činjenica

Offline strasilo

  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1516
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Pripizdina podravska
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #56 u: Svibanj 13, 2014, 14:34:06 poslijepodne »
Evo objasni kako se to radi -?

ne razumijem da ni nakon što xy puta to napišem, tebi i dalje treba nacrtati ...  :roll:

ja ne ugrađujem plin, niti od toga imam bilo kakve financijeske ili neke druge koristi...
uvijek dostupan na [email protected]

Offline manilu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 516
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Vodnjan
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #57 u: Svibanj 13, 2014, 14:53:42 poslijepodne »
ne ulazim u to gdje će se ugrađivati i tko će to raditi, samo sugeriram da se provjeri kompetentnost majstora... i to ej to

Evo objasni kako se to radi -?
[/quote]

Postoji autoplin forum i tamo se takve informacije mogu saznati, ponavljam opet nije plin kriv što gore ventili i još štošta nabrojeno ovdje, krivac je loše podešena smjesa plina i ganjanje auta u visoke okretaje na plinu

Offline g.mizerak

  • Trade Count: (+8)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1482
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Zagreb
  • ko pod drugim jamu kopa-najmni je radnik!
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #58 u: Svibanj 13, 2014, 15:35:36 poslijepodne »
Evo objasni kako se to radi -?

ne razumijem da ni nakon što xy puta to napišem, tebi i dalje treba nacrtati ...  :roll:

ja ne ugrađujem plin, niti od toga imam bilo kakve financijeske ili neke druge koristi...
PA ONDA NEMOJ PRIČATI O PLINU I ŠTO KAKO NAPRAVITI

konstantno pričaš da sve znaš i kako i gdje da -gdje ne,kako se vozi na plin ,šta je dobro -što nije.....
pa kako to se znaš ako ga ne ugrađuješ...????

Kad ti postavim konkrtno pitanje,onda imaš ovakve odgovore koje ne znam koga mogu zadovoljti....
takvi odgovori nisu pomogli nikome ko se ovdje javio sa evidentnim poblemima,po tome ispada da svi ovdje LAŽU 8) koji su iznjeli svoja ne baš vesela iskustva...
Mislim da je ova i ovakva rasprava i više nego suvišna...bar što se mene tiče :up:
život nije što zamišljaš,već momentalna nepobitna činjenica

Offline strasilo

  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1516
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Pripizdina podravska
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #59 u: Svibanj 13, 2014, 15:58:44 poslijepodne »
ja ZNAM ugraditi plin i to sam radio (sebi više puta)... ali ja NISAM ovlašteni serviser niti to radim nekome za novce, pa neću ni ovdje na forumu prosipati takve spike...

a ti NEZNAŠ ništa o plinu i instalacijama, ali ipak PROSIPAŠ spike ...

razlika je i više nego očita.....

i još jedna stvar, ja nikoga ne pokušavam nagovoriti da stavi plin u svoj auto, niti mi pada na um da to radim .... a ti na sve moguće načine pokušavaš ljude uvjeriti u nešto što nije istina...  :down:
uvijek dostupan na [email protected]

Offline delbi

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2045
  • Spol: Muški   Lokacija: Pula
  • vecio mona
    • http://www.posronja.eu
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #60 u: Svibanj 13, 2014, 16:02:13 poslijepodne »
mir...mir...mir :):)
Uf, nemojte molim Vas.......
Uglavnom, svasta je svatko napisao...neka si sam svatko zakljuci, procita i po ostalim forumima....eto, ja recimo ni nemam auto za koji bi razmisljao staviti ili ne plin :):) samo ne volim......ovakve tredove citati...
Mir....mir...mir :):)  :zagrljaj:
pula
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die

Offline strasilo

  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1516
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Pripizdina podravska
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #61 u: Svibanj 13, 2014, 16:05:36 poslijepodne »
ne volim to ni ja delbi ...

ali ne volim ni kad netko pametuje o nečemu o čemu nezna ..... ni ja se ne razumijem u mrijest diskusa, pa ne serem o tome da to nevalja i da je nemoguće...  ;)
uvijek dostupan na [email protected]

Offline g.mizerak

  • Trade Count: (+8)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1482
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Zagreb
  • ko pod drugim jamu kopa-najmni je radnik!
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #62 u: Svibanj 13, 2014, 17:01:30 poslijepodne »
ja ZNAM ugraditi plin i to sam radio (sebi više puta)... ali ja NISAM ovlašteni serviser niti to radim nekome za novce, pa neću ni ovdje na forumu prosipati takve spike...

a ti NEZNAŠ ništa o plinu i instalacijama, ali ipak PROSIPAŠ spike ...

razlika je i više nego očita.....

i još jedna stvar, ja nikoga ne pokušavam nagovoriti da stavi plin u svoj auto, niti mi pada na um da to radim .... a ti na sve moguće načine pokušavaš ljude uvjeriti u nešto što nije istina...  :down:

Boli meee ku....ac za instalacije,ti si svoju kulturu i inteligenciju pokazao na početku posta..
svakom pametnom dosta ;)
kroz temu trkeljaš svoju priču,a ljudi koji su iali isti problem ..šta su oni s marsa pali ,najeli se bunika pa ne znaju to je uzrokovalo iste probleme ko i na tri služena auta koje sam u detalje opisao i KOJI JE MEHANIČAR KAKVE kako ti kažeš priče sprosproako ih je sprosro onda ti najbolje očito znaš zato ih je sprospro :)

Uostalom gubim nepotrebnu energju prvenstveno  tobom jer ti očito znaš zašto imaš potrebu svačiju izjavu okrenuti kako tebi paše,a sad jesi mehaničar pa ugrađueš plin,pa nisi ali znaš kako se to radi ,pa do Pule iz Požege stižeš za 4 čuke.....
Pa daj čovječe imaš dovoljno godina da budeš malo ozbiljniji...

Na kraju krajeva kad mi je pukla tetiva pa nisam radi toga išao na forum već u bolnicu  ;)
Pa valjda je kirurg taj koji zna što i kako,ista je priča isa svime drugime....

Isto tako i trebao biti ovlašteni servis taj koji zna što se može ili nemože,a koliko vidim ima puo koji sve znaju do uzimaju lovu,a kad pođe po zlu onda peru ruke...pa šta je potrebno da ljudi koji nisu u tom fahu-struci da istražuu nešto što neznaju,da slušaju priče i bajke i kad se dogodi sanje onda nije on kriv to je auto,smjesa,lanđa ova fanđa ona...
Pa nisu svi vesla sisali,možda su koji čamac progutali ali što je previše je previše..je previše

Pa ne bi nita rekao da svi auti idu na plin pa Ok progura se negdje greška ...no od ukupno automobila ako ih ma 10% i od tih 10% na  ovom forumu ih sejavilo bar 6-7 sa istim problemima i ŠTETAMA :'(

TI meni govorš da čitam između redova,a ja-mi ti pokažemo drvo ,a ti nađeš ŠUMU STRIBOROVU...

Isprika svima koje sam udavio dugim i opsežnim opisom ali mislim da za neke ni to nije dovoljno,jer ja drumom čovjek šumom...pa dokle. :question:

I oime defiitivno završavam svoj sudjelovanje u ovoj temi nešto što je evidentno i nešto što je sreća
Pametnom je dosta jednom....nekome ni do kraja života :up:

Lp

život nije što zamišljaš,već momentalna nepobitna činjenica

Offline smcm5

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 444
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: BiH KOZARSKA DUBICA
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #63 u: Svibanj 13, 2014, 17:16:30 poslijepodne »
jel neko dokazao da je plin uzrok tih kvarova na autu

Offline Čiča

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1913
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb-Dubrava
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #64 u: Svibanj 13, 2014, 18:03:04 poslijepodne »
Šteta. A, baš je postalo zanimljivo.

Offline ZliBrka

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1815
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Beli Manastir
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #65 u: Svibanj 13, 2014, 18:50:34 poslijepodne »
Šteta. A, baš je postalo zanimljivo.

Dobro kazes Cica!  :up:

Ne znam zasto svaka rasprava mora otici u pogresnom smeru... 

Siguran sam da imate snage u sebi da pokazete svima nama da moze i drugacije.  :up:
"Dišemo slobodno jedino kad nas s drugima povezuje zajednički cilj koji nadilazi naše JA."  Zemlja Ljudi

Offline strasilo

  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1516
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Pripizdina podravska
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #66 u: Svibanj 13, 2014, 21:01:55 poslijepodne »

Na kraju krajeva kad mi je pukla tetiva pa nisam radi toga išao na forum već u bolnicu  ;)
Pa valjda je kirurg taj koji zna što i kako,ista je priča isa svime drugime....

da se držiš ovoga što si napisao, nebi do rasprave ni došlo ...  :up:

I oime defiitivno završavam svoj sudjelovanje u ovoj temi nešto što je evidentno i nešto što je sreća
Pametnom je dosta jednom....nekome ni do kraja života :up:

Lp

živi bili pa vidjeli ...  :up:
uvijek dostupan na [email protected]

Offline zeljkoc

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 638
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #67 u: Svibanj 13, 2014, 21:51:24 poslijepodne »
Imao sam Volvo 740 na plin. Prodao sam ga covjeku u 18:00, sjecam se ko jucer kad ga je sretan odvezao ispred Lidla. U 23:00 me nazvao da je nesto puklo i da je auto izgorio. On i frend jedva izvukli zive glave, niti novcanik nije uzeo iz auta. Morao sam mu vratiti lovu, sretan sam da me nije tuzio.
Tak da...

