Ožujak 28, 2024, 19:14:05 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: što i kako?  (Posjeta: 1534 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Silver24

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 170
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: zagreb
što i kako?
« u: Listopad 03, 2014, 17:48:59 poslijepodne »
Nisam bio dugo ovdje  :(.... ali kako sam već prošao neke početničke greške i već promijenio par akvarija, odlučio sam da bi prešao na diskuse. Lijepi su i veliki  :)

Sad ovako za početak bi bio ak rio 180, a kasnije tko zna.....hihihi

molio bih nekoga za neke info, kakva voda,cikliranje,pjesak, set-up koji bi bio pogodan.... i neke stvari...hvala na pomoći
Jetta VR-6
zagreb

Offline jurica75

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 826
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: sisak
Odg: što i kako?
« Odgovori #1 u: Listopad 03, 2014, 18:27:06 poslijepodne »
Bok,aj malo preciziraj što bi ti,teško je sipat gotove recepte,a ne znam što ti imaš,što bi ti,koliko love......

Offline Silver24

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 170
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: zagreb
Odg: što i kako?
« Odgovori #2 u: Listopad 03, 2014, 20:05:17 poslijepodne »
akvarij rio 180 , znači nema pijeska, namam panjeva. Znači krečem sve iz 0. Ovdje sam se javio jer vas ima dosta diskuse. Pa me zanima dali treba što posebno, netreba, da cikliram malo akvarije prije riba isl. Naravno htio bio imati lijepe i velike.... :)
Jetta VR-6
zagreb

Offline Silver24

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 170
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: zagreb
Odg: što i kako?
« Odgovori #3 u: Listopad 04, 2014, 07:57:50 prijepodne »
znači koja  rasvijeta treba za njih, jeli dosta orginalna? koje vrste se mogu još sa diskusima stavljati? Gdje diskuse nabaviti? ima netko domaći uzgoj ili shopovi?
Jetta VR-6
zagreb

Offline vijeko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški   Lokacija: Vinkovci
Odg: što i kako?
« Odgovori #4 u: Listopad 07, 2014, 13:31:43 poslijepodne »
Znam kako ti je tkođer sam trazio takva pitanja , imam 6 diskusa koji su sada veliki i ljepi :) . S njima najbolje konbiniraj neonke , tetre i ostale sitne ribice. Temperatura nebi trebala biti ispod 28C. U svojem akvariju imam Juwel rasvijetu mislim da je ona uredu za diskuse . Nabaviti ih mozes jako povoljno u Tenji selo nedaleko od Osijeka ja sam ih nabavio po cijeni od 50 kn. U kupnji diskusa moras pripaziti  da u kojem slucaju nisu blesni jer se meni to desilo. Sretno u novim vodama Diskusa  :up: