Travanj 29, 2024, 04:49:29 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Bio kugla ;)  (Posjeta: 19072 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Emanuel1

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 306
Bio kugla ;)
« Odgovori #50 u: Studeni 26, 2006, 22:36:00 poslijepodne »
care!
Zagreb

Offline lp

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1482
    • HAS - HrAquascape.org
Bio kugla ;)
« Odgovori #51 u: Studeni 27, 2006, 09:03:00 prijepodne »
Super je kugla poklopac...Trebalo bi otvorit rubriku na forumu rastini izumi.

Offline Domagoj79

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 131
Bio kugla ;)
« Odgovori #52 u: Prosinac 10, 2006, 17:33:00 poslijepodne »
super ideja pozdrav
U raju je dobro u paklu je ekipa

Offline kkliba

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1338
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Pula
  • zvjerka
Bio kugla ;)
« Odgovori #53 u: Prosinac 12, 2006, 21:47:00 poslijepodne »
Simpatično izgleda
- ništa nije dovoljno dobro da nebi moglo biti još bolje -

Offline Sheep

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 649
Bio kugla ;)
« Odgovori #54 u: Prosinac 13, 2006, 19:50:00 poslijepodne »
 
Citat: Rastaman


 Razmisljao sam o tome, imam vec viziju... Stavit cu led lampicu (vec sam narucio sam iz chipoteke), lampica je od 12V pa cu je spojiti na adapter. Ako bude prejaka mogu smanjiti napon (imam onaj adapter sto se moze stelati napon) ...

bila sam jucer u trgovini s najvise akvaristicke opreme u Zadru...u ovim manjim rasprodali kugle ...prodavac-vlasnik-od ranije poznati preserator je prilicno popljuvao ideju o izradi poklopca na bio-kugli(zapravo prije cijelu ideju o kugli bez riba), jer će on dobiti ekskluzivne kugle s poklopcem iz Kine s nekom sugavom lampom koja se nece moci zamijeniti...mozda Kinezi iznenade...
nego gdje da potražim tu led lampicu i jel si smislio sta za izradu poklopca? nesto si usporio u zadnje vrijeme
5 sezona u par dana,viva Torrent
Zadar

Offline Rastaman

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 837
Bio kugla ;)
« Odgovori #55 u: Prosinac 14, 2006, 00:16:00 prijepodne »


Citat: Sheep
bila sam jucer u trgovini s najvise akvaristicke opreme u Zadru...u ovim manjim rasprodali kugle ...prodavac-vlasnik-od ranije poznati preserator je prilicno popljuvao ideju o izradi poklopca na bio-kugli(zapravo prije cijelu ideju o kugli bez riba), jer æe on dobiti ekskluzivne kugle s poklopcem iz Kine s nekom sugavom lampom koja se nece moci zamijeniti...mozda Kinezi iznenade...
nego gdje da potražim tu led lampicu i jel si smislio sta za izradu poklopca? nesto si usporio u zadnje vrijeme



Samo neka on pljuje (bice ga strah konkurencije)Mislim da znam na koga mislis - ko ga , ionako ne kupujem vise nista kod takvih dilera


Lampica je iz chipoteke, ali nije dobra. Baca svjetlost previse usko (u snopu). Trebala bi biti visocije, tako da nista od poklopca. Stavio samje na 30 litrasa kaomoonlight (na 4.5V). odlicnu svjetlost baca, boja je ful realna mjesecini. Postavio sam je da snop tuce u neonku:



Offline MFBr@da

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 536
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb
Bio kugla ;)
« Odgovori #56 u: Prosinac 14, 2006, 09:31:00 prijepodne »
..Rasta imaš u chipoteci sedam ledica sa lećom koja dosta razbacuje snop idealno za tvoju kuglu, ak si u zg samo doleti na prvi kat..
ZG/Trnje/Gračani

Offline profi23

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1568
  • Spol: Muški   Lokacija: Osijek
    • Panonsko more 2
Bio kugla ;)
« Odgovori #57 u: Prosinac 14, 2006, 10:14:00 prijepodne »

Ja sam za svoj 8-litarski stavio dviije žaruljice od 5W za auto i predivno osvjetljavaju!!!! Znaèi onaj ispravljaè sa pije (èitaj tržnice, buvljaka) i dvije siijalice male cca 4-5 kuna i super svijetli!!!!

[url]https://www.akvarij.net/forum/forum_posts.asp?TID=19422&P N=1[/url]

Sa led diodom bjelom sam FULAO!!! da nisam mogao više!!!! Osvjetli sobu ali ima pre uzak snop!!!

Edited by: profi23