Offline Sagittarius1

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 15
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Poreč-Istra
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #68 u: Svibanj 13, 2014, 23:06:36 poslijepodne »
Zluf zakuhao temu i sad ga nema  :P

Obojica imate jake argumente vrijedne pažnje za potencijalne plinaše, mada je dosad govor išao
U smjeru "kvare se/ne kvare se" bolje ljudima napišite npr. Da se prvo auto pali na benzin dok ne
postigne radna temp. a tek onda ide na plin!
-ulje za ventile ili kakogod zahtjeva još jednu posudu koja se ugradi
-1L tog ulja kosta 105kn i traje 2000km
-atest košta blabla
-najčešće odlazi blabla

I koliko sam ja skužio puno je veći problem fino uštimati taj plin sa svakim vozilom nego ga ugraditi..i tu nastaju problemi..
-dosta servisa i mjesta za ugradnju plina su se zatvorile/zatvaraju! Razlog: bilo na HRT! Tvrde da je plin lose kvalitete te se nekakva prljavstina skuplja koja uzrokuje kvarove, oni ih moraju otkloniti jer su vozila pod garancijom, a njihovi dobavljaci im to nepriznaju! Pa vele da propadaju

I još jedna bitna stvar ,Strašni vidim da imas mehaniku u malom prstu i svaka cast, ali kad gledamo troskove za korisnika koji nece prljat ruke ispod haube sve je puno!
lako zidar sebi kucu sazida




The only drink I like ice in is water, because you can’t water down water.

Offline strasilo

  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1516
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Pripizdina podravska
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #69 u: Svibanj 13, 2014, 23:22:03 poslijepodne »
spominjao sam troškove .. najveći su oni oko ugradnje ...  :up: ... ali i to zavisi od dosta faktora

spominjao sam i isplativost i rekao da netko sa manjim autom (twingo, punto, polo i slično) manje kubikaže i tko ne pravi najmanje 1K km mjesečno (a bogami i 2k) nema smisla ugrađivati ga..  :up:

ali ako se čovjek nađe u računici, održavanje samog plinskog sistema je zaista mizerija u moru ostalih troškova .. ;) godišnje za nekoga tko pravi 20+K km je održavanje plinskog sistema manje od 300 kuna ukupno sa rukama majstora ..

ulje za ventile nisam nikad koristio.. na nijednom autu s plinom koji sam imao ...

atest ulazi u onu cijenu ugradnje

neznam šta bih ti rekao oko ovoga "najčešće odlazi" ... jer još nisam vidio dokazanu teoriju da je nešto otišlo na autu za šta je plin bio direktan krivac ... i oko toga je ova rasprava i nastala.... i ventili i glave odlaze i na autima koji nemaju plin, pa je apsurdno pričati o tome da je za takav kvar kriv plin ... ?!?
uvijek dostupan na [email protected]

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #70 u: Svibanj 14, 2014, 00:50:45 prijepodne »
Sam da uletim kao padobranac...meni je ugradnja plina uvijek bila odbojna već i iz same činjenice da spremnik zauzima poveći prostor u prtljažniku. To mi je neprihvatljivo posebno ako imaš dvoje djece i ženu a ide se na dalji put...

Offline Vran

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #71 u: Svibanj 14, 2014, 08:32:14 prijepodne »
-1L tog ulja kosta 105kn i traje 2000km
Jučer je kolega s posla kupio ulje i platio 180 kuna litru, kaže da ga zna naći po 120-130 kuna inače, vozi Suzukija SX4 i na 130000km je mijenjao ventile, cca 4000 kuna.
Btw ne znam da li je još uvijek skuplja registracija za aute s plinom?
Humor prenosi dušu preko ponora i uči je da se igra vlastitom boli. -Anselm Feuerbach

Offline smcm5

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 444
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: BiH KOZARSKA DUBICA
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #72 u: Svibanj 14, 2014, 08:38:30 prijepodne »
Sam da uletim kao padobranac...meni je ugradnja plina uvijek bila odbojna već i iz same činjenice da spremnik zauzima poveći prostor u prtljažniku. To mi je neprihvatljivo posebno ako imaš dvoje djece i ženu a ide se na dalji put...

toro bocu postavis umjesto rezervne i gotovo :) :)

Offline dossier

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 360
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #73 u: Svibanj 14, 2014, 08:43:59 prijepodne »

[/quote]
Btw ne znam da li je još uvijek skuplja registracija za aute s plinom?
[/quote]

Skuplja je za 500 kn...

Offline manilu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 516
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Vodnjan
Odg: Ugradnja plina u auto
« Odgovori #74 u: Svibanj 14, 2014, 08:47:49 prijepodne »
Malo manje od 500, odbiješ ekotest ja mislim da je nekih 300 kn skuplja